Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Webb hány sacket engedett a sokból??

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Várom már a pillanatot amikor rájönnek a külföldi """"""""SZAKÉRTŐK"""""""" hogy Tice a probléma gyökere (protip: úgyse fognak).

A meccs egyetlen fénypontja az volt amikor Cutler beugatott Webbnek. Ja meg a D. De cseszhetjük. Vicc az egész. Tice takarogggy, az O-line monnyon le


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A vereség oka sajnos teljesen nyilvánvaló. Nem tudtam vuduzni. De most nyerünk ötből négyet, nem kell bekekszelni.

Sam Bradford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kibaszottul utálom a főműsoridős meccseket. Kibaszottul utálom a Packers elleni vereségeket, hogy évről-évre ugyanaz van.

Az offense teljesítménye, hát nem is tudom olyan 10-es skálán 1es. Cutlernak rossz napja volt, ne szépítsük, rossz döntéseket hozott, hisztizett stb. Az 1. INTet nem kellett volna eladni, jól kimozgott a nyomás elől. A második tulajdonképpen nem volt tré passz, Bennett várta, mint a sült galambot, Woodson meg beugrott elé. Igaz nem volt erős passz, bár lehet azért, mert éppen akkor le is csapták Cutlert. 3. underthrow, de azonnal bezúzták, a 4. meg tökmindegy, meg nem is volt az amúgy sem. Szóval Cutler egy kalap szar volt, de bárkit, de tényleg bárkit betehettek volna... Egy BRadybe oltott Manningel kombinált Roethlisbergert is. Bárkit... Amit ezen a meccsen az OL pass protection terén bemutatott az a Giants elleni 2 évvel ezelőtti horrorral egyenértékű. Szégyen. Ha nekem közöm lenne az egészhez fülemet-farkamat bevonva hazakullognék az éj leple alatt. EZek meg lenyilatkozzák, hogy dolgozunk tovább, super OL, Webb all-Pro. Hogy a pofájuk le nem szakad bazdmeg. Tisztára, mint a magyar labdarúgó válogatott. Szégyen. Carimi eddig azzal hívta fel magára a figyelmet, hogy ma egy végre jól menő drivet megakasztott egy 15 yardos büntetéssel, a belső 3as azt se tudja milyen rendezvényen van, fogalmuk nincs, blitznél kinek kit kell felvenni, Webb meg annyira botrányos, hogy a magyar nyelv gazdagsága ellenére nem tudom kifejezni. Vajon hányszor sietteték, ütötték meg, csapták földhöz Jayt??? A végjátékban 7 ember képtelen úgy megblokkolni 4 védőt, hogy ne kelljen Cutlernak a zsebben ugrándoznia... Ez komoly? Ez komoly?

Forte elrontott vagy 2 blitz felvételt (ráadásul megsérült a bokája), Bush sem tudott segíteni pass protba, Marshall 0-13nál, mikor végre átkolbászolunk az ellenfél térfelére, 3&longnál droppol egy tiszta TDt az end zoneba. S a többi elkapó sem hozott extrát. A TE-k szokás szerint passprotnál szerencsétlenkednek az OLel kézen fogva. Davis hozott egy TDt jegyezzük meg. Akire nem tudok szólni az a Rodriguez gyerek: jó picknek tűnik 2 meccs alapján.

De a legnagyobb baklövő: Mike Tice. Ez az ember alkalmatlan a munkájára.
Lovie Smith: Nem látja, hogy az általa kinevezett OC alkalmatlan a munkájára.

A special team megette a trükkös játékot. Nem tudom előfordult-e ilyen Toub regnálása óta. Mentálisan leseggelték a csapatot az biztos, de ők legalább évek óta szinte csak a pozitívat adták nekünk.

A defense előtt le a kalappal. 50 percig jól játszottak. Volt hiba bőven persze, de mégiscsak FGken tartották a Packerst, összvissz 23 pont nem sok (abból 1 ST TD). Ez van.

Kérjük a következőt...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Tice ezután nem maradhat a helyén vagy (egy ilyen csoportban) véget ér a szezonunk az alapszakaszban ismét. Ki bír ki ennyi ütést sérülés vagy csökkenő koncentráció nélkül?

Nem értettük hogy miért felfelé bukott amikor a saját részlegét (OL) sem tudta rendbe rakni évek óta de én bíztam benne hogy valamit látnak a főnökei amit mi nem. Hát ilyen dologról szó nincs, ilyen edző pedig egy PO-csapatnál nem lehet. Vagy akkor ne áltassanak minket ilyen reményekkel.

Jelenleg olyanok vagyunk mint az a katona aki megveszi a legújabb csúcsmodell fegyvert és elindul egy szál alsógatyában harcolni. Gratulálok.

És ez még egy gyengébben játszó GB volt, szvsz Rodgerssel ilyen gyengén még nem játszottak. Megint csak arra volt jó az egész hogy jól kiröhögjenek minket, ezt nem mossuk le magunkról egy könnyen.

Persze lehet hogy felhozzuk a szezonunkat a gyengébbre predesztinált csapatok ellen, de láttuk mire megyünk egy jobb gárda ellen...

2.-dik meccs és temetem a csapatot ezt nem hiszem el.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Égés ellen Fabulon

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
| Sziasztok! Csendben néztem a meccsetek és azon gondolkodtam, az-az érzésem volt egy idő után lehet az O meg meg a Front O előre vagy közbe eldöntötte ezt a meccset most feladják minek erőlködni belefér, igaz a D-nek ez kb a 4. 4 elejére esett le ők addig nyomták 😛 Azért zúzós ellenfelek lesztek örülök hogy kivételesen legfeljebb majd csak a PO-ban találkozhatunk veletek |
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mi a búbánatos fityfenét akarunk mi?

Tice egy pöcs, ezután a meccs után száműzni kellene Illinoisból. Ez az offense egy botrány kompletten. S ma Cutler is botrány, Marshall sima TD passzt ejt el. Forte megsérül, az OL pedig... Áhh
A defense jól játszott. De ezt nem lehet bírni idegileg, amit szerencsétlenkedik az O. Az ST is odatette magát ma...

Az edzők közti különbség... Évek óta látjuk.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
én már nagyon várom és bízom a győzelemben, ráadásul ma van a szülinapom 😀chicagobearsman
Boldogat!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
én már nagyon várom és bízom a győzelemben, ráadásul ma van a szülinapom 😀chicagobearsman
Isten éltessen!
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kezdőőőőőőőőőőőőőőőőőőődiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik! 😛
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
jó reggelt, jó szurkolást! 😊 hajrá bears!
több mint 11 éve
chicagobearsman Chicago Bears 8 — Bears fan
én már nagyon várom és bízom a győzelemben, ráadásul ma van a szülinapom 😀chicagobearsman
de a meccs holnap lesz! már csak Amerikában lesz szülinapod...
Isten éltessen sokáig!Wong
kösz
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
én már nagyon várom és bízom a győzelemben, ráadásul ma van a szülinapom 😀chicagobearsman
de a meccs holnap lesz! már csak Amerikában lesz szülinapod...
Isten éltessen sokáig!
több mint 11 éve
*Gravano* 10
Ugye, mindenki úgy tippel, hogy győzünk ma is? Csak mert rátettem egy tizest. 3as szorzó. Idén mindent viszünk! Green Bay Sucks!*Gravano*
Üdv a Bears drukkerek között!
A kérdésedre természetesen igen a válasz, de nem lesz egyszerű.csi77
(Nem tegnap lettem Bears drukker, csak gondoltam, most már regisztrálok én is, ha ilyen csupa jó arc topikok is léteznek 😊 )Egyébként rögtön másodiknak a legnehezebb jön. Főleg így, hogy zakóztak az elsőben, hát nem lesz könnyű, de ki ha MI nem?
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Én vagyok az egyetlen aki simán bírja meccs előtti alvás nélkül is reggelig? 😀

Amúgy nagyon jó megérzésem van. Csak jöjjön is be. Mondanom se kell mekkora dolog lenne legyőzni őket hazai pályán... 2007 óta nem tudtuk... Ha meglesz vihet minket előre a lendület sokáig


több mint 11 éve
chicagobearsman Chicago Bears 8 — Bears fan
én már nagyon várom és bízom a győzelemben, ráadásul ma van a szülinapom 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Ugye, mindenki úgy tippel, hogy győzünk ma is? Csak mert rátettem egy tizest. 3as szorzó. Idén mindent viszünk! Green Bay Sucks!*Gravano*
Üdv a Bears drukkerek között!
A kérdésedre természetesen igen a válasz, de nem lesz egyszerű.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Despite being listed as questionable, Bears CB Charles Tillman is expected to play tonight.

Ez az a meccs, amire ha kell de mindenkit meggyógyítanak. Remélem, h a rajta és az főmackón, Urlacheren sem látszik majd (túlságosan) a sérülések...
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Ugye, mindenki úgy tippel, hogy győzünk ma is? Csak mert rátettem egy tizest. 3as szorzó. Idén mindent viszünk! Green Bay Sucks!*Gravano*
Hát ööööööö...........szeretném😊
több mint 11 éve
*Gravano* 10
Ugye, mindenki úgy tippel, hogy győzünk ma is? Csak mert rátettem egy tizest. 3as szorzó. Idén mindent viszünk! Green Bay Sucks!
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛 Pap'pers
olyan még nem volt.davemayer
Én mindig felébredek úgy hajnal négy körül, nem bírom ki, hogy ne kapcsoljam be a laptopot, megnézem az eredményt, na, akkor már elolvasom az összefoglalókat, mire végzek, fél hat, akkor megpróbálok még aludni vagy két órát, de már nem megy, és egész nap olyan vagyok, mint a mosott szar. Ráaádsul holnap lesz egy kurva fontos értekezlet, amin valszeg elalszok (nem ez lenne az első). Jah, hogy például itt dől el majd el a fizetésemelésem? Ez nagyon nem mackó. Gyűlölöm a főműsoridős meccseket. Gyűlölöm. És ha még zakó is lesz a vége.....füligjimmy
Nekem sikerült kiharcolnom egy szabadnapot holnapra. Nem volt egyszerű, de majd egész nyáron bent rohadtam, szóval ennyi jár 😊

Csak ébredjek fel 2-kor.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛 Pap'pers
olyan még nem volt.davemayer
Naaaa.ne viccelődjünk!😀ZoliZoltán
Komolyan írtuk! Ezek szerint te nem?! 😛
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛 Pap'pers
olyan még nem volt.davemayer
Naaaa.ne viccelődjünk!😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛 Pap'pers
olyan még nem volt.davemayer
Én mindig felébredek úgy hajnal négy körül, nem bírom ki, hogy ne kapcsoljam be a laptopot, megnézem az eredményt, na, akkor már elolvasom az összefoglalókat, mire végzek, fél hat, akkor megpróbálok még aludni vagy két órát, de már nem megy, és egész nap olyan vagyok, mint a mosott szar. Ráaádsul holnap lesz egy kurva fontos értekezlet, amin valszeg elalszok (nem ez lenne az első). Jah, hogy például itt dől el majd el a fizetésemelésem? Ez nagyon nem mackó. Gyűlölöm a főműsoridős meccseket. Gyűlölöm. És ha még zakó is lesz a vége.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson