Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.Mikey
engem egész egyszerűen lenyűgöz ahogy játszik. Pedig kissé pesszimista voltam mikor kihúztuk a második kör elején. De ahogy eddig tolja...igazi győztes típus. Teljesen más karakter mint CP.Amadeus91
Lattad te CP-t jatszani valaha is? Tudod hogy milyen volt a Bengals oltozoi hangulat akkoriban? Tudod, hogy miert csufoljak sittes csapatnak oket? Lattad esetleg CP-t a serulese elott vagy mondjuk 2005, 2006 kornyeken????lotus86
Akkoriban Manning és Brady szintjén emlegették Palmert, elit QB volt ő is a ligában.Az a sérülés iszonyat volt, nézni is szörnyű volt. 😕

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.Mikey
engem egész egyszerűen lenyűgöz ahogy játszik. Pedig kissé pesszimista voltam mikor kihúztuk a második kör elején. De ahogy eddig tolja...igazi győztes típus. Teljesen más karakter mint CP.Amadeus91
Lattad te CP-t jatszani valaha is? Tudod hogy milyen volt a Bengals oltozoi hangulat akkoriban? Tudod, hogy miert csufoljak sittes csapatnak oket? Lattad esetleg CP-t a serulese elott vagy mondjuk 2005, 2006 kornyeken????


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.Mikey
engem egész egyszerűen lenyűgöz ahogy játszik. Pedig kissé pesszimista voltam mikor kihúztuk a második kör elején. De ahogy eddig tolja...igazi győztes típus. Teljesen más karakter mint CP.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
szerintem, most elnézve Flacco-t, ha nem változnak meg gyökeresen az erőviszonyok, akkor Dalton lesz 2 éven belül a legjobb irányító a csoportban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Win gives Marvin Lewis 64 wins, tying Sam Wyche for most wins in franchise history.

Well done, Mr. Lewis!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez valami kegyetlen csoport már most... Browns tökutolsó a jelenlegi 2-2-es mérlegével...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
When asked what was happening in Cincinnati, Dalton just said that he and the team wanted to prove people wrong.

"Coming into the season nobody was picking us to win much," Dalton said. "We were out to prove everyone wrong."Cincy Jungle tegnap
4-2 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
4-2 ?! 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Viszont teljesen meglepő módon Collins éppen ma aktív azok után, hogy az előző 4 héten nem volt az.
Hátha...
Bízom Andréban, legutóbb úgyis botrány meccse volt, nem is kell jobb ellenfél Mathisnél a bizonyításra.
Remélem, ma fog tudni futni a csapat. Nem kéne, hogy megint Andy vegye a hátára a csapatot.
"Hátul" Skutára nagyon kíváncsi vagyok, megmutathatja ő is, hogy van backup szintű MLB.
A D-line-nak pedig apró cafatokra kéne szednie Paintert, mert ez a Colts O-line minden, csak nem elit egység.Mikey
Valahogy nem likeolom ezt a Skuta dolgot. Amolyan rossz megérzés...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Viszont teljesen meglepő módon Collins éppen ma aktív azok után, hogy az előző 4 héten nem volt az.
Hátha...
Bízom Andréban, legutóbb úgyis botrány meccse volt, nem is kell jobb ellenfél Mathisnél a bizonyításra.
Remélem, ma fog tudni futni a csapat. Nem kéne, hogy megint Andy vegye a hátára a csapatot.
"Hátul" Skutára nagyon kíváncsi vagyok, megmutathatja ő is, hogy van backup szintű MLB.
A D-line-nak pedig apró cafatokra kéne szednie Paintert, mert ez a Colts O-line minden, csak nem elit egység.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Csöcsiellára leszek ma nagyon kíváncsi. az a vicc, hogy Staffordon és Rajin kívül (ill az utóbbi időben monroe), ő a leghasznosabb top 10es pick jelenleg, a 2009es classból. nem sokan gondolták volna.

ha mathis ellen lábon tud maradni, akkor legitimálja, hogy egy átlag feletti játékos (lehet).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
"I've asked people close to the organization if Brown might relent and agree to deal Palmer a year from now -- figuring that getting something is better than nothing -- and I was told he might. But it would have to be the right deal."

Clark Judge

Mondjuk ez a "people close to the organization" a halálom. Ők mindig mindent tudnak, persze névtelenül.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-previews/09000d5d82316d6d/Week-6-Colts-vs-Bengals-Preview

Preview

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-around-the-league/09000d5d82320266/Hope-in-Cincinnati

Whit beszél A.J.-ről és Dalton-ról.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Én csak azt mondom, hogy számomra teljesen akceptálhatatlan a "vesztes csapatban nem játszom" hozzáállás.Mikey
Én nem ilyennek láttam, de nehéz persze innen megítélni. Próbált nem vesztes csapatot csinálni a Bengalsból, de nem ment. Az okokat szerintem hagyjuk. Az szerintem vitathatatlan hogy évekig keményen harcolt a klubért, komolyabb eredmény nélkül. Ilyenkor vagy beleszarsz az egészbe, vagy próbálsz váltani. Ezért én nem tudom elítélni. Nem volt egy hisztis sztárocska, nem csinált félévente műsort. Egyet csinált, de akkor nagyot. Ez nálam rendben van. De tényleg a múlt, úgyhogy készüljünk inkább a holnapra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Gameday Injury Report

Bengals
Out: Maualuga Doubtful: Whalen Questionable: Jennings, Moch

Colts
Out: Manning Questionable: Addai, Castonzo, Collins, Diem, Eldridge, Nevis, Powers

Mau NAGYON fog hiányozni, de valahogy csak túlvészeli a csapat nélküle.
Az viszont egészen elképesztő, ami Indianában megy. Gyakorlatilag a szertáros nem sérült. Még.

Elviekben - Mau hiánya ide vagy oda - a védelemnek nagyot kellene alkotnia ismét, és Festő urat 60 percen át kergetni kéne.
A két T remélem nagyon jó napot fog ki, Dalton érdekében. Egyébként a pass offense miatt nem aggódom, a run block meg múlt héten olyan ótvarfos volt, hogy a héten csak jobb lehet.

Hihetetlen belegondolni, hogy bye weekre akár 4-2-vel is mehet majd a csapat... ahogy az is hihetetlen, hogy egy Colts ellen erről beszélünk.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én csak azt mondom, hogy számomra teljesen akceptálhatatlan a "vesztes csapatban nem játszom" hozzáállás.Mikey
Szerintem nem csak annyi volt hogy vesztes csapatban nem jatszom, inkabb nem jatszom egy orok vesztes csapatban egy olyan embernek akinek latszolag eszeben sincs valaha is kihuzni a szarbol a brigadot (ez most Brown lenne, nem Marvin)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Még mindig megy a kötélhúzás Brown és CP közt. A Hawks örömmel vinné (állítólag), Brown viszont csak azért is ki akar baszni CP-rel. Elképzelhető, hogy keddig nem cseréljük el, és egész szezonban száműzve lesz CP az NFL-ből.Amadeus91
semmi értelme most elcserélni. ha a draftnapon nem bonyolít trade-et akkor hülye, addig teljesen jól teszi amit tesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Én csak azt mondom, hogy számomra teljesen akceptálhatatlan a "vesztes csapatban nem játszom" hozzáállás.Mikey
+666

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Én csak azt mondom, hogy számomra teljesen akceptálhatatlan a "vesztes csapatban nem játszom" hozzáállás.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Azt nem tudom hova fog kelleni, de ha én GM lennék, nekem tuti nem kéne ilyen primadonna hozzáállással.Mikey
Legalább a liga felének abszolút erősítés lenne és azonnali kezdő (na jó, nem azonnali, mert a playbookot be kell magolnia).
CP nálunk már a múlt. Imádom Daltont és az új srácokat, de Palmert is mindig szeretni fogom, szurkolok majd neki. Primadona? Nem hinném. Volt pár szép meccse nálunk is. Akart, próbált, ennyire futotta. Nem hiszem, hogy haraggal kellene rá gondolnunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Azt nem tudom hova fog kelleni, de ha én GM lennék, nekem tuti nem kéne ilyen primadonna hozzáállással.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Brown akar kib_szni Palmerrel? Maximum kiegyenlíti a számlát.Mikey
azt az álláspontot mondom, ahogy olvastam.

Minden esetre 1 év kihagyással kérdés, hogy hova fog kelleni No1 irányítónak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Brown akar kib_szni Palmerrel? Maximum kiegyenlíti a számlát.