Chicago Bears

48 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 9 339
köszi a jó hírt deny! 😊davemayer
chicagobreakingsports.com vagy tribunetüsi91
vagy kismillió más oldal, én is máshol olvastam konkrétan.deny79
Persze, hogy van. Csak ezeken az oldalakon ált. gyorsan és kellően részletesen fenn van nagyjából minden, ami Bears-el (Chicagoval) kapcsolatos. Akit érdekel a csapat sztem úgyis elolvassa a híreket.

De persze ez nem kötekedés akar lenni.
több mint 10 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem kapta meg, helyette kapott egy szerződés hosszabbítást a 2012-es szezonra is.deny79
chicagobreakingsports.com vagy tribunetüsi91
vagy kismillió más oldal, én is máshol olvastam konkrétan.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 9 339
http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/ct-spt-0213-bears-mike-tice-chicago--20110212,0,2562388.story
Bázzeg, Tice hivatalos egy interjúra, ő lehet a Titans új támadókoordinátora. Ehhez persze előbb engedélyt kell kapnia Big Lovetól, de szerintem megkapja. füligjimmy
Nem kapta meg, helyette kapott egy szerződés hosszabbítást a 2012-es szezonra is.deny79
chicagobreakingsports.com vagy tribune
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 8 476 — "Grammar maci"
http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/ct-spt-0213-bears-mike-tice-chicago--20110212,0,2562388.story
Bázzeg, Tice hivatalos egy interjúra, ő lehet a Titans új támadókoordinátora. Ehhez persze előbb engedélyt kell kapnia Big Lovetól, de szerintem megkapja. füligjimmy
köszi a jó hírt deny! 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem kapta meg, helyette kapott egy szerződés hosszabbítást a 2012-es szezonra is.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bázzeg, Tice hivatalos egy interjúra, ő lehet a Titans új támadókoordinátora. Ehhez persze előbb engedélyt kell kapnia Big Lovetól, de szerintem megkapja.

"The unit remains a work in progress under Tice, and the team figures to be in the market for at least two linemen." A seggemet a padlóhoz csapkodnám örömömben, ha két új játékossal (magas draftpick, vagy tapasztalt veteránok) megerősítenénk a csapatrészt, de ha Tice elmegy, ki a fene fog jönni helyette? Még szerencse, hogy a támadófal az egyetlen olyan csapatrész, ahol nem fontos a kontinuitás. :/

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/02/11/marshall-faulk-bears-dont-have-the-receivers-mike-martz-needs/
Köszi Marshall, de semmi újdonságot mondjál. 2009-ben kezdtünk Hesterrel, meg gyakorlatilag két újonccal. Idén új rendszer, Aromát megnézték a slotban, de annyi labdát ejtett el egy meccsen, hogy átvette Knox a helyét. Azóta ő az X, a többi poszton (Z, Y) rotáljuk Olsent, Bennettet, és Hestert.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csapathoz közeli információk szerint semmilyen tag-et nem fog használni az idei off-season alatt a Bears.

Do you foresee the Bears using the franchise tag on anyone this offseason?
I’ve been informed that the Bears will not use a franchise tag on any of their players this offseason. (Franchise tags require teams to pay players a one-year salary that’s equal to the average of the top five highest-paid players at their position in the NFL.) Philosophically, the Bears don’t believe in doing so because it prevents players from testing the open market—which they’ve earned the right to do. Spending an inordinate amount of money on a one-year deal also strangles the salary cap, making it much more difficult to sign other players. The Bears believe in rewarding their own, but they look at the franchise tag as a last resort after they’ve done everything possible to try to re-sign a player. Since Jerry Angelo was hired as general manager in 2001, the only franchise tag the Bears have utilized was on linebacker Lance Briggs in 2007.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 106 — Bears fan
Max Ráckevén az Eötvös utcában, ha üzemel még... de ne ülj kocsiba, a rendőrök kint voltak a postánál úgy 40 perceGergőbácsi
a szép az, h Lacházán lakok 😀
a másik szép dolog, pedig, h a már kijózanodtam... 😊 legalább a meccset józanul fogom nézni 😀vandeminek
tudom
Remélem jó meccset látunk, Packerre kedvező eredménnyel :cool:Gergőbácsi
ha már nem a Bears, akkor drukkolok a Packersnek. Rodgers mindenképpen megérdemel egy gyűrűt, bármennyire is csoport ellenfélként évente kétszer kell átkoznom 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 6 471 — Packers Suicide Squad
hát igen, az ő posztján nem osztogatják "csak úgy az mvp" címeket...

kissé részeg vagyok, de azért jól érzem magam 😀 😀 😀

off: tudtok valami éjjel-nappali boltot itt a környékene???? nem akarom a többieket felkelteni 😀vandeminek
Max Ráckevén az Eötvös utcában, ha üzemel még... de ne ülj kocsiba, a rendőrök kint voltak a postánál úgy 40 perceGergőbácsi
a másik szép dolog, pedig, h a már kijózanodtam... 😊 legalább a meccset józanul fogom nézni 😀vandeminek
tudom
Remélem jó meccset látunk, Packerre kedvező eredménnyel :cool:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Nagyon ideje volt, játékos, főleg az ő posztján ettől többet nem érhet el. 4xAll-Pro, 4xPro Bow, 2 gyűrű (jó, az egyik úgy, ahogy), SuperBowl MVP

Abból a csapatból még jelölést kaphat esetleg: Jimbo Covert, McMichael, Gary Fencik.füligjimmy

off: tudtok valami éjjel-nappali boltot itt a környékene???? nem akarom a többieket felkelteni 😀vandeminek
a másik szép dolog, pedig, h a már kijózanodtam... 😊 legalább a meccset józanul fogom nézni 😀

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 6 471 — Packers Suicide Squad
hatalmas gratuláció! megérdemelte. főleg, h szerintem rekord mennyiségű jelölést kapott (9 év alatt 8-at, ha jól emlékszem)

Go Dent! Go Bears!vandeminek
Nagyon ideje volt, játékos, főleg az ő posztján ettől többet nem érhet el. 4xAll-Pro, 4xPro Bow, 2 gyűrű (jó, az egyik úgy, ahogy), SuperBowl MVP

Abból a csapatból még jelölést kaphat esetleg: Jimbo Covert, McMichael, Gary Fencik.füligjimmy

Max Ráckevén az Eötvös utcában, ha üzemel még... de ne ülj kocsiba, a rendőrök kint voltak a postánál úgy 40 perce

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Úgy a 4285. jelölés után végre: Dent a HOF-ban....nem kérdés, végre a helyére került!Bear
hatalmas gratuláció! megérdemelte. főleg, h szerintem rekord mennyiségű jelölést kapott (9 év alatt 8-at, ha jól emlékszem)

off: tudtok valami éjjel-nappali boltot itt a környékene???? nem akarom a többieket felkelteni 😀

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Úgy a 4285. jelölés után végre: Dent a HOF-ban....nem kérdés, végre a helyére került!Bear

Abból a csapatból még jelölést kaphat esetleg: Jimbo Covert, McMichael, Gary Fencik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
r.baggio Arizona Cardinals Louisiana Ragin' Cajuns 53 012 — 4-en távolra vitték a kutyát
ő is játszott anno a Shrine Game-n, mint Idonije 😊JJ Tiller
http://www.chicagobears.com/news/NewsStory.asp?story_id=7556konqueror
Ő mondjuk pont egy olyan játékos, aki megtalálhatja nálunk a helyét. Hamár draftolni nem tud a GM, legalább ilyen használható noname (kanadai sztár, aki nem Alanis Morisette, az noname) játékosokat fel tud hajtani. Félelmetesen vékonyak vagyunk elkapó poszton, nem is csoda, hogy vajúdunk a red zone-ban.füligjimmy
akkor a 2010-es Grey Cupot, a CFL döntőjét már csak miatta is érdemes megnézni 😊

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve

Go Dent! Go Bears!

több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Úgy a 4285. jelölés után végre: Dent a HOF-ban....nem kérdés, végre a helyére került!

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
Leigazoltunk egy Andy Fantuz nevű langalétát.füligjimmy
http://www.chicagobears.com/news/NewsStory.asp?story_id=7556konqueror
Ő mondjuk pont egy olyan játékos, aki megtalálhatja nálunk a helyét. Hamár draftolni nem tud a GM, legalább ilyen használható noname (kanadai sztár, aki nem Alanis Morisette, az noname) játékosokat fel tud hajtani. Félelmetesen vékonyak vagyunk elkapó poszton, nem is csoda, hogy vajúdunk a red zone-ban.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.chicagobears.com/news/NewsStory.asp?story_id=7556
több mint 10 éve
r.baggio Arizona Cardinals Louisiana Ragin' Cajuns 53 012 — 4-en távolra vitték a kutyát
ő is játszott anno a Shrine Game-n, mint Idonije 😊

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
vasza Green Bay Packers 59
Pepperst megvágták 10000re..... Hát mi a retkes faszt tudott volna csinálni???, Törje ki a nyakát?
Felugrok a Goodell takarodj bandwagonratüsi91
Cheap shot volt. Kaphatott volna nagyobb büntit is. Harrison kisebb állatkodásokért jóval több büntit kapott.
több mint 10 éve
Szerintem az edzők munkája azért messze volt a tökéletestől. Az én cseppet sem számító véleményem szerint Tice végezte a legrosszabb munkát. Természetesen szarból csak szarvárat lehet építeni, a sérülések se kerülték el a falembereket, és legalább felkavarta a megposhadt állóvizet. De mi a bánatot keresett a pályán egy Lance Louis, aki egyszerűen félt, Webb, aki ostoba, gyenge, és tehetségtelen? Miattuk visszasírtam Metcalfot és St.Clairt.

Sajna Big Love pont olyan edző, akinek elég komoly hiányosságai vannak, de van annyira jó, hogy nála jobb edzőt nagyon nehezen lehet leszakítani. Megfelelő edzői stáb nélkül nem lehet eredményt elérni. Aki ezt állítja, az hazudik. Játékosok nélkül nem lehet eredményt elérni. Erre a szezonra a védelmet gyakorlatilag megerősítettük három All-Pro játékossal. És erre szokott jönni az a riposzt, hogy a Tampa 2 védelembe jó játékosok kellenek, és csak akkor jó, ha erős középen. Én
meg erre megkérdezném, hogy melyik az a védelem, ami igényli a rossz játékosokat, és akkor a leghatékonyabb, ha nyúlbélák játszanak középen. Segítek, egyesek, és nemcsak drukkerek, hanem nagyon komoly szakemberek, NFL vezetőedzők szerint is a 3-4 a megoldás. Minden esetben, csak így, a megoldás: a 3-4 fron seven. A másik, hogy minden edzőnek (még a legsikeresebbeknek is) megvannak a maga hibái.

Leigazoltunk egy Andy Fantuz nevű langalétát.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Amúgy ha valamit fel lehet róni a stábnak az az hogy egy ilyen fogalmatlan embert a pályára küldenek. Láttuk már a harmatos Panthers ellen is, erre beküldik JESUS

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Nálam is Urlacher az év védője, már csak azért is mert a liga "szakértői" már félig-meddig leírták. Erre rácáfolt keményen, még mindig képes magas szinten játszani ( voltak gyengébb periódusai de összességében ott volt a szeren).

Offenseben szintén Forte, sztem senki sem gondolta hogy hozza a rookie évét(vagy jobbat), nagyon kell a jó futójáték + nálam Cutler is pozitív volt a tavalyihoz képest(!)

A "ki tűnne fel legkevésbé?" kérdést én úgy formálom át hogy kit raknál ki elsőre ( a méteres hóba egy szál alsógatyában):
COLLINS,COLLINS,COLLINS...
De persze a seconday-ből + az OL-ból is lehetne válogatni...

Nálam az edzői stáb 8-9 (Tice 10, Martz 9, Marinelli 8,a sec edzője 7, Lovely Smith 7-8 )
Még mindig nem érzem Smithnél azt hogy megérdemli a maradéktalan dicséretet, kicsit úgy érzem (ha hosszabbítanak vele) a teamje tartotta meg az állását, bár a háttérbe annyira nem látok bele. Mindenesetre az hogy a döntő driveban hogy kérte ki az időt és milyen playeket hivatott(?) egy ideig még megemeli a vérnyomásom. Szvsz adjanak neki egy 1 max 2 éves szerződést, hosszabbat semmiképpen, ezek szerint neki kell a pressure mert anélkül nem tud motiválni 😀

Jó szezon, pozitív teljesítmények, remélem sikerül ezt fenntartani de hosszú offseasonnek nézünk elébe, sok minden történhet.

Jó SB-t mindenkinek, én a Steelers-el szimpatizálok de Rodgers miatt kicsit drukkolok a GB-nek is, nyerjen ARod most egy SB-t mint az öreg Brett aztán meg felejtse el a PO-ot is... 😂davemayer
jaaaaaj, ne juttasd eszembe Collinst, napokig a plüssmackómat kerestem, mert rémálmaim voltak...

több mint 10 éve
Nálam is Urlacher az év védője, már csak azért is mert a liga "szakértői" már félig-meddig leírták. Erre rácáfolt keményen, még mindig képes magas szinten játszani ( voltak gyengébb periódusai de összességében ott volt a szeren).

Offenseben szintén Forte, sztem senki sem gondolta hogy hozza a rookie évét(vagy jobbat), nagyon kell a jó futójáték + nálam Cutler is pozitív volt a tavalyihoz képest(!)

A "ki tűnne fel legkevésbé?" kérdést én úgy formálom át hogy kit raknál ki elsőre ( a méteres hóba egy szál alsógatyában):
COLLINS,COLLINS,COLLINS...
De persze a seconday-ből + az OL-ból is lehetne válogatni...

Nálam az edzői stáb 8-9 (Tice 10, Martz 9, Marinelli 8,a sec edzője 7, Lovely Smith 7-8 )
Még mindig nem érzem Smithnél azt hogy megérdemli a maradéktalan dicséretet, kicsit úgy érzem (ha hosszabbítanak vele) a teamje tartotta meg az állását, bár a háttérbe annyira nem látok bele. Mindenesetre az hogy a döntő driveban hogy kérte ki az időt és milyen playeket hivatott(?) egy ideig még megemeli a vérnyomásom. Szvsz adjanak neki egy 1 max 2 éves szerződést, hosszabbat semmiképpen, ezek szerint neki kell a pressure mert anélkül nem tud motiválni 😀

Jó szezon, pozitív teljesítmények, remélem sikerül ezt fenntartani de hosszú offseasonnek nézünk elébe, sok minden történhet.

Jó SB-t mindenkinek, én a Steelers-el szimpatizálok de Rodgers miatt kicsit drukkolok a GB-nek is, nyerjen ARod most egy SB-t mint az öreg Brett aztán meg felejtse el a PO-ot is... 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Ki volt a védelem legjobbja idén?
Urlacher, nagyon jó játékkal tért vissza idén, Ő a vezér.

Ki volt a legjobb támadójátékos?
Forté, az NFC döntőn is bizonyította, h nélküle lehetetlen lenne előre jutni.

Kinek a hiánya tűnne fel legkevésbé?
huh, hát nem is tudom. (többen is vannak 😕) szvsz Tim Jennings, bár akkora fizetés mellett a mutatott játék alapján Tomie Harris.

Hányas osztályzatot adnál az edzői stábnak (akár külön-külön is) 1-10-ig?
osztályzatokat nem adok, annyira nem vagyok hardcore-fan.
Tice: szerintem mindent kihozott a keze alatt lévő játékosokból (többet csak Chuck Norris tehetett volna)
Martz: mindenképpen pozitív, idén mindenképpen javult a támadójáték. többek írták, h volt gondolat is a drive-okban. nekem ez úgy nyilvánult meg, h elkezdtem bízni a támadásban, már nem az volt az imáim témája, h "csak ne veszítsük el a labdát!" 😀
Marinelli: jól forgatta a d-linet, és persze Peppers érkeztével feljavultak a többiek is. a védelem összességében jó évet zárt.
Smith: végülis ő a főedző, és a keze alatt dolgozó emberek jól teljesítettek. no meg főcsoport-döntőt játszottunk. bár az edzők idehozása nem igazán az ő érdeme.
szumma-szummárum: az elvárásokat túlteljesítette a csapat. egy erős 8-ast mindenképpen megérdemelnek. (bocs, mégis csak lett osztályzat 😀)

DE azért még nézzük meg, h a következő szezonban (2011 v. 2012.ben?) mit tudnak majd elérni. 😊

JJ Tiller: köszi az infót. úgy látszik, h nagy urban-legend rajongó lettem 😀 majd próbálom kiölni magamból. 😊

Go Bears!