Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mondjuk 30%-os fizucsökkentés, vagy a fölött azért elég nagynak számít...
persze most aztán kapkodhat, hogy jut-e neki hely valahol, de nézve néhány csapatot, hogy mennyire kifogynak a futókból - ilyenolyan sérülés miatt - még be is jöhet neki a sors...
Végülis, ha 800K felett kap valahol, csak nyerhet a dolgon...

...Bear
Az jó is, de 1 FB és 2 RB - tudom van több, de erő nem sok - az azért tényleg csak addig jó, míg egészséges mindenki....

Am. az IS3 nagyon talált 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Vezetőség megkérte, hogy menjen bele egy 500K fizu csökkentésbe - eredetileg 1.3m keresett volna -ő ebbe nem ment bele, így kitették. Azért 3. RB-ként ne keressen már misi felett, nem tudom mit gondol, h máshol minimum felett meg lesz majd fizetve? El van szállva kicsit a srác? Amikor annyi az RB a piacon, legkönnyebben pótolható poszt... persze a sztár futókon kívül.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért Barbár Marcsa sem kifejezetten a lájtos sündörgők közé tartozott...csak a fickó elfogyott...ez van...
Amíg nincs kieső(Forte, v. Bush sérülés), addig Bush erőből megoldja a kérdést...bakter, olyan a figura, mint egy IS-3-as...
A gond viszont az, hogy nincs 3. számú RB....ha minden jól megy, nem is kell...de ha nem, akkor vmi épkézláb vaddisznó jól jönne ide, aki nem 190 fontos, mint Armando Allen....bár ha baj lenne, akkor szerintem hoznánk vkit az utcáról...
Ráadásul Bell fumbliveszélyes....az is hozzájárulhatott, h lapát...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Okés, értem én, hogy lehet, hogy nem keresett keveset, de sztem többször húzta ki a csapatot a szarból, mert hát erőből csak ő tudott futni itt már elég rég óta. (no offense, saját vélemény)
Értem azt is, hogy Forte és Bush se kap keveset, de akkor most ki lesz a 3.RB?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Chicago Bears waived RB Kahlil Bell.empty taxi
hát pedig ő arra jó volt amire használtuk.davemayer
Ez engem is meglepett, csak arra tudok gondolni, h ekkora buznyáért komolyabb teljesítményt vártak volna el...(azért ez az összeg nem volt piskóta egy 3. RB-nek...)
Csíptem a brusztolós futásait...úgy gondolom, h egy 3. RB-nek inkább ilyen stílusú játékosnak kell lennie....ezzel szemben mostanra csak bakegerek maradtak erre a posztra...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Chicago Bears waived RB Kahlil Bell.empty taxi
hát pedig ő arra jó volt amire használtuk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Chicago Bears waived RB Kahlil Bell.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lassan bevetjük Gyurcsókot...vagy kérünk egy kártyajóst...a makk ász és Stüssi Vadász = jó térd.... 😀Bear
Azért az ortopédia nem egy egzakt tudomány

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Lassan bevetjük Gyurcsókot...vagy kérünk egy kártyajóst...a makk ász és Stüssi Vadász = jó térd.... 😀Bear
A végén a jó öreg Urli 66ozni fog az ESPN fő műsoridejében! 😀
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tüsi! Tetszik a rangod... 😀Bear
Az a baj, hogy a maradék 3 nevét is simán odaírhatnám. 😀tüsi91
Még sokkal jobb lenne... 😀
Ennyi All-pro linemen....el is hiszem, h megfogott a játékuk.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tüsi! Tetszik a rangod... 😀Bear
Az a baj, hogy a maradék 3 nevét is simán odaírhatnám. 😀
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A baj az, hogy igencsak közeleg a szezonnyitó mérkőzés. Konkrétan 3 héten belül vagyunk. De mondjuk még a Colts meccs hagyján, mert nem lebecsülve őket, de az Öreg nélkül is illik itthon tartani a W betűt. Utána azért a Packers ellen idegenben csütörtök este...
Nincs bajom Roachal, mert tűrhető játékossá fejlődött, de azért nem Urlacher szintje. tüsi91
Pontosan....
Nem lebecsülve a Colts-ot, de ha itthon nem tudunk elbánni velük az Öreg nélkül, akkor menjünk almát szedni a pakonyi gyümölcsösbe...Contéval és Podleshel uez a helyzet...ne erőltessük az idő előtti visszatérésüket, hosszú lesz a szezon...
Tüsi! Tetszik a rangod... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A baj az, hogy igencsak közeleg a szezonnyitó mérkőzés. Konkrétan 3 héten belül vagyunk. De mondjuk még a Colts meccs hagyján, mert nem lebecsülve őket, de az Öreg nélkül is illik itthon tartani a W betűt. Utána azért a Packers ellen idegenben csütörtök este...
Nincs bajom Roachal, mert tűrhető játékossá fejlődött, de azért nem Urlacher szintje.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
jó azért ő sem lesz már fiatalabb, de ha egy német csoda doki kell még egy uccsó frenetikus szezonhoz, hát legyen, aztán remélem, h ez jelzés a vezetés számára, h valószínűleg jövő drafton sajnos be kell húzni Urlacher utódját... soma80
Na ja, ideje lenne húzni a helyére (bármennyire is fura erről beszélni), de Teo-n kívül nagyjából megint nincs hasonló potenciállal rendelkező ember a következő drafton....(hacsak nem fejlődik vki marha nagyot)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
jó azért ő sem lesz már fiatalabb, de ha egy német csoda doki kell még egy uccsó frenetikus szezonhoz, hát legyen, aztán remélem, h ez jelzés a vezetés számára, h valószínűleg jövő drafton sajnos be kell húzni Urlacher utódját...
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lassan bevetjük Gyurcsókot...vagy kérünk egy kártyajóst...a makk ász és Stüssi Vadász = jó térd.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ez az Urlacher sérülés kezd egyre nevetségesebb lenni. Már isten tudja hány műtéte volt, most meg kiderül hogy valami német csodadoktort is felkeresett tavasszal. Nagy taps az orvosi stábnak... Januárban bezzeg ó csak kipiheni és nem lesz semmi gond. LOL


több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hardin kijött a kórházból, hátravan még pár vizsgálat, de nem tűnik nagyon vadnak a sérülése...
Úgy néz ki, h Conte és Podlesh is felépülhetnek a Colts elleni meccsre...
Paea a hét végén már elkezdheti a melót...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bocs, de Kerrigan, Lorenzo és Riley nem a 2. csapat...legalábbis szerintem...
Kerrigannek hogy lenne sackje, ha Jay nem kapott, és Campbell ellen nem volt fenn? 😊
Hát Bell RB-ben, Rachal és CWill a fal baloldalán, Jeffery Marshall helyén, K. Adams és Spaeth TE-ben, valamint R. Davis WR-ben...nem hiszem, h ez a first team...
Ergo a C és a fal jobb oldala nem cserélődött ki...Bear
nem érdemel ez a téma szócséplést, aláírom amit a Bearekről írtál, de 5 kezdő és 6 csere volt fenn nálunk, visszatekertem, megszámoltam, és azt írtam hogy többnyire, ergó nem hazudtam nagyot. sapka
Okés, szerintem állapodjunk meg abban, hogy a vegyes 1-2. def ellen azért egy FG-t elért a majdnem 2. offense...😊 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Bassza meg, fel akartam kelni a meccsre, fel is ébredtem , de az ágy visszahúzott. Úgy látszik még nem indult be a receptor.

Örülök, hogy azt írjátok, hogy a WR gárda fasza lesz, de szomorú is vagyok, mert a fal nem igazán javul. A D is azt írjátok rendben lesz, így talán egy szép szezonunk lesz.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Bocs, de Kerrigan, Lorenzo és Riley nem a 2. csapat...legalábbis szerintem...
Kerrigannek hogy lenne sackje, ha Jay nem kapott, és Campbell ellen nem volt fenn? 😊
Hát Bell RB-ben, Rachal és CWill a fal baloldalán, Jeffery Marshall helyén, K. Adams és Spaeth TE-ben, valamint R. Davis WR-ben...nem hiszem, h ez a first team...
Ergo a C és a fal jobb oldala nem cserélődött ki...Bear
nem érdemel ez a téma szócséplést, aláírom amit a Bearekről írtál, de 5 kezdő és 6 csere volt fenn nálunk, visszatekertem, megszámoltam, és azt írtam hogy többnyire, ergó nem hazudtam nagyot.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bocs, de Kerrigan, Lorenzo és Riley nem a 2. csapat...legalábbis szerintem...
Kerrigannek hogy lenne sackje, ha Jay nem kapott, és Campbell ellen nem volt fenn? 😊
Hát Bell RB-ben, Rachal és CWill a fal baloldalán, Jeffery Marshall helyén, K. Adams és Spaeth TE-ben, valamint R. Davis WR-ben...nem hiszem, h ez a first team...
Ergo a C és a fal jobb oldala nem cserélődött ki...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Még a második O. is sikeres volt a kezdő D-jük ellen...
Bear
ilyen felállás nem volt; amikor Campbell feljött már egy többnyire tartalékos D volt fenn, nálatok viszont csak QB csere volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én csak félidőig néztem. Nagyon meggyőző volt a Bears. Ha Cutler 2 mp alatt megtalálja az elkapót akkor szép szezon elé néztek.
Mondjuk ez a Redskins erősen halovány volt, a Giants elleni meccs jobb értékmérő lehet.
10-11 győzelem símán meglehet.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én a félidőig néztem. Az OL önmagukhoz képest elfogadhatót nyújtott, nem NFL szinten, az álom. Cutler nagyon nyugodtan mozgott a zsebben, utána láthattuk, hogy Campbellnél már voltak gondok. Nekem Louis tűnt most kevésbé rossznak, Garza és Webb elment, de ahogy mondtad Spencer és Carimi gyengus. Ez a Marshall-Jeffrey tandem pedig atom jó lesz.
A védelemben azért nagyon látszik az Öreg hiánya. Konkrétan egy futójátékot sem sikerült misstackle nélkül megállítani. McClellin pár rookie hibát csinálta azért, amit Izzy nem követett el. Főleg amikor belülről akarta megverni az emberét, RG3 meg szépen kívülről kikerülte és futotta a 1st downt. Izzy mondjuk nagyon csípkedte magát. Nagyon tetszett a hosszú yardos szituációknál használt felállás, hogy Izzy bemozgott DTbe, és McClellin lett az end.
Collins és Price esete érdekes, valóban jól mozognak mindketten. Price-ért ugye picket adtunk, még ha csak 7. köröst is. Collins meg az első meccsen eltiltott lesz, vmi ügylete miatt. 9 DL ember mindig van a rosteren, szóval mindketten elférhetnek akár.
Gouldnak meg nagy respekt. 😀