Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Annyiban nem értek egyet hogy a 2 sima TD driveja a Dallasnak az ebből a szempontból csak egy mert a végén a csere D játszott. Engem is idegesít ez a sok yard de ha ez kell ahhoz hogy nyerjünk túlélem 😀davemayer
Jogos, ráadásul 34-10- nél történt a dolog, de akkor is......
Viszont a negyedik negyedeket le sem kell idén játszanunk, mert addigra már eldőlt minden (igaz a Packers ellen a szopi oldalon)... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Annyiban nem értek egyet hogy a 2 sima TD driveja a Dallasnak az ebből a szempontból csak egy mert a végén a csere D játszott. Engem is idegesít ez a sok yard de ha ez kell ahhoz hogy nyerjünk túlélem 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Most bejött minden, ami onnan pattant fel, az INT lett, ami nálunk azt megúsztuk. Az Offense felszabadultan tudott játszani, különösen a második félidőben, ez pozitív, a D-re meg nincsenek is szavak....

Eddig a dicshimnusz. Az intő jelekre figyelni kell. Tudom, hogy 11 INT, meg minden, de sok a benyelt yard. A Dallas két td driveja viszonylag sima volt. Nem lesz (sajnos) mindig ennyi labdaszerzés és akkor megfázhatunk.
Az O fal szerintem most játszott a legjobban, Cutlernek is volt egy kis levegője, két szép hosszú td passza volt. A negatívum viszont, hogy egy kivétellel nem tudunk hosszú, defense-fárasztó driveokat produkálni, amit elvárna az ember, ráadásul a 20 pont sem az igazi. Persze ne legyünk telhetetlenek, ráadásul ha Forte is teljes értékű lesz, talán ez is orvosolható.

Az ST megfeleően, extra nélkül hozta a dolgát.

Ha valaki nem ért egyet velem, vitassuk meg! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Én fent voltam hajnalban és végig lestem az egészet. Fenomenális volt látni a D teljesítményét. Abból is kiemelhetném a Secondary-t. Brutális volt látni őket...komolyan. Remélem marad a lendület. A D-linetól picit többet vártam. Peppers úgy ment mintha fájna a lába. Mintha picit bicegett volna. Remélem csak a szemem káprázott és csak kora hajnali érzéki csalódás volt az egész. :/ Összességében 10-8,5 öt kap tőlem a védelem. Az O-Line szerintem eddig ezen a meccsen volt a legösszeszedettebb. Sok ilyet akarok még látni és idővel még több jót. 😉 A WR-einkre sem lehet panasz,mert tették a dolgukat. Meglepetés volt K. Davis...tud elkapni? Hééé...hát Witten szintre léphet a srác. 😊 Az meg már nem is annyira rossz,ha jó paszban van. 😀 A végére hagytam Cutlert. 275 passzolt yard, 2 TD és amire nem,mertem volna felrakni még egy kakis alsóneműt sem 0 INT. Naaa...ezen behaltam. Nos akkor,ha ez nem jó teljesítmény jelen állás szerint,akkor mi lenne az? Tud ő,ha akar és megvédik. 😊 A Jags ellen kötelező. Kár,hogy ilyen "hamar" van a Bye. Lehetett volna 2-3 meccsel később is. Egy valami viszont biztos...azon a napon nem kapunk ki! 😀
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Szép győzelem volt. Kemény egy csapat ez, jó a csoport idén! Azért ne higgyétek, hogy majd a Vikings is puhapöcsűként sündörög a pályán ellenetek, biztos vagyok benne, hogy vér fog folyni a pályán és meg kell majd "halni" a győzelemért... már alig várom!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
szeretem ezt az arénát,2 éve is nagy meccs volt...viszont az h Sanyi savazta Jayt nem tetszett annyira,Webbről nonstop írják h legfrusztrálóbb forma,nem a képességeivel van gond,hanem a fejében van káosz,és ha nem szedi össze magát akkor tőlem akár sallert is kapjon Jaytől,aki fele akkora mint ő...majd most jön a Tice féle story 10 féle képpen...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
jags ellen must win, kb olyan mint a Colts elleni - ha nem nyerünk, ne is akarjunk túl sok mindent.

Köszönjük a gratulációt és a szurkolást, bár legalább olyan necces lesz ez a csoport is mint a Cowboys-é szóval...

Sztem Webb egyáltalán nem volt rossz, amire emlékszem én most láttam a lehetőségekhez mérten a legjobban játszani. Cutler meg ahogy írtad is tavaly bizonyította hogyha van normálisan ideje azért elég jó, csak ha verik akkor van baja, de kinek ne lenne? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Odáig azért még nekünk is hosszú az út... Az O nálunk is elég hektikusan működik eddig:
Marshall/Jeffery vagy droppol vagy nem,
Cutler 28-140-es rating között egyenletes eloszlásban ténfereg ( 98, 28, 59, 140) és vagy szétverik vagy elad egy raklap labdát.
Az O falban jóformán Webb-re minden második playben holdingot lehetne fújni és így tovább...

A D eddig konzisztensen karcol (11 int...vazzeg...). Bár a mai meccsen 430 yardot engedtek - az azért szerintem sok, néha ijesztő volt -, de ha a turnovereket továbbra is így termelik, hát legyen, én nem bánom 😀

Viszont ez az a Cutler aki nekünk kell - és volt a sérülésig tavaly is. Magabiztos, felszabadult, nem szarja össze magát ha zárul a zseb...reméljük nagyjából így marad a srác. Vasárnap a Jax ellen össze lehet szedni egy kis lendületet a bye week előtt.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Én is gratulálok a győzelemhez, megérdemelt volt sajnos. Remélem megnyeritek a csoportotokat!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
gratulálok.
szerintem ott ment el (nekünk) a meccs, hogy Sanyi egy még aktív játékos mezét viselte, Gyula viszont - ha jól vettem ki - nem.
majd legközelebb megint próbálkozunk, legfeljebb két év múlva.slowmotion
BASSZUS!
Éreztem, hogy ludas leszek ebben a vereségben... 😊 😊 😊VIZILÓ
simán. sok mindenki hibázott, egyedül Romóra nem lehet kenni a vereséget. de ezt majd otthon (a mi fórumonkon) megbeszéljük 😊
több mint 11 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
gratulálok.
szerintem ott ment el (nekünk) a meccs, hogy Sanyi egy még aktív játékos mezét viselte, Gyula viszont - ha jól vettem ki - nem.
majd legközelebb megint próbálkozunk, legfeljebb két év múlva.slowmotion
BASSZUS!
Éreztem, hogy ludas leszek ebben a vereségben... 😊 😊 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Fontos győzelem, inkább mentális szempontból. Nem volt olyan kiváló játék, mint az eredmény sugallja, szegény Tonyt benne hagyták a lekvárban, pass rush nem sok az "igazi" bírók másképp értelmezik a holdingot), viszont jó volt az OL (igen, az "igazi" bírók másképp értelmezik a holdingot), kiváló volt Marshall, és az egész elkapógárda (Davis a végén nagyot mentett), Cutler végre igazán ott volt a zsebben, Tice jó meccset hívott, a Jax ellen.
kihasználták a hibákat, nem elhanyagolható, hogy főműsoridőben dominált a csapat. Túrót se ér, ha nem lesz meg
Blaine Gabbertfüligjimmy
Látom te sem bírtad ki, én is felébredtem és ugyan felvételről, de végignéztem. Jó volt! 11 INT/4 meccs? 😊
A fal meg hellyel-közzel működött, így lehetett játszadozni. Mintha Cutler kedve is megjött volna, még mosolygott (!) is. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
nagy győzelem, a szezon életben van, a játék nagyon bíztató volt. Remélem sikerül állandósítani ezt és nem égünk meg a Jaguarsnál.

Nem is tudok olyan teljesítményt mondani aki nagyon kilógott volna lefelé, felfelé az egész D-t lehetne említeni, talán a pass rush volt egy kicsivel gyengébb mint várhattuk előzetesen. Az O működött, a prot működött, turnover arány magasan megnyerve, azt hiszem erről álmodtam mikor 9kor lefeküdtem hogy aludjak a meccs előtt 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
gratulálok.
szerintem ott ment el (nekünk) a meccs, hogy Sanyi egy még aktív játékos mezét viselte, Gyula viszont - ha jól vettem ki - nem.
majd legközelebb megint próbálkozunk, legfeljebb két év múlva.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fontos győzelem, inkább mentális szempontból. Nem volt olyan kiváló játék, mint az eredmény sugallja, szegény Tonyt benne hagyták a lekvárban, pass rush nem sok az "igazi" bírók másképp értelmezik a holdingot), viszont jó volt az OL (igen, az "igazi" bírók másképp értelmezik a holdingot), kiváló volt Marshall, és az egész elkapógárda (Davis a végén nagyot mentett), Cutler végre igazán ott volt a zsebben, Tice jó meccset hívott, kihasználták a hibákat, nem elhanyagolható, hogy főműsoridőben dominált a csapat. Túrót se ér, ha nem lesz meg a Jax ellen.

Blaine Gabbert

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
23-17 ide?
csi77
Jó lesz, maradhat 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Forte játszik! Remélem nem erőltetik és tényleg felépült, nem kéne hogy rásérüljön.davemayer
Mivel valszeg Bush nem játszik, vagy sérülten vállalja, kényszerűség is lehet, de edzett egész héten. Feltűnt nekem valami, lehet hülyeség: mikor Marshall nincs a pályán, futást hívnak. Azért Tice ennyire nem hülye edző, ugye? A meccset nem tudom nézni, holnap vezetek vagy 400 km-t, azt pedig nem szerencsés leragadó szemekkel megtenni.

Addig is.....

Tony Romofüligjimmy
Sajnos hasonló cipőben járok, így rögzítenem kell, majd estefelé fogok örülni/anyázni. Újabban egyes rádiók reggeli sportrovatában bemondják a MNF eredményét, erre figyelnem kell. Persze mindig akkor lelkesek, amikor nem akarom tudni.....
23-17 ide?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amikor Martz megkezdte chicagoi működését playcall szempontjából lehozott egy nagyon tré meccset a Lions ellen. Utána héten Dallasban viszont egy parádésan jót. Igaz a futójáték akkor még nem ment, de Cutler 3 TDt is kiosztott, sorba jöttek a first downok.
Ma is egy hasonló javulásra lenne szükség a játék hívások terén. A defense-nek lehetnek gondjai azért, vertikálisan jól megtudja nyújtani a pályát a Dallas, de ha a Dl úgy muzsikál, ahogy eddig tette, akkor egy jó offense teljesítménnyel ez a meccs mindenképp nyerhető. Hátha még az St hozzátenne egy extrát. Utoljára pont azon a két évvel ezelőtti meccsen nyeltünk be return TDt.
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Feltűnt nekem valami, lehet hülyeség: mikor Marshall nincs a pályán, futást hívnak. Azért Tice ennyire nem hülye edző, ugye? füligjimmy
Én még nem figyeltem, de ez tényleg durva hiba lenne. Úgyis a condensed verziót fogom csak nézni, majd figyelek.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Forte játszik! Remélem nem erőltetik és tényleg felépült, nem kéne hogy rásérüljön.davemayer
Mivel valszeg Bush nem játszik, vagy sérülten vállalja, kényszerűség is lehet, de edzett egész héten. Feltűnt nekem valami, lehet hülyeség: mikor Marshall nincs a pályán, futást hívnak. Azért Tice ennyire nem hülye edző, ugye? A meccset nem tudom nézni, holnap vezetek vagy 400 km-t, azt pedig nem szerencsés leragadó szemekkel megtenni.

Addig is.....

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Forte játszik! Remélem nem erőltetik és tényleg felépült, nem kéne hogy rásérüljön.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Az utolsó mondatod üt! 😊
csi77
Az utolsó mondata nem üt, hanem ware...
picidzé
nem baj, több is veszett waredunn-nél 😀

(bocsi csak 2 órát aludtam és melóznom kell davemayer
Még egy ilyen rossz szóvicc és nem leszünk hawareok...

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
dave, azért tőlem ment egy lájk. És erre egy szakállas vicc. Az iskolában Móricka káromkodott, a tanárnő büntetésből leíratta vele százszor, hogy nem szabad káromkodni. Jó, Móricka nekiáll, leírja kétszázszor.
- Móricka, miért írtad le kétszázszor?
- Hogy örüljél, bazdmeg!

A Rams tegnap csak elpicsázta valahogy a Tengeri Sólymokat, csikágóban pedig ment a fika, hogy egy dögunalmas meccsen a végén csak 17 ponttal sikerült verni őket. Jah kérem, úri dógunk van ezek szerint. Egy esetleges wareeségtől se kell a Tiszába ugrani, verni kell a Jax-et (hát nem lenne akkora teljesítmény, mint a Holdra szállás), 3-2, by week,Big Love és a stáb szokás szerint patentul felkészül utána hazai pályán elkapni az oroszlánokat. Amúgy lehetne már a támadófalnak is egy jó meccse, mindenkinek lehet egy jó napja.

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Az utolsó mondatod üt! 😊
csi77
Az utolsó mondata nem üt, hanem ware...

picidzé
nem baj, több is veszett waredunn-nél 😀

(bocsi csak 2 órát aludtam és melóznom kell)

Sajnos amúgy valószínű hogy az az ember ma is oda fog b.szni rendesen...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Az utolsó mondatod üt! 😊
csi77
Az utolsó mondata nem üt, hanem ware...

Ursus arctos budapestiensis