Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Na igen, NCAA-t idén olyan szempontból sem lesz rossz nézni, h a komolyabb MLB-prospectek mit fakajtanak...
Jah...a Davis-kérdés megoldódott, mert elköszöntünk a kollégától...Bear
Igenbizony. Csak kár, hogy a Nagy Kopasz ennyire elkényeztetett minket, nekünk (nekem legalábbis) nehéz lesz objektívan értékelni a fiatalokat, hogy ki léphetne a cipőjébe...

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Ecsém...ha nem érdekel, nem olvasod el...ennyi erővel ne írjunk semmiről, ne is gondolkozzunk semmirőlBear
A "ne azon rugózzunk, hogy mi lett volna, ha" és a "ne írjunk semmiről, ne is gondolkozzunk semmiről" között van egy árnyalatnyi különbség báttya.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na igen, NCAA-t idén olyan szempontból sem lesz rossz nézni, h a komolyabb MLB-prospectek mit fakajtanak...
Jah...a Davis-kérdés megoldódott, mert elköszöntünk a kollégától...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit cinkes, hogy Hardin kidőlt, de nem hiszem, hogy sok sót evett volna ST-n kívűl. Persze így ez az éve teljesen kuka. Engem jobban érdekel, Paea bokája. Lehet mondani, hogy húzzanak a fiatal csikók, ha egyszer sánták, bazzeg. Az LB sor Urlacher nélkül ki van herélve, dehát ezt eddig is tudtuk. Mondjuk így még érdekesebb Briggs új szerződése, láttu már, mennyit ér a Nagy Kopasz nélkül, de nem az én pénzem. Marshall felé szmélyes elvárásom 1200 yard, és 6 TD volt, hát ezt bőven feljebb tornáztam. Amúgy "kicsit" komolytalan meccs volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
53ashoz:

Tüsiét venném alapul (lejjebb)
Ahhoz képest:
- Szencit vinném Davis helyett
- Hardin IR-en....addig Quigley ezen a helyen, amíg kell...de utána is csak 4db S-t tartanék meg...(vagy Walters, vagy pl. Peprah, ha rendben van)
- DeCicco sztem benn...(ahogy a 2. punter elhagyja a hajót)
- félek, h Clutts barátomat kivágják, és Adams lesz a helyén...(remélem, nem)
- nem tartom elképzelhetetlennek, h megpróbáljuk J. Brownt rosteren tartani (Ticenak vannak ezek a nünüi, hogy köll vmivel játszani...csak ő ezt nagydarab, fiatal, fekete B-kategóriás támadó-falemberekkel teszi...hajj...)
- felmerült az is, hogy a Tornatanárt kiteszik...én azért jobban aludnék, ha 3 QB lenne rosteren...mondjuk az is igaz, h nem vszínű, h McCownt bárki elvinné...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
 www.youtube.com/watch?v=cVAoGVLafqw&feature=player_embedded#! Itt a jóslat a 2. hétre...1 perc 40 mp-nél tekinthető meg. 27-3 a maciknak a 3. negyed felénél. 😀
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mi lett volna ha? Jay egészséges marad?
1. PO.
2. Jerry Angelo.

PO sem lett, Jerry is odébb állt. Jött MRI.
A csapat semmivel sem gyengébb, sőt... Marshall hihetetlen sokat fog dobni a passzjátékon. A védelem kvázi változatlan, igaz egy évvel öregebb. A safety poszt nincs megoldva egyedül. Mit nem adnák most egy fénykorában lévő Mike Brownért... Imádtam azt a fószert.
Cutleren áll vagy bukik a dolog. Tudjuk, láttuk, reméljük.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ajánlanám Elliot Harrison cikkét...elgondolkodtató...a minket már most leíróknak, filózásra... 😊

Bear
Jaj, legyünk már kicsit felnőttek. Mi lett volna, ha? Kit érdekel? Mi lett volna, ha kicsit jobban odafigyelek tíz éve? Most nem egy középkorú, túlsúlyos alkalmazott vagyok, hanem többszörös ketrecharc-bajnok és életmód-tanácsadó. picidzé
Ecsém...ha nem érdekel, nem olvasod el...ennyi erővel ne írjunk semmiről, ne is gondolkozzunk semmiről...de ha ezeket tenném, akkor egy középkorú, túlsúlyos alkalmazottnak érezném magam....az utóbbit pedig elkerülném...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Ajánlanám Elliot Harrison cikkét...elgondolkodtató...a minket már most leíróknak, filózásra... 😊

Bear
Jaj, legyünk már kicsit felnőttek. Mi lett volna, ha? Kit érdekel? Mi lett volna, ha kicsit jobban odafigyelek tíz éve? Most nem egy középkorú, túlsúlyos alkalmazott vagyok, hanem többszörös ketrecharc-bajnok és életmód-tanácsadó.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
És lett belőle sack? Nem.
Webb profi, mert tudta.
Csak az amatőrök próbálnak ilyenkor is ütközni.
Még a végén megsérül valaki.Bazzani
Igen, profin tudta, hogy futójáték jön 😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ajánlanám Elliot Harrison cikkét...elgondolkodtató...a minket már most leíróknak, filózásra... 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000055283/article/jay-cutler-chicago-bears-could-have-won-super-bowl-xlvi?module=HP11_content_stream


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Írok egy roster tippet. Mondjuk nagyon nem lehet mellélőni, de hátha eltalálok vkiket a perememberek közül.

Offense: (24)
QB: Cutler, Campbell, McCown
RB: Forte, Bush, Booker
FB: Clutts
TE: Davis, Spaeth, Rodriguez
WR: Marshall, Jeffrey, Bennett, Hester, Weems, Davis
OL: Hekk, Spencer, Garza, Louis, Carimi, CWill, Rachal, EWill

Defense: (26)
DL: Peppers, Izzy, McClellin, Wootton, Melton, Paea, Toeiana, Price, Collins
LB: Urlacher, Briggs, Roach, Hayes, Thomas, Costanzo
CB: Tillman, Jennings, DJ, Hayden, Wilwhite, Frey
S: Wright, Conte, Hardin, Steltz, Walters

Special Teams: (3)
K: Gould
P: Podlesh
LS: Mannelly

PS: Quigley (P), Brown (T), Allen (RB), Britton (WR), Anderson (WR), Miller (DT), Trahan (LB), McCoy (CB)
PUP: Knox
tüsi91
Nem hiszem hogy a fél csapatot kick returnerekből akarjuk felépíteni, szóval Booker helyett Allent mondanám. Clutts szinte semmit nem volt pályán, nem tartom elképzelhetetlennek hogy Adams marad 4. TE-nek, és FB-ként használjuk. Brownt 100% hogy elviszik, ha látnak benne valamit akkor rosteren marad. Punter PS-be minek? Blanchard kell még, jövőre lehet belőle valami.

Sanzi Giants ellen ST-ben végig fent volt ha jól láttam, nagyon nézzük, ha már Cutler annyira lobbizik érte. DL, LB plusz egy-egy embert sem tartom valószínűtlennek.


több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És lett belőle sack? Nem.
Webb profi, mert tudta.
Csak az amatőrök próbálnak ilyenkor is ütközni.
Még a végén megsérül valaki.

több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
A sokat szidott OL egyre jobban muzsikál.
A végén még elit egység lesz belőle.Bazzani
Mindig is elit egység volt, csak altattunk!fetomy
Igen, ahogy (asszem) Umenyiora a 7-es technikáról indulva a B lyukon ment el Webb mellett, azt csakis egy elit játékos tudta ilyen rezzenéstelen nyugalommal figyelni. Kicsit sírtam rajta, de csak kicsit, hiszen már felnőtt férfi vagyok.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Igazából akkor van baj, ha a 6. számú WR sokat van pályán. Azért írtam Davist, mert erős ST ember, Sanzi nem az. Ált. 6 LBvel ugrunk neki a szezonnak. Hayes és Thomas szerintem egyértelmű, Costanzot meg szintén az ST miatt írtam be. De amúgy sztem Trahan is előzi DeCiccot.tüsi91
Szenci O-ban nagyobb eséllyel bevethető, ráadásul Jay is kifejezetten kedveli...mellesleg láttam a mestert az ST-ben, szal szokja a dolgot...Davis meg 33 évesen egy-két hét után megcsinálná a rostert...hát...
DeCicco pedig a Defense Webbje, vmiért nagyon csípik...mondjuk mostanság sérüléssel bajlódik, úgy nem nehéz jobbnak lenni nála...

Ha jól tudom, Gibson is leves már...szal 76-on állunk...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
The club also terminated the contract of vested veteran defensive tackle John McCargo.

The Bears waived the following players: linebacker K.C. Asiodu, quarterback Matt Blanchard, safety Trevor Coston, receivers Terriun Crump and Chris Summers, and defensive end Derek Walker. They also waived/injured linebacker Adrien Cole and guard Nick Pieschel.

The Bears' current roster stands at 77 players. It must be trimmed to 75 players by Monday at 4 p.m. ET.

Állítólag Unga szekrénye is üres már.... hibáját követően nem csodálom.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igazából akkor van baj, ha a 6. számú WR sokat van pályán. Azért írtam Davist, mert erős ST ember, Sanzi nem az. Ált. 6 LBvel ugrunk neki a szezonnak. Hayes és Thomas szerintem egyértelmű, Costanzot meg szintén az ST miatt írtam be. De amúgy sztem Trahan is előzi DeCiccot.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sanzenbacher számomra tiszta Knox, csak gyengébb kivitelben. tüsi91
6-nak azért jobb, mint Davis, aki fénykorában sem világított szegény...
Az Öregnek sztem elég 13-ra felépülnie, addig ne erőltessük...
Hardinnak pedig adnak még egy évet, teljesen jól van ez így...nagyon kifizetődhet, ha egészséges tud maradni...
Akit még kifelejtettem: DeCicco-nak is adnék esélyt a végső rosterre...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ahh most olvasom én is... Tudtuk, hogy Hardin rizikós pick. Be is jött sajnos. Akkor indulhat a kukázás. Nézzük kik az elérhető safety opciók: Chris Harris? 😊

Podlesh is kihagyja a szeptemberi bulikat. Quigley puntolhat. Urlacherről semmi hír. Pazar.

Sanzenbacher számomra tiszta Knox, csak gyengébb kivitelben.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tüsi 53-asához:
Szencinek, K. Adamsnak simán van esélye odakerülni...Davis azért már arctalan lenne... 😊
Quigleynek pedig aktív roster kell, mivel vszínű, h ő fog rúgni az első 2-4 meccsen....
Peprah-t kerülgetjük...nem tom, hogy van a lába, de ha rendben van, akkor nála jobb csere nem kell...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Hardin IR, még egy fasza S pick... érdekes, h S poszt nem akar összejönni sehogy sem. Találhatnánk már végre egy megbízható tudású és nem sérülékeny emberkét...

Knox PUP, hát én nem bízok abban, h látjuk őt ebben a szezonban, de talán jobb is, ha teljesen felépül inkább.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Írok egy roster tippet. Mondjuk nagyon nem lehet mellélőni, de hátha eltalálok vkiket a perememberek közül.

Offense: (24)
QB: Cutler, Campbell, McCown
RB: Forte, Bush, Booker
FB: Clutts
TE: Davis, Spaeth, Rodriguez
WR: Marshall, Jeffrey, Bennett, Hester, Weems, Davis
OL: Hekk, Spencer, Garza, Louis, Carimi, CWill, Rachal, EWill

Defense: (26)
DL: Peppers, Izzy, McClellin, Wootton, Melton, Paea, Toeiana, Price, Collins
LB: Urlacher, Briggs, Roach, Hayes, Thomas, Costanzo
CB: Tillman, Jennings, DJ, Hayden, Wilwhite, Frey
S: Wright, Conte, Hardin, Steltz, Walters

Special Teams: (3)
K: Gould
P: Podlesh
LS: Mannelly

PS: Quigley (P), Brown (T), Allen (RB), Britton (WR), Anderson (WR), Miller (DT), Trahan (LB), McCoy (CB)
PUP: Knox
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A sokat szidott OL egyre jobban muzsikál.
A végén még elit egység lesz belőle.Bazzani
Mindig is elit egység volt, csak altattunk!
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én is csak a félidőig néztem...
Komolyan úgy éreztem, h a TD után Jayt az egész nem érdekelte tovább....mivel nem volt sétagalopp(a Giants D-line ellen), még egy kicsit sem erőltette meg magát...futójáték nyista...mire Forte magkapta a labdát, addigra már 3 D-linemen kiskörben ülve szalonnát sütött a LOS mögött 3 yarddal...viszont a Beast-Jay páros nagyon ütős lesz, ez egyértelmű...(ezt is várjuk)
Védelem silány....passrush főleg az elején viszonylag tűrhető volt, nem durva nyomásra kell gondolni, de vmi siettetés mégiscsak létezett...utána semmi...(már amikor kaptuk az első TD-t, akkor Wootton és Melton is kóborolt DE-ben, Collins DT-ben szal próbálgattunk mi is eleget)
Tillman utoljára ilyen szarul kb. a 2005-ös Panthers elleni PO-meccsen játszott...örülök, h most jött ki a szutyok....
RunD szintén harmatos volt...

Gáz volt majdnem minden, de összességében mégsem vagyok nagyon borús...(az O-line aggaszt szinte kizárólag) A pass-prot sokat javult, viszont a runblocking katasztrófa...ennek ellenére vhogy nehezen hiszem, h nem fog menni a futójáték...itt tűnik altatódalnak a történet...
Éles meccsen más lesz a helyzet...az érződött leginkább, h mindenki nagyon óvatos...vigyáznak magukra...(Jay futása...)
Egyébként Carimi most játszott a legjobban...ideje javulni...
Jah....és amit majdnem elfelejtettem: ez a Quigley fiú nagyon pöpecül puntol...hosszú időt töltött a levegőben a laszti a rúgás után minden alkalommal...(a blokkolt punt Unga hatalmas hibája volt...ezzel neki gyak. reszeltek...)

Bíráskodás továbbra is vicc...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A sokat szidott OL egyre jobban muzsikál.
A végén még elit egység lesz belőle.