Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
ddman18 7
Sziasztok!

Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de a honlapon az injury reportnál két helyen is az látható sérülés megnevezésnél (és nem a játék státusznál), hogy edzői döntés. Ez mit jelent? Azért érdekel, mert Urlacherről és Peppersről van szó.

Köszönöm
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Hajnalban lesz valaki aki fent lesz a fórumon a meccs ideje alatt?Pap'pers
Alszom, de reggel 6kor felkelek és megnézem felvételről. 9kor dumáljunk 😊.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
18 óra és 40 perc van hátra kb az összecsapásig. Már minden bajom van. Nagyon várom már,hogy újra láthassam játszani a srácokat. Jobb lábbal keltem fel és a gyomrom sincs összeszorulva. Ezek jó előjelek egy nagyon jó kimenetelű focihoz. 😉 Hajnalban lesz valaki aki fent lesz a fórumon a meccs ideje alatt?Pap'pers
én tuti, de sztem most sokan leszünk, bár a fórumaktivitásomat a meccs fogja meghatározni.davemayer
Én is jövök röhögni magunkon.
Valamiért én nem várom ennyire mint ti...Bazzani
Szerintem is leszünk páran. Sajnos a HFL döntőjére nem tudunk menni a srácokkal,de a ma délután sem telhet meccsnézés nélkül. Éppen a NYJ - NE nézem. Este sikeresen bealudtam rajta. Utána alvás,hogy hajnalban ez ne történjen meg! 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
18 óra és 40 perc van hátra kb az összecsapásig. Már minden bajom van. Nagyon várom már,hogy újra láthassam játszani a srácokat. Jobb lábbal keltem fel és a gyomrom sincs összeszorulva. Ezek jó előjelek egy nagyon jó kimenetelű focihoz. 😉 Hajnalban lesz valaki aki fent lesz a fórumon a meccs ideje alatt?Pap'pers
én tuti, de sztem most sokan leszünk, bár a fórumaktivitásomat a meccs fogja meghatározni.davemayer
Én is jövök röhögni magunkon.
Valamiért én nem várom ennyire mint ti...

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 354 — "Grammar maci"
18 óra és 40 perc van hátra kb az összecsapásig. Már minden bajom van. Nagyon várom már,hogy újra láthassam játszani a srácokat. Jobb lábbal keltem fel és a gyomrom sincs összeszorulva. Ezek jó előjelek egy nagyon jó kimenetelű focihoz. 😉 Hajnalban lesz valaki aki fent lesz a fórumon a meccs ideje alatt?Pap'pers
én tuti, de sztem most sokan leszünk, bár a fórumaktivitásomat a meccs fogja meghatározni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
18 óra és 40 perc van hátra kb az összecsapásig. Már minden bajom van. Nagyon várom már,hogy újra láthassam játszani a srácokat. Jobb lábbal keltem fel és a gyomrom sincs összeszorulva. Ezek jó előjelek egy nagyon jó kimenetelű focihoz. 😉 Hajnalban lesz valaki aki fent lesz a fórumon a meccs ideje alatt?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 354 — "Grammar maci"
Matthew StaffordBazzani
ez ilyen menekülés a vereségbe nálad vagy mi? 😛
egyáltalán nem vagytok annyira esélytelenek mint amennyire te azt írod mindenhol, én komolyan parázok ettől a meccstől.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matthew Stafford

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 354 — "Grammar maci"
Mire jó ez a Mettyúzás amúgy?!
Fogadás vagy szimplán ahogy 'kollégád' említette: "lámaság" ?!
😀

Matthew Stafford
topmodell
vagy nem olvastad a topicot az elmúlt kb másfél évben vagy csak kötekedsz( 😛 ): ez woodoo, és vigyázz mert eddig egész hatékony volt eddig. A lámaságot meg a másolásra értettem de nem baj mert ahogy nézem nem olvasod a topicot 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Akit/amit a meccsen figyelni fogok, az Rodriguez, és a by week alatt dolgoztak e ki rá néhány passzjátékot.

A mai menüből pedig felváltva Dal-Car, Ari-Viks.

Matthew Staffordfüligjimmy
Én a Baltimoret fogom vizslatni...érdekel,hogy játszik e Suggs barátom....de így utólag lehet inkább az NO-t kellett volna néznem...szépen elaludtam emezen. 😀
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mire jó ez a Mettyúzás amúgy?!
Fogadás vagy szimplán ahogy 'kollégád' említette: "lámaság" ?!
😀

Matthew Stafford

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Akit/amit a meccsen figyelni fogok, az Rodriguez, és a by week alatt dolgoztak e ki rá néhány passzjátékot.

A mai menüből pedig felváltva Dal-Car, Ari-Viks.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Azért ne vesszünk össze egy ilyen baromságon. Mindenki úgy szurkol, ahogy akar. És ha kikapunk, legalább lesz mire fogni.

Matthew Staffordfüligjimmy
azzal én is egyet értek hogy nem kell összeveszni, nem is azért írtam, hanem mert szeretem az ilyen dolgokat meghagyni annak amik, ha úgy tetszik a "győztes csapaton ne változtass elvét" követem 😊

Remélem Pap'pers nem értetted félre, nem a személyednek szólt a dolog.davemayer
Dehogy értettem! Megértem a te szempontod is és helyet is adok neki,de csak félig. Megértem a Jimmy szempontját is,mert ő írta,hogy nem lesz itt mindig velünk és kell neki egy utód...mindezekből kiindulva arra a döntésre jutottam,hogy öreg medve nem vén medve...aki akármilyen vén is...úgyis leszedi a málnát. Fél igazság ide...fél igazság oda...marad a keresztnén..Bear Down!

Matthew
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 354 — "Grammar maci"
Picsát.
Nyomja mindenki.
Matthew StaffordBazzani
ez a te szádból másképpen hangzik, különben meg igen gyanús már nekem mennyire temeted mindenhol a csapatod... 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 354 — "Grammar maci"
Azért ne vesszünk össze egy ilyen baromságon. Mindenki úgy szurkol, ahogy akar. És ha kikapunk, legalább lesz mire fogni.

Matthew Staffordfüligjimmy
azzal én is egyet értek hogy nem kell összeveszni, nem is azért írtam, hanem mert szeretem az ilyen dolgokat meghagyni annak amik, ha úgy tetszik a "győztes csapaton ne változtass elvét" követem 😊

Remélem Pap'pers nem értetted félre, nem a személyednek szólt a dolog.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért ne vesszünk össze egy ilyen baromságon. Mindenki úgy szurkol, ahogy akar. És ha kikapunk, legalább lesz mire fogni.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Picsát.
Nyomja mindenki.
Matthew StaffordBazzani
Vuduval, nélüle, dupla vuduval... Tökmindegy.BEAR DOWN!! GYŐZELEM VAGY SZIBÉRIA!😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Picsát.
Nyomja mindenki.
Matthew Stafford

több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
És a túlzott lelkesedés kicsit kezd a minőség rovására is menni... és kicsit már idegesítő is (nekem legalábbis, valszeg egyedül vagyok).

Egy a lényeg, ha kikapunk az az ellen-vudud miatt lesz 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDD


több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 354 — "Grammar maci"
Gyakorlom tovább a mesterséget: Matthew Stafford Pap'pers
Mások is mondták már, mondom most én is: inkább ne, hagyjuk meg ezt Jimmy-nek. Nem akarlak megbántani, ne értsd félre, a lelkesedésed igen díjazandó de azt ami működik és ő próbálkozott meg vele először azt hagyjuk meg neki. Nem véletlenül nem másolta le eddig más sem, elveszti az egyediségét és a varázsát ezzel + szvsz így már egy kicsit láma is 😊

Mégegyszer nem a személyednek szól, örülök hogy itt vagy kis közösségünkben de ezt hagyjuk meg unikumnak.

Köszi!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Az éjszaka folyamán furcsa álom köszönt be az ablakon. Tele volt a csapat predátor fejűekkel...mintha sok Steven Jackson szaladgált volna a Soldier Fielden. :/ Mekkora az esélye a jövőben,hogy predátor fejű prospectek kerülnek nálunk az asztalra különböző posztokon? Eggyel tuti megbarátkoznék szinte azonnal:

Gyakorlom tovább a mesterséget: Matthew Stafford
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Őszintén megmondom, én jelenleg egy nővel is alig bírok. Ilyenekre gondolok, hogy "a fene vitte volna el ezeket a fiatal lányokat"... azt hittem, még van 10 jó évem. Nincs.

A Lions ellen AJ-n kívűl mindenki padlógázon lesz. Ritka jelenség, tartson ki februárig!

Matthew Staffordfüligjimmy
Ha a D teljesítményére gondolok,akkor 3 is jöhet pirítok...ellenben,ha eszembe jut az O...akkor egy 14 éves is sok lenne. 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Őszintén megmondom, én jelenleg egy nővel is alig bírok. Ilyenekre gondolok, hogy "a fene vitte volna el ezeket a fiatal lányokat"... azt hittem, még van 10 jó évem. Nincs.

A Lions ellen AJ-n kívűl mindenki padlógázon lesz. Ritka jelenség, tartson ki februárig!

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Egy diszperzites vödörnyi vazelinben fogok fürdeni,ha így lesz kedves Promax! 😉Pap'pers
Nekem most esett le, hogy hoszú hétvége, szóval lehet meccset nézni, és kényeztetni magadat másnap. Én ezt fogom tenni.

füligjimmy
Nekem ez már korábban leesett,de az biztos,hogy én is úgy teszek ahogy te. 😉 Lazulás lesz minden téren...szánsájn..bícs..tücsök...köcsög..😀 Viszont minek ide egy toppmodell...ha van kettő? 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem hinném, hogy ilyen topmodellt szeretnél magadnak. 😊