NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-around-the-league/09000d5d82320266/Hope-in-Cincinnati

Whit beszél A.J.-ről és Dalton-ról.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Én csak azt mondom, hogy számomra teljesen akceptálhatatlan a "vesztes csapatban nem játszom" hozzáállás.Mikey
Én nem ilyennek láttam, de nehéz persze innen megítélni. Próbált nem vesztes csapatot csinálni a Bengalsból, de nem ment. Az okokat szerintem hagyjuk. Az szerintem vitathatatlan hogy évekig keményen harcolt a klubért, komolyabb eredmény nélkül. Ilyenkor vagy beleszarsz az egészbe, vagy próbálsz váltani. Ezért én nem tudom elítélni. Nem volt egy hisztis sztárocska, nem csinált félévente műsort. Egyet csinált, de akkor nagyot. Ez nálam rendben van. De tényleg a múlt, úgyhogy készüljünk inkább a holnapra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Gameday Injury Report

Bengals
Out: Maualuga Doubtful: Whalen Questionable: Jennings, Moch

Colts
Out: Manning Questionable: Addai, Castonzo, Collins, Diem, Eldridge, Nevis, Powers

Mau NAGYON fog hiányozni, de valahogy csak túlvészeli a csapat nélküle.
Az viszont egészen elképesztő, ami Indianában megy. Gyakorlatilag a szertáros nem sérült. Még.

Elviekben - Mau hiánya ide vagy oda - a védelemnek nagyot kellene alkotnia ismét, és Festő urat 60 percen át kergetni kéne.
A két T remélem nagyon jó napot fog ki, Dalton érdekében. Egyébként a pass offense miatt nem aggódom, a run block meg múlt héten olyan ótvarfos volt, hogy a héten csak jobb lehet.

Hihetetlen belegondolni, hogy bye weekre akár 4-2-vel is mehet majd a csapat... ahogy az is hihetetlen, hogy egy Colts ellen erről beszélünk.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én csak azt mondom, hogy számomra teljesen akceptálhatatlan a "vesztes csapatban nem játszom" hozzáállás.Mikey
Szerintem nem csak annyi volt hogy vesztes csapatban nem jatszom, inkabb nem jatszom egy orok vesztes csapatban egy olyan embernek akinek latszolag eszeben sincs valaha is kihuzni a szarbol a brigadot (ez most Brown lenne, nem Marvin)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Még mindig megy a kötélhúzás Brown és CP közt. A Hawks örömmel vinné (állítólag), Brown viszont csak azért is ki akar baszni CP-rel. Elképzelhető, hogy keddig nem cseréljük el, és egész szezonban száműzve lesz CP az NFL-ből.Amadeus91
semmi értelme most elcserélni. ha a draftnapon nem bonyolít trade-et akkor hülye, addig teljesen jól teszi amit tesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Én csak azt mondom, hogy számomra teljesen akceptálhatatlan a "vesztes csapatban nem játszom" hozzáállás.Mikey
+666

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Én csak azt mondom, hogy számomra teljesen akceptálhatatlan a "vesztes csapatban nem játszom" hozzáállás.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Azt nem tudom hova fog kelleni, de ha én GM lennék, nekem tuti nem kéne ilyen primadonna hozzáállással.Mikey
Legalább a liga felének abszolút erősítés lenne és azonnali kezdő (na jó, nem azonnali, mert a playbookot be kell magolnia).
CP nálunk már a múlt. Imádom Daltont és az új srácokat, de Palmert is mindig szeretni fogom, szurkolok majd neki. Primadona? Nem hinném. Volt pár szép meccse nálunk is. Akart, próbált, ennyire futotta. Nem hiszem, hogy haraggal kellene rá gondolnunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Azt nem tudom hova fog kelleni, de ha én GM lennék, nekem tuti nem kéne ilyen primadonna hozzáállással.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Brown akar kib_szni Palmerrel? Maximum kiegyenlíti a számlát.Mikey
azt az álláspontot mondom, ahogy olvastam.

Minden esetre 1 év kihagyással kérdés, hogy hova fog kelleni No1 irányítónak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Brown akar kib_szni Palmerrel? Maximum kiegyenlíti a számlát.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Még mindig megy a kötélhúzás Brown és CP közt. A Hawks örömmel vinné (állítólag), Brown viszont csak azért is ki akar baszni CP-rel. Elképzelhető, hogy keddig nem cseréljük el, és egész szezonban száműzve lesz CP az NFL-ből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Jó hát én is tudnék anyázni, amiért Mau nem játszhat, de attól nem lennék jobban.
Skutát ellenben nagyon csípem, szóval ha már így alakult, akkor szorítok neki.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát én kurvára nem 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
According to multiple beat writers, head coach Marvin Lewis said that middle linebacker Rey Maualuga sprained his ankle and will not play against the Indianapolis Colts this Sunday. Geoff Hobson of Bengals.com added that it "looks like" it could be a couple of weeks. Backup middle linebacker Dan Skuta will start in his place this Sunday." - Cincy Jungle

Húú de kíváncsian várom, mit mutat Skuta kezdőként!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8570/uso

"A nose tackle Domata Peko, a védelem vezér alakja, jobbszereti ’Névtelen Védelemnek’ hívni önmagukat de ez a név már foglalt, nem kisebb alakulat birtokolja azt, mint a ’72-es Dolphins-védelem. Hívd csak a liga legjobb védelmét egyszerűen ’Uso Védelemnek’."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82315125/article/zimmer-doing-some-of-his-best-work-with-2011-bengals-d?module=HP11_content_stream


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Vazze mi folyik itt ? 😀
Süti, te mindenhol ezt okozod? Ez kinek nem volt egyértelmű? Gabtsi japánba kart levelet küldeni, csak rossz helyre írta az irányítót? Ne keverjetek már!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyetérteni Mikeyval, gyertek le a gombáról 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ááá holisztikusan milliónyi helyre eljuthatunk belőle, az a kérdés Gabtsi mit akartsutianap
Így van!
Pl: United States Patent #7014273:
Spoked wheel spinner with non-rotating cap

Abstract

A spoked wheel spinner (20) that is used on an automotive wheel (22) that includes an adapter plate (24) that is mounted onto the automotive wheel (22) with a spinner bearing (26) retained within the adapter plate. A spinner shaft (30) is positioned onto the bearing with a bladed spinner (38) attached onto the spinner shaft. This arrangement permits the bladed spinner (38) to freely rotate independent of the automotive wheel. A cap bearing (50) is located on the spinner shaft (30) with a non-rotating cap (52) interfacing with the cap bearing. The non-rotating cap (52) includes a counter-weight (60) on the bottom edge so that when the automotive wheel (22) is rotating, the cap remains in a relatively fixed position without rotating. A cover (64) having indicia is attached to the cap permitting writing, symbols, designs and the like to be displayed.

Inventors: Yang; Billy (City of Industry, CA), Plumer; Mark J. (City of Industry, CA)
Appl. No.: 10/805,629
Filed: March 22, 2004

De bocs a nagyon OFF-ért ...

ON:
Amúgy a köv. 7 meccs tlg nagyon kegyetlen lesz nektek... bár persze függ ez attól is, hogy az ellen hogy van (TEN, HOU)
Tippeket kérek, ki mit vár nálatok a köv. 7 hétben?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
nishisue? ki van ott?
http://tejji.com/zip-codes/area-by-zip-code_701-4263_nishisuesutianap
Hát nem Fushimishi professzor, mert ő Tokyo-ban segített Grabovszkinak... de az a komment engem is érdekelne gabtsi 😊Collapo
ha tippelnem kene azt mondanam csak egyeterteset fejezte ki az elotte szoloval, csak jelen esetben +1 helyett irta ezt, hogy meg jobban kihangsulyozza mennyire igazat ad forumtarsanak

de lehet hogy tevedek85
ááá holisztikusan milliónyi helyre eljuthatunk belőle, az a kérdés Gabtsi mit akart


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
+ hétmilliótizenégyezerkettőszázhetvenháromgabtsi
nishisue? ki van ott?
http://tejji.com/zip-codes/area-by-zip-code_701-4263_nishisuesutianap
Hát nem Fushimishi professzor, mert ő Tokyo-ban segített Grabovszkinak... de az a komment engem is érdekelne gabtsi 😊Collapo
ha tippelnem kene azt mondanam csak egyeterteset fejezte ki az elotte szoloval, csak jelen esetben +1 helyett irta ezt, hogy meg jobban kihangsulyozza mennyire igazat ad forumtarsanak

de lehet hogy tevedek


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
+ hétmilliótizenégyezerkettőszázhetvenháromgabtsi
nishisue? ki van ott?
http://tejji.com/zip-codes/area-by-zip-code_701-4263_nishisuesutianap
Hát nem Fushimishi professzor, mert ő Tokyo-ban segített Grabovszkinak... de az a komment engem is érdekelne gabtsi 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
» Cornerback Adam Jones, eligible to come off the physically unable to perform list next week, says he'll be ready to go Oct. 30 in Seattle, the week after the Bengals bye. That's one year and six days after he last played, when he suffered a herniated neck disc in Atlanta.

"I'll be fuill speed. So I'll either get them or they'll get me," he said before Wednesday's practice.

» Maualuga said the linebackers and secondary have a bet on who gets the first interception of the season.


Remélem Mauék nyernek. 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
+ hétmilliótizenégyezerkettőszázhetvenháromgabtsi
nishisue? ki van ott?
http://tejji.com/zip-codes/area-by-zip-code_701-4263_nishisue


Aki nem hiszi, annak utánajárnak