Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
csak az utolsó négy posztot olvasd vissza, lesz nagy öröm bódottá.gabtsi
minden vágyam így teljesüljön!!! 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak az utolsó négy posztot olvasd vissza, lesz nagy öröm bódottá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A Colts meccs felkerült az ftp-re. Én még nem láttam, úgyhogy most is csukott szemmel kommentelek. Remélem jók voltunk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ez engem nagyon emlékezetet egy bizonyos Döme-Go_Vikes tradere 😀tenorx
ugyanezt kínálta a skins anno ochoért, az nagyobb bohózat volt.
számomra kedves csapatba került, és még robbantunk is. áll a bölölőm mint a fagyott kutya lába!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ez engem nagyon emlékezetet egy bizonyos Döme-Go_Vikes tradere 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFFICIÁL!!!!
jövő évi első és 2013as kondicionális első. MEGADEAL!!!!gabtsi
Vétó!

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
OFFICIÁL!!!!
jövő évi első és 2013as kondicionális első. MEGADEAL!!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
@JayGlazer The Raiders & Bengals are close to a trade that would send Carson Palmer to OAK for a first-rounder in 2012 and a conditional pick in futureHöri a zOakland topikba
gyűlik a vér csípőtájon 😀
editke: két első kör is lehet állítólag. gyerünk PAPA!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 554
nem kell elvileg, mert a Cats meg játszik a PBS-ben. ez a deal.gabtsi
Jah persze, hogy is felejthettem el.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem kell elvileg, mert a Cats meg játszik a PBS-ben. ez a deal.

rivers cutban én nem hiszek, Mike Brown semmit nem utál jobban mint a dead moneyt. IR a legvalószínűbb, aztán jövőre meglátjuk. paycut és/vagy trade.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 554
Bengals Will Practice In UC's Indoor Facility This Season

Brown: It's something that we look at. The thing we're going to do this year is go up to UC. They come down here and practice and play and we've made an arrangement with them that later in the year when the weather changes, if it's not a conflict with what we're doing, we can have time and space in their place and see how that works and then go from there.

Azt nem értem, hogy ha már egyszer Brown annyira nem akar építeni egy sajátot, akkor erre miért nem jött rá előbb.
Ja, persze, bizonyára ezért is fizetni kell.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 554
Release tuti nem lesz, azt inkább csak azért írták, hogy felsorolják a lehetőségeket.
Viszont az IR lehetőségét boncolgatták már korábban is. Őszintén megvallva, nagyon hallgatnak az állapotáról...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Azért nem lenne merész egy Rivers cut (=Release?) ? Fene se tudja....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 554
During his weekly Monday news conference, Bengals head coach Marvin Lewis was asked about how to get fans back in the stadium. This is what he said:

"He did a good job driving (the fans) away and he was very wrong. What will bring the fans back is winning. I shouldn't have been thinking out loud like that."

??
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 554
Frostee 😀


According to multiple sources, Maualuga is currently sporting a cast on his ankle as he reportedly avoided the media on Monday

There's currently no known timetable when Maualuga will return and it could be something that lasts several weeks, on the surface of how things appear.

Keith Rivers is scheduled to come off the Physically Unable to Perform list this week and a decision will have to be made within the next three weeks before the team is forced to either activate him on the 53-man roster, release him or place him on Injured Reserve (an option we keep hearing as being the most likely).

Azt azért nem kéne. Mondjuk Howard nagyszerű, szóval talán túl élné a csapat.
(Tudom, mondtam már, de nem győzöm hangsúlyozni, Howard - eddig - mekkora igazolás.)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Egy-két jobb kép
összes itt: http://news.cincinnati.com/apps/pbcs.dll/gallery?Avis=AB&Dato=20111016&Kategori=SPT02&Lopenr=110160807&Ref=PH/Bengals-27-Colts-17





criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Minnesota, minden Qúbiik Isteni temetőjesutianap
Ponder.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Minnesota, minden Qúbiik Isteni temetője


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
zéró.
mert semmi érdeke nem diktálja, hogy elcserélje a draft napig. ezzel csak Palmerrel tenne jót, amit nem fog megtörténni. és igaza is van.gabtsi
Hát azért az a pár draftcetli amit kapnátok érte (mondjuk egy 2 v 3. kör) az lehet nem lenne rossz a csapatnak.tenorx
na 😊
olvasás órát is tartsunk ? draftnapig!!! mert az a 2012-es draftcetli a bye utáni héten a Seahawks otthonában kurvára nem fog segíteni. ezért nem cseréli el most. ha a draftnapon se teszi akkor már lehet ártalmas lépésről beszélni, addig semmi előnye hátránya nem származik a nem-tradeből.

btw, ha már Oakland, annak kis esélyét látom h AFC csapat legyen a befutó. persze ez árfüggő.
de a hírek szerint Palmer direkt kontaktban van Brownnal, és lobbizik az elcseréléséért, de nagyon úgy tűnik h ez nem fog megtörténni. pedig Hue-t ismerik itt és ő is Palmert, amennyire tudom ő scoutolta anno a SC-hez, dolgoztak is együtt, meg aztán itt is.gabtsi
kérdés, hogy kell-e az Oakland-nek. Ott azért Pryor (majd, ha lassan megtanulja a playbookot) egész jó húzás is lehet (persze lehet bust is) lényeg, hogy nem biztos, hogy annyira kell nekik CP. Hawks meg pikáns lenne... szerintem úgy fog történni, ahogy te mondod.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
zéró.
mert semmi érdeke nem diktálja, hogy elcserélje a draft napig. ezzel csak Palmerrel tenne jót, amit nem fog megtörténni. és igaza is van.gabtsi
Hát azért az a pár draftcetli amit kapnátok érte (mondjuk egy 2 v 3. kör) az lehet nem lenne rossz a csapatnak.tenorx
na 😊
olvasás órát is tartsunk ? draftnapig!!! mert az a 2012-es draftcetli a bye utáni héten a Seahawks otthonában kurvára nem fog segíteni. ezért nem cseréli el most. ha a draftnapon se teszi akkor már lehet ártalmas lépésről beszélni, addig semmi előnye hátránya nem származik a nem-tradeből.

btw, ha már Oakland, annak kis esélyét látom h AFC csapat legyen a befutó. persze ez árfüggő.
de a hírek szerint Palmer direkt kontaktban van Brownnal, és lobbizik az elcseréléséért, de nagyon úgy tűnik h ez nem fog megtörténni. pedig Hue-t ismerik itt és ő is Palmert, amennyire tudom ő scoutolta anno a SC-hez, dolgoztak is együtt, meg aztán itt is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
zéró.
mert semmi érdeke nem diktálja, hogy elcserélje a draft napig. ezzel csak Palmerrel tenne jót, amit nem fog megtörténni. és igaza is van.gabtsi
Hát azért az a pár draftcetli amit kapnátok érte (mondjuk egy 2 v 3. kör) az lehet nem lenne rossz a csapatnak.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
zéró.
mert semmi érdeke nem diktálja, hogy elcserélje a draft napig. ezzel csak Palmerrel tenne jót, amit nem fog megtörténni. és igaza is van.gabtsi
gigalájk, maga kis röggenszemű


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
zéró.
mert semmi érdeke nem diktálja, hogy elcserélje a draft napig. ezzel csak Palmerrel tenne jót, amit nem fog megtörténni. és igaza is van.gabtsi
plusz talán az Oakland-nek... meg nekem! 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
zéró.
mert semmi érdeke nem diktálja, hogy elcserélje a draft napig. ezzel csak Palmerrel tenne jót, amit nem fog megtörténni. és igaza is van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
személy szerint, én most nagyon drukkolok, hogy elcserélje Brown Palmert! az OAK-nak is egyből szurkolnék! mennyi esély van erre sztetek?