Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem serényen telepakoljuk most a boxot, nem fog mindkét S hátul pöffeszkedni 20 yardra a Los-tól.
Engedjük majd Newtont dobni, és a futás ölése lesz az első.
O-ban szeretném látni a tengernyi futást, épp itt az ideje, a 2 Edwards mögött gyak. nincs csere, és épp ezért ők is haloványak kissé...fussunk csak sokat....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Őszintén mondom, én nem félek a mai meccstől, szerintem sima win lesz nekünk. Már ha Cutlerrel minden rendben van.norris21
Dettó! Semmi nincs ami azt súgná, hogy ez nem lesz W.kovi470
Szerénység! Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység.
 www.youtube.com/watch?v=AVZ-BOfC5fI

Can Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Őszintén mondom, én nem félek a mai meccstől, szerintem sima win lesz nekünk. Már ha Cutlerrel minden rendben van.norris21
Dettó! Semmi nincs ami azt súgná, hogy ez nem lesz W.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Őszintén mondom, én nem félek a mai meccstől, szerintem sima win lesz nekünk. Már ha Cutlerrel minden rendben van.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélem hazaérek meccs kezdetre. Ez a 6 órás start picit átírta a számításaim. Én a szezon előtt ezt a meccset vereségre írtam, s ennek fényében tudva a Panthers mérlegét nagyon tartok a mai meccstől. Nem tudom a tavalyi mérkőzés miatt, vagy csak rossz megérzés..., de ma Cutlernek kell meccset nyernie.

Ne legyen így, legyen megint egy utolsó negyedes garbage time ide...tüsi91
Basszus, jó hogy mondod, óraátállítás, hatkor meccs. Tavaly is ráfaragtam. Én szezon előtt Titans, va Panthers bukót írtam. Egyérszt mert kell egy váratlan zakót beírni, másrészt azt hittem, jobbak lesznek. Mondjuk a Titans mérlege egész elfogadható.

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Remélem hazaérek meccs kezdetre. Ez a 6 órás start picit átírta a számításaim. Én a szezon előtt ezt a meccset vereségre írtam, s ennek fényében tudva a Panthers mérlegét nagyon tartok a mai meccstől. Nem tudom a tavalyi mérkőzés miatt, vagy csak rossz megérzés..., de ma Cutlernek kell meccset nyernie.

Ne legyen így, legyen megint egy utolsó negyedes garbage time ide...tüsi91
Komolyan mondom neked én nem akarok senkit se majmolni,de valamiért nagyon úgy érzem,hogy nem lesz szoros. :S Az egyik csapat nagyon elfogja kenni a másikat. Sok pontot érzek,csak éppenséggel nem tudom,hogy melyik oldalon...:/ Nem csak ezzel a meccsel vagyok így,de aZ ATL - PHI mérkőzést is ilyennek érzem.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Remélem hazaérek meccs kezdetre. Ez a 6 órás start picit átírta a számításaim. Én a szezon előtt ezt a meccset vereségre írtam, s ennek fényében tudva a Panthers mérlegét nagyon tartok a mai meccstől. Nem tudom a tavalyi mérkőzés miatt, vagy csak rossz megérzés..., de ma Cutlernek kell meccset nyernie.

Ne legyen így, legyen megint egy utolsó negyedes garbage time ide...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy, majdnem mindig egyetértek veled, de a futásvédelem fikázása szerintem nagyon helytelen. Említetted a két futás orientált csapatot, mint példa arra, h átrohantak rajtunk:
soma80
Egydimenziósak, azaz elég volt ellenük ellepni a LoS-t, és ölni a futást "És játszottunk két olyan csapattal, amelyik szinte egydimenziós volt (Rams, Jax)".
Mikor a két safety hátralép, az egyik LB TE-vel szemben, akkor van gyak. egy 6-man front. A szitu általában a következő: a center egyből felléphet, mert a guard eegy az egyben megoldja, blokkolja a Nagy Kopaszt, 5-6 yard. Ilyenkor általában Conte/Briggs/Wright csinálja meg a szerelést, ez a statokból is látszik. És ezért lényegesen jobb a védelem a red zone-ban. Igazából a POA-nál dől el minden. Ezért nem vagyok lenyűgözve pl. Melton teljesítményétől, aki várja (és majd kapja) a nagy lóvét. Akkor fogunk teljesebb képet kapni, mikor egy kiegyenlített támadójátékot játszó csapat ellen megyünk, akik nem kerülnek egyből hátrányba. A félelmetes Donald Brown ellenünk hozta a legjobb átlagát, szerencsére akkora hátrányban voltak, hogy nem adták a kezébe a lasztit. Leshoure+ baráti köre 5,4 yard? Oké, nagyon kellett figyelni a passzjátékukra, de a pálya közepe átjáróház volt. Ebben a szezonban a cipelésenkénti átlag ellenünk 3.9 yard. Nem rossz, de a kiválótól nagyon messze van. Lehetne jobb is, állandó safety besegítéssel. A "melyik ujjadat harapod meg" tipikus esete. Én mindig meggyőzhető vagyok, de ezekkel a statokkal sztem azt támasztod alá, hogy a védelem (főleg a front 7) futás ellen nem jó (sztem az összes DT-nk majdhogynem kifejezetten gyenge - bár ez talán erős kifejezés). Hogy egy igazi klasszikust idézzek: "Elfogadható, de nem jó".

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Abszolút. Közhely, de az NFL-ben tényleg nincs tuti meccs. Ennek ellenére ezt be kell húzni, mert esélyesebb, jobb csapat a Bears! Ha a következő két meccsből egy elúszik az a szezon hátralévő részére nagyon rossz fényt vetne, a csapat megítélése így is elég vegyes. 5-1-el állunk, mégsem bíznak a csapatban, holott ha 6-0 lenne, mindenki SB- esélyesként emlegetne. 1 meccs, ennyin múlik.kovi470
Én attól parázok, hogy nem tudjuk korán megszerezni a vezetést. Ez a védelem nem jó futás ellen. Elfogadható, de nem jó. Ami mázlink volt, hogy nem használták ki, vagy nem tudták kihasználni. Nem botrányos a yard/cipelés mutató, de nem is teszik ki az ablakba. És játszottunk két olyan csapattal, amelyik szinte egydimenziós volt (Rams, Jax). Középen úgy rohannak át rajtunk, ahogy akarnak, és Lach, aki állandóan beleragad a blokkokba, ebben vastagon benne van. Contenak nem véletlenül van ennyi szerelése, és Wright is szerencsére megbízható. Melton se jó futás ellen. Mivel neki lejár idén a szerződése, nagyon kíváncsi vagyok az összegre. A jobb DT-k horror pénzeket akasztanak néha.
füligjimmy
Jimmy, majdnem mindig egyetértek veled, de a futásvédelem fikázása szerintem nagyon helytelen. Említetted a két futás orientált csapatot, mint példa arra, h átrohantak rajtunk:
- Rams :
CAR YDS AVG TD LG
S. Jackson 11 29 2.6 0 13
D. Richardson 4 16 4.0 0 12
S. Bradford 2 14 7.0 0 10
Team 17 59 3.5 0 13

- Jaguars:
CAR YDS AVG TD LG
M. Jones-Drew 12 56 4.7 0 27
R. Jennings 3 3 1.0 0 4
B. Gabbert 2 1 0.5 0 2
Team 17 60 3.5 0 27


Szerintem pont ezek a csapatok ellen gyilkoltuk a futást kegyetlenül...


Többi csapat:
Colts: 63y (4.2)
Packers: 106y (3.8)
Dallas: 41y(2.9)
Lions: 97y(5.4)

Szóval a két csoportellenfél tudott ellenünk elfogadható teljesítményt nyújtani földön. Most, ha megfogjuk Newtont futás terén, akkor passzokkal a mostani formájában szerintem nem tud megverni minket, de sokszor tettünk már Qb-kat naggyá, ez tény, de a következő kettőt hozni kell, mert utána gyilkos sorozat következik.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Lehet, hogy eddigi (a GB-t leszámítva) legnehezebb meccsünk jön egy rossz formában lévő, ezért duplán bizonyítani akaró, jól futkosó QB-val, viszont közepes védelemmel rendelkező cspat ellen. Itt kéne a támadóknak végre mutatni valamit, hozzáteszem a Párducok védelme inkább a futást nyeli jobban a statok szerint. Így elképzelhető, hogy Forte megismétli tavalyi teljesítményét.
Az ST a másik csapategység akiktől többet várnék az elmúlt meccseken mutatottaknál (itt is megismétlődhetne a tavalyi meccs). Ha ezt behúzzuk, még akkor sem dőlhetünk hátra, de azért megnyugodhatunk egy kicsit.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Én attól parázok, hogy nem tudjuk korán megszerezni a vezetést. Ez a védelem nem jó futás ellen. Elfogadható, de nem jó. Ami mázlink volt, hogy nem használták ki, vagy nem tudták kihasználni. füligjimmy
Leborulok szakmai tudásod előtt, de ebben nem értünk egyet. Ha futásra állunk fel, azért nem 18-20 yardra áll fel a két S, ahogy az utóbbi 2 meccsen döntő többségben előfordult. És akkor egész más a védelem dinamikája.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Abszolút. Közhely, de az NFL-ben tényleg nincs tuti meccs. Ennek ellenére ezt be kell húzni, mert esélyesebb, jobb csapat a Bears! Ha a következő két meccsből egy elúszik az a szezon hátralévő részére nagyon rossz fényt vetne, a csapat megítélése így is elég vegyes. 5-1-el állunk, mégsem bíznak a csapatban, holott ha 6-0 lenne, mindenki SB- esélyesként emlegetne. 1 meccs, ennyin múlik.kovi470
Én attól parázok, hogy nem tudjuk korán megszerezni a vezetést. Ez a védelem nem jó futás ellen. Elfogadható, de nem jó. Ami mázlink volt, hogy nem használták ki, vagy nem tudták kihasználni. Nem botrányos a yard/cipelés mutató, de nem is teszik ki az ablakba. És játszottunk két olyan csapattal, amelyik szinte egydimenziós volt (Rams, Jax). Középen úgy rohannak át rajtunk, ahogy akarnak, és Lach, aki állandóan beleragad a blokkokba, ebben vastagon benne van. Contenak nem véletlenül van ennyi szerelése, és Wright is szerencsére megbízható. Melton se jó futás ellen. Mivel neki lejár idén a szerződése, nagyon kíváncsi vagyok az összegre. A jobb DT-k horror pénzeket akasztanak néha. Szerintem ő a jobbak közé tartozik, de azt nem veszi be a gyomrom, hogy ő bármiféle védelemnek a sarokköve lenne. Főleg úgy, hogy Peppers még 3 éven keresztül 50 millió körül fog keresni. Ráaádsul nem látom az a konzisztens pass rusht se tőle, pedig általában azt halljuk, hogy húúú, most kidőlt a kezdő guard, így most Senki Alfonz, és Kovács II Lajos lesz vele szemben. Ehhez képest Colts meccs óta elég nagy a csend. Pedig passzolnak ellenünk vagy 40+ alkalommal meccsenként.

+1. kíváncsi vagyok, mikor fog összeverekedni Steve Smith és Jennings. Mindketten megkarcolják felülről a 160 centit, ha jó napjuk van, de akárki torkának nekiugranak. Ami időnként elég hülyén tud kinézni...

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Érdekesség hogy idén Newton lesz a 4. 1/1-es QB akit megverünk (Luck, Bradford, Stafford)kovi470
Csak szerényen... Ezek a meccsek a legnehezebbek. Mindenki beírja a W-t a csapat nevéhez, köztük én is. Panthers-Titans. 2 olyan meccs, ahol mi vagyunk az esélyesek. Két győzelemmel 7-1 lenne a mérlegünk, hát onnantól igen nehéz lenne elkúrni a PO-t, még akkor is ha a sorsolásunk második fele sokkal nehezebb. De először nyerjük meg a vasárnapi összeröffenést.

Bár nagyon régen volt, s azóta sok víz lefolyt a világ folyóin, s minden nagyon más is volt (főleg defense terén), de azért elevenítsük fel a tavalyi 4. heti meccset.
A Panthers offense 543 (!) yardot ért el, Newton 374 yardot passzolt, a defense 29 pontot kapott. Igaz volt egy INT return TDje Moorenak, Hesternek meg egy punt return. Forte meg futott 205 yardor, kínkeservvel nyertünk 34-29re itthon. Mondom sok minden más volt akkor, de lehet belőle tanulni. (Marivödör - Szőke herceg safety kombó azért befigyelt).

Meg különben is el lehet sütni, hogy ebben a ligában bárki megverhet bárkit stb. Lásd Vikings 17-36 Bucs. Favorit volt a Vikes (még akkor is ha a mérlegük miatt nagyon túlértékeltek).

tüsi91
Abszolút. Közhely, de az NFL-ben tényleg nincs tuti meccs. Ennek ellenére ezt be kell húzni, mert esélyesebb, jobb csapat a Bears! Ha a következő két meccsből egy elúszik az a szezon hátralévő részére nagyon rossz fényt vetne, a csapat megítélése így is elég vegyes. 5-1-el állunk, mégsem bíznak a csapatban, holott ha 6-0 lenne, mindenki SB- esélyesként emlegetne. 1 meccs, ennyin múlik.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Miért törlik le a teljes mérkőzéseket? :/ Pap'pers
Na vajon miért? 😀 Mert szerző jog blablabla. Egy olyan oldalon mint a Youtube meg pillanatok alatt kiszúrják... Ezért jó hogy nincs listázva a magyar medvés 😀Delete
Bocs,de nem vágtam ezt a nem listázós témát. Nézegettem és most már tudom mi a szitu. 😊

Cutlerről valami hír?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Érdekesség hogy idén Newton lesz a 4. 1/1-es QB akit megverünk (Luck, Bradford, Stafford)kovi470
Csak szerényen... Ezek a meccsek a legnehezebbek. Mindenki beírja a W-t a csapat nevéhez, köztük én is. Panthers-Titans. 2 olyan meccs, ahol mi vagyunk az esélyesek. Két győzelemmel 7-1 lenne a mérlegünk, hát onnantól igen nehéz lenne elkúrni a PO-t, még akkor is ha a sorsolásunk második fele sokkal nehezebb. De először nyerjük meg a vasárnapi összeröffenést.

Bár nagyon régen volt, s azóta sok víz lefolyt a világ folyóin, s minden nagyon más is volt (főleg defense terén), de azért elevenítsük fel a tavalyi 4. heti meccset.
A Panthers offense 543 (!) yardot ért el, Newton 374 yardot passzolt, a defense 29 pontot kapott. Igaz volt egy INT return TDje Moorenak, Hesternek meg egy punt return. Forte meg futott 205 yardor, kínkeservvel nyertünk 34-29re itthon. Mondom sok minden más volt akkor, de lehet belőle tanulni. (Marivödör - Szőke herceg safety kombó azért befigyelt).

Meg különben is el lehet sütni, hogy ebben a ligában bárki megverhet bárkit stb. Lásd Vikings 17-36 Bucs. Favorit volt a Vikes (még akkor is ha a mérlegük miatt nagyon túlértékeltek).

tüsi91
Vikings számára kínkeserves hetek jönnek. Ugyanazt elkezdték ellenük játszani, mint Favre előtt. Feltöltöd a boxot, press man, oszt T-Jax(Ponder) verje meg őket, ahogy tudja. Addig ezt játszák, amíg a srác nem kezd el megbízhatóan dobálni az LB/safety közötti zónába.

Panthers ellen gond akkor lehet, ha megszerzik a vezetést, vagy adunk nekik valami karácsonyi ajándékot. Akkor felpörgethetik magukat. Egyébként annak is megvan az esélye, hogy az első negyed végére a szarban úgy otthagyják Riverát, mint Szent Pál az oláhokat.

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Érdekesség hogy idén Newton lesz a 4. 1/1-es QB akit megverünk (Luck, Bradford, Stafford)kovi470
Csak szerényen... Ezek a meccsek a legnehezebbek. Mindenki beírja a W-t a csapat nevéhez, köztük én is. Panthers-Titans. 2 olyan meccs, ahol mi vagyunk az esélyesek. Két győzelemmel 7-1 lenne a mérlegünk, hát onnantól igen nehéz lenne elkúrni a PO-t, még akkor is ha a sorsolásunk második fele sokkal nehezebb. De először nyerjük meg a vasárnapi összeröffenést.

Bár nagyon régen volt, s azóta sok víz lefolyt a világ folyóin, s minden nagyon más is volt (főleg defense terén), de azért elevenítsük fel a tavalyi 4. heti meccset.
A Panthers offense 543 (!) yardot ért el, Newton 374 yardot passzolt, a defense 29 pontot kapott. Igaz volt egy INT return TDje Moorenak, Hesternek meg egy punt return. Forte meg futott 205 yardor, kínkeservvel nyertünk 34-29re itthon. Mondom sok minden más volt akkor, de lehet belőle tanulni. (Marivödör - Szőke herceg safety kombó azért befigyelt).

Meg különben is el lehet sütni, hogy ebben a ligában bárki megverhet bárkit stb. Lásd Vikings 17-36 Bucs. Favorit volt a Vikes (még akkor is ha a mérlegük miatt nagyon túlértékeltek).

tüsi91
Tökéletesen egyetértek veled. A Vikes erősen (igen erősen) túlértékelt, szép lassan a mindenki visszaszállhat a földre a részükről. A Pantherstől én nagyon tartok, legalább annyira, mint amennyire biztos voltam a sikerben a Lions ellen. Nekik (szinte) tét nélküli a meccs, mi pedig remélem nem bízzuk el magunkat! Ha a két cb jó formát hoz nagy a sansz a W-re.Itt lesz a kulcs szerintem.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekesség hogy idén Newton lesz a 4. 1/1-es QB akit megverünk (Luck, Bradford, Stafford)kovi470
Csak szerényen... Ezek a meccsek a legnehezebbek. Mindenki beírja a W-t a csapat nevéhez, köztük én is. Panthers-Titans. 2 olyan meccs, ahol mi vagyunk az esélyesek. Két győzelemmel 7-1 lenne a mérlegünk, hát onnantól igen nehéz lenne elkúrni a PO-t, még akkor is ha a sorsolásunk második fele sokkal nehezebb. De először nyerjük meg a vasárnapi összeröffenést.

Bár nagyon régen volt, s azóta sok víz lefolyt a világ folyóin, s minden nagyon más is volt (főleg defense terén), de azért elevenítsük fel a tavalyi 4. heti meccset.
A Panthers offense 543 (!) yardot ért el, Newton 374 yardot passzolt, a defense 29 pontot kapott. Igaz volt egy INT return TDje Moorenak, Hesternek meg egy punt return. Forte meg futott 205 yardor, kínkeservvel nyertünk 34-29re itthon. Mondom sok minden más volt akkor, de lehet belőle tanulni. (Marivödör - Szőke herceg safety kombó azért befigyelt).

Meg különben is el lehet sütni, hogy ebben a ligában bárki megverhet bárkit stb. Lásd Vikings 17-36 Bucs. Favorit volt a Vikes (még akkor is ha a mérlegük miatt nagyon túlértékeltek).
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Érdekesség hogy idén Newton lesz a 4. 1/1-es QB akit megverünk (Luck, Bradford, Stafford)

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Miért törlik le a teljes mérkőzéseket? :/ Pap'pers
Na vajon miért? 😀 Mert szerző jog blablabla. Egy olyan oldalon mint a Youtube meg pillanatok alatt kiszúrják... Ezért jó hogy nincs listázva a magyar medvés 😀


több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nagyon PO meccs fent volt tavalyról is meg évekre visszamenőleg is még a tavaszon. Ám a nyáron elkezdtem keresgetni őket és nem találtam. Miért törlik le a teljes mérkőzéseket? :/ A youtube/bears linket megnéztem,de nekem ott nem adott ki semmit. A magyar medvén fent volt tényleg az összes meccs.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Aki nem látta, netán újra megszeretné nézni a meccset, az megteheti a youtube-ntüsi91
Ha a te feltöltésed, állítsd 'Nem listázott'-ra és akkor nem törlik. Ha nem a te videód, akkor ajánlom ezt a csatornát:
 www.youtube.com/bearshun
A lejátszási listák között fent van a 2012-es szezon eddigi összes meccse. Ha minden jól megy, a leadott magyar közvetítések is fel fognak előbb utóbb kerülni.

Vagy:  magyarmedve.blogspot.hu/p/2012-es-szezon-merkozesei.html
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Aki nem látta, netán újra megszeretné nézni a meccset, az megteheti a youtube-n, még egy pár napig:  www.youtube.com/watch?v=cFAr9WQQ-HA
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
na a meccset majd a Wembley kivetítőjén fogom nézni, már ha bevágnak egy-egy jelenetet 😀

Jó eredménykövetést és meccsnézést mindenkinek!

Go Bears!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megtekintésre javaslom Tice sajtótájékoztatóját. Fikázhatjuk akárhogy, mikor tudott Ron Turner kiállni a nyilvánosság elé, és 15 percen keresztül értelmesen beszélni a fociról? Tice tudja, hogy mit akar elérni. Ez nagyon jó. A "hogyan akarjuk elérni" már fogasabb kérdés.

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Jon Beason térdsérülés miatt kiesett a szezon hátralévő részére. Egy potenciális kezdővel kevesebb a soron következő ellenfélnél. Hm...