Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
GAMEDAY!

hááát nagyon félek ettől a meccstől pedig nekünk itt nincs igazán veszteni valónk: ha veszítünk lehet Cutlerrel is veszítenénk, ha nyerünk az meg óriási bravúr lenne az én szememben. Forte csak jobb passzjátékkal tud érvényesülni a földön, rossz leírni is de tényleg Hanie-n áll vagy bukik a meccs (ill az OL-n...). Csak akkor nyerhetünk ha 20 pont alatt tartjuk a Raiderst, de még úgy is necces. Jól kell kezdeni a meccset, nekünk kell vezetni, kíváncsi vagyok Martz kockáztat-e ezért vagy konzervatív hívások lesznek. Ha nekünk kell futni az eredmény után az még Cutlerrel is döcögött úgyhogy vsz az elején kell megfogni a meccset, ha szoros harc lesz abból kijöhetünk jól is. Most azt mondom hogy a mi győzelmünkhöz kell a Raiders rövidzárlata is + D-ünk erőn felüli játéka + a turnover harcot kb 4-1re kéne megnyerni... Most lehet egy meccs előnyünk a Lions-al szemben(most láttam hogy lesz még egy GB elleni meccsük, úgy mint nekünk) + ők mennek még a Saints-hez is, álom marad a 2 meccses előny...?! Remélem nem 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha nem lennék lusta, akkor kimazsoláznám, hogy beugró irányítók hogyan szerepeltek az első, aztán a második meccsükön. Valamiért, ahogy én látom, első alkalommal eredményesebb a csapat, sőt, néha egész kiváló performanszok is vannak, aztán jön egy terített betli. Valószínűleg ha látják hogy mit tud, és mit nem, felkészítik ellene a védelmet. Ha mindenki jól végzi a munkáját, Haine is oda tudja dobni. Ha az elkapók nem tudnak elszakadni, a fal nem tudja megvédeni, akkor nem. Amúgy két szerzett ponttal is lehet meccset nyerni, csak nehéz. De a 2-0 fociban menő, inkább vízilabdás eredményt várok. Jah, és

Carson Palmer

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kicsit megkésve, de én is kifejezem gratulációmat!

A meccsről: Moore out, marad Graham nickelbe és újfent láthatjuk (remélhetőleg nem túl gyakran) No. 35-t a defenseben. 😂. Elég sok találgatás, esélylatolgatás, vita merült fel a héten, egy részükre ma választ kapunk.
Hanie-nek nem kell Cutlernek lennie, de ha azt megcsinálja, hogy annyira tartsanak a passz játéktól, hogy ne állandóan 8 ember legyen a boxban eredményesek lehetünk.
Ma viszont a védelem nélkül nem fogunk meccset nyerni.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Köszönöm a jókívánságokat, eredménykövetőzni valószínűleg jövök.csi77
Gratulálok én is a kis jövevény érkezéséhez. Majd átadhatod neki idővel a Bears iránti szeretetedet is! 😊soma80
Csatlakozom a gratulálókhoz én is! Hosszú, egészséges, boldog életet kívánok neki, ill nektek!
De remélem ma mi nyerünk. 😊
-
Gondolom run heavy Ot fogtok ma előnyben részesíteni, bár nem ismerem Hanie kvalitásait, illetőleg egy meccsen láttam a srácot, amikor Cutler helyett ugrott be, annyira nem tűnt rossznak.. Még így is félek a mai meccstől, nagyon erős Dtek van, és Forte ha jó napot fog ki, akkor brutál. Remélem megtudjuk fogni, és akkor Hanie megajándékoz minket pár pickel 😛
Jó meccset!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Köszönöm a jókívánságokat, eredménykövetőzni valószínűleg jövök.csi77
Gratulálok én is a kis jövevény érkezéséhez. Majd átadhatod neki idővel a Bears iránti szeretetedet is! 😊
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
ugyan colts fan vagyok 😛 gratulálok a kis medvebocs érkezéséhez 😊

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Köszönöm a jókívánságokat, eredménykövetőzni valószínűleg jövök.csi77
Gratulálok!Ilyen nyugalmat szeretnék amit írtál,meg ilyen elronthatatlan örömöt ami neked van most...a holnapi meccs alatt is😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
kutya23c 223
Sziasztok! Bocs, hogy szétoffolom a topicot, de délelőtt 9:30-kor megszületett kisebbik lányom Tünde, ezért Buddha nyugalmával tekintek az NFC North történéseire, de higyjétek el, erre van most szükség! 😊
Szeretet, béke és harmónia uralja cselekedeteinket, de azért verjük szarrá ellenfeleinket... 😀csi77
Gratulálok, legyen annyi örömöd a piciben mint a '85-ös szezonban😊

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Köszönöm a jókívánságokat, eredménykövetőzni valószínűleg jövök.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sziasztok! Bocs, hogy szétoffolom a topicot, de délelőtt 9:30-kor megszületett kisebbik lányom Tünde, ezért Buddha nyugalmával tekintek az NFC North történéseire, de higyjétek el, erre van most szükség! 😊
Szeretet, béke és harmónia uralja cselekedeteinket, de azért verjük szarrá ellenfeleinket... 😀csi77
Gratulálok!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Sziasztok! Bocs, hogy szétoffolom a topicot, de délelőtt 9:30-kor megszületett kisebbik lányom Tünde, ezért Buddha nyugalmával tekintek az NFC North történéseire, de higyjétek el, erre van most szükség! 😊
Szeretet, béke és harmónia uralja cselekedeteinket, de azért verjük szarrá ellenfeleinket... 😀csi77
GRATULÁLOK!!!!
És sok örömöt a lány nevelésében!

több mint 12 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Sziasztok! Bocs, hogy szétoffolom a topicot, de délelőtt 9:30-kor megszületett kisebbik lányom Tünde, ezért Buddha nyugalmával tekintek az NFC North történéseire, de higyjétek el, erre van most szükség! 😊
Szeretet, béke és harmónia uralja cselekedeteinket, de azért verjük szarrá ellenfeleinket... 😀csi77
Gratulálok! Na akkor már csak nyerni kell a Raiders ellen, és micsodaaaa hét = Detroit L, Bears W, friss Bears fan lát napvilágot, kell ennél több?! 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sziasztok! Bocs, hogy szétoffolom a topicot, de délelőtt 9:30-kor megszületett kisebbik lányom Tünde, ezért Buddha nyugalmával tekintek az NFC North történéseire, de higyjétek el, erre van most szükség! 😊
Szeretet, béke és harmónia uralja cselekedeteinket, de azért verjük szarrá ellenfeleinket... 😀csi77
Népesedik a Bear Nation! 😊 Sok-sok örömet az egész családnak!vandeminek
csatlakozom, jó egészséget kívánok! A nyugalomról meg annyit hogy nincs perc amikor ne jutna eszembe a vasárnapi meccs.... lehet hogy azért mert az Urlacher mezt már kiraktam a szekrényre 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Sziasztok! Bocs, hogy szétoffolom a topicot, de délelőtt 9:30-kor megszületett kisebbik lányom Tünde, ezért Buddha nyugalmával tekintek az NFC North történéseire, de higyjétek el, erre van most szükség! 😊
Szeretet, béke és harmónia uralja cselekedeteinket, de azért verjük szarrá ellenfeleinket... 😀csi77
Népesedik a Bear Nation! 😊 Sok-sok örömet az egész családnak!

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Sziasztok! Bocs, hogy szétoffolom a topicot, de délelőtt 9:30-kor megszületett kisebbik lányom Tünde, ezért Buddha nyugalmával tekintek az NFC North történéseire, de higyjétek el, erre van most szükség! 😊
Szeretet, béke és harmónia uralja cselekedeteinket, de azért verjük szarrá ellenfeleinket... 😀csi77
Az eredménykövetőben előzetesen, most itt szívből gratulálok! Jó egészséget és boldogságot a picinek és szüleinek is!Gergőbácsi
Szerintem az egész Bears fan közösség nevében gratulálhatok. Tehát GRATULÁLOK!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Sziasztok! Bocs, hogy szétoffolom a topicot, de délelőtt 9:30-kor megszületett kisebbik lányom Tünde, ezért Buddha nyugalmával tekintek az NFC North történéseire, de higyjétek el, erre van most szükség! 😊
Szeretet, béke és harmónia uralja cselekedeteinket, de azért verjük szarrá ellenfeleinket... 😀csi77
Az eredménykövetőben előzetesen, most itt szívből gratulálok! Jó egészséget és boldogságot a picinek és szüleinek is!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Bocs, hogy szétoffolom a topicot, de délelőtt 9:30-kor megszületett kisebbik lányom Tünde, ezért Buddha nyugalmával tekintek az NFC North történéseire, de higyjétek el, erre van most szükség! 😊
Szeretet, béke és harmónia uralja cselekedeteinket, de azért verjük szarrá ellenfeleinket... 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Most látom hogy az nfl.com-on a divizió állásoknál feltüntetett last 5-ban csak mi meg a Packers áll 5-0-al :cool:davemayer
Nah jah,most meg váltunk Bear Grylls féle survivor módraanfernee
azért is írtam le most, mert még igaz... :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Most látom hogy az nfl.com-on a divizió állásoknál feltüntetett last 5-ban csak mi meg a Packers áll 5-0-al :cool:davemayer
Nah jah,most meg váltunk Bear Grylls féle survivor módra

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Most látom hogy az nfl.com-on a divizió állásoknál feltüntetett last 5-ban csak mi meg a Packers áll 5-0-al :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Bears have signed veteran long-snapper Chris Massey and waived rookie LS Jake Laptad.

Hát ennyit erről a Laptad gyerekrőlDelete
Gondolom edzésen marhára mehetett neki. Igazából a LS addig senkinek sem tűnik fel, míg nem hibázik. Anno mekkora port kavart, mikor Mannelly csak úgy magától playmaker akart lenni és faket adott Wolfenak. Előtte sztem az anyázók fele az se tudta hogy hívják. 😀

Lions kikapott. Nem mondom, hogy nem üdvözítő ez a PO kérdés szempontjából. Nekünk is jó lenne egy koszos W. Bár ha Oaklandba bukunk az nem gáz, ha utána húzzuk a következő 3at.

szerk.: Cowboys nyert szűken, hogy a fene vinné el. Mindegy ez esetben ha a Giants kikapna a Saints ellen ugyanilyen jó lenne. 😀tüsi91
sztem nekünk azzal a csoporttal PO szempontjából nem kell foglalkozni, onnan nem lesz WC-os az tuti. Inkább az Atlanta kell hogy érdekeljen, ők meg fogják előzni a Giants-csoport második helyezettjét az tuti, ha előttünk lesz a Lions nekünk őket kell megelőzni. Én valahol drukkolok annak hogy mi is meg a Lions is bejusson, érdekes erő demonstráció lenne a PO-ban az NFC North részéről :cool:

Amúgy meg még mindig teljesen felesleges sajnos a számolgatás, lássuk hogy mire vagyunk képesek az OAK ellen. Ha nyerünk most, meglehet a PO vsz. A Lions veresége azért jó nekünk mert így be tudjuk számolni a (borítékolható) GB elleni vereséget. De szép lenne ha már csak az az egy lenne...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bears have signed veteran long-snapper Chris Massey and waived rookie LS Jake Laptad.

Hát ennyit erről a Laptad gyerekrőlDelete
Gondolom edzésen marhára mehetett neki. Igazából a LS addig senkinek sem tűnik fel, míg nem hibázik. Anno mekkora port kavart, mikor Mannelly csak úgy magától playmaker akart lenni és faket adott Wolfenak. Előtte sztem az anyázók fele az se tudta hogy hívják. 😀

Lions kikapott. Nem mondom, hogy nem üdvözítő ez a PO kérdés szempontjából. Nekünk is jó lenne egy koszos W. Bár ha Oaklandba bukunk az nem gáz, ha utána húzzuk a következő 3at.

szerk.: Cowboys nyert szűken, hogy a fene vinné el. Mindegy ez esetben ha a Giants kikapna a Saints ellen ugyanilyen jó lenne. 😀
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears have signed veteran long-snapper Chris Massey and waived rookie LS Jake Laptad.

Hát ennyit erről a Laptad gyerekről


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
akkor lenne csak igazán Bledsoe/Brady móka...de lájkolnám😊anfernee
főleg a 0 picknek kevés a realitása, ha a OAK/DEN/KC kombóból 2őt nyerünk vele az óriási eredmény vsz.davemayer
Azért szerencse a szerencsétlenségben,hogy ez a része jön a sorsolásotoknak.Bazzani
akkor nem ha pont a nyerhetőbbeket buknánk el... persze egy DET, GB, Saints, Pats sorminta se lenne jobb 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
S mi lesz akkor ha Hanie minden meccsen szór 3 TDt, 0 pickel? 😀, 😀.tüsi91
akkor lenne csak igazán Bledsoe/Brady móka...de lájkolnám😊anfernee
főleg a 0 picknek kevés a realitása, ha a OAK/DEN/KC kombóból 2őt nyerünk vele az óriási eredmény vsz.davemayer
Azért szerencse a szerencsétlenségben,hogy ez a része jön a sorsolásotoknak.