Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
NIncs gondom Ortonnal, de Hanie itt van 4 éve, egy rossz szót nem hallani a srácról, megkockáztatom sokan kedvelik is Chicagoban. Most megkapja a lehetőséget. Van 6 meccs, játszassák őt.tüsi91
dettó ez a véleményem. Legalább tudnunk kéne hogy mire számíthatunk tőle.davemayer
+1 meg amúgyis,nem hinném h Orton padozni akarna Jay mögött...fölösleges több évre nekünk.Bár KiP akkor megint írogatna ide😀

Mannelly Ir-el Corey lett a spec team captain...egyértelmű volt...remélem nem megy el ő is év végén.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
picidzé Chicago Bears 532
NIncs gondom Ortonnal, de Hanie itt van 4 éve, egy rossz szót nem hallani a srácról, megkockáztatom sokan kedvelik is Chicagoban. Most megkapja a lehetőséget. Van 6 meccs, játszassák őt.tüsi91
dettó ez a véleményem. Legalább tudnunk kéne hogy mire számíthatunk tőle.davemayer
Csatlakozom. Nem volt vállalhatatlan, mikor helyettesített, és biztos nagyon ég benne a vágy, hogy bizonyíthasson.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!
A hétfő hajnali örömködés után gyorsan jött a hidegzuhany... 😕 Csórikám érezhette a vesztét, óriásit játszott! A legdühítőbb, hogy egy ötös győzelmi sorozat után történik mindez, mikor kezdett a helyére állni minden és még a csoporttársak gyengélkedésében sem bízhatunk. :mad:
A hátralévő meccseket áttekintve, az Oakland és a KC futás elleni védelme (persze szigorúan az eddigi statok alapján) az utolsók között van, míg a Denveré a középmezőnyben található. Itt lehetne valamit keresni futásokkal. Az utolsó három meccsen (SEA, MIN, GB) viszont élmezőnybeli védelemmel kell szembenézniük Fortééknek, viszont ott meg a passzvédelem gyengébb. Remélhetőleg addigra összeáll a passzjáték az új irányítóval, bárki is legyen az (remélhetőleg Cutler).

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
NIncs gondom Ortonnal, de Hanie itt van 4 éve, egy rossz szót nem hallani a srácról, megkockáztatom sokan kedvelik is Chicagoban. Most megkapja a lehetőséget. Van 6 meccs, játszassák őt.tüsi91
dettó ez a véleményem. Legalább tudnunk kéne hogy mire számíthatunk tőle.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
NIncs gondom Ortonnal, de Hanie itt van 4 éve, egy rossz szót nem hallani a srácról, megkockáztatom sokan kedvelik is Chicagoban. Most megkapja a lehetőséget. Van 6 meccs, játszassák őt.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Can confirm Jay Glazer's report that the Bears will attempt to claim Kyle Orton

Chiefs is állítólag bejelentkezik érte, és ők előbb vannak a sorban nálunk...

Chiefs, Texans, Colts, és mi....soma80
Zach Zaidman: RT @McClain_on_NFL: Texans aren't interested in Orton.

Colts eddig fel se merült. Egyedül mi vagyunk biztosak.
Egy érdekes gondolat:
Jensen: One thought: Given low waiver position, what if Bears offer Kyle Orton multi-year QB deal, since Caleb Hanie will be UFA in offseason? Would Kyle Orton accept being Jay Cutler's backup, for a couple seasons, and give up a chance to start elsewhere?


több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
A Texansnak nem kell, legalábbis azt mondták.
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Can confirm Jay Glazer's report that the Bears will attempt to claim Kyle Orton

Chiefs is állítólag bejelentkezik érte, és ők előbb vannak a sorban nálunk...

Chiefs, Texans, Colts, és mi....
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Jön vissza Orton, figyeljétek megDelete
ezt jöttem beírni de látom lemaradtam 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Jön vissza Orton, figyeljétek megDelete
Itt azért vannak előttünk más csapatok is, akik érdeklődhetnek utána... Colts, Texans, de érdekes lenne a szituáció, ha ő jönne vissza...soma80
Denver ellen meg kezdő lenne... De durva meccs lenne belőle 😀

Denver Post: "Orton let it be known that Chicago would be one place he'd like to play for."
Hujujjuj

FOX NFL insider Jay Glazer says he hears Bears and Chiefs will claim Kyle Orton. Chiefs obviously have higher waiver position.


több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Jön vissza Orton, figyeljétek megDelete
Itt azért vannak előttünk más csapatok is, akik érdeklődhetnek utána... Colts, Texans, de érdekes lenne a szituáció, ha ő jönne vissza...
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Jön vissza Orton, figyeljétek meg


több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
The Chicago Bears' search for a veteran quarterback to back up Caleb Hanie remains a fluid situation, but sources said Tuesday that former Arizona Cardinals third-round pick Josh McCown is a leading candidate.

újabb backup QB jelölt.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Olvastam én már Kurt Warnert is 😀.tüsi91
Ja, NFL Networkon el is mondta hogy tuti nem tér vissza. Amúgy meg BRETT FAVRE BRETT FAVRE 😂

Holnap műtik Cutlert... :/


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hanievel nem lesz gond. Nyílván ha neki kell meccset nyernie az már régen rossz. Ez sokszor Jaynek sem ment. Elmenedzselni ő a csapatot nagy gond nélkül, ha a futójátékunk visszatérne a helyes ösvényre és a védelem jól játszik. Amire felkészülhetünk, hogy töltik a LOS környékét, így a play action passzok ülhetnek majd. A legnagyobb gond, hogy nincs egyetlen biztos célpontunk sem. Cutler nagyon megérti egymást Bennettel. Most azért szívom a fogam Olsen miatt, ő most elég jól jönne. A védelem így is a meghatározó.

Olvastam én már Kurt Warnert is 😀.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears have signed DE/LS Jake Laptad to a three-year contract and signed T Josh Davis and CB Joshua Moore to the practice squad.


több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Doki azt mondja 8 hét lesz ez, francba...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Troy UFL-ben nyomja. Én éppen arra gondoltam ma, hogy őt kéne bepróbálni, mert őt nyugodtan be lehet rakni, futkározni is tud, dobni is rövidet is hosszút is, szerintem az FA-k közül az egyik legjobb választás lenne, de nem hiszem hogy őt hoznánk, valamiért nem kell senkinek...
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Gyerekek mi van Brian Brohmal? És esetleg Troy Smith is szóba jöhetne?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.kffl.com/static/nfl/features/freeagents/fa.php
Itt van egy lista a jelenlegi szabadügynök QB-kről.
Lehet választani.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cserélni már nem lehet, lejárt a határidő.

A 3. irányítónak inkább edzéseken an szerepe, meg vizet hord, ha valami vetrán, akkor esetleg mond néhány marha nagy bölcsességet az újoncnak, például: maradj higgadt, meg vigyázz a labdára, meg ehhez hasonló okosságok. Ezért kapnak egy félmilliót. Én vállalnám. A haverom mondta, hogy szerinte a világon a legjobb állás 3. számú kapusnak lenni mondjuk a Milanban. Túl nagy stressz nincs, az biztos.füligjimmy
Akkor van igazán gond,ha Hanie borzasztóan játszik az OAK ellen.
Most berakják a veteránt,vagy kockáztassanak még egy meccset Hanievel?
Sajnálnám ha ezen a sérülésen múlna a PO harcunk egymással.
Inkább jussunk be mindketten és döntsük el a pályán.

több mint 12 éve
Melehov Chicago Bears 119
Tegnap éjjel az ESPN-en is O'Sullivant emlegették, Bulger marad visszavonult. Bár lehet beszél vele Martz... 😐 Collins meg neeeeee! :o

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cserélni már nem lehet, lejárt a határidő.

A 3. irányítónak inkább edzéseken an szerepe, meg vizet hord, ha valami vetrán, akkor esetleg mond néhány marha nagy bölcsességet az újoncnak, például: maradj higgadt, meg vigyázz a labdára, meg ehhez hasonló okosságok. Ezért kapnak egy félmilliót. Én vállalnám. A haverom mondta, hogy szerinte a világon a legjobb állás 3. számú kapusnak lenni mondjuk a Milanban. Túl nagy stressz nincs, az biztos.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Bears have placed LS Patrick Mannelly on injured reserve with a torn ACL and waived rookie DE Mario Addison.

Na nézzük kiket hoznak...Delete
Martzot ismerve érkezik JT O'Sullivan xDMacPhisto
Azért ezt még a maciknak sem kívánom..
Collins, Sullivan, Favre...
Akkor már tényleg inkább Bulger.

Sztem amúgy trade lesz valakiért.
(ha még lehet)Bazzani
O Sullivan volt már nálunk,hagyjuk😊
Sztem semmi xtra,Hanievel nem lesz gond,el handoffolgat majd,Enderle miatt keresnek csak qb-t...de ki tudja

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bears have placed LS Patrick Mannelly on injured reserve with a torn ACL and waived rookie DE Mario Addison.

Na nézzük kiket hoznak...Delete
Martzot ismerve érkezik JT O'Sullivan xDMacPhisto
Azért ezt még a maciknak sem kívánom..
Collins, Sullivan, Favre...
Akkor már tényleg inkább Bulger.

Sztem amúgy trade lesz valakiért.
(ha még lehet)