Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Itt a fórumon melyik Colts fan veri a mellét, hogy lezúzzuk a Bearst?aztec
Szerintem nem a fórum miatt pörgethette fel magát, mert itt biztos nem volt senki aki verte volna a mellét. Lehet, hogy valami fészbúk vitába bonyolódott kituggyakikkel. Vagy az nfl.com meccs-kommentjein húzta fel magát. De az is lehet, hogy csak nem bírja a Lucky gyereket és kellett egy indok, hogy anyázhasson egyet. 😀

Lényeg a lényeg, hogy nekünk ilyen meccsek kellenek most, mint a vasárnapi. Kemény ellenfél, jó védelem, hadd szokjuk. Döngöljétek csak a földbe Lucky fiút. Bírni fogja, és csak tanul belőle. Mi idén nem gyűrűre megyünk, hanem a tanulásra. Ti viszont most nyerjetek, mert aztán egy évtizedig megint mi jövünk majd. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Egy néhány colts fan annyira biztos a győzelmükbe,hogy az valami borzasztó. Annyira istenítik a Luck gyereket,hogy azt már rossz látni és hallani. Egyszerűen nem látják a fától az erdőt vagy csak én vagyok ennyire elfogult a csapatommal szemben? Vasárnap kötelező a győzelem és kezdjük el elhinteni,hogy igenis van mitől tartani,ha velünk játszanak. Kezd nagyon unalmas lenni,hogy lemondják a csapatot. Go Bears! ♥Pap'pers
Itt a fórumon melyik Colts fan veri a mellét, hogy lezúzzuk a Bearst?Mi csak a tisztes helytállásban reménykedünk, tudjuk, hogy nem ezt a meccset kell megnyernünk.Szerintem mindannyian tisztában vagyunk vele, hogy kb 7-10 ponttal biztosan jobb a Bears.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
na mik a tippek a hétvégi vereségetekre? 😛 😀dugo1993
megmutattam azt amit írtál az egyik régi "haveromnak" :


BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
na mik a tippek a hétvégi vereségetekre? 😛 😀

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én soha nem becsültem túl a csapatot...még a tavalyi vikings meccs előtt is izgultam (mikor nem is lett volna szabad),hogy remélem nem kapunk ki. Na most ez az izgalom nincs bennem,mert ennyire kötelezőnek érzem a LUCKy Lú-kék elleni győzelmet. Nincs mese...nyerni kell..aztán meg,ha a győzelem a zsebben,akkor LUCKy Lú-ka lesz kék,mert a méretes maci kuki Peppers személyében elintézi a valagát. Vajon..akkor is olyan "szépen" fog mosolyogni? "Suck" LuckPap'pers
Valami azt súgja, nem szereted ezt a gyereket. Mivel kúrták fel az agyadat ennyire? 😀 Pedig kevéssé ismert tény, hogy majdnem nekünk köszönhetően tört ketté a karrierje, ugyanis hónapokon keresztül Ron Turner volt a Stanford kinevezett offensive koordinátora. Aztán érkezett a Coltshoz, a végeredmény ugye ismert. Az a csávó a jelenlétével rohaszt. Egykori samesza, Pep Hamilton viszont elég szép sikereket ért el a sráccal.

Én azért most elég nyögvenyelős, tré meccsre számítok.

Andrew "Suck" Luck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Egy néhány colts fan annyira biztos a győzelmükbe,hogy az valami borzasztó. Annyira istenítik a Luck gyereket,hogy azt már rossz látni és hallani. Egyszerűen nem látják a fától az erdőt vagy csak én vagyok ennyire elfogult a csapatommal szemben? Vasárnap kötelező a győzelem és kezdjük el elhinteni,hogy igenis van mitől tartani,ha velünk játszanak. Kezd nagyon unalmas lenni,hogy lemondják a csapatot. Go Bears! ♥Pap'pers
Én speciel örülök neki, ha ezt a csapatot lenézik. Ahogy vki írta pár napja, akkor tudnak igazán jól teljesíteni. 1 éve ilyenkor a minden szempontból a Bearsnél sokkal jobb csapatként beállított Atlantát olyan simán gyepáltuk el, hogy még mi is csak lestünk.
Most annyiban más ez a nyitómeccs, hogy egyértelmű esélyesként készül a csapat, s a győzelem kötelező. Sőt megmerem kockáztatni, hogy a sima győzelmet várják el a csapattól egy újjáépülő Colts-al szemben.
Személy szerint végeredmény tekintetében én is magabiztos 14 pont körüli győzelmet várok, de a meccs elején nem lepne meg a döcögés a labda mindkét oldalán.
tüsi91
Én soha nem becsültem túl a csapatot...még a tavalyi vikings meccs előtt is izgultam (mikor nem is lett volna szabad),hogy remélem nem kapunk ki. Na most ez az izgalom nincs bennem,mert ennyire kötelezőnek érzem a LUCKy Lú-kék elleni győzelmet. Nincs mese...nyerni kell..aztán meg,ha a győzelem a zsebben,akkor LUCKy Lú-ka lesz kék,mert a méretes maci kuki Peppers személyében elintézi a valagát. Vajon..akkor is olyan "szépen" fog mosolyogni? "Suck" Luck
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Jimmy remélem a wudud a régi, Tüsi remélem a magabiztosabb győzelmi tipped jön be, nem kell már az első meccsen ideggörcsöt kapni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy néhány colts fan annyira biztos a győzelmükbe,hogy az valami borzasztó. Annyira istenítik a Luck gyereket,hogy azt már rossz látni és hallani. Egyszerűen nem látják a fától az erdőt vagy csak én vagyok ennyire elfogult a csapatommal szemben? Vasárnap kötelező a győzelem és kezdjük el elhinteni,hogy igenis van mitől tartani,ha velünk játszanak. Kezd nagyon unalmas lenni,hogy lemondják a csapatot. Go Bears! ♥Pap'pers
Én speciel örülök neki, ha ezt a csapatot lenézik. Ahogy vki írta pár napja, akkor tudnak igazán jól teljesíteni. 1 éve ilyenkor a minden szempontból a Bearsnél sokkal jobb csapatként beállított Atlantát olyan simán gyepáltuk el, hogy még mi is csak lestünk.
Most annyiban más ez a nyitómeccs, hogy egyértelmű esélyesként készül a csapat, s a győzelem kötelező. Sőt megmerem kockáztatni, hogy a sima győzelmet várják el a csapattól egy újjáépülő Colts-al szemben.
Személy szerint végeredmény tekintetében én is magabiztos 14 pont körüli győzelmet várok, de a meccs elején nem lepne meg a döcögés a labda mindkét oldalán.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy néhány colts fan annyira biztos a győzelmükbe,hogy az valami borzasztó. Annyira istenítik a Luck gyereket,hogy azt már rossz látni és hallani. Egyszerűen nem látják a fától az erdőt vagy csak én vagyok ennyire elfogult a csapatommal szemben? Vasárnap kötelező a győzelem és kezdjük el elhinteni,hogy igenis van mitől tartani,ha velünk játszanak. Kezd nagyon unalmas lenni,hogy lemondják a csapatot. Go Bears! ♥Pap'pers
A balgák...... nem tudják, hogy esélyük sincs.

Andrew "Suck" Luck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
Akkor a ZomBears lesz a magyar 12. man oder a magyar B. közép?

több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Szóval van már név...füligjimmy
Igazából az általam javasolt név csak a bíróságon bejegyzett lesz, az utca embere csak ZomBears-ként fog minket ismerni.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Nincs gáz majd Lucky Lüke kap majd egynéhány medve puszit és helyre áll a lufi hype! ParadSEC
Már várom a Peppers / McÚjonc duplasacket. Mert rossz ember vagyok.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Egy néhány colts fan annyira biztos a győzelmükbe,hogy az valami borzasztó. Annyira istenítik a Luck gyereket,hogy azt már rossz látni és hallani. Egyszerűen nem látják a fától az erdőt vagy csak én vagyok ennyire elfogult a csapatommal szemben? Vasárnap kötelező a győzelem és kezdjük el elhinteni,hogy igenis van mitől tartani,ha velünk játszanak. Kezd nagyon unalmas lenni,hogy lemondják a csapatot. Go Bears! ♥Pap'pers
Nincs gáz majd Lucky Lüke kap majd egynéhány medve puszit és helyre áll a lufi hype!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Egy néhány colts fan annyira biztos a győzelmükbe,hogy az valami borzasztó. Annyira istenítik a Luck gyereket,hogy azt már rossz látni és hallani. Egyszerűen nem látják a fától az erdőt vagy csak én vagyok ennyire elfogult a csapatommal szemben? Vasárnap kötelező a győzelem és kezdjük el elhinteni,hogy igenis van mitől tartani,ha velünk játszanak. Kezd nagyon unalmas lenni,hogy lemondják a csapatot. Go Bears! ♥
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szóval van már név, van induló, én vállalom a vallási vezető szerepét, mely elengedhetetlen, minden tisztességes vudu/zombi kultúrában, és javaslom, hogy legyen bálványunk maga a Mester



És maga a Nagy kopasz szólalt meg:
 espn.go.com/espnradio/chicago/play?id=8336695

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A feleségem teljesen magától kék-narancs fogkefét vett nekem. picidzé
lemossuk vele a sárga-zöldeket! 😀davemayer
😀
Ezennel megalakítom a Bears Drukker Magyarországi Zombik Fan Clubot (BEDRUMAZO FC). picidzé
Hol lehet letölteni a belépési nyilatkozatot és hova kell visszaküldeni és email cím kell és hol lesz a klubszoba és... bocs azt hiszem egy kicsit túlreagáltam, de én csatlakozom. 😀Antman
Most nem azért,de engem is érdekelne! Mellesleg milyen fogkrémet nyomjak a fogkefére,hogy az a legjobban oldja a sajtot? 😀
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
A feleségem teljesen magától kék-narancs fogkefét vett nekem. picidzé
lemossuk vele a sárga-zöldeket! 😀davemayer
😀
Ezennel megalakítom a Bears Drukker Magyarországi Zombik Fan Clubot (BEDRUMAZO FC). picidzé
Hol lehet letölteni a belépési nyilatkozatot és hova kell visszaküldeni és email cím kell és hol lesz a klubszoba és... bocs azt hiszem egy kicsit túlreagáltam, de én csatlakozom. 😀

több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
A feleségem teljesen magától kék-narancs fogkefét vett nekem. picidzé
lemossuk vele a sárga-zöldeket! 😀davemayer
😀
Ezennel megalakítom a Bears Drukker Magyarországi Zombik Fan Clubot (BEDRUMAZO FC).

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
A feleségem teljesen magától kék-narancs fogkefét vett nekem. picidzé
lemossuk vele a sárga-zöldeket! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
A feleségem teljesen magától kék-narancs fogkefét vett nekem.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
"Chicago is this writer's pick to win the Super Bowl. Not only is he referring to himself in the third person, but he's sticking to his pick. For now, though, the Bears lag behind the Packers in the NFC North due to a poor showing against the Giants in Week 3 of the preseason (the "dress rehearsal"), and an inability to run the ball despite having Matt Forte and Michael Bush. Brian Urlacher's health isn't helping matters."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pimqlheoq75igoam0k8d
NFL Power Rankings: Saints, Falcons up; Patriots, Eagles down
Matt Ryan and the Atlanta Falcons went aerial in the preseason, inspiring fans and writers alike. As we enter the regular season, Elliot Harrison takes another look at the league hierarchy.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tényleg furára sikerült...amit már régóta szajkózok: marhára leírnak bennünket, de nem baj...ha más jut az NFC-döntőbe, az parádé, ha mi, akkor véletlen....pfff...kva unalmas...
Na jó...elragadtattam magam....
A tavalyi falhoz azért annyit hozzátennék, h 2005 óta nem futottak ennyit a Bears-RB-k, mint 2011-ben...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
Kicsit magyartalan a mondat, talán ebből az okból lett idézve. Cutler azon imádkozhatott esetleg, hogy a sérüléséből még a szezon vége előtt visszatérhessen.
De ez csak egy kis grammar naziskodás a részemről, de még az is megtörténhet, hogy rohadtul nem értem én sem 😀dcsicsak
Szerencsétlenül jött össze, remélem nagyobb faszság nem került bele a nagy sietség közben 😊Wyatt
abból a mondatból amit idéztem az jön le hogy a csapat teljesítményét a sérülések nem befolyásolták, és Cutlerrel kapcsolatban ezután a szezon után ezt leírni elég gáz sztem, előző 2 szezonjára még talán igaz volt de itt a sérüléséig végig játszott és elég jól is. Ha ezt egy "koca"-szurkoló írja azt mondom tévedett egy évet de ilyet sztem ha valaki látta a bears meccseit (?) nem írhat le. De ez csak az én szurkolói magánvéleményem 😊

Talán illett volna megemlíteni hogy ha szét is esett a csapat játéka a szezon második felére abban (nem kicsit) közrejátszott az O 2 kulcsjátékosának sérülése.

Vagy ha kivesszük Brady-t és mondjuk Gronk-ot a Patsből és ti csináltok ilyen visszaesést rátok is illene ez a mondat? 😛davemayer
Vettük már ki Bradyt, de akkor elég erős volt a csapat, hogy elbírja 😊
Most nyilván szarabb lenne a helyzet, de jogos, majd átfutom mégegyszer későbbWyatt
oké, nem élet-halál kérdése csak feltűnt 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsit magyartalan a mondat, talán ebből az okból lett idézve. Cutler azon imádkozhatott esetleg, hogy a sérüléséből még a szezon vége előtt visszatérhessen.
De ez csak egy kis grammar naziskodás a részemről, de még az is megtörténhet, hogy rohadtul nem értem én sem 😀dcsicsak
Szerencsétlenül jött össze, remélem nagyobb faszság nem került bele a nagy sietség közben 😊Wyatt
abból a mondatból amit idéztem az jön le hogy a csapat teljesítményét a sérülések nem befolyásolták, és Cutlerrel kapcsolatban ezután a szezon után ezt leírni elég gáz sztem, előző 2 szezonjára még talán igaz volt de itt a sérüléséig végig játszott és elég jól is. Ha ezt egy "koca"-szurkoló írja azt mondom tévedett egy évet de ilyet sztem ha valaki látta a bears meccseit (?) nem írhat le. De ez csak az én szurkolói magánvéleményem 😊

Talán illett volna megemlíteni hogy ha szét is esett a csapat játéka a szezon második felére abban (nem kicsit) közrejátszott az O 2 kulcsjátékosának sérülése.

Vagy ha kivesszük Brady-t és mondjuk Gronk-ot a Patsből és ti csináltok ilyen visszaesést rátok is illene ez a mondat? 😛davemayer
Vettük már ki Bradyt, de akkor elég erős volt a csapat, hogy elbírja 😊
Most nyilván szarabb lenne a helyzet, de jogos, majd átfutom mégegyszer később

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
Kicsit magyartalan a mondat, talán ebből az okból lett idézve. Cutler azon imádkozhatott esetleg, hogy a sérüléséből még a szezon vége előtt visszatérhessen.
De ez csak egy kis grammar naziskodás a részemről, de még az is megtörténhet, hogy rohadtul nem értem én sem 😀dcsicsak
Szerencsétlenül jött össze, remélem nagyobb faszság nem került bele a nagy sietség közben 😊Wyatt
abból a mondatból amit idéztem az jön le hogy a csapat teljesítményét a sérülések nem befolyásolták, és Cutlerrel kapcsolatban ezután a szezon után ezt leírni elég gáz sztem, előző 2 szezonjára még talán igaz volt de itt a sérüléséig végig játszott és elég jól is. Ha ezt egy "koca"-szurkoló írja azt mondom tévedett egy évet de ilyet sztem ha valaki látta a bears meccseit (?) nem írhat le. De ez csak az én szurkolói magánvéleményem 😊

Talán illett volna megemlíteni hogy ha szét is esett a csapat játéka a szezon második felére abban (nem kicsit) közrejátszott az O 2 kulcsjátékosának sérülése.

Vagy ha kivesszük Brady-t és mondjuk Gronk-ot a Patsből és ti csináltok ilyen visszaesést rátok is illene ez a mondat? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal