Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bears OC Mike Martz is not expected to return to Chicago in 2012 after contract expires at the end of season. Colleges could be in play.soma80
Megértem, hogy nem akar itt nálunk szenvedni, és sajnos nem hiszem, hogy ebből mi jól jönnénk ki. 😕vandeminek
Majd jön Norv és rendet tesz. 😀
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Bears OC Mike Martz is not expected to return to Chicago in 2012 after contract expires at the end of season. Colleges could be in play.soma80
Megértem, hogy nem akar itt nálunk szenvedni, és sajnos nem hiszem, hogy ebből mi jól jönnénk ki. 😕

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears OC Mike Martz is not expected to return to Chicago in 2012 after contract expires at the end of season. Colleges could be in play.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
vasárnap délutáni szunya kötelező, fel kell készülni a 3 meccs okozta sokkra 😉

Az OL-t szerintem hagyjuk is, Cutler biztos saját maga miatt kapott pont 2szer annyi sacket ugyanannyi meccsen Bears QB-nént mint előtte Denverben, mi lenne ha nem lenne mobilis atyaég...

Mindegy is, ez egy must win game. Ha Orton ellenünk fogja megmutatni magát szétverem a berendezést. Vsz be fog ma már állni a Chiefsbe, Peppers figyelmébe ajánlanám...

Hanie mutassa a jobbik arcát és nem lehet baj.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jó ebben igazad van,visszaesett a futás,nem megy nekünk,Raiderst sem zúztuk le,de itt nekem az volt gond h már így jöttünk ki az öltözőből,Martz ezt akarta játszani,ne legyen egy dimenziós az offense,persze csereirányitó,töltsük fel a boxot futásra,verjen meg a Qb ne a futó de akkor is...végén már nem volt már más esély,de az elején lett vna...túlságosan bízik néha magában,itt Hanieben is amit nem kellett vna.Pont a fal miatt ami mögött senki sem érezheti magát biztonságban,nem hogy egy első meccsét kezdő backup.Nem azt mondom h az lett vna a megoldás h futtassuk Fortét a falba,de nem is ez...Tlg nagyon kiváncsi leszek ma mit hoznak,Hanie is túl van első meccsén,Martz meg tlg ilyenek után mindig kitalált valamit.De hagyjuk ezt,legyen már kickofffff😊anfernee
Én annyira várom a kickoffot, hogy ebéd után beis bólintottam egy órácskára. 😀

Azért vagyok pipa, mert évek óta mondjuk ezt a nyomorult támadófalat. Egyszerűen nincs olyan védelem a ligában, akinek le tudnánk nyomni a labdát a torkán. Persze vannak jobb napok, ki lehet választani egy-két meccset a szezonból. De állandóan okoskodni kell, hogy most miapicsa legyen. Évek óta szarakodunk ezzel.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Mondogathatod még ezt a Martz Raiders playcalling témát de akkor is elkúrta azt a meccset😊 6 yard volt a futásonkénti átlag is meg a dobásonkénti is.Ha Haniet kivesszük futásokból is még akkor sem volt rosszabb...Mindenki meg volt lepve attól miket hívott egy csereirányítóval,már akkor a kommentátorok is,sajtó is,de jó ezeket hagyjuk,Cutler maga sem értette mi volt ez.Kurva kiváncsi vagyok ma este mi lesz...anfernee
6 yard átlagban. Három mínusz yardos futás után jön egy 30 yardos. Ez a jó. Azt ugye tudja mindenki, hogy a ligában Forténak van a legtöbb negatív cipelése a futók között? A Tampa ellen beszélt erről Gruden, ez azóta se változott. Szóval többet futni, vagy okosabban futni az két különböző dolog.

Hát, mi össz 8 passz kísérlettel vertük őket 😊 Szóval lehetne erőltetni a futást.
Black_Adder
Jah, a második sikeres passz lett valami 50 yardos TD a 4. negyedben 😀 Épp elcsíptem, hát nem hittem a szememnek. Ez valami rekord lehetett a maga nemében.füligjimmy
Jó ebben igazad van,visszaesett a futás,nem megy nekünk,Raiderst sem zúztuk le,de itt nekem az volt gond h már így jöttünk ki az öltözőből,Martz ezt akarta játszani,ne legyen egy dimenziós az offense,persze csereirányitó,töltsük fel a boxot futásra,verjen meg a Qb ne a futó de akkor is...végén már nem volt már más esély,de az elején lett vna...túlságosan bízik néha magában,itt Hanieben is amit nem kellett vna.Pont a fal miatt ami mögött senki sem érezheti magát biztonságban,nem hogy egy első meccsét kezdő backup.Nem azt mondom h az lett vna a megoldás h futtassuk Fortét a falba,de nem is ez...Tlg nagyon kiváncsi leszek ma mit hoznak,Hanie is túl van első meccsén,Martz meg tlg ilyenek után mindig kitalált valamit.De hagyjuk ezt,legyen már kickofffff😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mondogathatod még ezt a Martz Raiders playcalling témát de akkor is elkúrta azt a meccset😊 6 yard volt a futásonkénti átlag is meg a dobásonkénti is.Ha Haniet kivesszük futásokból is még akkor sem volt rosszabb...Mindenki meg volt lepve attól miket hívott egy csereirányítóval,már akkor a kommentátorok is,sajtó is,de jó ezeket hagyjuk,Cutler maga sem értette mi volt ez.Kurva kiváncsi vagyok ma este mi lesz...anfernee
6 yard átlagban. Három mínusz yardos futás után jön egy 30 yardos. Ez a jó. Azt ugye tudja mindenki, hogy a ligában Forténak van a legtöbb negatív cipelése a futók között? A Tampa ellen beszélt erről Gruden, ez azóta se változott. Szóval többet futni, vagy okosabban futni az két különböző dolog.

Hát, mi össz 8 passz kísérlettel vertük őket 😊 Szóval lehetne erőltetni a futást.
Black_Adder
Jah, a második sikeres passz lett valami 50 yardos TD a 4. negyedben 😀 Épp elcsíptem, hát nem hittem a szememnek. Ez valami rekord lehetett a maga nemében.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Mondogathatod még ezt a Martz Raiders playcalling témát de akkor is elkúrta azt a meccset😊 6 yard volt a futásonkénti átlag is meg a dobásonkénti is.Ha Haniet kivesszük futásokból is még akkor sem volt rosszabb...Mindenki meg volt lepve attól miket hívott egy csereirányítóval,már akkor a kommentátorok is,sajtó is,de jó ezeket hagyjuk,Cutler maga sem értette mi volt ez.Kurva kiváncsi vagyok ma este mi lesz...anfernee
Hát, mi össz 8 passz kísérlettel vertük őket 😊 Szóval lehetne erőltetni a futást.
//Mondjuk ha olyan felfogásban álltok ki, h megalázó lenne kikapni, akkor meg is aláznak titeket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Sziasztok.

Nézegettem hogy Paea nem nagyon jut szóhoz nálatok.
Valami gond van vele, vagy csak rookieként nem dobják mély vízbe?
Avagy ugyanaz lehetséges mint az ex medencés ugróbajnokotoknál?Delonso_
Ott van mostanában (92-es a mezszáma tudtommal, ha nem, akkor eddig is kevertem valakivel), de javarészt NT, ott nem nagyon lehet villantani, meg amúgy is erős a rotáció. Adamset gyakorlatilag kiszorította, az is valami.

Én csalódott vagyok. Persze jöttek az eredmények, aztán Cutler megsérült, ettől a pillanattól kezdve a rájátszás bravúr. Támadófalat nem sikerült rendberakni. Webbet még bámulja az ember, mint egyszeri paraszt a jégesőt, hát most mit csináljon. De középen ugyanaz a híg fos. És akkor miért nem nyomatjuk a futást az Oakland ellen..... úgy emlékszem -3,0,1,-1, 2 yardokkal rohangált a csapat. Teljesen igaz, ezt kéne erőltetni. Ezt az eredménytelen szart. Elkapóknak 2. évük, még rosszabbak, mint tavaly. Nincs több kifogás, Bennett ér valamit ebből a garnitúrából. Wotton abszolút semmit nem csinált ebben a szezonban, ismét kell majd egy pass rusher. Upsz. Idén lehetett volna a gyűrűre hajtani. Hát nem jött össze. A védelem vezérei masszívan harmincasok. Cutler köré három év alatt nem sikerült egy tisztességes falat építeni. Epic fail, asszem mondhatjuk erre.füligjimmy
Mondogathatod még ezt a Martz Raiders playcalling témát de akkor is elkúrta azt a meccset😊 6 yard volt a futásonkénti átlag is meg a dobásonkénti is.Ha Haniet kivesszük futásokból is még akkor sem volt rosszabb...Mindenki meg volt lepve attól miket hívott egy csereirányítóval,már akkor a kommentátorok is,sajtó is,de jó ezeket hagyjuk,Cutler maga sem értette mi volt ez.Kurva kiváncsi vagyok ma este mi lesz...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szép is volt 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát kezdeni még nem kezdett, csereként szóhoz jut.Delonso_
Egy sackje van eddig a Vikings ellen, igaz az safety lett.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát kezdeni még nem kezdett, csereként szóhoz jut.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sziasztok.

Nézegettem hogy Paea nem nagyon jut szóhoz nálatok.
Valami gond van vele, vagy csak rookieként nem dobják mély vízbe?
Avagy ugyanaz lehetséges mint az ex medencés ugróbajnokotoknál?Delonso_
Ott van mostanában (92-es a mezszáma tudtommal, ha nem, akkor eddig is kevertem valakivel), de javarészt NT, ott nem nagyon lehet villantani, meg amúgy is erős a rotáció. Adamset gyakorlatilag kiszorította, az is valami.

Én csalódott vagyok. Persze jöttek az eredmények, aztán Cutler megsérült, ettől a pillanattól kezdve a rájátszás bravúr. Támadófalat nem sikerült rendberakni. Webbet még bámulja az ember, mint egyszeri paraszt a jégesőt, hát most mit csináljon. De középen ugyanaz a híg fos. És akkor miért nem nyomatjuk a futást az Oakland ellen..... úgy emlékszem -3,0,1,-1, 2 yardokkal rohangált a csapat. Teljesen igaz, ezt kéne erőltetni. Ezt az eredménytelen szart. Elkapóknak 2. évük, még rosszabbak, mint tavaly. Nincs több kifogás, Bennett ér valamit ebből a garnitúrából. Wotton abszolút semmit nem csinált ebben a szezonban, ismét kell majd egy pass rusher. Upsz. Idén lehetett volna a gyűrűre hajtani. Hát nem jött össze. A védelem vezérei masszívan harmincasok. Cutler köré három év alatt nem sikerült egy tisztességes falat építeni. Epic fail, asszem mondhatjuk erre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sziasztok.

Nézegettem hogy Paea nem nagyon jut szóhoz nálatok.
Valami gond van vele, vagy csak rookieként nem dobják mély vízbe?
Avagy ugyanaz lehetséges mint az ex medencés ugróbajnokotoknál?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Szezon előtt azt mondtam hogy már annak is örülnék hogy ha a szezon ezen szakaszában nem szakadunk le totálisan a GB-től és a Lions-tól + a PO picture-ben legalább az in the hunt-ban benne vagyunk. Ez megvan, így elégedett vagyok, de látva a sorsolásunkat és a riválisokét a WC-nak meg kéne lennie. Ha érett játékot látunk Hanie-től ez meg is lesz szvsz. Ezt csak a Bears ronthatja el. Nagyon félek a bears Off - KC Def csatától, ha bukjuk a TO mutatóját a meccsnek bukhatjuk az egészet is. Ettől a KC-től egyszerűen megalázó lenne kikapni még a backup QB-val is...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom, ki csinálja ezeket a karikatúrákat, de néhány nagyon jó. 😀

Olvastam egy cikket valahol nagy unalmamban, hogy mekkora dropkirályok a Bears elkapói. Összes elejtett labdában hozzák a 6. helyet, százalékosan pedig az előkelő 4. helyre becsúsznak. És ezeket bizony eléggé nagylelkűen számolják, ha neadjisten kinyújtott kézzel kellene valamit elkapni, vagy ott van egy védő keze a labda körül, az már nem drop. Mellé van egy olyan LT, aki a legrossazbbak között van a ligában. Volt néhány tisztességesebb meccse, de ebből a dagadt retardáltból sose lesz falember. Van egy olyan center, aki nagyot nem hibázik, fel tudja venni a blitzeket, ezen kívűl mást nem, zéró push, enged 4-5 pressurt meccsenként.. Szóval gyenge vagy mindössze WR, LT, és C poszton. Mikor legutóbb megnéztem, a QB után ezek voltak a legfontosabb pozíciók, biztos azóta változott a liga. De majd egy új OC kihozza a maximumot mindenkiből.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Hatalmas, remélem azért meglesz a PO.


😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom mi bajod van Jimmy... 😀

Ez a kép is jól mutatja Jamarcus mennyire sokoldalú. 😀. CSupán ebből a szögből tűnik úgy, hogy őt verték meg, holott valójában az történt, hogy ő miután kilapította a DE-t, segítségére sietett az éppen eldőlni szándékozó irányítónak, akinek a lábára rávetődött egy defense játékos. 😀

Amúgy ez complete passz lett RWnek.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears have agreed to a 4-year extension with WR Earl Bennett.

És úgy néz ki nem jön McNabb hálisten.

$18 millió, $9 millió garantálttal.Delete
Mindkét fél számára teljesen elfogadható összeg. Remélem Knox eligazol, aztán próbál a csapat szerezni egy igazi elkapót.

Jah, és jövőre én elgondolkodnék azon, hogy Louis maradjon a jobb oldalon, és Carimi mégis menjen át balra.


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears have agreed to a 4-year extension with WR Earl Bennett.

És úgy néz ki nem jön McNabb hálisten.

$18 millió, $9 millió garantálttal.


több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
index: "A The Hills valóságshow szülöttje Twitteren jelentette be, hogy expasija, a Chicago Bears HÁTVÉDJE, Jay Cutler ismét eljegyezte "

made my dayanfernee
😀 ,már csak az hiányzik, hogy a Chicagoi Sörök hátvédje..... 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
index: "A The Hills valóságshow szülöttje Twitteren jelentette be, hogy expasija, a Chicago Bears HÁTVÉDJE, Jay Cutler ismét eljegyezte "

made my day

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4673948/martzs-play-calling-surprised-cutler-a-bit

Jay a Raiders meccsről...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
kutya23c 223
ESPN's Adam Schefter on Donovan McNabb: "McNabb asked to be released. ... Donovan McNabb clearly would like to play in Chicago."Höri
Erről eszembe jutott az alábbi örökzöld:
http://www.youtube.com/watch?v=_z_7tnskj4c

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
nincs woodoo jimmy? :odavemayer
Ki a pöcsöm lesz az irányító? Nem lövöm el a varázsport feleslegesenfüligjimmy
Próbálkozz pozitív mágiával:
Caleb Hanie 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear