Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
| Sziasztok! Csendben néztem a meccsetek és azon gondolkodtam, az-az érzésem volt egy idő után lehet az O meg meg a Front O előre vagy közbe eldöntötte ezt a meccset most feladják minek erőlködni belefér, igaz a D-nek ez kb a 4. 4 elejére esett le ők addig nyomták 😛 Azért zúzós ellenfelek lesztek örülök hogy kivételesen legfeljebb majd csak a PO-ban találkozhatunk veletek |
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mi a búbánatos fityfenét akarunk mi?

Tice egy pöcs, ezután a meccs után száműzni kellene Illinoisból. Ez az offense egy botrány kompletten. S ma Cutler is botrány, Marshall sima TD passzt ejt el. Forte megsérül, az OL pedig... Áhh
A defense jól játszott. De ezt nem lehet bírni idegileg, amit szerencsétlenkedik az O. Az ST is odatette magát ma...

Az edzők közti különbség... Évek óta látjuk.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
én már nagyon várom és bízom a győzelemben, ráadásul ma van a szülinapom 😀chicagobearsman
Boldogat!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
én már nagyon várom és bízom a győzelemben, ráadásul ma van a szülinapom 😀chicagobearsman
Isten éltessen!
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kezdőőőőőőőőőőőőőőőőőőődiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik! 😛
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
jó reggelt, jó szurkolást! 😊 hajrá bears!
több mint 11 éve
chicagobearsman Chicago Bears 8 — Bears fan
én már nagyon várom és bízom a győzelemben, ráadásul ma van a szülinapom 😀chicagobearsman
de a meccs holnap lesz! már csak Amerikában lesz szülinapod...
Isten éltessen sokáig!Wong
kösz
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
én már nagyon várom és bízom a győzelemben, ráadásul ma van a szülinapom 😀chicagobearsman
de a meccs holnap lesz! már csak Amerikában lesz szülinapod...
Isten éltessen sokáig!
több mint 11 éve
*Gravano* 10
Ugye, mindenki úgy tippel, hogy győzünk ma is? Csak mert rátettem egy tizest. 3as szorzó. Idén mindent viszünk! Green Bay Sucks!*Gravano*
Üdv a Bears drukkerek között!
A kérdésedre természetesen igen a válasz, de nem lesz egyszerű.csi77
(Nem tegnap lettem Bears drukker, csak gondoltam, most már regisztrálok én is, ha ilyen csupa jó arc topikok is léteznek 😊 )Egyébként rögtön másodiknak a legnehezebb jön. Főleg így, hogy zakóztak az elsőben, hát nem lesz könnyű, de ki ha MI nem?
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Én vagyok az egyetlen aki simán bírja meccs előtti alvás nélkül is reggelig? 😀

Amúgy nagyon jó megérzésem van. Csak jöjjön is be. Mondanom se kell mekkora dolog lenne legyőzni őket hazai pályán... 2007 óta nem tudtuk... Ha meglesz vihet minket előre a lendület sokáig


több mint 11 éve
chicagobearsman Chicago Bears 8 — Bears fan
én már nagyon várom és bízom a győzelemben, ráadásul ma van a szülinapom 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Ugye, mindenki úgy tippel, hogy győzünk ma is? Csak mert rátettem egy tizest. 3as szorzó. Idén mindent viszünk! Green Bay Sucks!*Gravano*
Üdv a Bears drukkerek között!
A kérdésedre természetesen igen a válasz, de nem lesz egyszerű.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Despite being listed as questionable, Bears CB Charles Tillman is expected to play tonight.

Ez az a meccs, amire ha kell de mindenkit meggyógyítanak. Remélem, h a rajta és az főmackón, Urlacheren sem látszik majd (túlságosan) a sérülések...
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Ugye, mindenki úgy tippel, hogy győzünk ma is? Csak mert rátettem egy tizest. 3as szorzó. Idén mindent viszünk! Green Bay Sucks!*Gravano*
Hát ööööööö...........szeretném😊
több mint 11 éve
*Gravano* 10
Ugye, mindenki úgy tippel, hogy győzünk ma is? Csak mert rátettem egy tizest. 3as szorzó. Idén mindent viszünk! Green Bay Sucks!
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛 Pap'pers
olyan még nem volt.davemayer
Én mindig felébredek úgy hajnal négy körül, nem bírom ki, hogy ne kapcsoljam be a laptopot, megnézem az eredményt, na, akkor már elolvasom az összefoglalókat, mire végzek, fél hat, akkor megpróbálok még aludni vagy két órát, de már nem megy, és egész nap olyan vagyok, mint a mosott szar. Ráaádsul holnap lesz egy kurva fontos értekezlet, amin valszeg elalszok (nem ez lenne az első). Jah, hogy például itt dől el majd el a fizetésemelésem? Ez nagyon nem mackó. Gyűlölöm a főműsoridős meccseket. Gyűlölöm. És ha még zakó is lesz a vége.....füligjimmy
Nekem sikerült kiharcolnom egy szabadnapot holnapra. Nem volt egyszerű, de majd egész nyáron bent rohadtam, szóval ennyi jár 😊

Csak ébredjek fel 2-kor.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛 Pap'pers
olyan még nem volt.davemayer
Naaaa.ne viccelődjünk!😀ZoliZoltán
Komolyan írtuk! Ezek szerint te nem?! 😛
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛 Pap'pers
olyan még nem volt.davemayer
Naaaa.ne viccelődjünk!😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛 Pap'pers
olyan még nem volt.davemayer
Én mindig felébredek úgy hajnal négy körül, nem bírom ki, hogy ne kapcsoljam be a laptopot, megnézem az eredményt, na, akkor már elolvasom az összefoglalókat, mire végzek, fél hat, akkor megpróbálok még aludni vagy két órát, de már nem megy, és egész nap olyan vagyok, mint a mosott szar. Ráaádsul holnap lesz egy kurva fontos értekezlet, amin valszeg elalszok (nem ez lenne az első). Jah, hogy például itt dől el majd el a fizetésemelésem? Ez nagyon nem mackó. Gyűlölöm a főműsoridős meccseket. Gyűlölöm. És ha még zakó is lesz a vége.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
kezdődjön már, dolgozni nem bírok 😀davemayer
Az a jobbik eset...majd ha már enni nem tudsz,mint én! 😛 Pap'pers
olyan még nem volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Remélem nyertek ma!!! 😛ZoliZoltán
mindjárt átnézek a GB topicba beírtad-e oda is... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Remélem nyertek ma!!! 😛ZoliZoltán
Mi is reméljük! Azért kösz! 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Remélem nyertek ma!!! 😛
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
valaki tud streamet?Antman
Tudtommal péntek hajnalban 2:30kor kezdődik magyar idő szerint... Nem valószínű, hogy a meccs előtt bő 10 órával lenne stream... Amúgy meg firstrow.eu-n kell keresgélni meccs előtt.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
valaki tud streamet?Antman
Beírod a googlebe,hogy T-Gyuszi Online. Ott a fejlécek között megkeresed a Live Sport1-et. Rákattintasz és az AM. Football fül alatt találsz majd. 😉