Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
jimmy, 2&1 volt könyörgöm. Azért lehet akármilyen szar a falad ha nem futod meg elsőre már az ciki, de másodjára a Coltsnak is sikerülne, nekünk meg kötelezően mennie kéne, és megy is Barberrel(!). A Martz fikáról meg annyit hogy ha tudja hogy mi van a keze alatt (tudnia kell) és ismeri a jelenlegi helyzetet (Hanie dobál Cutler helyett) akkor ha egész nap vernek akkor se hívok ilyen ökörséget. Tavaly is leírtam, most is leírom: először az alapdolgoknak kell jól mennie, a játék alapját használjuk jól és ha az működik és adott esetben már számolnak vele akkor csináljunk ilyeneket, ne 7-9nél idegenben egy szar félidő közvetlen végénél a vezetésért. Ki lehet javítani ezt a hibát de innentől 3-1re kell hozni ez ellen a csoport ellen ami a mutatott játék alapján nem egyszerű.

Nem furcsa hogy Martznak időről időre van egy ilyen szar meccse, majd utána egyből "back to the basics" és nyerünk?davemayer
Jó, így utólag baromság volt. De kellett volna a TD, gondolták ezt bevállalják. Ha megfutják. akkor kikérnek egy időt, és? Futnak még háromszor? Vagy akkor vállalsz be egy passzt, amikor felkészül rá a védelem? Azzal én teljesen egyetértek, hogy egy passzt akkor és ott megpróbáltak. A +3 persze jobb, mint a -3, de nem ülhetsz a babérjaidon a félidőben, főleg, ha nincsenek babérjaid.

Az meg, hogy ki hogyan ült össze és kivel... ha van egy abszolút rutintalan, és sebtében összekapott támadófalad, akkor vagy próbálom a tálentumot összekaparni, vagy eleve nem állok bele hülyeségekbe. Mármint abba a hülyeségbe, hogy csak 6 ember blokkol az irányítónak. Amúgy a Saints és a Lions elleni meccs is két baromságon ment el végül, szóval nem egyedi ez az eset ebben a szezonban. És tegyük hozzá, hogy mázlink se volt, pontosabban a Raiders szerintem először a szezonban nem szedett össze 100 yard büntit.

Playcallingról még annyit, hogy azért mentünk 400 yardot, meg pályán volt az O simán 30 percet. A sok dumálás után Haine ilyen teljesítménnyel lép pályára..... kilép a vonalon, mielőtt eldobná a labdát.... ki se tudja dobni.... benyeli a pofont... elég pipa vagyok, megmondom az őszintét.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja igen, az akartam is írni, hogy azért 2-3 10-14 yardos futás bőven benne van, főleg egy Raiders futógépezettől, úgyhogy azzal a pár nagyobb futással együtt is baromira sikerült megfogni Bush-t, akitől én a leginkább tartottam meccs előtt 😊
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nem furcsa hogy Martznak időről időre van egy ilyen szar meccse, majd utána egyből "back to the basics" és nyerünk?davemayer
Ha ez volt az ára annak hogy megint legyen egy győzelmi szériánk én kiegyezek vele.

Mondjuk azért abban van igazság, hogy amilyen szar Off falaink voltak/vannak, és ahogy az elején kinézett a falmunka, hát le a kalappal azért Martz előtt, tudom nem ligaelit az off fal,de azért szarból egy kisebb várat épített, az egy dolog hogy néha akadozik a gép...kutya23c
Nah azért ne misztifikáljuk túl ezt,ez nem csak Martz érdeme,az 5-0 előtt ültek össze és szóltak rá Martzre h az amit az offseasonben kitalált és játszatni akar az nem működik.Nem azért mert hülyeség,hanem azért mert nincsenek meg hozzá a falemberek,az elkapók stb stb.Pont Cutler nyilatkozta h akkor összeültek Tice-al meg az off coachokkal és ott döntötték el mit hogy változtatnak.Tavaly ugyanez volt majdnem.Pont ezért mozog ki Cutler a zsebből annyit idén pl.Amit ugye tudott mindenki Denver óta hogy jó benne.Hanie meg nem.Azt a 2&1et nem magyarázza ki senki semmivel.Ez a meccs az offensen ment el,Martz felelőssége.Nem Hanié,tőle ennyit várhattunk nagyjából mint ahogy írtátok is,a többi csak reménykedés volt,részemről is.Minden kritika megilleti ez után a meccs után,ami nem egyenlő azzal h takarodj,messze nincs vele gond,eddig mindig belátta h mit hibázott és tudott változtatni remélem ez most is így lesz.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
kutya23c 223
Nem furcsa hogy Martznak időről időre van egy ilyen szar meccse, majd utána egyből "back to the basics" és nyerünk?davemayer
Ha ez volt az ára annak hogy megint legyen egy győzelmi szériánk én kiegyezek vele.

Mondjuk azért abban van igazság, hogy amilyen szar Off falaink voltak/vannak, és ahogy az elején kinézett a falmunka, hát le a kalappal azért Martz előtt, tudom nem ligaelit az off fal,de azért szarból egy kisebb várat épített, az egy dolog hogy néha akadozik a gép...

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Azt a játékot szerintem egész héten gyakorolták. Így jött össze. A fal is elkúrta, Haine is későn passzolt, ha időben is dobja, Davis már elkezdett pucsítani, mint egy ******, hát persze, hogy leolvasta az ILB. A futás olyan konzisztensen ment? Nem. Tavaly hányszor láttuk, hogy négyből nem tudjuk bevinni egyszer se fél méterről? Sokszor. Idén olyan patent a fal rövidyardos szituban? Nem. Ha meg kellett próbálni, hát ezt volt az a szitu. El lett kúrva. Van ilyen. De azért kicsit a Martz fikával le kellene állni szerintem, és megnézni a többi koordinátor teljesítményét a ligában. Ezzel a matériával, ami a keze alatt van.... Egy rossz hívást megbüntettek, ezt nem tudja a csapat kijavítani? Nem.füligjimmy
jimmy, 2&1 volt könyörgöm. Azért lehet akármilyen szar a falad ha nem futod meg elsőre már az ciki, de másodjára a Coltsnak is sikerülne, nekünk meg kötelezően mennie kéne, és megy is Barberrel(!). A Martz fikáról meg annyit hogy ha tudja hogy mi van a keze alatt (tudnia kell) és ismeri a jelenlegi helyzetet (Hanie dobál Cutler helyett) akkor ha egész nap vernek akkor se hívok ilyen ökörséget. Tavaly is leírtam, most is leírom: először az alapdolgoknak kell jól mennie, a játék alapját használjuk jól és ha az működik és adott esetben már számolnak vele akkor csináljunk ilyeneket, ne 7-9nél idegenben egy szar félidő közvetlen végénél a vezetésért. Ki lehet javítani ezt a hibát de innentől 3-1re kell hozni ez ellen a csoport ellen ami a mutatott játék alapján nem egyszerű.

Nem furcsa hogy Martznak időről időre van egy ilyen szar meccse, majd utána egyből "back to the basics" és nyerünk?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A baj az hogy passz nélkül nincs nálunk futás, nem domináns az OL-unk hogy helyeket nyisson egy bebetonozott DL-nál... És így nem érvényesül se a passz (mert szar) se a futás (mert nincs). És futunk az eredmény után, pedig azt nem tudjuk még Cutlerrel sem... Nekem óriási csalódás volt ez a meccs, főleg mert fogható lehetett volna tegnap ez a Raiders. Lehet dícsérni a D-t, nem mondom hogy totál szarok voltak, ha passzal megvernek minket az a mai tudásukban vastagon benne van de hogy 1&10nél futással csináljanak rajtunk 10+ yardot és ezt 3szor? na ehhez nem vagyok hozzászokva.davemayer
Dave úgy emlékszem itt voltál a szezon elején is, mikor boldog-boldogtalan szétfutott minket, bő 6os átlaggal. A legjobb futás elleni védelmek is kapnak 1&10 1st downt. Azt az oaklandi futógépezetet, mely a liga egyik, ha nem a legjobbja, 2,7-es yards/carryn tartottuk 27 kísérlet alatt. Idén talán először állt össze a run defense. 47 tackleből 16ot a védőfal tagjai csináltak.

Nincs különösebb bajom Martzal, sőt még kedvelem is (ROn Turner után mondjuk bárkit kedvelnék OCként, akinek van fogalma hozzá) de ez most bitang nagy öngól volt. Ok kiakart hozni egy nagy/váratlan játékot. Semmi bajom se lenne ezzel se, ha ezt a playt már nem sütöttük volna el 2szer. Idén azért sokkal jobb %ban oldjuk meg a short szituációkat, mint tavaly. Persze utólag könnyen okos az ember.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt a játékot szerintem egész héten gyakorolták. Így jött össze. A fal is elkúrta, Haine is későn passzolt, ha időben is dobja, Davis már elkezdett pucsítani, mint egy ******, hát persze, hogy leolvasta az ILB. A futás olyan konzisztensen ment? Nem. Tavaly hányszor láttuk, hogy négyből nem tudjuk bevinni egyszer se fél méterről? Sokszor. Idén olyan patent a fal rövidyardos szituban? Nem. Ha meg kellett próbálni, hát ezt volt az a szitu. El lett kúrva. Van ilyen. De azért kicsit a Martz fikával le kellene állni szerintem, és megnézni a többi koordinátor teljesítményét a ligában. Ezzel a matériával, ami a keze alatt van.... Egy rossz hívást megbüntettek, ezt nem tudja a csapat kijavítani? Nem. A média csodagyerekét, aki ugye tökéletesen alkalmas arra, hogy ne adja el a labdát, meg menedzselje a játékot, meg ugye a Packers ellen milyen jó volt.... A 2. INT-nél lehoztam volna a picsába. Háromnál szerencsére megállt, mert utána úgy dobálta a rigókat, hogy a madártani intézetből odatelefonáltak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
A baj az hogy passz nélkül nincs nálunk futás, nem domináns az OL-unk hogy helyeket nyisson egy bebetonozott DL-nál... És így nem érvényesül se a passz (mert szar) se a futás (mert nincs). És futunk az eredmény után, pedig azt nem tudjuk még Cutlerrel sem... Nekem óriási csalódás volt ez a meccs, főleg mert fogható lehetett volna tegnap ez a Raiders. Lehet dícsérni a D-t, nem mondom hogy totál szarok voltak, ha passzal megvernek minket az a mai tudásukban vastagon benne van de hogy 1&10nél futással csináljanak rajtunk 10+ yardot és ezt 3szor? na ehhez nem vagyok hozzászokva.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Melehov Chicago Bears 119
Először is: Csi77: gratulálok!! 😊

Én L-t vizionáltam már korábban is, sajnos bejött, pedig egy nyerhető meccs lett volna. Az Oakland semmi mást nem csinált, csak a legnagyobb erősségeinket semlegesítette, Knox visszahordásán kívül az ST sajnos most nem tudott hozzátenni komolyabbat a meccshez, a D-t meg darálták a futásokkal, néha egy-egy nagyobb játék. Ettől függetlenül az oaklandi O is egy fos volt, inkább az ST-jük hozta a meccset.
A momentumot végleg a 3 INTvel vesztettük el és sajna csak későn, a meccs végén szereztük vissza.

Kövezzetek meg, de nekem összeségében nem volt gondom Hanie játékával az elvárt szinthez képest! Már más is írta, hogy az első két INT az ő hibája volt, ezzel maximálisan egyetértek, túlvállalt magát. A harmadik szerintem screen vagy wheel akart lenni, vagy valami 😊 , amit az oaklandi D kb. egyből olvasott, ezt inkább nem is kommentálnám, de ezt sem Hanie nyakába varrnám, hanem az ellenfél D-jét dícséri (Kutya23c, lehet, hogy neked van igazad és WR-t akart megjátszani, nem néztem még összefogalalót és annál a playnél a falat figyeltem, hogy alakul majd a futás... 😊 ) . Látszott rajta, hogy felpörgött a meccsre, sőt túlságosan is, meg is lett az eredménye. Több jó döntést hozott, mint rosszat, a scramblingeknél nem hezitált, szerintem a zsebet is jól érezte néhány kivételtől eltekintve, leginkább azért mozgott ki oldalra, mert középen egy fal volt, semmi réssel.
Az igaz, hogy megint túl sok drop volt, és Hanie is sokszor pontatlan volt, a "chemistry" sem mindig volt meg, de úgy látszik Hanie teljesítménye és mindössze egy hét gyakorlás az első csapattal ennyire volt most elég. Második számú irányító, addig kell tartania frontot, amíg Cutler visszatér (azt már lehet tudni, hogy mikor lesz?), sztem csak annyit kell elvárni tőle, hogy ne kúrja el a meccseket annyira, mint most. A tavalyi NFC döntőn is megmutatta Hanie, hogy van fasza a játékhoz, én csereirányítóktól inkább beszaribb játékot láttam, úgyhogy ha mondjuk Lovie ma vagy még a hét elején felhívna, hogy szerintem kivel folytassuk, én azt mondanám neki, hogy Hanievel, mert igazából teljesen mindegy, senkitől se várjunk csodát.

Cutler felértékelődésével is tökéletesen egyetértek, bár én eddig is nagyon jó irányítónak tartottam (még a Denverben is), most látszott igazából a tényleges minősége. Csak most nekünk sajnos azzal kell főznünk, amink van...

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 12 éve
kutya23c 223
Összeségében ez egy jó kis meccs volt csak sajnos nem úgy alakult, ahogy kelett volna a vége.

A Def szerintem is több mint jó volt nélkülük nagyon simán kikaptunk volna.
A Spec. nek most nem ment olyan hű de jól😕 szegény Hesternek tényleg kevés ideje volt meg területe.

Az Off. érdekes volt. Szerintem Hanie sok bizonytalansága azért annak köszönhető hogy nem sok meccset vitt vigég teljesen "egyedül." Cutler ugye ha szar a play hívás időt kér vagy bátran mást hív- volt rá példa-, Hanie meg jó diák aki hálás a bizalomért és amit mondanak azt próbálja a lehető legpontosabban kivitelezni. Szarul dob mozgásból, fél a nyomástól...stb DE megjegyezném Cutler szezon eleji meccsein ugyanígy voltak gyengeségek, csak Jay jópárat kapott és már kb tudja hogy mikor kell kimozogni, vagy elengedi a passzt akkor is ha tudja tuti megütik. Hanie élesbe még ezeket nem tudja, szokni kell.
Az a nevezetes 2&1-es play hívás: szerintem is Martz ezt "Joker" playnek hiszi mondván, ki az a hülye aki két kiváló futóval is passzoltatni fog?Hát már az egész liga tudja hogy Ő az a hülye!Hanie annyiból hibázott, hogy megpróbálta megdobni a WR-t. Be kellett volna nyelni a sacket, megpróbálni előre mozogni csak hát fél. Az a baj mint azt már írták Hanie még nem dob pontosan, az elkapóink meg a potnos labdák jelentős részét is droppolják szóval a pass heavy offense-t felejtsük el. Screenek és futás, Forte dolgozzon meg a pénzéért Barberral együtt.
Amúgy szerintem még nincs veszve semmi, ha a Def tudja hozni a formáját továbbra is illetve az Off és ST. is javul, akkor irány a PO.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lényeg a lényeg, ezért kár volt, amúgy nem volt katasztrófa a meccs, szóval még van mit keresni a PO felé... csak iparkodni kell...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Őszintén szólva szerintem a D-re egy rossz szavunk nem lehet... 1 hibát leszámítva nem tudott TD-t szerezni egész meccsen a Raiders, ez mindenképpen jó. Az, hogy FG-k viszont lettek, nem annyira a D hibája, mint inkább az O hibája. Csak azért, mert semmi nem haladtak (jó, plusz ST, hogy az átlag induló pontunk jó, ha a 10-esünket elérte...) szóval azért ennél nagyobb D munkát hát lehet kívánni, csak az már szvsz irreális követelés, azért totálisan hiba nélkül, <10 pont alatt tartani egy egyáltalán nem szar támadóalakzatot ami folyamat jó helyzetből indul az szerintem akinek elvárás, az nem nagyon lesz elégedett mostanában 😊. Főleg ha hozzávesszük, hogy azért eléggé demoralizáló lehetett a D-nek, hogy megszakadnak, hogy ne kapjunk TD-t, és az O meg mindent elkúr, és semmit nem ér a D munkája... A végén, mikor a legfontosabb volt is megcsinálták a 3 and outot, hogy legyen esélye az O-nak szóval tényleg, sok alapból jó lehetőségből sokat legalább FG szintjén kihasznált a Raiders de ezt egy középszar O-val is simán nyerni kellett volna... Alapból ha néha átmasíroztunk volna a pályán, nincs is ennyi FG-je a raidersnek mert nincs ennyi drive-ja sem. De ha igen, 2 drive alatt meghozunk annyi pontot TD-vel, mint ahányat egy mindig FG-n tartott csapat 5 alatt, azért tényleg ennél nem kell több a D-től..

Nagyon nemtetszett, hogy Hesternek gond nélkül oda lehetett rúgni mindent, mert mire elindult, 6-an ugrottak kb. a nyakába... Esélye nem volt szegény gyereknek, hogy valamit is csináljon...

Hanie állandó kimozgásával nekem az elsődleges problémám az volt, hogy egy átlagszar QB, csukott szemmel estében, kezét megütve pontosabb labdát dob kb. mint Hanie futtából. Egyszerűen szegény csávó képtelen jól dobni futás közben, csak nem értem akkor minek erőlteti? Olyan homályokat dobált futás közben, hogy már kb. én szégyelltem magam. Az INT-ek meg hát nagy hibák, de valljuk be nem nagyon várhattuk, hogy nem dob minimum 1 vagy 2 INT-et... 3 lett ez van, még így is meglehetett volna, mert azért a futás legalább többnyire jó volt, szvsz többet kellett is volna alkalmazni sokkal. Nagyon sok 2nd down volt ami után passz jött, ami szép és jó, ha a QB tud dobni és a WR-ek is segítik azzal, hogy az ölükbe dobott labdát elkapják, de itt erről szó nem volt... Ami nekem Hanie-től a legdemoralizálóbb volt, hiába kb. a legjelentéktelenebb az a fake spike mégis spike int grounding game over dolog... Ott voltunk már a fél pályánál, egy kifutós hail mary, esetleg egy def PI, vagy egy 20-25 yardos passz a 30on belülre és még talán maradt is volna idő 1 passzra.

Playcalling.. a többek által emlegetett 2and1 mellett nagy hiba szerintem, hogy általában véve egyáltalán nem futottunk eleget, Hanie-vel több screen kellett volna talán illetve szintén utolsó drive, oké, hogy 5-6 yard egy passz, de hogy mindent a pálya kellős közepére.... ha már hail maryzni nem akarunk saját 10-esről, legalább szélre dobnánk, ha 1 perc alatt vagyunk...

Na mindegy, azért én láttam jeleit annak, hogy ez a PO itt még meglehet. Denver ellen pl, ahol az O szar, Qb ott sincs, ott nem lesz az mint a raiders ellen, hogy annyira figyelünk a futásra, hogy benyeljük a nagy passzt... A D tökéletes, az ST-t és az O-t kell felpofozni, no meg a playcalling-ot és ez Henivel is meglehet, még ha k.va izzadósan is 😊

ui.: Még nem írtam, én is grat a babához 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hamár itt tartunk. 1. hét Falcons: Tökéletesen eljátsszák a playt, Cutler fordul dob, 2 méterrel Davis fölé. Sima TD lett volna.
Talán Lions ellen, Cutler fordul dob, rövid. Punt. 12.hét Raiders: Hanie fordul dob, gyenge a passz, hoho Curry pont ott volt. Biztos nem elemezték ki. Ha Hanie jól dobja, akkor is max incomplete. INT.

Valóban komoly fordulópont volt. Ha csak rúgtunk volna egy FGt. 10-9 ide. Minimális vezetéssel megyünk be.

Kár érte. Ez a Kansas se lesz egy fáklyásmenet, de itthon nyerni kell.

Személy szerint többet vártam Hanietől, mert rossz döntések tömkelegét hozta, dehogy sok segítséget nem kapott az is biztos.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Igen dave vszinü ez lehet...csak tudod akkor meg mikor ultrakonzervatívan 1 Td vezetésnél meg meg sem probálunk csinálni valamit,csak futtatjuk Fortét a falba aztán meg punt,nah akkor meg fogom a fejem...de ilyenkor persze Martz mélyet nyúl a kalapba egy ilyen playért.Volt hasonló Cutler Davisnek,ő sem dobta jól pedig ott védő sem volt a közelben...Majd Hanie...okos,ülj le 1es.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Fck you Martz,tipikus tlg,outsmarted himself.Leírtátok már sokszor de akkor sem értem,ha van egy irányítód aki beugró,sosem kezdett még meccset,2&1 nél közel az endzonehoz,úgy h ott van Barber akit erre hoztál,vagy még Forté is inkább,átvehetnétek a vezetést,ha nincs meg futásból még rúgathatsz 3pontért fg-t,mi a fasznak kell lennie a fejedben bazmeg hogy hívj egy ilyen playt????anfernee
elmondom: mekkora király vagyok hogy ilyet is meg merek húzni egy ilyen egyértelmű szituban, nézzétek meg mekkora passzt fog adni és mekkora TD lesz... lehetek én a HC végre?!

nagyot csalódtam mind bennük mind Hanie-ben, és nem a vereség ténye miatt, hanem mert mindig csak azokat a ziccereket nem használjuk ki amiket a helyzet kínál + mindig akkor hívunk idióta trükkös játékot meg fake-t amikor pont nem kéne (múlt hétről rémlik Podlesh passza?), konzervatívnak vallja magát akkor komolyan mi volt az a 2&1? végig azt éreztem hogy ha egyszer kiegyenlítenénk a vége felé akkor talán zavarba lehetne hozni ezt a Raiderst még otthon is.

Jön a KC, belenéztem a SNF-ba a Steelers ellen, hát a D-jük azért elég jó formában van, ha megnyerik a TO mutatót megvernek minket vsz. És ha ez megtörténik szétverem otthon a berendezést az tuti.

Knoxról meg annyit hogy komolyan elgondolkodnék mennyit küldjem a pályára. Lehet hogy big playeket csinál néhanapján de én sokkal jobban megbecsülném ha nem droppolna 70%-ot. Palmert a mi end zone-unk előtt megmentette az elkapója Jennings ellen az INT-től (kiütötte a kezéből), elgondolkoztam mikor láttam utoljára ilyet egy bears WR-től, még nem jutott az eszembe... Hanie nem képes megnyerni egy meccset, nem is várja el tőle senki, amíg hiányzik mellőle a többi csapatrész 100%-os teljesítménye addig sokszor leszünk nagyon idegesek ebben a maradék pár meccsen. Martzot meg Loviet innentől péntekig 0-24ben videóztatnám, tanulják meg a game managelést ha már eddig nem sikerült. Vagy hogy James Woods-ot idézzem a Family Guyból ( 😂 ): "takarodj innen (Peter), a k... anyád!" nem érzem hogy annyira az edzői team teljesítménye eredményezte a 2-3ról 7-3at, inkább az hogy rájöttek hogy mit nem kéne totál elcseszni és hoppá jöttek a W-k... nem mindegy... (plusz Cutler idén feltűnően labdabiztos volt és jól dobált)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Fck you Martz,tipikus tlg,outsmarted himself.Leírtátok már sokszor de akkor sem értem,ha van egy irányítód aki beugró,sosem kezdett még meccset,2&1 nél közel az endzonehoz,úgy h ott van Barber akit erre hoztál,vagy még Forté is inkább,átvehetnétek a vezetést,ha nincs meg futásból még rúgathatsz 3pontért fg-t,mi a fasznak kell lennie a fejedben bazmeg hogy hívj egy ilyen playt????

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Fefe77 Chicago Bears 78
Én úgy gondolom, hogy a tegnapi forgatókönyvnél rosszabbul nem is alakulhatott volna a mérkőzés. Véleményem szerint ugyanis szinte végig játékban voltunk és csak nagyon kevésen múlott, az a kevés pedig az irányítón és a hívásokon ment el.

Az első félidő végén egy rossz hívást Hanie hihetetlen gyenge passza tetézett, így a vezetés helyett plusz pontokkal a zsákban mehettünk be az öltözőbe. A harmadik negyedről talán szót sem kell ejtenünk, egyedül a védelem tartott minket még meccsben.
A negyedikben aztán ismét felcsillant a remény, de az addig végig labdaszerzés közelében lévő Jennings egy kapitális hibát vétett. De még ezzel sem volt vége, mert Hanie végre mutatott valamit, a védelem pedig adott még egy esélyt. Ezt azonban a rossz hívásoknak, valamint Hanie hihetetlen buta hibájának köszönhetően már nem tudtuk kihasználni, sőt még esélyt sem kaptunk arra, hogy esetleg, talán...

Hanie szerintem nagyon gyenge volt. Rosszul lépett ki a zsebből, állandóan jobb oldalra indult, majd miután kizárták őt, akkor sem a helyes döntést hozta meg. Ezt nem lehet a hívásra kenni, ezek egyszerűen ostoba döntések voltak az irányítótól. Ha a fal hagyott neki időt, akkor meg több esetben is egyszerűen túldobta a "tiszta" célpontot.

Ha simán ver minket a Raiders az "jobban" esett volna, de így rettentően keserű a szám íze. Szerintem egy olyan vereséget szenvedtünk el, amely még ennek a viharvert csapatnak is meglehetett volna. Nagyon fog hiányozni ez a végén...

A védelem szerintem kihozta a meccsből amit lehet, hiszen egészen az utolsó negyedig FG-on tartotta a hazaiakat, egy hiba pedig mindig benne van a pakliban, főleg akkor, amikor ekkora a nyomás rajtuk.

Menni kell persze előre, de én úgy érzem, hogy Hanie még sok fejfájást fog nekünk okozni.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Legalább felértékelődött Cutler szerepe.

7 scoring drive sok ugyan, ahogy a 25 pont is, de jó melót végeztek. Elég sok short fieldet kapott a raiders, mert Podlesh néhányszor a nézők közül puntolt, INTek után is jó pozícióból jöhettek. A végéért kár. Jennings egészena ddig remekül játszott (ugye ha van passrush), szerezhetett volna 3 INTet, elejtette mindegyiket. Ez komoly luxus azért. Egyszer komolyan megbüntettek minket egy screenel, tökéletesen kivitelezett blokkok voltak. Eredménykövetőbe írtam, hogy előtte lévő driveban (azt hiszem) a TD drive volt az, Fortenak egy blokk kellett volna, egy hasonlóan eredményes screenhez. Ezeken múlik. 10-9 helyett 7-12 a szünet.

Ami leginkább szembetűnő és kérdéses, hogy miért lép ki állandóan a zsebből Hanie. OK sokszor indokolt volt, de néhányszor nyugodtan várhatott volna még. Ahogy kilmozgott a jobb kezére, a pálya 2/3a szélességében kuka.

Van még 5 meccs. Látjuk idén még McCownt, de a nagy részét a meccseknek Hanievel nyomjuk. Kansas itthon kötelező győzelem kell, hogy legyen, bármennyire is jól tartották magukat a Steelers ellen. S hogy Ortonnal vagy Palkoval? Mindegy. 7-4. Még nincs gond. Ez vállalható vereség, a milyenje lehet kellemetlen.

Az onside kick jól volt kivitelezve, talán ha picit magasabb Tillman odaér. Ettől függetlenül nem múlt sokon.
több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
Nem hittem, hogy ezt leírom valaha, de Cutler-t vissza, de gyorsan. Nagyon kellene a jelenléte a továbbiakban, pont a legfontosabb meccsekre sérül le. Az idei évben remek teljesítményt nyújtott és sajnálom, hogy pont most nincs itt, megérdemelte volna az esélyt, hogy győzelemre vigyen bennünket. Hanie-vel ez az esély elég erőteljesen lecsökkent.
Gratulálok én is a kisbabához 😊
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sztem ez a meccs sokkal rosszabb volt mint ahogy te lefestetted, és nem a vereség miatt hanem ahogy kikaptunk. Lehet hogy nagy elvárás de egy 4dik éves, végig velünk készülő, NFL snappel (nem is akármelyik meccsen) rendelkező QB ne kövessen el TÖBB ronda rookie hibát..davemayer
Ennyi. Ebben a ligában az a szép, hogy mindenkinek megvan a maga szerepe. Ha egy csereirányító nem tudja kidobni a labdát a vonalon kívűlre, akkor nincs helye a ligában. Én a Packs ellen se voltam elájulva (ott is szoptunk miatta 7 pontot, de ezt tényleg nem lehet neki felróni), de ezután a meccs után nem kell megkérdőjelezni, hogy akkor miért Collins kezdett, és miért draftoltuk Enderlét. Martz egy fasz játékot hívott, de bazmeg, egy ilyen lehulló galambszart dobni.....

A védelem szerintem jó volt, kétszer a "kapu torkából" rúgták ki a labdát, az első félidőben vége lehetett volna a vásárnak.

Lehetett erre számítani, de ekkora vajúdást még én se vizionáltam.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
sztem az onside kickje most egész jó volt kivételesen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Félidőben ránéztem az eredménykövetőre, akkor nem volt túl jó a hangulat. Hanie emlékeim szerint két negyedet sem játszott még egy meccsen, érdekes volt látni ahogy kezdeti bénázások, bizonytalanságok után gyakorlatilag a 4. negyedre tanult a hibáiból és teljesen korrektül nyomta. Világos volt hogy nem fogjuk ezt megnyerni, mivel ő maga nem tud meccset nyerni. Az O-linetól semmi de semmi védelmet nem kapott, a playcalling nevetséges volt, az meg hogy az elkapók mindent tudnak csak elkapni nem botrány (Knox takarodjon a fenébe, ezeket Hester simán elkapja). A futás jól ment, szépen megoszlottak a yardok a két RB között, Hanie is egész jól tud futni (Barber egy állat, imádom). A Defense mindvégig meccsben tartott minket, szépen sikerült az utolsó pillanatig FG-n tartani őket. Graham nyugodtan lehetne többet a pályán ha Moore egészséges lesz is... Hestert szépen megfogták, Gould meg isteni, csak onside kicket kéne megtanulnia rúgni 😛


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Sztem ez a meccs sokkal rosszabb volt mint ahogy te lefestetted, és nem a vereség miatt hanem ahogy kikaptunk. Lehet hogy nagy elvárás de egy 4dik éves, végig velünk készülő, NFL snappel (nem is akármelyik meccsen) rendelkező QB ne kövessen el TÖBB ronda rookie hibát. Plusz ne akarjanak vele elkövettetni még többet (mi az hogy 2&1re az ellen kb 11esén idiótán akarják passzoltatni amikor ott van Barber és Forte is és még 40 mp van az órán és egy időkérés???). 18-10nél végre eljutunk oda hogy az egyenlítés közelébe kerülhetünk és 3&3 van, naná hogy Hanie kifut a világból majd elvágja és rúgunk egy FGt- kitörölhettük vele. Nálam mivel több mint 7 perc volt de ki tudja mikor jutunk el még egyszer az ellen térfelére biztos hogy futok, van 2 playem hogy haladjak 3 egész yardot...

Nálam a D sem karcolt egyáltalán, meghúzzuk a FG range-nél a stop linet úgy hogy az ellenfélnél van egy Janikovski nevű játékos aki csak a legjobb jelenleg abban amit csinál + benyelünk egy passzjátékot majd utána egyből egy 10+-os futást 1&10nél - és ezt 3szor??? hány teljes drive-ot vezetett a Dnk ellen a Raiders???

Ez egy ronda L volt, de ami rosszabb, demoralizáló is a csapat számára. Hail mary megy, spike nem - gratulálok, majdnem jövök unokatesómnak egy LED TV-vel...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát kb olyan meccs lett, amit leginkább borítékolni lehetett. A defense nagyot zúzott, egy hiba a végén gyak megpecsételte a sorsunkat. Hanie első INTje butaság volt, kikell doni, a második egy borzalmas dobás, a 3. meg számomra brutálisan rossz playcall és Curry zseniális játékának az eredménye. A vége mondjuk vicces lett.

Lehet fikázni Haniet, tegyétek, meg ellehet sütni a Cutlerrel meglett volna szövegeket. FŐleg Chicagoban a firkászók értékeljék át azt, amit írnak Jayről.

A vastaggal kiemelt részről meg csak annyit, hogy Jay csinált hasonlókat 2009ben. Nem is egyet.

Ez egy vállalható vereség, a következő 3at kell behúzni, amik nyerhető meccsek. (Broncos pokoli nehéz idegenben)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most ugrott be, hogy anno 2007-ben McCown volt a Raiders irányítója 😀 Asszem még Culpepper is ott csücsült a padon, mutogatták vajon mikor fog beállni. Röhej volt az egész meccs, szexi rexi vágott egy nagy passz Berriannek, ennyi volt a támadójátékunk, nekik még ennyi se. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson