Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Mikey, ebből hányat tudtál? 😊
http://news.cincinnati.com/article/20110926/SPT02/109270322/10-things-you-don-t-k-now-about-Rey-Maualuga?odyssey=tab|topnews|text|Bengalsnasheem
Nem sokat, 4-et. De mondjuk példának okáért a 3-ast és 4-est miért kéne tudnom? (Ez költői kérdés, természetesen.)


Brett Swain WR is workouton járt tegnap. 2008-as 7. körös Packers pick, azóta inkább kevés, mint sok lehetőséggel az NFL-ben.
Gondolom nézegetik az embereket Simpson esetleges eltiltása esetére.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Kellett nekem Portis-t emlegetni mi? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Mikey, ebből hányat tudtál? 😊
http://news.cincinnati.com/article/20110926/SPT02/109270322/10-things-you-don-t-k-now-about-Rey-Maualuga?odyssey=tab|topnews|text|Bengals

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Lehet pont azért nem ő jön, mert az RB-nek úgyse dob gyakran Andy. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm.... én B-Westnek jobban örültem volna, neki a keze is igen jól használható.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
According to a Tweet from Jason La Confora the Cincinnati Bengals worked out running back Clinton Portis on Tuesday and that the former Washington Redskin is currently taking a physical with the team. - Cincy Jungle

Arra a 3 hétre, míg Benson pihen, akár jöhet is.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
So what happens Monday? Lewis basically guarantees victory over the Buffalo Bills -- who are 3-0 and the NFL's hottest team.

"We're early in the year. We've got a lot of season ahead of us," Lewis said, according to The Associated Press. "And you know, at the end of the week when we're 2-2, there's going to be probably the other third of the league in the same situation."

ámen. 😊nhm
mást nem nagyon mondhat egy edző, képzeld csak el ha azzal állna elő, hogy totális vereség lesz, és semmi esélyünk.
maga és a csapat alatt vágná a fát.Rush
obviously... 😀
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
So what happens Monday? Lewis basically guarantees victory over the Buffalo Bills -- who are 3-0 and the NFL's hottest team.

"We're early in the year. We've got a lot of season ahead of us," Lewis said, according to The Associated Press. "And you know, at the end of the week when we're 2-2, there's going to be probably the other third of the league in the same situation."

ámen. 😊nhm
mást nem nagyon mondhat egy edző, képzeld csak el ha azzal állna elő, hogy totális vereség lesz, és semmi esélyünk.
maga és a csapat alatt vágná a fát.


több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sok értelme nincs a Miami szempontjából.
Hennet egész összekapták a képességeihez mérten, jövőre meg vszínűleg (vagy idén) új HC lesz.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most megint elkezdődtek ezek a Palmer pletykák, állítólag 2. kört kérünk a Miamitól. ami várhatóan magas is lenne, korrekt deal lenne, kár h esélytelen (még).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
So what happens Monday? Lewis basically guarantees victory over the Buffalo Bills -- who are 3-0 and the NFL's hottest team.

"We're early in the year. We've got a lot of season ahead of us," Lewis said, according to The Associated Press. "And you know, at the end of the week when we're 2-2, there's going to be probably the other third of the league in the same situation."

ámen. 😊
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én speciel az egész lb sorral nem vagyok megelégedve. maunak volt egy erős első éve, azóta meg 'nem sok semmi'.
emlékszem egy 3. és x szituációra, amikor mau csak állt és várta a rb-t, hát persze hogy beszopkodtuk, persze ha neki rongyol mint egy igazi middle linebacker, ott kő kövön nem marad. és sok a misstackle-je. persze nem figyelem úgy a dolgokat mint Ti, de egy két dolog nekem is szembeötlő.Rush
Én sem vagyok elégedett vele, de türelem vele kapcsolatban is. 3. meccse volt középen.Amadeus91
türelem az van határtalan mennyiségben minden egyes alkalmazottra már, még a vécépucoló jolikanénire is... csak nehogy újabb rebuilding-en kapjuk magunkat 5 év sikertelenség után :S

jó lenne már újra egy masszív csapatot látni, mint ami volt 05ben 😊
dalton éra nagyon ígéretesnek tűnik, csak aztán semmi szerencsétlenség 😊


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
én speciel az egész lb sorral nem vagyok megelégedve. maunak volt egy erős első éve, azóta meg 'nem sok semmi'.
emlékszem egy 3. és x szituációra, amikor mau csak állt és várta a rb-t, hát persze hogy beszopkodtuk, persze ha neki rongyol mint egy igazi middle linebacker, ott kő kövön nem marad. és sok a misstackle-je. persze nem figyelem úgy a dolgokat mint Ti, de egy két dolog nekem is szembeötlő.Rush
Én sem vagyok elégedett vele, de türelem vele kapcsolatban is. 3. meccse volt középen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én speciel az egész lb sorral nem vagyok megelégedve. maunak volt egy erős első éve, azóta meg 'nem sok semmi'.
emlékszem egy 3. és x szituációra, amikor mau csak állt és várta a rb-t, hát persze hogy beszopkodtuk, persze ha neki rongyol mint egy igazi middle linebacker, ott kő kövön nem marad. és sok a misstackle-je. persze nem figyelem úgy a dolgokat mint Ti, de egy két dolog nekem is szembeötlő.


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
picit lehiggadva.
. egyszerűen vicc, hogy ezzel nem tudunk mit kezdeni. kíváncsi leszek, hogy ha Rivers visszatér akkor ő vagy howard megy át az erős oldalra, mert amit Lawson művel az egyszerűen röhej. de összességében ez férfimunka volt, a javából.

gabtsi
maximálisan egyetértek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Though the information made available to the public is limited (and we imagine will stay limited while an investigation is ongoing), Lewis "expects Simpson to practice this week" in anticipation for their week four meeting against the undefeated (and impressive) Buffalo Bills. - Cincy Jungle

😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
caldwell viszont nagyon meglepett, simán jó lehetne kezdőként.Rush
Yeah. Végre valaki más is kezdi azt látni, amit én már 2 éve mondok. 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
picit lehiggadva.
nagyon tetszett a D, ezt szeretném látni mindig. rendszerint, szar meccs után (álá Denver) összekapják magukat és zúznak, úgyh biztam benne, hogy most is így lesz. de még annál is jobb volt mint amire számítottam, főleg a DL. Szerencsétlen Anthony Davisnek egy snap nem telt el úgy, hogy ne lett volna óriási gondban, és belülről is jött rendesen a nyomás, talán csak MJ volt egy kicsit gyengébb a szokásosnál, ami a pass rusht illeti. futást is fogtuk, ott volt a kulcs labdaszerzés, amivel sajna nem tudtunk mit kezdeni.
mi volt megint az egyetlen aspektusa az ellen offense-nek amit nem tudtunk megoldani ? dobergéééss.... persze hogy a TE. egyszerűen vicc, hogy ezzel nem tudunk mit kezdeni. kíváncsi leszek, hogy ha Rivers visszatér akkor ő vagy howard megy át az erős oldalra, mert amit Lawson művel az egyszerűen röhej. de összességében ez férfimunka volt, a javából.

az offenseen igazán nincs min meglepődni, egy a 49ersnél jóval gyengébb D ellen se jöttek a 3rd downok, amik ráadásul rendre hosszúak is. az első drive-ot nagyon felrajzolta gruden, onnantól meg elfogyott az ötlet. pedig még benson úgy ahogy futott is, voltak közepes futásai, de egyszerűen nem ment. Daltonnak kb 4 intje lehetett volna, abból kettőt fogtak meg végül, de még ez is fele annyi mint amit Brady dobott tegnap, szal benne van. főleg egy rookienál. green "fikázás" érthetetlen, nem is akarok vele foglalkozni. és még így is meglehetett volna, de nem tudtunk td-t vinni, a mau nélküli, fáradt D meg egy drive-ot benyelt, ez is benne van.

a héten jön a Bills, a 88-as AFC döntő óta nem nyertünk, pedig nem sokszor voltak azóta, hogy veretlenek lennének. a spread ellen kíváncsi vagyok mit alkot a D, ha Jacksont meg tudjuk fogni elhiszem hogy olyan jó a D mint gondolom.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
volt több hosszú játéka, csak vagy dalton dobott hosszút, vagy le kettőzték és esélytelen volt. agilitásával nincsenek problémák, inkább ez amit ulpianus fórumtárs írt. szokni a környezetet, csak hát naivitásom miatt, azt hittem sokkal egyszerűbb lesz neki..

caldwell viszont nagyon meglepett, simán jó lehetne kezdőként. kár hogy első negyed után eltűnt.

egyébként fanene az, aki még úgy ki tűnt a többiek közül. (na meg a rövid haja 😀)


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Az a lényeg, amit ulpi ír. Oké, hogy hatalmas tehetség AJ, de ettől még neki is tanulnia kell a WCO-t, és hát az NFL is egészen más szint, mint a college.

Jó lesz Green, csak időt kell adni neki.

Főleg, hogy új OC, rookie QB, nyáron nulla minicamp, rookie camp...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Green sztem fizikálisan (agilitás, gyorsaság, erő stb) tökéletesen megfelel minden kívánalomnak.
Én azt látom, hogy ő most tanulja a route-ok megfutásának profi módját. A playbookot is, az apró trükköket (3-4 dologra kell figyelni egy route során, minden útnak van pár trükkje, ami sokat segít. A jó CBk persze mind ismerik ezeket is). Amilyen lelkiismeretes, ez sztem zavarja őt, amíg nem megy tökéletesen.
Amint ez megoldódik, már mehet ösztönből tehetségből az a plusz, ami őt jellemezte eddig is. És onnantól jó lesz, nagyon jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
rengeteg pro-kontra érvet lehet felhozni erre. de azért tény hogy titkon még is csak többet várunk tőle. (green)
senki se mondta hogy váltsa meg a világot, de azért legyen egy szolid stabil teljesítménye, rookie qb ide vagy oda.

dalton bizonyított.. legalábbis nekem igen. tökös legény aki oda tudja dobni az emberhez a labdát. csak normális play hívás kell ide.
visszatérve greenhez, meg van benne minden, hogy képes legyen elszakadni a cornerétől, és ezt láttuk is. hihetetlen mód agilis játékos.Rush
Greenről nekem pont hogy az ellenkezője ugrik be, hogy még nem vette fel az NFL ritmusát, elég lassúnak tűnik, nem nagyon tud a cb-ktől elszakadni. Egyedüli hosszabb játéka az a Gradkowski TD-nél volt, de az sem rajta múlott...
Nem kötekedek, csak én így látom, DE természetesen szurkolok Greennek hogy belendüljön 😉 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
rengeteg pro-kontra érvet lehet felhozni erre. de azért tény hogy titkon még is csak többet várunk tőle. (green)
senki se mondta hogy váltsa meg a világot, de azért legyen egy szolid stabil teljesítménye, rookie qb ide vagy oda.

dalton bizonyított.. legalábbis nekem igen. tökös legény aki oda tudja dobni az emberhez a labdát. csak normális play hívás kell ide.
visszatérve greenhez, meg van benne minden, hogy képes legyen elszakadni a cornerétől, és ezt láttuk is. hihetetlen mód agilis játékos.


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Nem akarom én sem temetni a csapatot, viszont a passzjátékból 1 valamit nagyon hiányolok:
A Greenre felívelt labdákat, mint a Lionsnál CJ-re, vagy a panthers is játszotta ezt. Na most vagy Dalton nem bízik ennyire benne, vagy kivették a playbookból, vagy nem tudom...MarioAna
MegaTron már első évében NFL kész, 1. számú elkapó volt, aki eddig is, ha nagyanyám dobált neki, akkor is megvolt meccsenként 80-100 yard. Green egyelőre szenved a védőivel, szerintem azért nem dobnak rá, mert a legtöbbször nem tiszta célpont. Türelmesnek kell lennünk, majd beindul ez.

Igazából a tegnapi meccs alapján nincs senki akit negatívan ki lehet emelni, mert az egész döglődött, mind2 oldalon kb. Rucker meg game of the Career -t nyomott.Amadeus91
Értem én, de pont személy szerint rá mondták draft előtt, hogy CJ óta ő a legjobb elkapó prospect a drafton (jó tudom olyankor mindenki future hall of famer 😀 ), ahhoz képest egy Haden-Rogers kettős leszedte a pályáról (Haden mondjuk azon a meccsen beast módban tolta azt aláírom).
Bár tényleg nem lehet kiemelni őt sem negatívan, mert az egész csapat gyengén játszott tegnap, de azért egy 1/4-es elkapótól én többet várnék 😐 .MarioAna
Haden évek óta ismeri. Ugye egy elkapónál sokat nyom a latba, hogy mennyi labdát kap..a "nem mondjuk ki a nevét a topikban" effektus, hogy " nem tudom magamnak dobni a labdát". Viszont teljesen érthető, hogy Dalton-t nem viszik bele a rizikós játékokba. Nem hiszem, hogy Megatron módján fog rögtön berobbanni, de lesznek szerintem nagy Playek tőle. Amúgy JJ sem villog eddig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Nem akarom én sem temetni a csapatot, viszont a passzjátékból 1 valamit nagyon hiányolok:
A Greenre felívelt labdákat, mint a Lionsnál CJ-re, vagy a panthers is játszotta ezt. Na most vagy Dalton nem bízik ennyire benne, vagy kivették a playbookból, vagy nem tudom...MarioAna
MegaTron már első évében NFL kész, 1. számú elkapó volt, aki eddig is, ha nagyanyám dobált neki, akkor is megvolt meccsenként 80-100 yard. Green egyelőre szenved a védőivel, szerintem azért nem dobnak rá, mert a legtöbbször nem tiszta célpont. Türelmesnek kell lennünk, majd beindul ez.

Igazából a tegnapi meccs alapján nincs senki akit negatívan ki lehet emelni, mert az egész döglődött, mind2 oldalon kb. Rucker meg game of the Career -t nyomott.Amadeus91
Értem én, de pont személy szerint rá mondták draft előtt, hogy CJ óta ő a legjobb elkapó prospect a drafton (jó tudom olyankor mindenki future hall of famer 😀 ), ahhoz képest egy Haden-Rogers kettős leszedte a pályáról (Haden mondjuk azon a meccsen beast módban tolta azt aláírom).
Bár tényleg nem lehet kiemelni őt sem negatívan, mert az egész csapat gyengén játszott tegnap, de azért egy 1/4-es elkapótól én többet várnék 😐 .

Burrow > Luck valaha is