Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Troy UFL-ben nyomja. Én éppen arra gondoltam ma, hogy őt kéne bepróbálni, mert őt nyugodtan be lehet rakni, futkározni is tud, dobni is rövidet is hosszút is, szerintem az FA-k közül az egyik legjobb választás lenne, de nem hiszem hogy őt hoznánk, valamiért nem kell senkinek...
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Gyerekek mi van Brian Brohmal? És esetleg Troy Smith is szóba jöhetne?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.kffl.com/static/nfl/features/freeagents/fa.php
Itt van egy lista a jelenlegi szabadügynök QB-kről.
Lehet választani.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cserélni már nem lehet, lejárt a határidő.

A 3. irányítónak inkább edzéseken an szerepe, meg vizet hord, ha valami vetrán, akkor esetleg mond néhány marha nagy bölcsességet az újoncnak, például: maradj higgadt, meg vigyázz a labdára, meg ehhez hasonló okosságok. Ezért kapnak egy félmilliót. Én vállalnám. A haverom mondta, hogy szerinte a világon a legjobb állás 3. számú kapusnak lenni mondjuk a Milanban. Túl nagy stressz nincs, az biztos.füligjimmy
Akkor van igazán gond,ha Hanie borzasztóan játszik az OAK ellen.
Most berakják a veteránt,vagy kockáztassanak még egy meccset Hanievel?
Sajnálnám ha ezen a sérülésen múlna a PO harcunk egymással.
Inkább jussunk be mindketten és döntsük el a pályán.

több mint 12 éve
Melehov Chicago Bears 119
Tegnap éjjel az ESPN-en is O'Sullivant emlegették, Bulger marad visszavonult. Bár lehet beszél vele Martz... 😐 Collins meg neeeeee! :o

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cserélni már nem lehet, lejárt a határidő.

A 3. irányítónak inkább edzéseken an szerepe, meg vizet hord, ha valami vetrán, akkor esetleg mond néhány marha nagy bölcsességet az újoncnak, például: maradj higgadt, meg vigyázz a labdára, meg ehhez hasonló okosságok. Ezért kapnak egy félmilliót. Én vállalnám. A haverom mondta, hogy szerinte a világon a legjobb állás 3. számú kapusnak lenni mondjuk a Milanban. Túl nagy stressz nincs, az biztos.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Bears have placed LS Patrick Mannelly on injured reserve with a torn ACL and waived rookie DE Mario Addison.

Na nézzük kiket hoznak...Delete
Martzot ismerve érkezik JT O'Sullivan xDMacPhisto
Azért ezt még a maciknak sem kívánom..
Collins, Sullivan, Favre...
Akkor már tényleg inkább Bulger.

Sztem amúgy trade lesz valakiért.
(ha még lehet)Bazzani
O Sullivan volt már nálunk,hagyjuk😊
Sztem semmi xtra,Hanievel nem lesz gond,el handoffolgat majd,Enderle miatt keresnek csak qb-t...de ki tudja

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bears have placed LS Patrick Mannelly on injured reserve with a torn ACL and waived rookie DE Mario Addison.

Na nézzük kiket hoznak...Delete
Martzot ismerve érkezik JT O'Sullivan xDMacPhisto
Azért ezt még a maciknak sem kívánom..
Collins, Sullivan, Favre...
Akkor már tényleg inkább Bulger.

Sztem amúgy trade lesz valakiért.
(ha még lehet)

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Az LS megvan: Jake Laptad.


több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Bears have placed LS Patrick Mannelly on injured reserve with a torn ACL and waived rookie DE Mario Addison.

Na nézzük kiket hoznak...Delete
Martzot ismerve érkezik JT O'Sullivan xD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Jó van na csak eszembe jutott a történet, ezért próbálkoztam nem akartam zavarni a köreiteket, és itt nem a származás volt a lényeg hanem az ígéret földjére való bemenetel 😊dande
Nah ha Hanievel SB-t nyerünk akkor legyen...de ahogy mondtam Tám Brédik elég ritkán születnek😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears have placed LS Patrick Mannelly on injured reserve with a torn ACL and waived rookie DE Mario Addison.

Na nézzük kiket hoznak...


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van na csak eszembe jutott a történet, ezért próbálkoztam nem akartam zavarni a köreiteket, és itt nem a származás volt a lényeg hanem az ígéret földjére való bemenetel 😊
több mint 12 éve
kutya23c 223
Nem tudom srácok de az előző két meccs előtt is ezt nyomtátok, hogy lehet... , talán... győzhetünk, meg ennek így kell játszani meg úgy...
Faszom ez egy jó csapat és egy komplett orvosi team van mögöttük, beraknak egy baszom fém rögzítőt a csontba, plussz kapja a porc erősítőket-nem amiket a gyógyszertárban lehet kapni, hanem spéci katonai cuccokat, simán 3 hét alatt rendbe rakják az ujját, szóval nyugi. Hanie meg zsidó nem zsidó annyira nem szar, tavaly óta tuti fejlődött. Eddig a szerencse mindig nekünk kedvezett. A védelem meg a specteam ha kell hozzák a meccseket, szóval szerintem mindenkit megcsapunk lehet hogy lesznek necces meccsek,de tuti playoff én pozitívan állok hozzá, azt mindenki latolgasson olvasgasson ha neki az tetszik 😛

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Húú, ha egy hónap múlva, a Packers ellen már pályára léphetne..... a Vikings ellen úgy menni, hogy már van egy meccs újra a kezében.... reménykedni azért lehet.

Clutts4prezident

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a kép már pár éve kering a köztudatban.
Nem tartom hülyeségnek egy veterán backupot. Nyílván nem Collins 😀. Martz amúgy sem szeret 2 QBval nekivágni egy meccsnek.

Azért Clutts mekkora franchise player lett 😀.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Delete mond hogy EZT te csináltad 😂 😂 😂

a maradék GB-es Favre mezt is elégetnék az tuti 😂 😂 😂 MUSZÁJ 😂 áááá, de nálunk nincsenek cheerleaderek :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Lovie biztos benne hogy még az alapszakaszban visszatér Cutler. Veteránt akarnak hozni Hanie mögé. Mannelly IR, néznek egy LS-t is. Kb ennyi.Delete
thx

Milyen veteránt? Minek?

most írom le először és utoljára (még viccnek is rossz): visszahozzák Collinst? kb annyi értelme lenne :/davemayer
Bulger lehet...Martz rendszer...Garrard nem hinném,most kezdte rehabot még csak...ki lehet még...naaaaa DELETE ez nagyon rossz vicc😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Lovie biztos benne hogy még az alapszakaszban visszatér Cutler. Veteránt akarnak hozni Hanie mögé. Mannelly IR, néznek egy LS-t is. Kb ennyi.Delete
thx

Milyen veteránt? Minek?

most írom le először és utoljára (még viccnek is rossz): visszahozzák Collinst? kb annyi értelme lenne :/davemayer
Dehogy. Itt az idő hogy a legenda visszatérjen a nyugdíjból 😀 (de csak backupnak)


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Lovie biztos benne hogy még az alapszakaszban visszatér Cutler. Veteránt akarnak hozni Hanie mögé. Mannelly IR, néznek egy LS-t is. Kb ennyi.Delete
thx

Milyen veteránt? Minek?

most írom le először és utoljára (még viccnek is rossz): visszahozzák Collinst? kb annyi értelme lenne :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
7-kor lesz egy sajtótájékoztató, akkor elvileg több is kiderül.Delete
ha valaki esetleg nézi és tud linket köszönöm előre is ha megosztja.davemayer
http://www.chicagobears.com/index.html

jobb felső sarokban hirdeti, h sajtótájékoztató ottani idő szerint délben, általában adni szokták élőben, de ha nem akkor is elég gyorsan fel szokták töltenisoma80
köszi, most kapcsoltam be, még pont elértem Lovie utolsó mondatát meg az elköszönést 😀

majd egy mondatban írjátok le mikor lesz Cutler műtétje és hogy a klónját előveszik-e a Szigetről vagy nem :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Lovie biztos benne hogy még az alapszakaszban visszatér Cutler. Veteránt akarnak hozni Hanie mögé. Mannelly IR, néznek egy LS-t is. Kb ennyi.


több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ha vigasztalhatlak valamivel titeket akkor Calebnek hívták az a fiatalembert, aki Józsuéval együtt hitt abban, hogy a zsidó nép bemehet az ígéret földjére Isten erejével, és részt is vett annak bevezetésében, elfoglalásában. Úgyhogy bár ez eléggé ellenünk szól meg bosszant, hogy megint elvertetek de azért hajrá 😛dande
Calebek fals,nem vagyok zsidó,nekem Cutler kell😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
7-kor lesz egy sajtótájékoztató, akkor elvileg több is kiderül.Delete
ha valaki esetleg nézi és tud linket köszönöm előre is ha megosztja.davemayer
http://www.chicagobears.com/index.html

jobb felső sarokban hirdeti, h sajtótájékoztató ottani idő szerint délben, általában adni szokták élőben, de ha nem akkor is elég gyorsan fel szokták tölteni
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mannelly ha IRre megy, akkor hoznak vkit szvsz. Nem hiszem, hogy Cluttsra rábízzák a maradék szezont. Mi a manó van mostanában? Tiszta 2009, akkor hullottak így az emberek.