Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Remélem nyertek ma!!! 😛
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
valaki tud streamet?Antman
Tudtommal péntek hajnalban 2:30kor kezdődik magyar idő szerint... Nem valószínű, hogy a meccs előtt bő 10 órával lenne stream... Amúgy meg firstrow.eu-n kell keresgélni meccs előtt.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
valaki tud streamet?Antman
Beírod a googlebe,hogy T-Gyuszi Online. Ott a fejlécek között megkeresed a Live Sport1-et. Rákattintasz és az AM. Football fül alatt találsz majd. 😉
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
valaki tud streamet?

több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Urlacher várhatóan mikorra épül fel?Wirtschaftsteil
Már felépült. A Colts ellen is játszott az első félidőben, majd miután eldőlt a meccs a 3. elején pihentették. Hét elején edzői döntés miatt nem edzett, de játszani fog. Kétséges milyen formában. Kihagyta a TCt, műtötték, 34 éves stb.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Urlacher várhatóan mikorra épül fel?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elindult a szezon kicsit újra felélesztettem az NFC North csevegőt.
Gyertek vitázni, tippelni, eszmét cserélni.
Mackóóóóóóó, ja nem. 😊

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gyónom a Nagy Kopasznak és nektek testvéreim, hogy a tippjátékon a "Lesz-e olyan játékos, aki az első héten legalább két interceptiont szerez?" kérdésre valamiért "Nem"-mel feleltem. Azóta hamut szórtam a fejemre és hajnalban a "hát milyen Bears drukker vagyok én?" mondatot üvöltöztem egy szál sisakban az erkélyen, kérlek titeket, oldozzatok fel.
picidzé
Szintén zenész.....csi77
Dettó. De én megtanultam együtt élni a szégyennel, tulajdonképpen erről szól az egész életem.

Nem bízok Tice-ban Capers ellen, és az elmúlt két évben Big Love egyre inkább nem tud mit kezdeni McCarthy-val.
Aaron "Erin" Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A 13. helynél elrejtett apró vicc megvan? 😊picidzé
Az első heti power rankingben is így volt. 😀
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000061073/article/nfl-power-rankings-robert-griffin-iiiled-redskins-shoot-up?module=HP11_cp
5.-ek vagyunk megelőzve a packers-t 😀chicagobearsman
A 13. helynél elrejtett apró vicc megvan? 😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Már mindjárt megint...😊

O-részről sokkal izgalmasabb game plan-t várok, komolyabb playcallingal...rolloutok, endaround, késleltetett futások, TE-passzok...
D-től pedig komolyabb rush kéne, szerintem a Packs fal sebezhető annyira, hogy sikerüljön nekünk is az, ami a SF-nak...mondjuk az se baj, ha Jennings nem játszik, de még szebb, ha igen és úgy is nyerünk...😊
ST-ben Cobbra azért vessünk egy pillantást, de jobbnak érzem a mieinket, szal ettől nem annyira tartok...
Mindenesetre akkor sem keserednék el, ha nagyon szoros meccsen kikapunk, mivel azért ők se veszíteni mennek fel a gyepre...csak legyünk partiban...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
chicagobearsman Chicago Bears 8 — Bears fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bmyn2itkln7lofwwnxoc
NFL Power Rankings, Week 2: Robert Griffin III-led Redskins rise
Following a stunning road win over the New Orleans Saints, Robert Griffin III and his Washington Redskins shoot up Elliot Harrison's Power Rankings. Also, there's a brand new team at No. 1.

5.-ek vagyunk megelőzve a packers-t 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Gyónom a Nagy Kopasznak és nektek testvéreim, hogy a tippjátékon a "Lesz-e olyan játékos, aki az első héten legalább két interceptiont szerez?" kérdésre valamiért "Nem"-mel feleltem. Azóta hamut szórtam a fejemre és hajnalban a "hát milyen Bears drukker vagyok én?" mondatot üvöltöztem egy szál sisakban az erkélyen, kérlek titeket, oldozzatok fel.
picidzé
Szintén zenész.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez talán annak is szól, hogy idén 3 MNF-n is lesz a Bears, a Packers meg ugye rögtön volt vasárnap.
Az igaz, hogy sok GB-meccs idén már nem lesz STV-s idősávban, lesz egy MNF, meg az MNF utáni héten minket fogadnak 10-kor, azt annyi.
Viszont tavaly meg minden második héten őket nyomták.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most szembesültem a dologgal, hogy nem adják a csütörtöki meccseteket. Nem baj, majd év vége felé adnak helyette valami tét nélküli Jax-Colts rangadót... (Bocsi a két csapat fanjaitól, hasraütöttem csak.)

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Basszus srácok...Jonathánból inkább az almát, ne Scottot...lécci...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megnéztem még egyszer ezt az összecsapást.
Külön próbáltam figyelni a TEkre és Rodriguezre. Nem vagy egy nagy (de még kis) szakértő sem, de:
Nagyon sok dupla TE-s felállású játékot játszottunk. Davis volt az, aki mind passznál fenn volt, Spaeth kizárólag futásnál, K.Adams meg jobbára passznál. Davis elég vegyes volt. Mathis sackje az első playben az övé volt, habár 1-1ben kellett volna megtartania Mathist... Utána Jeffery egy elkapásánál a vonal mellett 2 DBt blokkolt ki egyszerre, Forte TDjénél egyedül megtartotta Reddinget, majd Bush hosszú futásánál dobtak rá egy holdingot. Ezek voltak a kulcsplayei, 2 passz ment felé összvissz. Spaeth semmi különöset nem csinált, kirívóan nagy hibája nem volt. Adamsnek volt egy elkapása 3rd downnál.
Rodriguez viszont tényleg jó pick lehet. Ahhoz képest mennyire anyáztunk áprilisban, májusban... 😊. Nagy és látványos blokkokat oszt (pl Forte nagy futása, Bush 1. TD), nagyon jól veszi fel a blitzeket. Passzjátéknál mikor fenn volt talán 2szer ment el routre, de előtte is ütött a védőn egyet. Nagyon biztató első meccs volt.
Az OLből Webb játszott tán a legjobban (nem tudom kire nézve kínos ez). Szinte végig 1-1ben játszott. Carimi sem volt rossz, bár a 2. sacknél csúnyán megverték.
Arra még kíváncsi lennék írtak-e be Marshallnak dropot, mert szvsz elejtett 3 fogható labdát is. Legalábbis az ő szintén foghatót.

A védelemben 3DT volt aktív, Peppers elég sokszor állt fel középen. Wootton második félidőben aktivizálta magát, volt 2-3 hurryje és egy FF is. Második félidőben Lach nélkül 2 klasszissal lett rosszabb a védelem. Roach nem az Öreg. DJ Moore is vakon volt, én Contet se láttam túl jónak. Wrightot sokkal inkább. Haydent 1-1ben megverte Avery párszor, reméljük Tillmannek kutyabaja.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Game Pass-on mi is sokat gondolkoztunk de végül így hogy unokatesómnál van ESPN nem érné meg annyira. Ne hányd ki a sajtot, ami nem öl meg erősebbé tesz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Gyónom a Nagy Kopasznak és nektek testvéreim, hogy a tippjátékon a "Lesz-e olyan játékos, aki az első héten legalább két interceptiont szerez?" kérdésre valamiért "Nem"-mel feleltem. Azóta hamut szórtam a fejemre és hajnalban a "hát milyen Bears drukker vagyok én?" mondatot üvöltöztem egy szál sisakban az erkélyen, kérlek titeket, oldozzatok fel.
picidzé
ma este vacsorára 1 kiló büdös-sajtot kell enned + 2 "Bear down, Chicago Bears" és talán megnézheted a csütörtöki meccset 😀

Amúgy azt most látom hogy nem adják az összes TNF-t, köztük ezt sem a sport tv-n, tudom sajnálni azon szurkolótársaimat akiknek csak ez a lehetőség van meg, szerencsére én mehetek ESPN-t nézni. davemayer
Meglesz a sajtevés, ha véletlenül hánynék is (erre csak 97% esély van), egy GB-logóra teszem majd.
Cimborámmal Sporttv helyett inkább a szar minőségű torrentet néztük eddig is, ha nem volt ESPN-en a meccs, ahogy tüsi írta, én is szívesen bebasznám a képernyőt, ha meghallom a magyar kommentárt.

Idén pedig megvettük felesben az NFL Game Passt, mindenkinek tudom ajánlani.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én csak örülök annak, ha nem ad Chicago meccset a TV. Amúgy sem ott nézem a Bears meccseket, de amikor volt szerencsém belehallgatni Faragó és Hollai Magic Oli kommentálásába a hányingerrel együtt szétbasznám a fejüket érzést váltották ki belőlem.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Gyónom a Nagy Kopasznak és nektek testvéreim, hogy a tippjátékon a "Lesz-e olyan játékos, aki az első héten legalább két interceptiont szerez?" kérdésre valamiért "Nem"-mel feleltem. Azóta hamut szórtam a fejemre és hajnalban a "hát milyen Bears drukker vagyok én?" mondatot üvöltöztem egy szál sisakban az erkélyen, kérlek titeket, oldozzatok fel.
picidzé
ma este vacsorára 1 kiló büdös-sajtot kell enned + 2 "Bear down, Chicago Bears" és talán megnézheted a csütörtöki meccset 😀

Amúgy azt most látom hogy nem adják az összes TNF-t, köztük ezt sem a sport tv-n, tudom sajnálni azon szurkolótársaimat akiknek csak ez a lehetőség van meg, szerencsére én mehetek ESPN-t nézni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Gyónom a Nagy Kopasznak és nektek testvéreim, hogy a tippjátékon a "Lesz-e olyan játékos, aki az első héten legalább két interceptiont szerez?" kérdésre valamiért "Nem"-mel feleltem. Azóta hamut szórtam a fejemre és hajnalban a "hát milyen Bears drukker vagyok én?" mondatot üvöltöztem egy szál sisakban az erkélyen, kérlek titeket, oldozzatok fel.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tight endeket vasárnap sem használtuk passz játékra, 1 elkapása volt Adamsnek + 1 labda szállt Davis fele. Azt hittem Tice jobban épít rájuk, bár az igaz, hogy nem épp a TE poszt krémjei szerepelnek nálunk.
Scott akár még kezdő is lehet itt, bár Pittsburghben nincs ember, aki gyászolná a kivágást. Az OL magukhoz képest jó volt, csütörtök este meglátjuk egy nívósabb D ellen mire mennek.
Effektív sportélményre számítok.