Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én meg szarok mindenki véleményére aki fikázni jön ebbe a topikba.
Amadeus91
egy nyilvános fórumon nem annyira jó attitűd, főként h nem is fikáztak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Én meg szarok mindenki véleményére aki fikázni jön ebbe a topikba.

Nekünk meg igenis van egy tehetséges küzdő irányítónk, akivel messze előrébb vagyunk mint CP-rel lennénk. Kit érdekel, hogy CP milyen volt 2005-ben (bakker 6 éve)? Meskó Zolit idézve, nem számít, hogy ki voltál, az a lényeg, hogy aktuálisan mit nyújtasz. Az aktuális teljesítmény pedig magáért beszél.Amadeus91
Téged érdekelt, mert őhozzá hasonlítottad. Palmerről azt állítani, hogy nem győztes típus, minimum kérdéses. (Te "fikáztad" Palmert!) Maximálisan elismerve Dalton eddigi teljesítményét, barokkos túlzásnak tűnik egy hat meccsen kezdő irányító "karakterét" bárkihez is hasonlítani. Mert még nem alakulhatott ki ennyi idő alatt.
Ettől függetlenül az aktuális teljesítményükben lehet, hogy Dalton nyerne. Azonban szurkolóként megtehetjük, hogy hálásak maradjunk a csapat nagyszerű játékosa felé. Halott tigrisbe nem rúgunk.tomi-tomi
szubjektív magánvéleményt formáltam. Egyébként, mint mondtad, szurkoló vagyok, talán megengedhető, hogy "barokkos túlzással" értékeljem azt az irányítót aki R játékosként eddig nagyszerűen játszik és már most annyi győzelemig vezette a csapatot mint amennyit kb. egész évben vártunk volna. CP pedig elég sokak szemében lejáratta magát a hülyeségével. Róla ennyit és szerintem fejezzük ezt be.Amadeus91
nem egészen tudjuk CP mit miért is tett, sztem! Ő egy franchise QB volt nálunk, csak jót... 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Én meg szarok mindenki véleményére aki fikázni jön ebbe a topikba.

Nekünk meg igenis van egy tehetséges küzdő irányítónk, akivel messze előrébb vagyunk mint CP-rel lennénk. Kit érdekel, hogy CP milyen volt 2005-ben (bakker 6 éve)? Meskó Zolit idézve, nem számít, hogy ki voltál, az a lényeg, hogy aktuálisan mit nyújtasz. Az aktuális teljesítmény pedig magáért beszél.Amadeus91
Téged érdekelt, mert őhozzá hasonlítottad. Palmerről azt állítani, hogy nem győztes típus, minimum kérdéses. (Te "fikáztad" Palmert!) Maximálisan elismerve Dalton eddigi teljesítményét, barokkos túlzásnak tűnik egy hat meccsen kezdő irányító "karakterét" bárkihez is hasonlítani. Mert még nem alakulhatott ki ennyi idő alatt.
Ettől függetlenül az aktuális teljesítményükben lehet, hogy Dalton nyerne. Azonban szurkolóként megtehetjük, hogy hálásak maradjunk a csapat nagyszerű játékosa felé. Halott tigrisbe nem rúgunk.tomi-tomi
szubjektív magánvéleményt formáltam. Egyébként, mint mondtad, szurkoló vagyok, talán megengedhető, hogy "barokkos túlzással" értékeljem azt az irányítót aki R játékosként eddig nagyszerűen játszik és már most annyi győzelemig vezette a csapatot mint amennyit kb. egész évben vártunk volna. CP pedig elég sokak szemében lejáratta magát a hülyeségével. Róla ennyit és szerintem fejezzük ezt be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én meg szarok mindenki véleményére aki fikázni jön ebbe a topikba.

Nekünk meg igenis van egy tehetséges küzdő irányítónk, akivel messze előrébb vagyunk mint CP-rel lennénk. Kit érdekel, hogy CP milyen volt 2005-ben (bakker 6 éve)? Meskó Zolit idézve, nem számít, hogy ki voltál, az a lényeg, hogy aktuálisan mit nyújtasz. Az aktuális teljesítmény pedig magáért beszél.Amadeus91
Téged érdekelt, mert őhozzá hasonlítottad. Palmerről azt állítani, hogy nem győztes típus, minimum kérdéses. (Te "fikáztad" Palmert!) Maximálisan elismerve Dalton eddigi teljesítményét, barokkos túlzásnak tűnik egy hat meccsen kezdő irányító "karakterét" bárkihez is hasonlítani. Mert még nem alakulhatott ki ennyi idő alatt.
Ettől függetlenül az aktuális teljesítményükben lehet, hogy Dalton nyerne. Azonban szurkolóként megtehetjük, hogy hálásak maradjunk a csapat nagyszerű játékosa felé. Halott tigrisbe nem rúgunk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Szemét Vasas átvette az 1. helyet legjobb védelem kategóriában 8 yarddal. 😕

1. Steelers 270.5 yds/g
2. Bengals 278.5
3. Ravens 286.2
...
7. Browns 321.8
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
ez deszép!!! 😊))))
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c2d42c/article/playoff-picture-2011
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
jaj szegény Payton, hogy sajnálom... 😀nhm
IR 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Én meg szarok mindenki véleményére aki fikázni jön ebbe a topikba.

Nekünk meg igenis van egy tehetséges küzdő irányítónk, akivel messze előrébb vagyunk mint CP-rel lennénk. Kit érdekel, hogy CP milyen volt 2005-ben (bakker 6 éve)? Meskó Zolit idézve, nem számít, hogy ki voltál, az a lényeg, hogy aktuálisan mit nyújtasz. Az aktuális teljesítmény pedig magáért beszél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
jaj szegény Payton, hogy sajnálom... 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
“They had some help some of the time, but not very often. They did an outstanding job,” Gruden said of his tackles. “Those guys are starting to come into their own. I think it’s about time people take notice. Those are two of the best pass rushers in the league and they did an excellent job.”

“Awesome. Awesome. Awesome. Awesome,” right guard Bobbie Williams said when asked if Smith had proven something Sunday. “If not, I don’t know what else he can do. He shut down a multiple Pro Bowl player out there in (No.) 98. Come on. That’s nothing but upside for that guy.”

“That’s my guy there,” Smith said. “He keeps it honest at all times. I don’t want to talk about myself, but it makes me feel good. To compete against a phenomenal player and do well, it’s a big game for the team and myself. He’s got a lot of moves. I just tried to play smart and play with good technique.”


Így ébredés után sem tudok betelni azzal, ahogy a két elit T levette a pályáról Freeneyt és Mathist. Pillanatuk nem volt.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
flacco dalton cipőjét se vihetné. és ennyike!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.Mikey
😂 😂 😂 part two 😛

Majd ha játszott egy meccset a BAL v. a PIT defense ellen, akkor beszéljük újra a dolgot.... grat a nyeretlen Indy megveréséhez amúgy 😉

PS: én nagyon szerettem Daltont az egyetemi évei alatt.. és sok pozitívumot mondanék róla, de azért jöjjünk vissza a földre cicusok 😛Igor
ad1: figyeld a smileyt a mondat végén, nem véletlenül van ott.
ad2: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=346295#p346295
ad3: had örüljünk már kicsit, még ha nem is a legerősebb ellenfelek ellen hozott össze 4-2-t a csapat. Ha olvastad rendszeresen a topikot, láthattad, hogy mindenki mindig hozzátette, hogy a helyén kezeli a dolgokat. A bye week után úgyis halál lesz a schedule, sok örömünk aligha lesz benne. Addig kell örülni, amíg lehet.
ad4: nem kell minden hsz-t véresen komolyan venni! Ha én most leírom, hogy "Leonard for MVP!" - ahogy meg is tettem eredménykövetőben tegnap, miután a sokadik 3rd downt oldotta meg - akkor én azt teljesen komolyan gondolom? Nem. Csak arra célzok, hogy ennek a csapatnak hihetetlen fontos láncszeme.

😉
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.Mikey
😂 😂 😂 part two 😛

Majd ha játszott egy meccset a BAL v. a PIT defense ellen, akkor beszéljük újra a dolgot.... grat a nyeretlen Indy megveréséhez amúgy 😉

PS: én nagyon szerettem Daltont az egyetemi évei alatt.. és sok pozitívumot mondanék róla, de azért jöjjünk vissza a földre cicusok 😛Igor
amúgy pl. a Steelers sem meggyőző számomra ezidáig, sőt a tegnapi Bal. se volt valami húdekemény, úgyhogy bármi lehet! mellettünk szól még "az esélytelenek nyugalma"! 😊
mert ugye eredetileg senki nem gondolta volna.. 4-2 😊
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.Mikey
engem egész egyszerűen lenyűgöz ahogy játszik. Pedig kissé pesszimista voltam mikor kihúztuk a második kör elején. De ahogy eddig tolja...igazi győztes típus. Teljesen más karakter mint CP.Amadeus91
Lattad te CP-t jatszani valaha is? Tudod hogy milyen volt a Bengals oltozoi hangulat akkoriban? Tudod, hogy miert csufoljak sittes csapatnak oket? Lattad esetleg CP-t a serulese elott vagy mondjuk 2005, 2006 kornyeken????lotus86
igazad van!
én imádtam/om Palmer játékát! nagyonnagy playa volt, remélem még lesz lehetősége... Ő is közrejátszott abban, h Bengals szurkolónak mondhatom magam! tessék nem elfelejteni CP-t!!!

és tessék: pl.: Oakland !!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.Mikey
😂 😂 😂 part two 😛

Majd ha játszott egy meccset a BAL v. a PIT defense ellen, akkor beszéljük újra a dolgot.... grat a nyeretlen Indy megveréséhez amúgy 😉

PS: én nagyon szerettem Daltont az egyetemi évei alatt.. és sok pozitívumot mondanék róla, de azért jöjjünk vissza a földre cicusok 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
szerintem, most elnézve Flacco-t, ha nem változnak meg gyökeresen az erőviszonyok, akkor Dalton lesz 2 éven belül a legjobb irányító a csoportban.Amadeus91
😂 😂 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
engem egész egyszerűen lenyűgöz ahogy játszik. Pedig kissé pesszimista voltam mikor kihúztuk a második kör elején. De ahogy eddig tolja...igazi győztes típus. Teljesen más karakter mint CP.Amadeus91
Lattad te CP-t jatszani valaha is? Tudod hogy milyen volt a Bengals oltozoi hangulat akkoriban? Tudod, hogy miert csufoljak sittes csapatnak oket? Lattad esetleg CP-t a serulese elott vagy mondjuk 2005, 2006 kornyeken????lotus86
Akkoriban Manning és Brady szintjén emlegették Palmert, elit QB volt ő is a ligában.Az a sérülés iszonyat volt, nézni is szörnyű volt. 😕aztec
Így igaz! Nem is értem, hogy lehet , hogy annyian elfelejtkeznek a csúcsteljesítményéről. (Szvsz egy zseniális pályafutást és egy reális SB-gyűrű lehetőséget tört ketté az a szörnyű sérülés.) S most már a Bengals-topic-ban is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.Mikey
engem egész egyszerűen lenyűgöz ahogy játszik. Pedig kissé pesszimista voltam mikor kihúztuk a második kör elején. De ahogy eddig tolja...igazi győztes típus. Teljesen más karakter mint CP.Amadeus91
Lattad te CP-t jatszani valaha is? Tudod hogy milyen volt a Bengals oltozoi hangulat akkoriban? Tudod, hogy miert csufoljak sittes csapatnak oket? Lattad esetleg CP-t a serulese elott vagy mondjuk 2005, 2006 kornyeken????lotus86
Akkoriban Manning és Brady szintjén emlegették Palmert, elit QB volt ő is a ligában.Az a sérülés iszonyat volt, nézni is szörnyű volt. 😕

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.Mikey
engem egész egyszerűen lenyűgöz ahogy játszik. Pedig kissé pesszimista voltam mikor kihúztuk a második kör elején. De ahogy eddig tolja...igazi győztes típus. Teljesen más karakter mint CP.Amadeus91
Lattad te CP-t jatszani valaha is? Tudod hogy milyen volt a Bengals oltozoi hangulat akkoriban? Tudod, hogy miert csufoljak sittes csapatnak oket? Lattad esetleg CP-t a serulese elott vagy mondjuk 2005, 2006 kornyeken????


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.Mikey
engem egész egyszerűen lenyűgöz ahogy játszik. Pedig kissé pesszimista voltam mikor kihúztuk a második kör elején. De ahogy eddig tolja...igazi győztes típus. Teljesen más karakter mint CP.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Flaccónál már most jobb. 😛 De azért 2 év múlva is itt lesz még a csoportban a pinavadász, aki azért zseniális kjúbí.

Maradjunk annyiban, megelőzendő bármiféle többoldalas vitát, hogy Dalton félelmetesen biztatóan kezdett, és ha töretlenül fejlődik, akkor zseniális lehet ő is.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
szerintem, most elnézve Flacco-t, ha nem változnak meg gyökeresen az erőviszonyok, akkor Dalton lesz 2 éven belül a legjobb irányító a csoportban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Win gives Marvin Lewis 64 wins, tying Sam Wyche for most wins in franchise history.

Well done, Mr. Lewis!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez valami kegyetlen csoport már most... Browns tökutolsó a jelenlegi 2-2-es mérlegével...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
When asked what was happening in Cincinnati, Dalton just said that he and the team wanted to prove people wrong.

"Coming into the season nobody was picking us to win much," Dalton said. "We were out to prove everyone wrong."Cincy Jungle tegnap
4-2 😊