Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amúgy ha ennyire tudta, akkor talán illet volna szólni, mert az összes többi védő megette.... szóval azért na. Méghogy a formációból kitalálta.... ugyanezt felrakták a pályára előtte egy tucatszor, kétszer nem volt ugyanaz a play. Ő meg tudta. :/ Hoxba lett volna ilyen okos, talán ki se rúgják.füligjimmy
nem is mondta, hogy egyedül a formációból tudta, hanem hogy a helyzetből sejtette, és amikor meglátta a formációt, tudta. ahogy ti is leírtátok 100x, gyökér hívás volt (így meg főleg)Szobi22
A liga legszarabb vakoldali falembere, aki tavaly a liga legszarabb erősoldali falembere volt, azt se tudta, merre vana pályán, éppen kit kell megütni. A régi szomszédom legalább pontosan tudta, hogy az asszonyt kell megcsapni, és azt is tudta, pontosan hogy (igaz történet sajna). Most abba belemehetünk, hogy egy játékostól nem kérsz olyat, amit nem tud végrehajtani, de ha egy falember nem tud blokkolni, megette a fene az egészet.

Amúgy a kérdés hamar megoldódhat.

http://www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-report-bears-martz-interested-in-arizona-state-job-20111129,0,2721559.story

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Amúgy ha ennyire tudta, akkor talán illet volna szólni, mert az összes többi védő megette.... szóval azért na. Méghogy a formációból kitalálta.... ugyanezt felrakták a pályára előtte egy tucatszor, kétszer nem volt ugyanaz a play. Ő meg tudta. :/ Hoxba lett volna ilyen okos, talán ki se rúgják.füligjimmy
nem is mondta, hogy egyedül a formációból tudta, hanem hogy a helyzetből sejtette, és amikor meglátta a formációt, tudta. ahogy ti is leírtátok 100x, gyökér hívás volt (így meg főleg)

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hamár itt tartunk. 1. hét Falcons: Tökéletesen eljátsszák a playt, Cutler fordul dob, 2 méterrel Davis fölé. Sima TD lett volna.
Talán Lions ellen, Cutler fordul dob, rövid. Punt. 12.hét Raiders: Hanie fordul dob, gyenge a passz, hoho Curry pont ott volt. Biztos nem elemezték ki. Ha Hanie jól dobja, akkor is max incomplete. INT.tüsi91
"I'll never forget seeing it on film and saying, 'That's their go-to play. If they need these points, that's their play,'" he told reporters Sunday, according to a story on the San Francisco Chronicle website. "Then I saw the formation on the field and I was like, 'This is easy, I'm just going to wait for them to throw it to me.'" Curry
advantage tüsi91anfernee
Ha megnézed azt a játékot, Dzsámárkusz úgy elfut mellette, mintha nem is látná. Ha egy kicsit korábban engedi el az a faszpörgettyű az emberét, és neadjisten nem felejt el blokkolni, akkor Curry tudhatott volna akármit, Davis érintetlenül fut be. Valakivel nem érdemes vesződni, de most nem feccölnek bele egy picket, vagy pénzt egy LT-be. Amúgy ha ennyire tudta, akkor talán illet volna szólni, mert az összes többi védő megette.... szóval azért na. Méghogy a formációból kitalálta.... ugyanezt felrakták a pályára előtte egy tucatszor, kétszer nem volt ugyanaz a play. Ő meg tudta. :/ Hoxba lett volna ilyen okos, talán ki se rúgják.füligjimmy
Jó és ha Curry a Vágási Feri a telepről és egyedül akarta learatni a babérokat?😊 Tény h rájátszik de tlg kb sejthette mi jön...meg persze 2nd és kevésnél lehet az ilyenekkel számolni mert ugye 3ra max megfutják ha megfutják...hacsak nem pick a vége,nem akarom ragozni de ezen nem tudom túltenni magam😊 fényt kaptam,ennyi,majd most hétvégén javítunk.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Hanienek szerintem nemhogy segítene, hanem hátráltatná TO. Így se tudja kiszolgálni a WR-eket , nemhogy egy nagy arcú bookot nem ismerő bunkót....

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hamár itt tartunk. 1. hét Falcons: Tökéletesen eljátsszák a playt, Cutler fordul dob, 2 méterrel Davis fölé. Sima TD lett volna.
Talán Lions ellen, Cutler fordul dob, rövid. Punt. 12.hét Raiders: Hanie fordul dob, gyenge a passz, hoho Curry pont ott volt. Biztos nem elemezték ki. Ha Hanie jól dobja, akkor is max incomplete. INT.tüsi91
"I'll never forget seeing it on film and saying, 'That's their go-to play. If they need these points, that's their play,'" he told reporters Sunday, according to a story on the San Francisco Chronicle website. "Then I saw the formation on the field and I was like, 'This is easy, I'm just going to wait for them to throw it to me.'" Curry
advantage tüsi91anfernee
Ha megnézed azt a játékot, Dzsámárkusz úgy elfut mellette, mintha nem is látná. Ha egy kicsit korábban engedi el az a faszpörgettyű az emberét, és neadjisten nem felejt el blokkolni, akkor Curry tudhatott volna akármit, Davis érintetlenül fut be. Valakivel nem érdemes vesződni, de most nem feccölnek bele egy picket, vagy pénzt egy LT-be. Amúgy ha ennyire tudta, akkor talán illet volna szólni, mert az összes többi védő megette.... szóval azért na. Méghogy a formációból kitalálta.... ugyanezt felrakták a pályára előtte egy tucatszor, kétszer nem volt ugyanaz a play. Ő meg tudta. :/ Hoxba lett volna ilyen okos, talán ki se rúgják.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Érdekes ez az Iwuh waive. Nyílván komoly a sérülése, meg úgy is csak a szezon végéig van szerződése, de ő volt az, akit nyugodt szívvel belehetett rakni, mind Roach és Briggs helyére is. Marad De Cicco és Jabara Williams a depthbe. Amíg az említett úriemberek (+ Urlacher persze) egészséges nincs gond persze.

TO-t meg hagyjuk. Attól, hogy idejönne, még nem tudja a playbookot, nem ismeri Haniet stb. Jah milyen formában van a sérülése után? Kizártnak tartom.tüsi91
Ja azt kapásból nem figyeltem hogy sérülés miatt. Mindenesetre eléggé gáz a depth, egyedül Williams LB, ha jól tudom Csikó safety volt egyetemen.


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekes ez az Iwuh waive. Nyílván komoly a sérülése, meg úgy is csak a szezon végéig van szerződése, de ő volt az, akit nyugodt szívvel belehetett rakni, mind Roach és Briggs helyére is. Marad De Cicco és Jabara Williams a depthbe. Amíg az említett úriemberek (+ Urlacher persze) egészséges nincs gond persze.

TO-t meg hagyjuk. Attól, hogy idejönne, még nem tudja a playbookot, nem ismeri Haniet stb. Jah milyen formában van a sérülése után? Kizártnak tartom.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
LB Brian Iwuh tweets that he's been waived by the Bears

Lehet hülyeség... De azt olvasni hogy TO után nagyon érdeklődik egy csapat... Most meg ez így hirtelen... Nem jönne rosszul Haninek egy WR aki tud is valamit.


több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hamár itt tartunk. 1. hét Falcons: Tökéletesen eljátsszák a playt, Cutler fordul dob, 2 méterrel Davis fölé. Sima TD lett volna.
Talán Lions ellen, Cutler fordul dob, rövid. Punt. 12.hét Raiders: Hanie fordul dob, gyenge a passz, hoho Curry pont ott volt. Biztos nem elemezték ki. Ha Hanie jól dobja, akkor is max incomplete. INT.tüsi91
"I'll never forget seeing it on film and saying, 'That's their go-to play. If they need these points, that's their play,'" he told reporters Sunday, according to a story on the San Francisco Chronicle website. "Then I saw the formation on the field and I was like, 'This is easy, I'm just going to wait for them to throw it to me.'" Curry
advantage tüsi91

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Haley kitartóan mondja, hogy Csínom Palko a starter QBnk. Mert egyszerűen akar egy előkelő draft pick... izéé, mert ő a megfelelő irányító, bízunk benne örökkön!ulpianus
"Recently acquired quarterback Kyle Orton will be given plenty of opportunities to win the Chiefs' starting job this week."😊
sajnos...anfernee
érzik hogy nyerhetnek... sajnos.

Ha mi kiejtjük a szánkon azt hogy PO akkor a követező meccseken 4-1et kell csinálni, így ha feltételezzük hogy hogy az Atlanta kikap NO-ban és a Lions GB-ben akkor megvan a PO. Ha mi bárhol máshol vereséget szenvedünk mint a betervezett GB elleni meccsen akkor vsz ugrott a PO. Atlantának egy komolyabb meccse lesz még a NO-n kívül, az az irányító nélküli Houston ellen most hétvégén...

Ami kedvezőbb lehet nekünk az talán a Lions sorsolása, nekik ha mákunk van több vereség is benne lehet ezek közül:
at NO (simának érzem így elsőre), at OAK(remélem), Chargers (itt inkább a Lions az esélyes), at GB (mondjuk utolsó fordulóban...)

Nálunk jó forgatókönyv szerint 4-1 és PO, rossz forgatókönyv szerint 3-2, de akár 2-3 és nincs PO, hacsak nem lesz rosszabb mutatója a Lionsnak mint nekünk még így is. Tehát az Atlanta szinte biztosan wild cardos, a kérdés az hogy tőlünk kinek lesz rosszabb a decembere...

Mi meccseink:
A KC D elég erős, ha pickparádét rendezünk és azt pontokra is váltják komoly blama lehet ez a meccs.
Denverben szerintem 3 esélyes, igazi kevés pontos derbit fogunk játszani, megjósolhatatlan, talán ha nyernénk esetleg jobb játékkal a KC ellen, a tanultakból át lehetne menteni erre a meccsre is, lendületből behúzhatnánk...
Seattle elleni meccs igazi kakukktojás, ha valahol tényleg elúszhat a PO akkor ez az. Bár tavaly simán vertük őket a POban és ahhoz képest gyengültek sztem, ránk így a mai helyzetünkben veszélyesek lehetnek.
GB- L.
Minesssszóta ellen azt mondom hogy már csak a miheztartás végett is kell a W, addigra remélem lesz Cutler is, must win (baby...).

Ami a legnagyobb baj hogy a következő 3 csapatnak a védelme az erőssége, ergo ha nem lesz javulás az O-ben lehet számítani olyan meccsre mint a vasárnapi volt.
Leírom most, kávé helyett egy kis adrenalin a későn kelőknek: CUTLERREL EZ SIMÁN MEGLENNE. 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Haley kitartóan mondja, hogy Csínom Palko a starter QBnk. Mert egyszerűen akar egy előkelő draft pick... izéé, mert ő a megfelelő irányító, bízunk benne örökkön!ulpianus
"Recently acquired quarterback Kyle Orton will be given plenty of opportunities to win the Chiefs' starting job this week."😊
sajnos...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Giants szerintem kiszállt a versenyből. Maradt az Atlanta, akiknek meccset kell rajtunk hozni (nem nehéz a sorsolásuk) és a Lions.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Haley kitartóan mondja, hogy Csínom Palko a starter QBnk. Mert egyszerűen akar egy előkelő draft pick... izéé, mert ő a megfelelő irányító, bízunk benne örökkön!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Remélem nem 😛 Pityapalkó egy borzalom, és ha jól olvastam ő is marad a kezdő.Delete
jöjjön csak Orton. Üsse-vágja Peppers, dobjon 3 picket. 😀tüsi91
Erről van szó. Remélem dob 3 picket, Hanie meg 153.3-as QB-rating-gel jön le a pályáról.
Ortont akarom!! a földbe döngölve!!!kovi470
Ellenünk minden ex-QB-nk carrier high-t jatszik. 😊
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Lesz ez még jobb is, KC meg lesz, remélem Orton irányít 😛kovi470
Remélem nem 😛 Pityapalkó egy borzalom, és ha jól olvastam ő is marad a kezdő.Delete
jöjjön csak Orton. Üsse-vágja Peppers, dobjon 3 picket. 😀tüsi91
Erről van szó. Remélem dob 3 picket, Hanie meg 153.3-as QB-rating-gel jön le a pályáról.
Ortont akarom!! a földbe döngölve!!!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lesz ez még jobb is, KC meg lesz, remélem Orton irányít 😛kovi470
Remélem nem 😛 Pityapalkó egy borzalom, és ha jól olvastam ő is marad a kezdő.Delete
jöjjön csak Orton. Üsse-vágja Peppers, dobjon 3 picket. 😀
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Lesz ez még jobb is, KC meg lesz, remélem Orton irányít 😛kovi470
Remélem nem 😛 Pityapalkó egy borzalom, és ha jól olvastam ő is marad a kezdő.


több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Önbizalomból sohasem volt híján: "I'm not thinking about being a playoff team. I'm thinking about being a championship team. This is a minor setback." - Lance Briggstüsi91
Valahogy így kell hozzáállni kéremszépen! Ezt akarom hallani mindenkitől...

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Na, megnézem újra. Szerintem érdemes mindenkinek.

Most már nem úgy néztem, hogy csodagyerek fog irányítani, és igazából nem volt olyan rossz. Volt egy-két nagy hiba (3-ból 2 pick) de látszik mit akar a gyerek. Futásból nem passzol olyan rosszul, Knox-ban nagyon bízik, 3 elképesztő drop után is csak Őt kereste, pedig ugye Bennett és Will is fent volt. Megnéztem gyorsan az adatait is, 254 yard, 2 TD 3 INT. Azért ezek nem rossz adatok, vegyük figyelembe először kezdett, és elég nagy volt a nyomás a vállán, egy zsinórban 5 győzelmet begyűjtő csapatot kell irányítania, és annak egyik idei legjobbját pótolnia.. Lesz ez még jobb is, KC meg lesz, remélem Orton irányít 😛

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Önbizalomból sohasem volt híján: "I'm not thinking about being a playoff team. I'm thinking about being a championship team. This is a minor setback." - Lance Briggs

KC, Denver, Seattle. Mindegyik csapatnak rosszabb az offense, mint a Raiders. A védelem a kulcsa a POnak. Tiszta 2005. Az offense vigyázzon a labdára. Martz továbbra is tartom, hogy nagyon mellényúlt tegnap az ominózus hívással, ettől függetlenül, ha csak úgy nagy átlagban visszanézünk az eddigi tevékenységére egy rossz szavunk nem lehet. Remélem kitalál vmit.

Ó Istenem az a 2005ös defense... 😀. Az vmi csodálatos volt.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És pont abban reménykedtem jimmy hogy tőle ezeket az első éves hibákat már nem fogjuk látni, azt hittem a személyes komfortzónájába már beletartozik a pálya is és nem reszket rajta mint egy rookie... Ha túldobja a WR-ét és úgy dob picket (mint ahogy az első is volt asszem) az benne van, erre rá lehet fogni hogy kevés meccs van a kezében, de az amiket leírtál nem ebbe a kategóriába sorolhatóak (lásd a másik 2 pickje). Aki négy éve együtt készül egy NFL csapattal az ne szarjon be, alap dolgokat tudjon álmából felkeltve is.davemayer
Én is ugyanezt mondom..... amit én állítok, hogy Martz alsó hangon négycsilagos munkát végzett vele. Ekkora hendikeppel indulni, aztán mégis produkálni? Elég komoly teljesítmény. Persze lehet fikázni azt az egy játékot, amiből futással nem lett volna TD, erre látatlanba rátettem volna a bal herémet (az a kisebb), de az se volt szükségszerű, hogy eladják a labdát. Eladták. Ron Turner minden egyes szánalma után magyarázkodott, hogy we need executing better. Hát most nyugodtan lehet mondani, hogy we need executing better. Senki se várta, hogy Haine legyen a legfrankóbb dolog a szeletelt kenyér óta, de háromszor eladni a labdát az első félidőben.... masszív.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Így, aludva rá egyet én azt mondom, hogy egy 2. számú QB-től, akinek még sem tapasztalata, sem rutinja nincs, nem nagyon várhattunk többet. Az első negyedben azt hittem, hogy nem is fogunk pontot szerezni a meccsen, max a D#. Ahhoz képest nem is lett olyan rossz a végére az a 20 pont.

Én tartok a Chiefs meccstől nagyon, van ott egy bizonyos #91, meg úgy a komplett védelem elég jó. Hátha a hazai pálya fog valamit számítani.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na ahogy én látom.
1. pick: Türelmetlen volt, kilépett a zsebből, s a helyett, hogy kidobta volna a nézőknek, teljesen érthetetlen okból megpróbált egy complete passzot adni reménytelen helyzetből. Óriási felelőtlenség.
2. pick. Maradt a zsebben, Forte üresre játszotta magát, túldobta. Ez lehet a meccshiány stb. Jay a GB ellen dobta túl nagyon hasonlóan Roy Williamst.
3.picket kiveséztük.

EZenkívül volt egy 3&3, amikor úgyanúgy kilépett, mint az elsőnél és Knox üresen is volt és csúnyán rövidre dobta.

Meglátjuk Martz tud-e valamit kezdeni, de sokkal több 3 steps drop kellene, screen stb. Az első TD-nél legalább olvasta a blitzet és be is dobta mögéje. Szedjék össze fejbe és ne akarjon nagy dolgokat csinálni.
több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
És pont abban reménykedtem jimmy hogy tőle ezeket az első éves hibákat már nem fogjuk látni, azt hittem a személyes komfortzónájába már beletartozik a pálya is és nem reszket rajta mint egy rookie... Ha túldobja a WR-ét és úgy dob picket (mint ahogy az első is volt asszem) az benne van, erre rá lehet fogni hogy kevés meccs van a kezében, de az amiket leírtál nem ebbe a kategóriába sorolhatóak (lásd a másik 2 pickje). Aki négy éve együtt készül egy NFL csapattal az ne szarjon be, alap dolgokat tudjon álmából felkeltve is.davemayer
Minden mondattal egyet értek, dettó.
Azt hittem képes felnőni a feladathoz, ami nem az lett volna hogy egymaga nyerjen, hanem az hogy elvezesse a csapatot, és ne dobjon olyan homályt mint a 2. pick.. Persze Martz se normális, hogy 2&1 nél dobat vele, amikor van 2 jó RB-nk, az egyik erő RB....

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
És pont abban reménykedtem jimmy hogy tőle ezeket az első éves hibákat már nem fogjuk látni, azt hittem a személyes komfortzónájába már beletartozik a pálya is és nem reszket rajta mint egy rookie... Ha túldobja a WR-ét és úgy dob picket (mint ahogy az első is volt asszem) az benne van, erre rá lehet fogni hogy kevés meccs van a kezében, de az amiket leírtál nem ebbe a kategóriába sorolhatóak (lásd a másik 2 pickje). Aki négy éve együtt készül egy NFL csapattal az ne szarjon be, alap dolgokat tudjon álmából felkeltve is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal