NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Unga már nincs nálatok rosteren? Egy próbát megérne az ő játszatása, vagy ő inkább blokkoló FB (olyan alkatú, de ha jól emlékszek RB volt egyetemen)?MarioAna
Unga már nem szeret túlságosan focizni. Meglepődnék, ha máshol rosterre kerülne, pedig én örültem, mikor ide került.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Unga már nincs nálatok rosteren? Egy próbát megérne az ő játszatása, vagy ő inkább blokkoló FB (olyan alkatú, de ha jól emlékszek RB volt egyetemen)?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na megnéztem a meccset...hát nem Cutler napja volt...
4 sack , tucat Hurry...2 Int...ami majdnem 4 lett.

pedig nem olyan acélos ez a GB...:SZoliZoltán
Ne csodálkozz...olyan volt az OL ünk,mint egy zacskó keksz..ami 1 hétig 10 liter tejben ázott. :/Pap'pers
Remélem a srácok megfejik magukat az öltözőben, aztán Webbet belefojtják. Belepislogtam én is a meccsbe, hát tragédia. ÉS LE SE SZARJA!!!!!! NEM ÉRDEKLI!!!!! Ezért mászott bele Cutler a pofájába, elszakadt a cérnája, hogy az a retardált n-betűs vigyorog, mint bamba ló a rohadt tökre. Ne menjünk messzire, ott van Backus. Az évek alatt két dolgot nem mondtak soha róla: hogy jó játékos, és hogy nem teszi ki a lelkét a pályára. A meccsről nem lehet különösebben elemezgetni semmit, a támadóknál volt 5 olyan mentális hiba, ami (használjunk nagy szavakat) megpecsételte a csapat sorsát. És húdenem tett jót Forte kiválása.

Sam Bradford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ez mondjuk jogos...csak Sankó54 próbálkozott valamit...ZoliZoltán
Mit?
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez mondjuk jogos...csak Sankó54 próbálkozott valamit...
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Na megnéztem a meccset...hát nem Cutler napja volt...
4 sack , tucat Hurry...2 Int...ami majdnem 4 lett.

pedig nem olyan acélos ez a GB...:SZoliZoltán
Ne csodálkozz...olyan volt az OL ünk,mint egy zacskó keksz..ami 1 hétig 10 liter tejben ázott. :/
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na megnéztem a meccset...hát nem Cutler napja volt...
4 sack , tucat Hurry...2 Int...ami majdnem 4 lett.

pedig nem olyan acélos ez a GB...:S
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Remélem nyertek ma!!! 😛ZoliZoltán
mindjárt átnézek a GB topicba beírtad-e oda is... 😀davemayer
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛 Pap'pers
olyan még nem volt.davemayer
Naaaa.ne viccelődjünk!😀ZoliZoltán
Komolyan írtuk! Ezek szerint te nem?! 😛
Pap'pers
Jaj bocs erre akartam reagálni!😊
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nagyon nem kapkodtak érte a csapatok... Sebaj, tökéletes 3. számú RB, olyan, mint Forte csak két klasszissal gyengébb kiadásban. Örülök neki. Mondjuk egy fumble gyár a csávó.

Csóri Allen... ahogy visszatér Forte őt lapátra teszik... Azt a Jones nevű gyereket cutoltuk.tüsi91
Inkább Kahlil,mint Ármándóóó! 😊 Akkor a 6. héten tuti nyerni fogunk...😛
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nagyon nem kapkodtak érte a csapatok... Sebaj, tökéletes 3. számú RB, olyan, mint Forte csak két klasszissal gyengébb kiadásban. Örülök neki. Mondjuk egy fumble gyár a csávó.

Csóri Allen... ahogy visszatér Forte őt lapátra teszik... Azt a Jones nevű gyereket cutoltuk.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
Kahlil Bell headed to Halas Hall to sign contract to rejoin the Bears. Gets one-year, min salary deal.soma80
sztem ez egy teljesen logikus, jó döntés, biztos nem Tice hozta meg... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Kahlil Bell headed to Halas Hall to sign contract to rejoin the Bears. Gets one-year, min salary deal.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sam Bradfordfüligjimmy
ez rendes tőled, hogy már most voodoozod Bradfordot, de remélem már vasárnapra is lesz hatása😀sapka
Nana, a wudu nem eladó...... 😊csi77
A természetfölöttit nem lehet megzabolázni, engem viszont két éves korom óta némi csokival meglepően könnyű korrumpálni.

Sam Bradford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Sam Bradfordfüligjimmy
ez rendes tőled, hogy már most voodoozod Bradfordot, de remélem már vasárnapra is lesz hatása😀sapka
Nana, a wudu nem eladó...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Sam Bradfordfüligjimmy
ez rendes tőled, hogy már most voodoozod Bradfordot, de remélem már vasárnapra is lesz hatása😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Steve Slaton jön workoutra hétfőn.
Tavaly DJnek volt egy nagyon hasonló sérülése, ő 3 meccset hagyott ki vele (Chargers, Raiders, Chiefs). Meglátjuk mi lesz, Rams meccsig még van 8 nap, bár a Lions ellen jól játszott a defenseük, ellenük még Forte nélkül is kötelező nyerni itthon, ha céljaink vannak.
tüsi91
Úgyis lesz egész meccsen 10 futás, oszt csocsi. Arra kár ember. Nem tudom, Slaton milyen, sztem senki nem látta játszani két éve, de úgy tűnik, hogy nálunk egy RB-nek egy dolgot kell konzisztensen tudnia ahhoz, hogy nyerjünk: blitzeket felvenni. Köpedelem volt, amit produkáltak ezen a téren. Plusz a dropok, hát bazmeg.....

Sam Bradfordfüligjimmy
Pont futás ellen volt sebezhető a védelmük, főleg mert 3DT hiányzott. Mondjuk a 3 INT-et kivéve a passzokat is nyelték mint kacsa a nokedlit, de van pár ballhawk a csapatukban, Finnegan meg királyul nyomja. Sajnálom, hogy nem hozzánk jött.
Bazzani
Tökmindegy, hogy ki hiányzik kitől. Sok szart el lehet mondani Martzról, aminek a nagy része igaz, de az a csávó tudta, hol lehet valakit megcsapni. Picsáért nem volt több chedown, quick slant, screen, pull, azért nem atomfizika, hogyan lehet lelassítani a pass rusht, kihasználni a blitzeket, és kicsit ritmusba hozni a támadófalat. Az elmúlt másfél évben csak az nem rakott fel 400 yardot a Pack D ellen, aki nem tudott 11 embert a pályára küldeni. Hát miféle idiótának kell lenni ahhoz, hogy ne nézz meg egy meccset mondjuk a múlt hétről, és csináld pontosan ugyanazt? Vagy legyen 2011, ráböksz, mittomén,a kilencedig meccsükre, oszt végrehajtod azt a gameplant. Mindenki másolja a másikat, bazmeg, de majd mi okosabbak leszünk.

Sam Bradford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Steve Slaton jön workoutra hétfőn.
Tavaly DJnek volt egy nagyon hasonló sérülése, ő 3 meccset hagyott ki vele (Chargers, Raiders, Chiefs). Meglátjuk mi lesz, Rams meccsig még van 8 nap, bár a Lions ellen jól játszott a defenseük, ellenük még Forte nélkül is kötelező nyerni itthon, ha céljaink vannak.
tüsi91
Úgyis lesz egész meccsen 10 futás, oszt csocsi. Arra kár ember. Nem tudom, Slaton milyen, sztem senki nem látta játszani két éve, de úgy tűnik, hogy nálunk egy RB-nek egy dolgot kell konzisztensen tudnia ahhoz, hogy nyerjünk: blitzeket felvenni. Köpedelem volt, amit produkáltak ezen a téren. Plusz a dropok, hát bazmeg.....

Sam Bradfordfüligjimmy
Pont futás ellen volt sebezhető a védelmük, főleg mert 3DT hiányzott. Mondjuk a 3 INT-et kivéve a passzokat is nyelték mint kacsa a nokedlit, de van pár ballhawk a csapatukban, Finnegan meg királyul nyomja. Sajnálom, hogy nem hozzánk jött.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szokás szerint mindenki megtalálta Cutlert. Joggal, mert nagyon ótvar volt és frusztrált. Csak azt felejtik el, hogy miért is volt csont ideg? Jah mert nem volt egy passzkísérlete, ahol normálisan megvédték... Erről kellene többet dumálni, mert én még nem láttam Cutlert hisztizni, amikor csak minden 4. kísérletnél csapták meg...
Vmelyik nagy okos szagértő azt írta a nap végére elvesztette a tekintélyét a csapattársak szemében... Pfff. Jah.

10 futás? Ticetól bármi kitelik. Nem lepődnék meg, ha mindenáron beakarná bizonyítani, hogy ez az OL fantörpikusan képes irányítót védeni.tüsi91
Amúgy abban igazuk van, hogy ilyenkor nem vergődni kell, hanem elsőként megnyugodni. Cutler azért nem veszíti el a tekintélyét, mert mindenki terített betli volt, és Webben kívűl mindenkivel puszipajtás. Webbet talán, de csak talán, tudjuk nélkülözni a jövőben. Mellesleg szarik a tekintélyre, simán félreállt Urlacher útjából, pedig a Nagy Kopasz elég masszívan fúrta, mert féltette a vezérkutya szerepet. Persze ezt ugye nem emlegeti senki. Jah, és nem lehet megjövendölni, egy edző mit húz, de ha Kellen így folytatja, a Dallas ellen már a kispad végén fog ülni.

És ha nem csütörtöki meccs lett volna, mindenki letojná, csak most ki kell tölteni két napot. A mai vezető hír már ismét a fantázia foci lesz.

Sam Bradford.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szokás szerint mindenki megtalálta Cutlert. Joggal, mert nagyon ótvar volt és frusztrált. Csak azt felejtik el, hogy miért is volt csont ideg? Jah mert nem volt egy passzkísérlete, ahol normálisan megvédték... Erről kellene többet dumálni, mert én még nem láttam Cutlert hisztizni, amikor csak minden 4. kísérletnél csapták meg...
Vmelyik nagy okos szagértő azt írta a nap végére elvesztette a tekintélyét a csapattársak szemében... Pfff. Jah.

10 futás? Ticetól bármi kitelik. Nem lepődnék meg, ha mindenáron beakarná bizonyítani, hogy ez az OL fantörpikusan képes irányítót védeni.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Steve Slaton jön workoutra hétfőn.
Tavaly DJnek volt egy nagyon hasonló sérülése, ő 3 meccset hagyott ki vele (Chargers, Raiders, Chiefs). Meglátjuk mi lesz, Rams meccsig még van 8 nap, bár a Lions ellen jól játszott a defenseük, ellenük még Forte nélkül is kötelező nyerni itthon, ha céljaink vannak.
tüsi91
Úgyis lesz egész meccsen 10 futás, oszt csocsi. Arra kár ember. Nem tudom, Slaton milyen, sztem senki nem látta játszani két éve, de úgy tűnik, hogy nálunk egy RB-nek egy dolgot kell konzisztensen tudnia ahhoz, hogy nyerjünk: blitzeket felvenni. Köpedelem volt, amit produkáltak ezen a téren. Plusz a dropok, hát bazmeg.....

Sam Bradford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Steve Slaton jön workoutra hétfőn.
Tavaly DJnek volt egy nagyon hasonló sérülése, ő 3 meccset hagyott ki vele (Chargers, Raiders, Chiefs). Meglátjuk mi lesz, Rams meccsig még van 8 nap, bár a Lions ellen jól játszott a defenseük, ellenük még Forte nélkül is kötelező nyerni itthon, ha céljaink vannak.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
Na akkor ahogy olvasom Forte több mint 1 hónap...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
Szerintem + pont időben kentek minlet fel a lembó fíld gyönyörű gyepszőnyegére. Most még lehet javítani és összeszedni a fejeket.ja és teljesen of, de plíz klik a lenti linkre!!!!

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Én nem vagyok úgy elkenődve, mert igazából csak reménykedtem benne, hogy nyerünk, de nem vártam el. Az más kérdés, hogy most vödröstől jött a szar, de nem vagyunk ennyire gyengék. A Colts meccs első negyedét hoztuk, csak itt végig. Szerintem ez a pofon jókor jött, helyére teszi az agyakat, mert a még gyengécske Colts (ők mentálisan estek szét) elleni második félidő mindenkivel elhitette, hogy SB lesz itt, elég a szerelést kiküldeni a pályára....

Jimmyvel értek egyet, a 2010-es fal sem volt jobb, aztán NFC döntőt játszottunk.

Fel a fejjel, nincs remény!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Hmm... Bears fear a potential Cutler mutinypeterk2005
Ez egyelőre eléggé olyan, hogy "azt hallottuk valakitől, hogy előfordulhat, hogy talán egyesek azt gondolják..."

Tök megérteném a cikkben sugalltak ellenkezőjét is, ti. hogy Cutler mondja, hogy "oké, a századik sackemnél megyek a faszba, hülye gyökerek, még hogy pro O-line, kinyalhatjátok a folyamatosan füves és sáros seggemet. "

Ursus arctos budapestiensis