Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
olyan opció nincs hogy rivers-mau-howard trió?Rush
nekem is megfordult a fejemben ez a variáció. Lawson katasztrófa. Howard jó, de nem jó annyira, hogy Rivers padozzon miatta.

Én azért csóró Muckelroy-t sajnálom, mert most lett volna esélye bekerülni a csapatba. Egyébként Moch-t teljesen kihagyjuk a spekulálásból, pedig elég motivált ahhoz, hogy dobbantson. Nem lepne meg, ha Lawson-t a padra küldené. Miután felépült persze.Amadeus91
elég kategorikusan zárták ki a Rivers to SAM opciót egyes források, én annyira nem látom lehetetlennek, de teljesen más kávéház. az biztos, hogy Howard SOKKAL jobb coverben (de még Brandon Johnsonnál is), így nickelben egyérteműen ő marad fent. viszont Rivers talán a legbiztosabban szerelő LB a csapatban, ami futásnál igen jól jön. kíváncsi leszek, hogy oldják meg.
kirakni drága lenne.

Moch egyelőre nem több egy újoncnál, aki pozícióváltáson megy át, tanulja (majd sérülése után) az új szerepet, és az első év(ek)ben maximum mint szituációs passzsiettető számítunk rá. hogy ő a kezdőből kiszorítson vkit, kevés esély van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Howard jó, de nem jó annyira, hogy Rivers padozzon miatta.Amadeus91
Szerintem bőven többet csinál.


Mikey
Hát ebben a szezonban tuti 😊
Rivers majdnem kizárt, hogy backup legyen. Szerencsére Zimmerben megbízhatunk, hogy a lehető legjobb LB sort teszi majd össze. Ha lesz Rivers és Moch is, meg Muckelroy is előbb-utóbb, elég jó mélysége lesz ennek az egységnek. Talán a legjobb a teljes csapatban. Egy kiemelkedő vezér hiányzik csak. Reméljük valamelyikük kinövi magát.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Nasheem, azt szeretném kérdezni, hogy nem tudnád Avi-ba feltenni? Nem kell HD, csak simán AVI... nekem valamiért nehezen játssza le a VLC, az asztali meg sehogy, így meg kb. napokat töltök konvertálással. (valszeg az én gépem gyenge hozzá)Amadeus91
Szia, én is csak konvertálni tudnám. Körbenézek majd a TYTen, hogy van-e avi, de nem vagyunk egy kirakatcsapat, így a meccseinket általában csak 1-1 ember rögzíti és tölti fel.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 533
Howard jó, de nem jó annyira, hogy Rivers padozzon miatta.Amadeus91
Szerintem bőven többet csinál.


Ha off day, akkor tryout:

According to Aaron Wilson of The National Football Post and scout.com, the Bengals tried out former Seattle Seahawks, Carolina Panthers and San Francisco 49ers defensive lineman, Kentwan Balmer. Balmer was a former first round pick of the 49ers in the 2008 NFL draft. He played for the 49ers until 2010 when he was traded to the Seahawks for a sixth-round pick.

After recording a career high in tackles in 2010, the Seahawks cut Balmer during this year's preseason. After that, he was claimed off of waivers by Carolina. He was then let go by the Panthers during their final cuts and ended up trying out for Cincinnati on Tuesday. - CJ
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Nasheem, azt szeretném kérdezni, hogy nem tudnád Avi-ba feltenni? Nem kell HD, csak simán AVI... nekem valamiért nehezen játssza le a VLC, az asztali meg sehogy, így meg kb. napokat töltök konvertálással. (valszeg az én gépem gyenge hozzá)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
olyan opció nincs hogy rivers-mau-howard trió?Rush
nekem is megfordult a fejemben ez a variáció. Lawson katasztrófa. Howard jó, de nem jó annyira, hogy Rivers padozzon miatta.

Én azért csóró Muckelroy-t sajnálom, mert most lett volna esélye bekerülni a csapatba. Egyébként Moch-t teljesen kihagyjuk a spekulálásból, pedig elég motivált ahhoz, hogy dobbantson. Nem lepne meg, ha Lawson-t a padra küldené. Miután felépült persze.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
olyan opció nincs hogy rivers-mau-howard trió?


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Rivers lehet, hogy IRen végzi (reedy tweet)? Howard eddig nagyon tetszik, de azért Rivers jó lenne ha jönne 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 533
Leonard!!! A game winning drive-ban egymaga hozott vagy 30 yardot 2 playből. Nem hiába szeretjük. 😊

A második félidei Dalton már az a Dalton volt, akit az 1-2. meccsen megszoktunk. Magabiztos, pontos. Sőt, több is volt annál. Futott TD 3 yardról (mekkora playhívás volt egyébként...), futott 1st down a GW drive-ban... nagyon komolyan vette Gruden mondatait. Azt tudtam, hogy fejben bőven NFL érett, de még annál is jobban, mint sejtettem korábban.
Az O-line-nak elég rossz napja volt, Smith 2 false start, és nem egyszer nagyon megverte az embere, McGlynn sem volt jobb az utolsó meccsen látott Bolingnál (Williams ide nagyon kell még idén), és hát Cook és Livings is küzdött erősen az emberével.
Green és Gresham nagyszerű, ellenben Simpsonon nagyon meglátszik az ügye... de persze mutatja nagyságát, hogy a végén bemutatott egy 1st down érő elkapást. Caldwell... hihetetlen... 2 INT-t szednek róla, de Dalton TD-ja előtt azért amikor kellett ő is hozta magát.

A védelem pedig ISTEN üzemmódba kapcsolt úgy egészében, nem is akarok kiemelni senkit. Zimmer bizonyította zsenialitását.

Egyébként, védelem, big playek. Persze a turnoverek hiányoznak, de egy-egy TFL mindig akkor jön BÁRKITŐL, amikor igazán kell. Szóval amíg ezek megvannak, nekem a labdaszerzések nem hiányoznak.

Imádnivaló ez a csapat, és ha a védelem így folytatja, akkor bőven több lehet az 5 W-nél, amit vártam előzetesen. Persze véletlenül sem div. győzelemre gondolok most, de egy .500 közeli szezon összejöhet.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igazából egy dolog hiányzik, a nagy játék. mert ugyan nagyon kevés yardot engedünk, de a turnover még nem jön úgy mint talán kellene. egy _igazán_ nagy D rendszeresen szerez pontot, és sok labdát. 2005ben közel nem volt ilyen szintű játék, de a legtöbb labdát szerezték a ligában és sima po.
de fiatal a csapat és 6 új kezdő van, minél jobban félnek tőlük annál könnyebb lesz.

editke: a főokosok miatt ne aggódjál, a cincinnatii kötődésű Peter King négy hét alatt, ha két sort tudott szentelni a csapatnak akkor lehet sokat mondok. senkit nem érdekel mi történik az ország ehhez hasonló részein.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
én arra vagyok kíváncsi mikor ébrednek rá a nagyokos amcsi szakértők, hogy milyen "baszó" védelmünk van!!! egyenlőre még csak ilyen "nuttiest" play rangsorokba férünk bele, mint Caldwell-é volt!
de ami késik nem múlik... 😊
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Én amiatt vagyok boldog, hogy egy szinte a 0-ról újjáépülő csapat ennyire szerethetően játszik, és a szurkolótábor is így áll hozzá, nem kiabálunk egy Dalton INT-nél, hogy takarodjon, Greenre én is mondtam pár rossz szót, de bebizonyította, hogy ő is képes teljesíteni ha akar, és bíznak benne. Továbbá a Defense-re nem találok szavakat, főleg a front4-re, álmodni nem mertem volna, hogy így fognak szerepelni, JoJo hiányát ők próbálják pótolni (elvégre jó passrush feljavítja a secondaryt), Clements pedig futás ellen nagyon jó, ezt eddig is tudtuk. Nelson és Mau feljavulása pedig csak hab a tortán, ha Sands vagy Mays beválna SS poszton, az pedig maga lenne a tökély.
WHO DEY? 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 533
Na végre elértem odáig, hogy megnézzem a meccset. Negyedenként bepötyögök majd néhány gondolatot, ha esetleg voltak már, előre is elnézést, direkt átgörgettem az olyan hsz-eket...

Szóval 1. negyed.
- a D# konkrétan tökéleteset hozott. Jackson max. 3 yardot fut, érdemi elkapás meg 1 db volt, az is egy felütött labdából [Roosevelt 25 (?) yardos elkapása] a végén. Egyébként valaki mindig üti Fitzpatricket. Ja és hála a Bills spread offense-ének, Lawsont nem is láttam pályán, ami jó.
- érdekes, hogy a run block még jól is megy, ellenben a pass prot botrányos. Scott végre kapott pár carryt, hozott is két 1st downt. Dalton botrány homály (bár ezt még írtam eredménykövetőben), Pressley viszont szépen takarít. A fent linkelt playen pedig még mindig vigyorgok, eszméletlen, ahogy a két elit T félrerak szumma 8 embert. Ja és a playhívás amúgy király, Gruden kavarja a lapokat szépen, az már persze más kérdés, hogy a srácok mit hoznak ki belőle.

2.
öö... sok újat nem tudok írni, max. annyit, hogy a run block is döglődött. Mondjuk így utólag már az 1. negyedben sem volt jó.
Azért az hihetetlen, hogy INT-nek számít az a Caldwell kezén-lábán végigpattogó labda... értem én, hogy valaminek el kell könyvelni, de ehhez Daltonnak nem sok köze volt... na mindegy, a 2. INT legalább tisztán az ő hibája volt. Ej de csúnya dobás volt. Persze jellemző, hogy Caldwell embere szedte el a lasztit.
A védelem benézett 3 playt (Jennings...), és 14 pontba került. Hát igen. Egyébként jók, na.
Huber puntjai viszont nagyon rövidek...

3.
Gyááá mekkora catch AJ-től!!!
Hm... valamit nagyon megtaláltak a videós emberek, mintha nem is ugyanazt a meccset nézném.
Andyt is aki helyretette fejben... innen is csókolom a kezeit!
Vagy nem lehet, hogy az 1. félidőben nem is Andy, hanem Palmer irányított? 😛
Gresham TD-jánál olyan pontos volt a passz, hogy csak na. Éppen a corner kezei fölött hullott le a laszti... Hawkins elkapásánál is pont oda ment az a labda, ahova kell. Az első félidőben ez két sima INT lett volna...
A védelem meg ott folytatja, ahol abbahagyta. Továbbra is jó érzés Lawsont nem látni.

...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja 😀 már megállapítottam magamban, hogy az avatarod nagyon stimmt das!

btw, zimmernek is óriási meccse volt, az különösen tetszett, amikor az első Bills 3rd downon, MJ belépett középre kicsit távolabb a LOS-tól két pontosban, mellette Dunlap a földön, majd a play indulásakor mindkettő hátralépett coverbe, a bills fal jobb oldala senkit nem blokkolt, bal oldalt meg üresen jött crocker. ugyan el tudta dobni Fitz, de hogy pontos is legyen esélye se volt. és Jennings is jól fogta why so serioust, ebben a playben is meg úgy en bloc a meccsen, egy playt kivéve amiből az egyetlen TD-t csinálták.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
igen, illetve szembetűnő volt, hogy SOKKAL többet lépett ki a zsebből, ha az összeomlott, mint a korábbi meccseken, ami szintén a kérés része volt. nagyon jól és gyorsan reagál az utasításokra, ami nem rossz. viszont látványosan sok gondunk volt a fal belsején. jó-jó kyle williamsék nem akárkik, de akkor is. ennek ellenére már meg nem mondom melyik endzone passznál, még meg is ütötték Andyt, nem tudott beleállni, de így is repült hosszan a labda. karerővel se látok _akkora_ gondot, a mély passzok pontosságán kell még sokat javítani, és jó lesz ez.

máskülönben végre rendesen használtuk greshamet. simán 100 yard felett van ő is ha nem hibázza el párszor (főleg az első félidőben) Dalton. Clements volt még gecire nagyon jó. ez kell!
a DL-ra sajnos nem tudok jelzőt.gabtsi
A Defense a "Kill'em All" kategóriában van!! 😊)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen, illetve szembetűnő volt, hogy SOKKAL többet lépett ki a zsebből, ha az összeomlott, mint a korábbi meccseken, ami szintén a kérés része volt. nagyon jól és gyorsan reagál az utasításokra, ami nem rossz. viszont látványosan sok gondunk volt a fal belsején. jó-jó kyle williamsék nem akárkik, de akkor is. ennek ellenére már meg nem mondom melyik endzone passznál, még meg is ütötték Andyt, nem tudott beleállni, de így is repült hosszan a labda. karerővel se látok _akkora_ gondot, a mély passzok pontosságán kell még sokat javítani, és jó lesz ez.

máskülönben végre rendesen használtuk greshamet. simán 100 yard felett van ő is ha nem hibázza el párszor (főleg az első félidőben) Dalton. Clements volt még gecire nagyon jó. ez kell!
a DL-ra sajnos nem tudok jelzőt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 533
Zseniális. 😊

BTW - bár a meccset még mindig nem láttam - Dalton futott TD-ja hatalmas felismerés volt. Milyen szépen bekacskázott az end zone-ba!
Megfogadta Gruden azon kijelentését, miszerint OC urunk szeretné, ha Andy többet futna, ha a szükség is úgy hozza. 😊

IMÁDOM a kölyköt.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt nem is szúrtam ki, de mekkora ahogy betakarja őket 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Whit 😀
http://s86.photobucket.com/albums/k82/firstpick/?action=view¤t=2011-10-03_22-05-00_875.mp4gabtsi
Azért André is odébbtett 3 embert 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Whit 😀
http://s86.photobucket.com/albums/k82/firstpick/?action=view¤t=2011-10-03_22-05-00_875.mp4

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
ersze-persze, én sem lehúzni akartam. Jó lesz ő, csak rohadt nagyok voltak a várakozások, így hogy rögtön a kezdőben találta magát.nasheem
Ahhoz képest, hogy 3. számú G-nak indult, és végül ilyen-olyan okokból kezdett, egyáltalán nem vallott szégyent Boling.
Impresszív kezdés után erős visszaesés volt nála ugyan, de ugyanez elmondható pl. Andy barátunkról is.

De ugye rookie-knál ez már csak így megy. A tanulópénzt meg kell fizetni. Mindkettejüknél tudtuk, hogy project playerek, szóval türelemmel kell lenni irányukba. (Tudom, hogy tudjátok, csak valamiért jól esik n+1-edjére is leírni.)

Na nézzük a meccset... nagy élmény lesz, valamiért úgy érzem.Mikey
majd írj ha végeztél...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 533
ersze-persze, én sem lehúzni akartam. Jó lesz ő, csak rohadt nagyok voltak a várakozások, így hogy rögtön a kezdőben találta magát.nasheem
Ahhoz képest, hogy 3. számú G-nak indult, és végül ilyen-olyan okokból kezdett, egyáltalán nem vallott szégyent Boling.
Impresszív kezdés után erős visszaesés volt nála ugyan, de ugyanez elmondható pl. Andy barátunkról is.

De ugye rookie-knál ez már csak így megy. A tanulópénzt meg kell fizetni. Mindkettejüknél tudtuk, hogy project playerek, szóval türelemmel kell lenni irányukba. (Tudom, hogy tudjátok, csak valamiért jól esik n+1-edjére is leírni.)

Na nézzük a meccset... nagy élmény lesz, valamiért úgy érzem.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
namizu? mindenki újranézi? 😊
van mit!!! 😊))
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Jó, hogy jön az öreg. Egyébként Boling sem vallott szégyent! Hosszú távon jó kilátásai lesznek.Amadeus91
Boling nekem egyelőre alig tűnik többek, mint egy ígéretes projekt playa. Remélem idén még bírja szusszal az öreg, jövőre meg összerakjuk Bolingot. Futástámogatásban nagyon kevés még, amit mutatott. Kicsit túl mély volt a víz.nasheem
de nem is volt katasztrófa. Egyébként is a project playerek izgalmasabbak. 😉Amadeus91
Persze-persze, én sem lehúzni akartam. Jó lesz ő, csak rohadt nagyok voltak a várakozások, így hogy rögtön a kezdőben találta magát.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Jó, hogy jön az öreg. Egyébként Boling sem vallott szégyent! Hosszú távon jó kilátásai lesznek.Amadeus91
Boling nekem egyelőre alig tűnik többek, mint egy ígéretes projekt playa. Remélem idén még bírja szusszal az öreg, jövőre meg összerakjuk Bolingot. Futástámogatásban nagyon kevés még, amit mutatott. Kicsit túl mély volt a víz.nasheem
de nem is volt katasztrófa. Egyébként is a project playerek izgalmasabbak. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?