Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Mays?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Williams aktiválva, Hudson kivágva.

A tegnapi edzésen egyébként Jennings egyáltalán nem, valamint Miles, Moch és Smith csak limitáltan vett részt.

(Smithnél foot problémát írnak, remélhetőleg nem a bal lábfeje...)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Jajam, nagyon várom a Jax ellenit, hogy mit mutat megint Hawkins.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Brownnak egy zacskó szotyi ára is nagy összeg.


Mindenki kedvence, off. snap counts against Bills: http://www.cincyjungle.com/2011/10/6/2473486/bengals-offensive-snap-breakdown-against-the-buffalo-bills

Hawkins királyul tolta. 6 snap, 2 rec, 43 yds. 😊
Scott 11 snap. Kíváncsi vagyok, Lewis hányszor vállalja még magára az év során, hogy az ő hibája Scott nagy mértékű mellőzése.

+ szerk.: itt van a def. snap counts is: http://www.cincyjungle.com/2011/10/6/2473512/bengals-defensive-count-against-the-buffalo-bills

Mike Johnson, Atkins és Dunlap volt legtöbbet pályán a D-line-ból.
Gyakorlatilag végig 2 LB-vel tolta a csapat (helló Manny!), és 3 safetyvel, Wilson 39/57.
De hát ugye a spread ellen ez már csak így működik.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Mays még elválik.

Amúgy ez a fedett edzőpálya most ennyire nagy összeg, vagy szívatásképpen nem húzza fel Brown?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Ennyi. 😊 És ezt gyakorlatilag bárkiről el tudnánk mondani.
...
Oké, én Maysről, Jonesról és Livingsről nem. 😛
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Akkor összefoglalnám a Huber témában beérkezett válaszokat: Kevin mi így szeretünk! 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Marvin nagyon konkrét volt, az indoor facility kérdésre:
"It’s something that they’re in the process of trying to make some movement on at some point and when it happens, it happens,"

hát köszi!gabtsi
Háháá, imádom az efféle válaszokat!!

Huber: szerintem simán jó, hangtime-ja nagyszerű, hogy néha rövidet rúg... hát az sokszor azért is van, mert közelről kell rúgnia. Az kétségtelen, hogy nem a legerősebb lábú P a ligában, de amíg igen kis átlaggal hordják vissza a puntjait, addig ez engem nem zavar.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Marvin nagyon konkrét volt, az indoor facility kérdésre:
"It’s something that they’re in the process of trying to make some movement on at some point and when it happens, it happens,"

hát köszi!gabtsi
Ezt meg is tanultam kívülről. Klasszikus időnyerő mondat, bármikor bármire mondhatod. Jól jönnek az ilyenek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin nagyon konkrét volt, az indoor facility kérdésre:
"It’s something that they’re in the process of trying to make some movement on at some point and when it happens, it happens,"

hát köszi!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az előszezonban rúgott egy 77 yardosat. az sztem bőven jó lesz 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Huberrel nekem sebajom, nem biztos h mindig jó ha Hanoiba rúgja a lasztit, ha nagyobb a hangtime előbb ér oda a cover team.gabtsi
Ja, ezért is van, hogy alig hordják vissza a rúgásait. Lechler a jó példa közel 56 yard-ra rúg átlagban, de a nettója ugyan úgy 39, mint Huberé. Azért persze jó lenne ha egyszer (mondjuk a Vasas ellen) a saját 10esünkről vágná in20-ra 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tatenek már több 10+ yardos visszahordása volt, mint Cosbynak az egész tavalyi szezonban, de az igazán nagy play még nem jött össze, de erről nem csak ő tehet.

Huberrel nekem sebajom, nem biztos h mindig jó ha Hanoiba rúgja a lasztit, ha nagyobb a hangtime előbb ér oda a cover team.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Tate? A 16 kísérletével ligaelső, de az átlaga a 27. helyre jó csak. Akar, de nem tud... Szerencsére labdabiztos (kop-kop), bár néha rossz nézni mibe megy bele.

Ha már punt. Huberen nem igazodom el. Nagyon örültem, amikor Larsont végre lecseréltük, de többet vártam.
Huber puntjait átlag átlag 5,4 yarddal hordják vissza (pontosabban ennyi a nettó-bruttó különbség), ami elég jó. Így hiába rúg viszonylag rövidet, a nettója majdnem annyi, mint a dinamitlábú Lechleré. 25 puntjából 9 volt 20on belül. Ebben csak Rocca jobb nála. Nem rossz számok, de azért hiányolom, hogy amikor szorult helyzetben vagyunk nem rúgja át a pályát. Illetve a az átlagai alig jobbak, mint a kiutált Larsoné volt.

Ti milyennek látjátok?nasheem
Szerintem Huber a legkisebb bajunk.
Tate alapjáraton nem rossz visszahordó és nem rossz elkapó, valamiért nem tud meglépni a labdákkal, igaz blokkokat sem nagyon kap. Nyakába zuhan a fél csapat. Hawkins meg hatalmas playa lehet, totál meglepődtem...amit az első elkapásánál is produkált, WOW.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Tate? A 16 kísérletével ligaelső, de az átlaga a 27. helyre jó csak. Akar, de nem tud... Szerencsére labdabiztos (kop-kop), bár néha rossz nézni mibe megy bele.

Ha már punt. Huberen nem igazodom el. Nagyon örültem, amikor Larsont végre lecseréltük, de többet vártam.
Huber puntjait átlag átlag 5,4 yarddal hordják vissza (pontosabban ennyi a nettó-bruttó különbség), ami elég jó. Így hiába rúg viszonylag rövidet, a nettója majdnem annyi, mint a dinamitlábú Lechleré. 25 puntjából 9 volt 20on belül. Ebben csak Rocca jobb nála. Nem rossz számok, de azért hiányolom, hogy amikor szorult helyzetben vagyunk nem rúgja át a pályát. Illetve a az átlagai alig jobbak, mint a kiutált Larsoné volt.

Ti milyennek látjátok?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem lehet betelni a védelmünk káprázatos statisztikáival.
40 drive-ot kezdtek ellenünk, ebből 29 puntra végződött, sőt ezek közül 15 3&out volt. Közel 40% bakker. Parádé. Összesen 64 1st downt csináltak ellenünk, azaz drive-onként kb másfelet.

Ez ugye egyben azt is eredményezi, hogy a field pos csatát szinte minden meccsünkön nyertük. Talán csak a SF hozta x-re ellenünk. 42 drive-unkból 10szer kezdtünk az ellenfél térfelén, úgyhogy Tate mindösszesen 9es átlaggal hord vissza. Magyarán a shortfieldeket is a Dnek köszönhetik elsősorban Daltonék. Zimmer és fiai tökéletesen megágyaznak a rookie O-nak.nasheem
Tate mondjuk ritka szar visszahordó, nem értem miért vele próbálkozunk, remélem ha Pac...izé Adam Jones felépül, akkor ő átveszi ezt a szerepet. 😊MarioAna
En Hawkinsra kivancsi lennek


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Nem lehet betelni a védelmünk káprázatos statisztikáival.
40 drive-ot kezdtek ellenünk, ebből 29 puntra végződött, sőt ezek közül 15 3&out volt. Közel 40% bakker. Parádé. Összesen 64 1st downt csináltak ellenünk, azaz drive-onként kb másfelet.

Ez ugye egyben azt is eredményezi, hogy a field pos csatát szinte minden meccsünkön nyertük. Talán csak a SF hozta x-re ellenünk. 42 drive-unkból 10szer kezdtünk az ellenfél térfelén, úgyhogy Tate mindösszesen 9es átlaggal hord vissza. Magyarán a shortfieldeket is a Dnek köszönhetik elsősorban Daltonék. Zimmer és fiai tökéletesen megágyaznak a rookie O-nak.nasheem
Tate mondjuk ritka szar visszahordó, nem értem miért vele próbálkozunk, remélem ha Pac...izé Adam Jones felépül, akkor ő átveszi ezt a szerepet. 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Nem lehet betelni a védelmünk káprázatos statisztikáival.
40 drive-ot kezdtek ellenünk, ebből 29 puntra végződött, sőt ezek közül 15 3&out volt. Közel 40% bakker. Parádé. Összesen 64 1st downt csináltak ellenünk, azaz drive-onként kb másfelet.

Ez ugye egyben azt is eredményezi, hogy a field pos csatát szinte minden meccsünkön nyertük. Talán csak a SF hozta x-re ellenünk. 42 drive-unkból 10szer kezdtünk az ellenfél térfelén, úgyhogy Tate mindösszesen 9es átlaggal hord vissza. Magyarán a shortfieldeket is a Dnek köszönhetik elsősorban Daltonék. Zimmer és fiai tökéletesen megágyaznak a rookie O-nak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
"Bengals linebacker Dontay Moch is practicing with the team for the first time since breaking his foot during the preseason opener in Detroit two months ago. The injury was believed to keep him from playing between 4-8 weeks, with a general belief he could be back sooner rather than later. - Cincy Jungle

Várom, hogy játszhasson. Hátha még lendít egy kicsit az amúgy sem rossz front 7-ön, ill. jobban mondva a pass rushon.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy a hétvégi bills elleni meccset honnan tudnám letölteni. Mivel ahonnan eddig letudtam szedni a meccseket azokon az oldalakon most nincs fenn és sehol nem lelni. 😕 Viszont nagyon kellene. Köszönöm!morzsi
Nasheemot érdemes keresni PM-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
morzsi 6
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy a hétvégi bills elleni meccset honnan tudnám letölteni. Mivel ahonnan eddig letudtam szedni a meccseket azokon az oldalakon most nincs fenn és sehol nem lelni. 😕 Viszont nagyon kellene. Köszönöm!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rrxVuILpynk
megkockáztatom Hall óta a legjobb pickünk az első körben.
jajj de nagyon jó döntés volt!!!gabtsi
Circus catch 😀 találó.

Nagyon remélem, hogy Simpson összeszedi magát, mert nincs olyan CB páros, aki ellen nem lehetne bátran odatenni őket. Shipley persze hiányozni fog slotból, de Greshammel együtt ők épp elég célpontot kell hogy jelentsenek Daltonnak. Még csak nem is kell egy Rivers szerű kar vagy Brees szintű pontosság, hogy megtalálja valamelyiket. Ígéretes felállás.nasheem
nagyon hiányzik Shipley!!! (nekem) 😕

viszont Gruden nem sok szerepet osztott számára, én legalábbis ezt láttam, míg játszott! (kedvencem volt..😕
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rrxVuILpynk
megkockáztatom Hall óta a legjobb pickünk az első körben.
jajj de nagyon jó döntés volt!!!gabtsi
Circus catch 😀 találó.

Nagyon remélem, hogy Simpson összeszedi magát, mert nincs olyan CB páros, aki ellen nem lehetne bátran odatenni őket. Shipley persze hiányozni fog slotból, de Greshammel együtt ők épp elég célpontot kell hogy jelentsenek Daltonnak. Még csak nem is kell egy Rivers szerű kar vagy Brees szintű pontosság, hogy megtalálja valamelyiket. Ígéretes felállás.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
PFF:
@SamMonson: Andrew Whitworth is the best LT in football. There, I just made it official; Tops our rankings after 4 weeks.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rrxVuILpynk
megkockáztatom Hall óta a legjobb pickünk az első körben.
jajj de nagyon jó döntés volt!!!

ami nem hajlik, az törik!