Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Az első hét után különösen szánalmas. Van még egy rakás ideje teljesíteni.

"Forte probably drafted himself in his fantasy league"... 😀
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Na kezdődik a rinyálás...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/snoxjkx7vivsiojenbxs
Matt Forte unhappy losing carries to Michael Bush
Matt Forte pumped out 80 yards on 16 carries Sunday, but the Chicago Bears running back sounded more focused on the carries he didn't get in the win over the Indianapolis Colts.


Forte nem boldog, h Bush vitte be 2x is a goal line szituációban a TD-t... azt mondja, ő is meg tudta volna csinálni... Baszki, ez nem csapatjáték? Annak örülne inkább, h nyert a csapat simán... Értem, h a TDk után valószínűleg extra pénzt kapna a szerződése szerint, de ez azért sok...
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears have released P Ryan Quigley.

#Bears reinstate DT Nate Collins to 53 man roster; sign OT Jonathan Scott; sign TE Dedrick Epps to practice squad. Also, OT Cory Brandon released from practice squad.

1.meccsnek nem volt rossz a tegnapi. Elején döcögött az O, de aztán termelték a pontokat. Playbook meg olyan volt, ami elegendő volt egy sima meccshez. Ennyiszer nem fog Jay Marshallhoz dobálgatni minden meccsen, de ez kellett most... A WR-ek fizikai fölénye nekem is tetszett, azért nagyon hiányzott már innen egy ilyen felépítésű elkapó, mint Marshall (v Jeffrey). Futás is ment. Forte-Bush tandem nem lesz rossz. Jól kiegészítik egymást.

A D meg mindig is ilyen volt. Amíg az elején a Dline nyomást tudott gyakorolni Luckra nem volt gond, utána persze szokás szerint meg volt az a 2-3 drive, amikor átengedtük az ellenfelet, de azért most is megvoltak a labdaszerzések, ráadásul most az ST is összehozott egyet.

Összességében kevés ilyen meccsre emlékszem, amikor a 2.félidőben már a többi meccs eredményeit nézegettem elég sűrűn, mert annyira biztos voltam a győzelemben.

Packers ellen persze több kell, ott nem szabad az elején neki esni passzokkal, mint most. Forte fusson. D részéről kellene a labdaszerzés, és reménykedjünk, h az idényeleji forma kitart náluk csütörtök estig még....
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ne is mondd...McClellin zseniális spin move-ja az első negyedben nagyon király volt...
Jah, és Rodri valóban szépen blokkol, engem kicsit meglepett, de kellemes volt...😊
(Jeffnél a jetses Hill kapott el csak több yardot és Fleener...)

Most nézem:
Charles Tillman's leg injury is not expected to be serious.
Jennings beszélt, h Peanut sérülése nem komoly...reméljük, h nem ő állította fel a diagnózist...
Nagyon jó lenne, ha gyorsan visszatérne...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
nekem azért a védelem tegnap nagy csalódás volt az INT-ek ellenére is, az egyik colts drive-ban 2 nagy középső futást is benyeltek komoly miss tackle-ökkel + volt pár csúnya elváltás is. Remélem ezeken sikerül javítani mert így gáz lehet a GB ellen.davemayer
A védelem az külön fejezet. Az elején volt rush dögivel, Arians sztem akkor hibázott, hogy nem erőltette a futójátékot. De mázli, hogy egy újonc jött szembe. Pálya közepe feladva, ha nem dob alá két hosszú passzt.... mindkétszer lépéselőnyben volt az elkapó. Plusz 10 pontot kapunk, szavunk nem lehet. Tényleg remélem ez csak idény eleji forma, mindenki kicsit keresi a helyét, aztán Marinelli elugatja vagy kétszázszor, hogy gap responsibility.

Újoncok: Jeffery jó volt, egy drop, egy fantasztikus TD, kemény blokkok. Nem nézek utána, de szerintem a legjobb teljesítmény az övé volt az újonc elkapók között. Rodriguez megoldotta a feladatát, ha ilyen könnyen megtanulta a prot sémákat, akkor kiváló karrier áll előtte. McClellin nem volt rossz, odaért párszor, Costanzo néha szabálytalankodott is (nem fújták, mindegy), de kicsit fáj, hogy my man Chandler Jones remek meccset játszott.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A meccs eleje vmi eszméletlen volt, de utána szépen lehoztuk az egészet...szimpatikus csapat ez a Colts, minden jót nekik (pl. az NFC North ellen mostmár bele lehet húzni... 😛 )

Tulajdonképpen elégedettek lehetünk, hiszen nagyjából másfél negyed garbage time volt, ami merész egy profi focimeccsen...
Jónéhány dolog akadozott, egy kis kevés fantázia az O-ban, és néha lötyögés a D-ben, de nagy vészt nem láttam...korrigálható hibák, nagyobb részük komolyabb koncentrációval elkerülhető...
Szerintem a playhívás is változni fog...amolyan alapcsomag volt itt minden...
Olyan volt az egész, mintha unatkozott volna az egész csapat...(legalább nem kaptunk szívrohamot)
A Packs ellen - reményeim szerint - egy sokkal motiváltabb csapatot láthatunk majd...

Jay az első 10 kísérlet (még annak se nevezném...ez a "kísérlet" szó hízelgő) után nagyon belejött...a fal legalább nem volt kettővel szarabb, mint szokott...
Imádtam, h leizmozzák a mi WR-jeink(!) az ellen CB-it...ilyet nem szoktam látni...
A védelemből Melton, Conte és Jennings tetszett...Jennings ugye 2 saját és egy "fél" int-el...Conte rendszeresen nagyon jó ütemben érkezik, megcsinálja a tackle-t, sztem egyre jobb, Melton pedig néha Tommie Harris, néha viszont sehol sincs...tegnap azért sok pofás játékot láttunk tőle...a passrush viszont az első negyed kivételével megint lájtos volt...azért ezt a falat jobban szét kellett volna szedni...(így sem volt akkora szabadsága Luckynak, de ennél a több kell)

Igazság szerint a Packs is nagyon idényeleji formában van, szal még keresnivalónk is lehet csütörtökön...de ők is sokkal jobbak lesznek a tegnapinál...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Blitzeket kell felvenni, ebben Rodriguez nagyon jó volt, Forte is. Célpontok megvannak, egyszerűen jobban kell elosztani a labdát. füligjimmy
Ja, tényleg. Cluttsot sajnáltam, de ha Rodriguez így muzsikál mindig, akkor nem vesztettünk semmit, sőt.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ami megy, azt erőltesd. De 20 passz Marshall felé barokkos túlzás. Semmi finesz, semmi taktika nem volt, átmentünk rajtuk erőből. Persze ez a Packers ellen is elég lehet akár 30-34 pontra. Blitzeket kell felvenni, ebben Rodriguez nagyon jó volt, Forte is. Célpontok megvannak, egyszerűen jobban kell elosztani a labdát. füligjimmy
Totál ugyanez jutott eszembe nekem is a harmadik negyed tájékán. Egész egyszerűen egyhangú volt a játék. Reméljük GB ellen más lesz a játék képe.

Az egyébként lehetséges szerintetek, hogy ez az egyhangú játék egyfajta altatás lehet csütörtök előtt? Vagy Tice csak szimplán - ahogy picidzé már írta - fogalmatlanságban szenved? Bár egy csoportrivális nyilván nem csak egy meccs alapján készül fel a mérkőzésre...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
nekem azért a védelem tegnap nagy csalódás volt az INT-ek ellenére is, az egyik colts drive-ban 2 nagy középső futást is benyeltek komoly miss tackle-ökkel + volt pár csúnya elváltás is. Remélem ezeken sikerül javítani mert így gáz lehet a GB ellen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mike Tice.
Persze hangzatosan mutat a 41 pont, meg a 300+ passzolt yard, meg a 100+ futott, de ez a playcall valami egészen botrány volt. Egyrészt az első félidőben 28 dropback, 15 futás... Másrészt a RZben...
Hát pfff.tüsi91
Egyetértek. Ahogy jimmy írja, nem stílusos egy ekkora győzelem után rinyálni, de.
Tice-nak nincs koncepciója, olyan, mint amikor Woody Allen az egyik filmjében agysebésznek adja ki magát, de pechje van és műtenie kell. Tice nem érti, hogy került oda, ahol van, minden nap a vécén ül és sírva lapozgatja az "Offensive Coordinator in 24 days for dummies" könyvét. picidzé
Reméljük, hogy mindenki lerázta a ringrozsdát, és több van ebben a playbookban, mint amit láttunk. Engem soha nem érdekelt, hogy hány passz/futás, a legröhejesebb témának tartottam, hogy jaj, ha sok a futás, akkor nyersz. Ha működik a futás, akkor nyersz. Ami megy, azt erőltesd. De 20 passz Marshall felé barokkos túlzás. Semmi finesz, semmi taktika nem volt, átmentünk rajtuk erőből. Persze ez a Packers ellen is elég lehet akár 30-34 pontra. Blitzeket kell felvenni, ebben Rodriguez nagyon jó volt, Forte is. Célpontok megvannak, egyszerűen jobban kell elosztani a labdát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Mike Tice.
Persze hangzatosan mutat a 41 pont, meg a 300+ passzolt yard, meg a 100+ futott, de ez a playcall valami egészen botrány volt. Egyrészt az első félidőben 28 dropback, 15 futás... Másrészt a RZben...
Hát pfff.tüsi91
Egyetértek. Ahogy jimmy írja, nem stílusos egy ekkora győzelem után rinyálni, de.
Tice-nak nincs koncepciója, olyan, mint amikor Woody Allen az egyik filmjében agysebésznek adja ki magát, de pechje van és műtenie kell. Tice nem érti, hogy került oda, ahol van, minden nap a vécén ül és sírva lapozgatja az "Offensive Coordinator in 24 days for dummies" könyvét.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mike Tice.
Persze hangzatosan mutat a 41 pont, meg a 300+ passzolt yard, meg a 100+ futott, de ez a playcall valami egészen botrány volt. Egyrészt az első félidőben 28 dropback, 15 futás... Másrészt a RZben...
Hát pfff.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Jó volt látni, hogy Cutler az első negyedbeli bizonytalanság után egyre magabiztosabb lett és később legjobb pillanatait idézte. Forte nagyon élt, végre vannak elkapóink, a védelem engedett 30-40 yardot, hogy aztán ellopja a labdát. Összességében az eredmény szempontjából nincs okunk panaszra, az első negyed azért ijesztő volt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
YES YES YES
Delete
nem szeretem mikor szívunk, de ennél azért felugrottam az örömtől 😊 Jeffery rulez

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Kikapott a fudgepackers. De várom már a csütörtökötDelete
ha azt vesszük hogy igen könnyen előfordulhatott volna hogy csak mi kezdünk 1-0-al az NFC North-ból... nagyon az elején vagyunk de azért a Rams elcsíphette volna a Lionst. A 49ers győzelme csak annyiban jó hogy nem veszítünk rajta 1 L-t, szerintem végigverik a csoportunkat ahogy így néztem őket.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Kikapott a fudgepackers. De várom már a csütörtököt


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy 20 pontos győzelem után nem akarsz rinyálni, de ez a meccs az edzők részéről egy nagy nulla volt. Mindegy.

Aaron "Erin" Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
YES YES YESDelete
"First NFL career TD." Remélem hasonló marad az irány ezután is. 😀
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
YES YES YES


több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sima W, ahogy elvárt volt A játék döcögött főleg az elején. Ennél több kell csütörtök, ha nyerni akarunk.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagy grat!

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
9 hónap és 8 nap után újra Gameday!
Vééégre. És most az egyéves kislányommal együtt nézzük majd a kickoffot. Nem lehet elég korán elkezdeni a nevelést.
davemayer
picidzé
És itass vele tisztességes, import sört, ne ezt a magyar pancsolt szutykot.
Figyeljen a következőkre is:
füligjimmy
Elmagyarázok neki mindent, ahogy fölébredt. "Jimmy bátyád üzeni, hogy figyelj a screenpassokra, félidőben elpróbáljuk a kacsával a kádban."
picidzé
félidőben a fotókat elemezzétek, a jeges fürdős regenerálást a meccs végére hagyhatjátok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
9 hónap és 8 nap után újra Gameday!
Vééégre. És most az egyéves kislányommal együtt nézzük majd a kickoffot. Nem lehet elég korán elkezdeni a nevelést.
davemayer
picidzé
És itass vele tisztességes, import sört, ne ezt a magyar pancsolt szutykot.
Figyeljen a következőkre is:
füligjimmy
Elmagyarázok neki mindent, ahogy fölébredt. "Jimmy bátyád üzeni, hogy figyelj a screenpassokra, félidőben elpróbáljuk a kacsával a kádban."

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Abban biztos vagyok, h Ijalana ellen Mek nem fog csinálni semmit...IR-en van... 😊 Dzsásztiszt viszont meg kell mozgatnia...
Nekem is az az érzésem, h az Öreggel akarnak viccelni...😊
Kíváncsi vagyok a Def-re náluk...azért ez még nem tűnik túl acélosnak, főleg Angerer nélkül...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én személy szerint alig várom, hogy lássak végre egy olyan Bears WR-t, aki párharcban megveri az emberét. Úgy érzem eljött az idő. Marshalltól nem várok különösebben nagy meccset ennek ellenére, mert bízom benne, hogy nem lesz rá szükségünk. Ha megy a futójáték ezt a meccset simán megnyerjük.
Marshall, Jeffery, Bennett. Nálam már ez lenne az alap kezdő 3as. Hester maradjon csak 4. WR, bár 4 WRes felállást talán nem is láttam a Beasrtől már időtlen idők óta.
Izzy a kezdő LDE (jó meccset is várok tőle), McClellin rotációban ott lehet. Én semmi extrát nem várok tőle, ellenben Jenningstől CB poszton igen.