Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
 smokinjaycutler.tumblr.com/
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Mike Tice:
"The first thing I have to do is correct me."
"We need to block. Block. Block people. We can't do anything unless we block people."

Tice bázzeg bikinis tinikkel tudsz hajókázni de 2 évbe telik mire ez leesik neked?


több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Amúgy azt a mondatot, hogy a támadófal szar, ebben a topicban annyiszor leírtuk, hogy nyugodtan helyettesíthetjük valami mással, pl hogy a DOLOG vagy valami hasonló.

csi77
Abszolút támogatom, ezentúl ha azt írom, hogy DOLOG, az "szar az OLine", ha azt, hogy Ő AZT, az "Tice takarodjon az anyjába", ha azt írom, hogy ÉN MÁR, akkor "az utolsó sört már nem kellett volna".

ÉN MÁR, úgyhogy alszom, jó éjeszakát, jó gyűlölködést kívánok, Ő AZT.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Sajtó konferencia épp most zajlik:

Cutler said the offense has already solved the ``2-man'' defense problem that plagued him against Packers.

Ez gyorsan ment 😊
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az lenne a jó, ha Jay saját magát védené meg LT-ben... és QB-ban is ő játszana...mindezt kánonban.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nem is értem mit höncölög Cutler. Csak 7 sack? Egy franchise qb-nek ki kell ennyit bírni meccsenként!


Amúgy azt a mondatot, hogy a támadófal szar, ebben a topicban annyiszor leírtuk, hogy nyugodtan helyettesíthetjük valami mással, pl hogy a DOLOG vagy valami hasonló.

😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
"There is no question that Cutler's performance on the field Thursday night was terrible. Yes, the offensive line was a major factor in his poor decisions, but in the end, the four interceptions were his fault for pushing the issues and trying to teeter the line between risk and reward. Cutler needs to improve on his decision-making and offensive coordinator Mike Tice needs to find a better game plan that will allow the offense to succeed."

Ebben minden benne van. Martz szerintem jó munkát végzett Cutlerral, tavaly jóval kevesebb rossz döntést hozott. De a mi emberünk Mike Tice.
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
na mindegy, örüljünk hogy szezon van aztán kész. Csak sztem ilyenkor arról kéne karikatúrát csinálni hogy Webb hogyan szedi a sátorfáját, és hogy segít neki a fal még legalább 2 tagja neki.davemayer
Lovieés Tice meg intézik a repjegyet Kolumbiába. A vezetőedzőnk is SZAR, az a helyzet. A bili nagyot fog borulni idén, ahogy nemrég írtam, nem lepődnék meg, ha Cutler otthagyná a csapat (persze 119 sackkel a háta mögött ő lesz a nagy quitter a médiának, mindegy), MRI-nek pedig ki kell vágnia BigLávot és Tájszot is, ha azt akarja, hogy itt három éven belül legyen valami.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
 bleacherreport.com/articles/1338448-chicago-bears-defending-jay-cutler Csak rájönnek már ezek a puhapeckek,hogy kellene valamit tenni! :/
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Fortéról mit tudni?
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
2008ban is anyáztunk. Tényleg rossz falunk volt: St. Clar-Beekman-Kreutz-Garza-Tait. Azt hittük náluk már nem lehet rosszabb. Mára visszasírjuk őket. Nice move.tüsi91
Még 2009ben is jobb volt, a hétvégén Frank "The Tank" Omiyale sokkal jobban tartotta magát Ware ellen. Méghogy Tice a liga legjobb OL edzője... röhögnöm kell.

Sam Bradfordfüligjimmy
Pont ezt bírom én is... 09-es szezon után jött Tice mert szar volt az O-line... És aztán mi lett? Katasztrófa. De persze orrba szájba azt hallom/olvasom hogy milyen kitűnő munkát végzett. 09-ben a futásblokkolás volt borzalom, egyedül ez javult, de kétlem hogy ez az ő érdeme lenne.


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
2008ban is anyáztunk. Tényleg rossz falunk volt: St. Clar-Beekman-Kreutz-Garza-Tait. Azt hittük náluk már nem lehet rosszabb. Mára visszasírjuk őket. Nice move.tüsi91
Még 2009ben is jobb volt, a hétvégén Frank "The Tank" Omiyale sokkal jobban tartotta magát Ware ellen. Méghogy Tice a liga legjobb OL edzője... röhögnöm kell.

Sam Bradford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
2008ban is anyáztunk. Tényleg rossz falunk volt: St. Clar-Beekman-Kreutz-Garza-Tait. Azt hittük náluk már nem lehet rosszabb. Mára visszasírjuk őket. Nice move.tüsi91
és eltelt 4 év, és aki ezeknek az irányításáért felel (gondolom van egy kis beleszólása abba hogy kivel érdemes dolgozni és kivel nem de javítsatok ki ha nem) azt felfelé buktattuk gyakorlatilag, ki érti ezt?

na mindegy, örüljünk hogy szezon van aztán kész. Csak sztem ilyenkor arról kéne karikatúrát csinálni hogy Webb hogyan szedi a sátorfáját, és hogy segít neki a fal még legalább 2 tagja neki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
2008ban is anyáztunk. Tényleg rossz falunk volt: St. Clar-Beekman-Kreutz-Garza-Tait. Azt hittük náluk már nem lehet rosszabb. Mára visszasírjuk őket. Nice move.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
ezek a karikatúrák kibaszott szánalmasak. Megnézném akármelyik tahót hogy kiakadna-e ha ÉVEK ÓTA verik a fejét ha megfordul a zsebben. Lehet nem vagyok sportember de ha ez a helyzet velem történik én is kb ugyanezt tettem volna. Valószínűleg felvetette először a problémát az edzői szobában (nem hiszem el hogy nem panaszkodott még a színfalak mögött emiatt) de mivel szarnak a fejére ezért a frusztráltságát az 5dik sack és a 30dik hit után így vezeti le- és erre ő a gyökér? Én személy szerint (ennyi idő eltelte után) verném a hülye fejét a sisakommal. Tényleg az lesz a vége hogy elhúz innen a picsába és akkor szopó lesz, mert most megmondom hogy más nem fogja bírni így az ütéseket, ez az ember többet kapott itt nálunk eddig a 3 éve alatt mint másik 5 NFL QB a pályafutása alatt. És akkor ilyen írások meg karikatúrák jelennek meg róla... szánalom, meg is érdemeljük hogy szopjunk.

Ja és ha az évek alatti mozgásokat megfigyeljük akkor észrevehető hogy az OL alig változik, nincs drasztikus átalakítás, invesztálás, de még toldozgatás-foltozgatás sem, mintha minden így lenne rendben ahogy most van. Tice a kurva anyádat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Abban egyetértünk, hogy Cutler úgy viselkedett, ahogy egy játékosnak sohasem szabad a csapattársával. Nem hiszem, hogy különösebb probléma lenne ebből. Ami kibaszott irritáló volt, az az, hogy ez a benga nigger röhögött rajta... RÖHÖGÖTT. Most ugye a média lovagol rajta, van miről írni, van miről elmondani a frankót a nagy erkölcs és futballszakértő firkászoknak. Cutlert ismerve bőven túl van már a témán, bocsánatot kérni nem fog.

Egy ilyen szánalom után valamit változtatni kellett a falon, legalábbis mutatni,hogy a törekvés megvan. Spencer hihetetlen ótvar volt, jó megoldása nem volt, azt se tudta ki kivel van. Bár lehet ő se lenne ekkora szar, ha nem Jamarcus mellett játszana...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Talán célszerűbb lett volna az edzővel beszélni erről, hogy ne, ismétlem ne hagyja egyedül a szélen azt a szerencsétlent, vagy csekkol, vagy simán átadja futásra. Ehelyett belefeszülni, kapkodni, lökdösődni a MÁSODIK HÉTEN, ezt nem lehet hangsúlyozni eléggé, hogy rangadó ugyan, de két meccs ment le eddig, hát azért az eléggé amatőr. És most megint rágjuk ezt a gumicsontot. Chris Williams sajnos nem jobb. Láttuk előszezonban. Ha jobb lenne, ő játszana. Talán ő fog. Nem hiszen, de talán megfontolják. Érdekes lesz a Rams ellen, van két jó edge rusher, két decens korner. Hamár rusher, Mekk Elek mekkorát játszott!!! Nemkicsit!

Sam Bradfordfüligjimmy
Igazad van, lehet, h tényleg ideje korán elborult az agya, de azért már elég sok meccset végigszenvedett Webb mögött.

Hogy pozitívak is legyünk, a D-line tényleg odateszi magát. 2meccs 8sack., illetve 7 Turnover. Van eddig nyomás az irányítókon, ami szuper. Persze a yardokat nyeltük, de ez benne van a sémában.

Melton 3 sack, Peppers 2sack, Wootton (!!!) ill, Mclellan 1.5sack

Jennings 3INT,

Szóval a D eddig kemény, csak az O-nak kéne kicsit összekapnia magát
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hangzatos cím: Bears making a move on the offensive line

DE:

A week after quarterback Jay Cutler was sacked seven times, the Chicago Bears are changing up the offensive line.

But scrutinized left tackle J’Marcus Webb appears to be remaining in place right now.

Left guard Chris Spencer is not. The Bears will start Chilo Rachal at left guard on Sunday when they host the St. Louis Rams at Soldier Field. Rachal, signed to a one-year contract in the spring, made 38 starts over four seasons with the San Francisco 49ers, who drafted him in the second round in 2008.

Spencer allowed one sack to Clay Matthews in the 23-10 loss at Green Bay when the outside linebacker beat the veteran cleanly inside. Spencer had to fend off a challenge from Rachal to keep the job during preseason. It was a new position for Spencer, too, as he was a center with the Seattle Seahawks before joining the team last year. He played 15 games at right guard in 2011, making 14 starts.

Hát persze. A LG a legfontosabb poszt.... LT poszt olyan tökéletes meg van oldva Webb által...

No komment

 www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-bears-making-a-move-on-the-offensive-line-20120917,0,6822027.storysoma80
Én ennek is örülök, Spencer is egy rakás szar volt. Rachal talán futásnál masszívabb lesz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Hangzatos cím: Bears making a move on the offensive line

DE:

A week after quarterback Jay Cutler was sacked seven times, the Chicago Bears are changing up the offensive line.

But scrutinized left tackle J’Marcus Webb appears to be remaining in place right now.

Left guard Chris Spencer is not. The Bears will start Chilo Rachal at left guard on Sunday when they host the St. Louis Rams at Soldier Field. Rachal, signed to a one-year contract in the spring, made 38 starts over four seasons with the San Francisco 49ers, who drafted him in the second round in 2008.

Spencer allowed one sack to Clay Matthews in the 23-10 loss at Green Bay when the outside linebacker beat the veteran cleanly inside. Spencer had to fend off a challenge from Rachal to keep the job during preseason. It was a new position for Spencer, too, as he was a center with the Seattle Seahawks before joining the team last year. He played 15 games at right guard in 2011, making 14 starts.

Hát persze. A LG a legfontosabb poszt.... LT poszt olyan tökéletes meg van oldva Webb által...

No komment

 www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-bears-making-a-move-on-the-offensive-line-20120917,0,6822027.story
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Akkor a bili tényleg kiborult:

#Bears CB DJ Moore says Jay Cutler was wrong to shove JMarcus Webb on sideline. Teammates now adding to criticism.

D.J. Moore on Cutler-Web situation, ``Shoot, it's unfair to be like that toward J'Marcus.''

Értem, h egy kicsit túlreagálta a dolgokat Jay is, de könyörgöm ez az 'all-pro" balfasz "védi" már a blindside-ját több éve, és már Cutlernek is tele lett tőke azzal, h nyilatkozni mindenhol nagy arccal teszi Webb, csak amit a pályán nyújt az egy rakat sz..r

Erre minden csapattársa Webb mellé áll? Itt kurva nagy gondok vannak... lassan elérjük, h Cutler fogja magát aztán trade-t kér, mert nem akar lerokkanni... Nem értem...soma80
Cutler egy dolgot tehet, nyel egy nagyot és elnézést kér. Nyilván mindenki tudja, hogy Webb szar, én leköphetem a monitort, ő nem ordibálhat vele. És nyilván mit mondjanak a csapattársak? Elsütnek egy ilyet, hogy hát azért ezt nem kéne. Big Love össze tudja tartani az öltözőt, így tartja már meg az állását 9 éve.

Forte bokája mégse ficamodott, csak "bibis". Jó hír. füligjimmy
Komolyan, minden héten, amikor minden második snap után az életéért kell menekülnie, akkor még ő kussoljon. Mert, ha Webb tényleg all-pro fokozatban nyomná, de nem... Mindegy, furcsa. Tényleg kíváncsian várom a hétvégi meccset.soma80
Talán célszerűbb lett volna az edzővel beszélni erről, hogy ne, ismétlem ne hagyja egyedül a szélen azt a szerencsétlent, vagy csekkol, vagy simán átadja futásra. Ehelyett belefeszülni, kapkodni, lökdösődni a MÁSODIK HÉTEN, ezt nem lehet hangsúlyozni eléggé, hogy rangadó ugyan, de két meccs ment le eddig, hát azért az eléggé amatőr. És most megint rágjuk ezt a gumicsontot. Chris Williams sajnos nem jobb. Láttuk előszezonban. Ha jobb lenne, ő játszana. Talán ő fog. Nem hiszen, de talán megfontolják. Érdekes lesz a Rams ellen, van két jó edge rusher, két decens korner. Hamár rusher, Mekk Elek mekkorát játszott!!! Nemkicsit!

Sam Bradford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Cutler egy dolgot tehet, nyel egy nagyot és elnézést kér. Nyilván mindenki tudja, hogy Webb szar, én leköphetem a monitort, ő nem ordibálhat vele. És nyilván mit mondjanak a csapattársak? Elsütnek egy ilyet, hogy hát azért ezt nem kéne. Big Love össze tudja tartani az öltözőt, így tartja már meg az állását 9 éve. füligjimmy
Csinálhatná ezt úgy is, hogy kitakarítja a szemetet...
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Akkor a bili tényleg kiborult:

#Bears CB DJ Moore says Jay Cutler was wrong to shove JMarcus Webb on sideline. Teammates now adding to criticism.

D.J. Moore on Cutler-Web situation, ``Shoot, it's unfair to be like that toward J'Marcus.''

Értem, h egy kicsit túlreagálta a dolgokat Jay is, de könyörgöm ez az 'all-pro" balfasz "védi" már a blindside-ját több éve, és már Cutlernek is tele lett tőke azzal, h nyilatkozni mindenhol nagy arccal teszi Webb, csak amit a pályán nyújt az egy rakat sz..r

Erre minden csapattársa Webb mellé áll? Itt kurva nagy gondok vannak... lassan elérjük, h Cutler fogja magát aztán trade-t kér, mert nem akar lerokkanni... Nem értem...soma80
Cutler egy dolgot tehet, nyel egy nagyot és elnézést kér. Nyilván mindenki tudja, hogy Webb szar, én leköphetem a monitort, ő nem ordibálhat vele. És nyilván mit mondjanak a csapattársak? Elsütnek egy ilyet, hogy hát azért ezt nem kéne. Big Love össze tudja tartani az öltözőt, így tartja már meg az állását 9 éve.

Forte bokája mégse ficamodott, csak "bibis". Jó hír. füligjimmy
Komolyan, minden héten, amikor minden második snap után az életéért kell menekülnie, akkor még ő kussoljon. Mert, ha Webb tényleg all-pro fokozatban nyomná, de nem... Mindegy, furcsa. Tényleg kíváncsian várom a hétvégi meccset.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Akkor a bili tényleg kiborult:

#Bears CB DJ Moore says Jay Cutler was wrong to shove JMarcus Webb on sideline. Teammates now adding to criticism.

D.J. Moore on Cutler-Web situation, ``Shoot, it's unfair to be like that toward J'Marcus.''

Értem, h egy kicsit túlreagálta a dolgokat Jay is, de könyörgöm ez az 'all-pro" balfasz "védi" már a blindside-ját több éve, és már Cutlernek is tele lett tőke azzal, h nyilatkozni mindenhol nagy arccal teszi Webb, csak amit a pályán nyújt az egy rakat sz..r

Erre minden csapattársa Webb mellé áll? Itt kurva nagy gondok vannak... lassan elérjük, h Cutler fogja magát aztán trade-t kér, mert nem akar lerokkanni... Nem értem...soma80
Cutler egy dolgot tehet, nyel egy nagyot és elnézést kér. Nyilván mindenki tudja, hogy Webb szar, én leköphetem a monitort, ő nem ordibálhat vele. És nyilván mit mondjanak a csapattársak? Elsütnek egy ilyet, hogy hát azért ezt nem kéne. Big Love össze tudja tartani az öltözőt, így tartja már meg az állását 9 éve.

Forte bokája mégse ficamodott, csak "bibis". Jó hír.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson