Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért ez a Packs-def nem életbiztosítás...összeszedhetik magukat, Perry és Worthy sokat dobhat az egységen, de azért a sec. átalakulóban, és lassan Woodson-nak is kijár a nyugdíjszelvény...nem is beszélve a lájtos OL-depthről...ha ott egy-két sérülés bejön, akkor nagyon nehéz lesz....
Szal várjunk azzal a Packs csoportgyőzelemmel...
Én ezt most teljesen nyitottnak látom: Packers/Bears/Lions nagyjából egyenlő esélyekkel indul...jelenleg a sajtosoknak van egy lábfejnyi előnyük...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
100%ig úgy látom az esélyeteket ahogy tüsi tippelte.
A vicces része, hogy a Lionst is 10-6ra jósolom. Bár az egy jóval gyengébb lábakon álló 10-6. Ott is két Packers elleni L a tipp, de ebből a négy meccsből négyet nem nyer meg a GB az fix. Akkor most mi van? 😊Bazzani
Hát, kb. az, hogy amelyik csapat ebből a 4 meccsből egyet el tud venni, az sanszosan csoportmásodik és PO-s.
somoskovig
Azt tegyük hozzá, hogy az elmúlt években a packersnek mindig kijött a lépés a Bears ellen. Volt egy nagyon sima,egy szűk zakó, a többi elég szorosnak mondható, de Packers győzelem. A Pack-Lions meccseket nem néztem, legalábbis nem emlékszek egyre se. Sztem a Vikings olyan pocsék lesz, mint tavaly, ha nem rosszabb. Sokat elárul, hogy hirtelen eszembe se jutott, ki a kezdő irányítójuk. AP visszatér valamilyen formában, van egy elkapójuk, védelemben Allen, oszt csocsi. Két év alatt összeomlottak, és messze még a vége. Innen lesz egy wild card, az tuti, sztem bears, tavaly is meglett volna, csak ugye történt, ami történt.

Sztem 11-5 meglesz, hazai Pack, plusz 49ers ellen, de cumi a Titans vagy Panthers elleni

Az mekkora lenne, ha az utolsó Lions-Bears meccs döntene a rájátszásról? Mondjuk mindegyik ún. szakértő az tippeli, hogy a Packers lesz a csoportelső, szóval tuti nem ők lesznek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
100%ig úgy látom az esélyeteket ahogy tüsi tippelte.
A vicces része, hogy a Lionst is 10-6ra jósolom. Bár az egy jóval gyengébb lábakon álló 10-6. Ott is két Packers elleni L a tipp, de ebből a négy meccsből négyet nem nyer meg a GB az fix. Akkor most mi van? 😊Bazzani
Hát, kb. az, hogy amelyik csapat ebből a 4 meccsből egyet el tud venni, az sanszosan csoportmásodik és PO-s.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
100%ig úgy látom az esélyeteket ahogy tüsi tippelte.
A vicces része, hogy a Lionst is 10-6ra jósolom. Bár az egy jóval gyengébb lábakon álló 10-6. Ott is két Packers elleni L a tipp, de ebből a négy meccsből négyet nem nyer meg a GB az fix. Akkor most mi van? 😊

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Tippek:
Colts W
@Packers L
Rams W
@Cowboys L
@Jaguars W
Lions W
Panthers W
@Titans W
Texans L
@49ers L
Vikings W
Seahawks W
@Vikings W
Packers L
@Cardinals W
@Lions L
.tüsi91
Nagyjából egyetértünk, bár a két Packers L és a két Vikings W lehet, hogy pepitában lesz. A Vikings idén is olyan fos lesz, mint tavaly? Másik, hogy a 10-6 mire lesz elég az NFC (NFL?) legerősebb divíziójában?
10-6

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Próbáltam reális lenni, hogy a necces meccsekből tettem győzelemre és vereségre is. Fogunk nyerni az általam vereségnek írt meccsekből (nem is egyet szerintem), de várok valahol egy váratlan vereséget (tippre Panthers). Packerst azért tettem 2 Lre, mert ellenük Cutlernak még jó meccse nem volt 😀. De úgy nagyon az offensenek sem.
Ez a 10-6 nagyon a minimális elvárás sztem.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
búúúúú miaz, hogy 2 packers L????

amúgy szerintem pedig a futójáték azért nem fog visszaesni, mert sokkal kiszámíthatatlanabb lesz a támadóegység azáltal, hogy van kinek passzolni, nem is egy. Plusz Barbár se volt rossz, de a Bokor gyerek azért jelentősen jobb. De lényeg, hogy szerintem így, hogy nem lesz Fortén (és a futókon zusammen) akkora teher, a fal gagyisága sem lesz akkora nagy gond.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tippek:
Colts W
@Packers L
Rams W
@Cowboys L
@Jaguars W
Lions W
Panthers W
@Titans W
Texans L
@49ers L
Vikings W
Seahawks W
@Vikings W
Packers L
@Cardinals W
@Lions L

10-6.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nagyon sok a kérdőjel ezzel a szezonnal kapcsolatban, ha év közben ezek kiegyenesednek akkor a PO meglehet. Többet elvárni ilyen erős NFC-ben szezonkezdés előtt nem lehet. Bár én Pats-Bears SB-t várok 😀davemayer
Kár, pedig idén Ravens - Bears lesz 😀 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
nagyon sok a kérdőjel ezzel a szezonnal kapcsolatban, ha év közben ezek kiegyenesednek akkor a PO meglehet. Többet elvárni ilyen erős NFC-ben szezonkezdés előtt nem lehet. Bár én Pats-Bears SB-t várok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én sokkal inkább tartok attól, hogy a futójátékunk jelentősen visszaesik a tavalyihoz képest. Ez a Webb-Spencer-Garza-Louis-Carimi 5ös csak 5 helyen marad el a kívánt szinttől. Webb és Louis botrány, Garza és Spencer rutinosak ugyan, de nem jók, Carimi meg gyakorlatilag rookie. Nem beszélve arról, hogy Tice-ot, mint OC-t nem igazán ismerjük.
Tavaly is láttuk párszor, hogy csak passzal egy ilyen fallal mi nem fogunk pirítani. Bár persze Marshall és RoyW közt akkora különbség van, mint Mila Kunis és Kiszel Tünde közt, s idén egy egészséges Bennett és egy rookie Jeffery is harcba száll, de a pass protection még mindig ótvar.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nehogy Mekkelek menjen MLB-be 😊 Urlacher ezt a szezont még úgyis lenyomja, jövőre meg jön valaki. Elek kell DE-be Peppers mellett! Legalábbis ha jó lesz, de mindenképp ott kell próbálni, mert ha jó lesz, akkor lehet egy fasza DL. Plusz "eredeti posztján" is sok volt érte az 1. kör, de ha még konvertálgatjuk is, akkor végképp. Ha meg is lehetne oldani, mire beletanulna, már rég aktualitását vesztené az ügy szerintem.

Kíváncsi leszek erre az évre. Keret alapján passzorientáltnak kellene lennünk, amit azért fura lenne látni 😊
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Szóval Price ment Okoye visszajött. Én nem bánom ezt a megoldást. Okoye állítólag harcra kész lesz az első héten is...

Azért a kidobott 7.körért meg úgy se kár, Loviek nem tudták volna értelmes felhasználni, az idei is mit ért? semmit... 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NFLben DEből MLB-vé átkonvertálni valakit. Hát nem tudom, még ha kb paraméterre megegyezik Urlacherrel... Kizárt dolog.
Izzy még lehúzza ezt a szezont, Pep sem lesz fiatalabb. Vajon jövőre jön egy újabb 1. körös DE?tüsi91
Nem gyakori, de volt rá azért példa 😊
Nálunk Tedy Bruschi volt ilyen, illetve most Dane Fletcher, még ha szerencsétlen állandóan sérült is, így sokat már nem fogja tolni

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
.

Jah: Price-t kiraktuk...éreztük, h könnyű csoki lenne ez Neked, Jimmy... 😀Bear
Hát valszeg ez volt Price hattyúdala, saját bevallása szerint még most is csípőfájdalmai vannak, azok valszeg krónikusak.

Szóval akkor ne csoki legyen a tét, hanem a vesztes levág egy tetszőleges darabot a saját testéből. De esetleg találhatunk egy középutat az édesség és az öncsonkítás között. füligjimmy
Oké...választhatsz: fodrász, vagy körömnyírás legyen a behajtott jutalom?... 😀
Legalább nem kell aggódnunk a a '13-as 7. körért...majd elcseszi más...
McClellinhez: örülnék egy rendszeres Boise-t néző embernek....aki kiokosítana, hogy mennyit játszott a szöszmösz MLB-t...nem jutott volna eszembe, ha nem tudnám, h már művelte a posztot...

Hozzám képest viszont tényleg öreg...tőlem néggyel...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
.

Jah: Price-t kiraktuk...éreztük, h könnyű csoki lenne ez Neked, Jimmy... 😀Bear
Hát valszeg ez volt Price hattyúdala, saját bevallása szerint még most is csípőfájdalmai vannak, akkor azok valszeg krónikusak.

Szóval akkor ne csoki legyen a tét, hanem a vesztes levág egy tetszőleges darabot a saját testéből. De esetleg találhatunk egy középutat az édesség és az öncsonkítás között.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem kifejezetten a méretbeli hasonlóság az oka a felvetésemnek...
Nem ismeretlen a poszt McClellin számára...tisztában vagyok vele, h az ötlet kissé bizarr...szerintem azonban a tag fizikailag képes lehet(!) megcsinálni azt, amit az Öreg...(vagy vmi hasonlót...ha jól tom, dobták coverage-ba elég sokat...de túl sokat nem láttam egyetemen)
Pont azért mondom, mert Te'o-n kívül nem hinném, h bárki szóba jöhet...Skov és Reddick közel nem olyan jók...mondjuk még előttünk a szezon...szal ha lecsúszunk Teoról, akkor b*szhatjuk...DE-ből pedig megint elég normál felhozatal ígérkezik...

Egy kissé én is szkeptikus vagyok magammal szemben... 😊
Ez inkább annak szól, h nagyon nincs minőségi MLB a szakmában...most legalábbis úgy tűnik...

Jah: Price-t kiraktuk...éreztük, h könnyű csoki lenne ez Neked, Jimmy... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
I’m not going to sit here and say, ‘I want to play four more years’ right now. Because before my knee was hurt (in training camp), I thought I could play four more. My knee just isn’t the same anymore. It’s never going to be the same.”
Igen, ezt Urlacher nyilatkozta...reméltem még a szezon előtt, h 1-2 év lehet még benne, de nem lepődnék meg, ha az év végén abbahagyná...

Szal nagyon érik az MLB-draft...így hirtelen felmerült bennem, h McClellin kvára hasonló felépítésű játékos, ráadásul még MLB-t is játszott a Bojzin...(jó lenne tudni, h milyen, amikor állandóan TE-k után kell kajtatni)
Magyarul nem tartanám elvetélt ötletnek átküldeni MLB-be, és húzni egy DE-t a '13-as drafton...Bear
Hát sztem már annyira várod te is a szozont, hogy túlpörgött a fantáziád unalmadban. 😀 Nem vagy egyedül. Két jó, meg egy rossz év még simán benne van az öregben. Öreg..... három évvel idősebb nálam

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
NFLben DEből MLB-vé átkonvertálni valakit. Hát nem tudom, még ha kb paraméterre megegyezik Urlacherrel... Kizárt dolog.
Izzy még lehúzza ezt a szezont, Pep sem lesz fiatalabb. Vajon jövőre jön egy újabb 1. körös DE?
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
I’m not going to sit here and say, ‘I want to play four more years’ right now. Because before my knee was hurt (in training camp), I thought I could play four more. My knee just isn’t the same anymore. It’s never going to be the same.”
Igen, ezt Urlacher nyilatkozta...reméltem még a szezon előtt, h 1-2 év lehet még benne, de nem lepődnék meg, ha az év végén abbahagyná...

Szal nagyon érik az MLB-draft...így hirtelen felmerült bennem, h McClellin kvára hasonló felépítésű játékos, ráadásul még MLB-t is játszott a Bojzin...(jó lenne tudni, h milyen, amikor állandóan TE-k után kell kajtatni)
Magyarul nem tartanám elvetélt ötletnek átküldeni MLB-be, és húzni egy DE-t a '13-as drafton...Bear
Lehet nem lenne hülyeség, de ha faszájosan teljesít DE-ben akkor én rámennék egy klasszik MLB-re.
Egyébként ha jól fordítottam a cikk további részeit, abban azt is mondja, hogy minden fasza lesz vele a szezonnyitón.ChesterPapa
Igen, arról beszélt, h kezd az Indy ellen...de ennek ellenére van vmi gigszer....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
I’m not going to sit here and say, ‘I want to play four more years’ right now. Because before my knee was hurt (in training camp), I thought I could play four more. My knee just isn’t the same anymore. It’s never going to be the same.”
Igen, ezt Urlacher nyilatkozta...reméltem még a szezon előtt, h 1-2 év lehet még benne, de nem lepődnék meg, ha az év végén abbahagyná...

Szal nagyon érik az MLB-draft...így hirtelen felmerült bennem, h McClellin kvára hasonló felépítésű játékos, ráadásul még MLB-t is játszott a Bojzin...(jó lenne tudni, h milyen, amikor állandóan TE-k után kell kajtatni)
Magyarul nem tartanám elvetélt ötletnek átküldeni MLB-be, és húzni egy DE-t a '13-as drafton...Bear
Lehet nem lenne hülyeség, de ha faszájosan teljesít DE-ben akkor én rámennék egy klasszik MLB-re.
Egyébként ha jól fordítottam a cikk további részeit, abban azt is mondja, hogy minden fasza lesz vele a szezonnyitón.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
I’m not going to sit here and say, ‘I want to play four more years’ right now. Because before my knee was hurt (in training camp), I thought I could play four more. My knee just isn’t the same anymore. It’s never going to be the same.”
Igen, ezt Urlacher nyilatkozta...reméltem még a szezon előtt, h 1-2 év lehet még benne, de nem lepődnék meg, ha az év végén abbahagyná...

Szal nagyon érik az MLB-draft...így hirtelen felmerült bennem, h McClellin kvára hasonló felépítésű játékos, ráadásul még MLB-t is játszott a Bojzin...(jó lenne tudni, h milyen, amikor állandóan TE-k után kell kajtatni)
Magyarul nem tartanám elvetélt ötletnek átküldeni MLB-be, és húzni egy DE-t a '13-as drafton...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Egyébként én is Wilsont "tettem meg"...de csak az ellen miatt...szegény Cards nagyon vérszegénynek tűnik (ne legyen igazam)...
Őszintén szólva akkor lennék igazán elégedett (vagy inkább csak akkor), ha dominálnánk az egész meccsen...egy gyak. "teljesen újonc csapattal" szemben nem igazán tolerálható más...
Nagy durcizás lett volna a topicban, ha nem "segítesz" az ellenfél QB-jának...de hát istenem, hol van már az előző tél...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Le vagy otthon tiltva a csokiról?
Küldök egy táblával, ha gondolod... 😀
Vagy csak az íze kedvéért?
Jah, basszus....Nálad már egy QB nevének ott kellene lenn szerepelni...1 hét vissza...kéretik pótolni...
Brownnál nekem már az pozitív, h nem volt negatív...ez nálunk már komoly upgrade a többi - tapasztalt - OT-hez képest...Bear
Jó, hogy szóltál, még a végén ezen múlott volna.
Brownt úgy harmadik soros játékosok megmajmolták jópárszor, hogy öröm volt nézni. Amúgy kitöltöttem ezt a tippjátékot (kurva jó ötlet, mellesleg), hogy kinek lesz jobb ratingje. Wilson, és Luck között mégis Wilson javára döntöttem, de inkább csak homérságból. Ha lesz egy masszívabb vezetés, akkor big love előveszi a megbízható Tampon 2 védekezést, és elég sok yardot engedhetnek a srácnak. Nem látom, hogy a Colts D hogyan tudná a fijajinkat 24-27 pont alatt tartani.

Andrew "Suck" Luck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jó lenne tudni, mennyire van Winslownak vége....azért K. Adams helyett el tudnám képzelni...Bear
Fakking Szoldzsör...... Inkább adjunk minden meccsen pár snapet Rodrigueznek. Mondjuk arra is van egy fogadásom (bah, sok gyáva cenk, senki nem tartja az előzőt se), hogy Adams nem nálunk fejezi be az idényt. Ha nem is az első, de a második alkalommal elküldik.

látom, ez a James Brown gyerek csak kikötött a PS-ben, hát túrót se mutatott. Geráppá....füligjimmy
Le vagy otthon tiltva a csokiról?
Küldök egy táblával, ha gondolod... 😀
Vagy csak az íze kedvéért?
Jah, basszus....Nálad már egy QB nevének ott kellene lenn szerepelni...1 hét vissza...kéretik pótolni...
Brownnál nekem már az pozitív, h nem volt negatív...ez nálunk már komoly upgrade a többi - tapasztalt - OT-hez képest...

(Köszönöm) 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)