Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Mortensen: "Bengals plan to play WR Jerome Simpson vs. 49ers despite being excused from practice following marijuana bust at home this week."vassadi
According to Bengals.com's Geoff Hobson, the Bengals will not confirm the report that Jerome Simpson is going to play against the 49ers this afternoon. According to Hobson, they are expected to announce his status before the inactive list comes down at 11:30 a.m. - Cincy Jungle


Gondolom megy a dilemmázás lelkesen a staff tagjai között, hogy mi lenne a helyes.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Benson valószínűsíthető 3 meccses eltiltása miatt jövő héten Larry Johnson érkezik workoutra.vassadi
Végülis tavaly előtt Benson sérülésekor már összehozott egy 100+ yardos meccset...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 562
Benson valószínűsíthető 3 meccses eltiltása miatt jövő héten Larry Johnson érkezik workoutra.vassadi
jó az nekünk?!Amadeus91
Nagy dolgokat ne várj tőle.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Benson valószínűsíthető 3 meccses eltiltása miatt jövő héten Larry Johnson érkezik workoutra.vassadi
jó az nekünk?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Mortensen: "Bengals plan to play WR Jerome Simpson vs. 49ers despite being excused from practice following marijuana bust at home this week."vassadi
meccs előtt felnyom valami kúpot, aztán meg sem fog látszani rajta, h nem edzett napok óta. 😀Amadeus91
inkább koxoljon, az egyenes vonalba rántya a szürkeállományát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 562
Benson valószínűsíthető 3 meccses eltiltása miatt jövő héten Larry Johnson érkezik workoutra.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Mortensen: "Bengals plan to play WR Jerome Simpson vs. 49ers despite being excused from practice following marijuana bust at home this week."vassadi
meccs előtt felnyom valami kúpot, aztán meg sem fog látszani rajta, h nem edzett napok óta. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 562
Mortensen: "Bengals plan to play WR Jerome Simpson vs. 49ers despite being excused from practice following marijuana bust at home this week."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
@Rush: a jelenlegi CB keretet nézve Trent nálam is simán kezdő lenne. De hát a mi véleményünk nem számít...

@MarioAna: de. Benson a jövő héttől lesz eltiltva. Bár szvsz inkább fog Leonard kezdeni, mint Scott, mégha osztozni is fognak a carryken. Ghee pedig a sérülései, és az ebből köveetkező nem megfelelő fejlődésének áldozata lett.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
érdekes lesz az biztos, lássuk mire képes scott kezdőként, tényleg annyira jó e, vagy jegeljük még.
simpson ügy nagyon érthetetlen és értelmetlen... lássuk mint hoznak ki belőle.
caldwell szerintem jól helyettesítheti őt, ettől nem tartok, inkább shipley kiesése lehet érdekes, illetve gresham játéka (egyszer jól megszórjuk labdákkal, máskor mintha pályán se lenne.. gondolom én ellenfél kérdése a dolog, majd most kiderül)

clements-et én már a pre meccseken is szidtam, erre a posztra nagyon jó lenne már a vérfrissítés.
apropó jennings-el mi a tököm van????Rush
Még Benson kezd nem? Majd következő 3meccsen lesz Scott a kezdő.
Brandon Ghee-t amugy miért is vágtuk ki?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
apropó jennings-el mi a tököm van????Rush
Ami Clements-cel. Fos. 😊

Komolyra véve: sérülésből jött vissza, gondolom a nickel corner felatadokon osztozik majd Trenttel.Mikey
hát nekem trent egymagába sokkal ígéretesebb mint clements és jennings együttvéve.. 😉
szóval nem kéne elvenni tőle azt a kevéske játéklehetőséget is.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
apropó jennings-el mi a tököm van????Rush
Ami Clements-cel. Fos. 😊

Komolyra véve: sérülésből jött vissza, gondolom a nickel corner felatadokon osztozik majd Trenttel.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
érdekes lesz az biztos, lássuk mire képes scott kezdőként, tényleg annyira jó e, vagy jegeljük még.
simpson ügy nagyon érthetetlen és értelmetlen... lássuk mint hoznak ki belőle.
caldwell szerintem jól helyettesítheti őt, ettől nem tartok, inkább shipley kiesése lehet érdekes, illetve gresham játéka (egyszer jól megszórjuk labdákkal, máskor mintha pályán se lenne.. gondolom én ellenfél kérdése a dolog, majd most kiderül)

clements-et én már a pre meccseken is szidtam, erre a posztra nagyon jó lenne már a vérfrissítés.
apropó jennings-el mi a tököm van????


több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Félek a mai meccstől nagyon, igazából csak Dalton nyerheti meg nekünk, nem hiszem hogy a futójátékunk megállíthatatlan lesz, esetleg még ha a Defense csinál pár turnovert amit pontra válthatunk, akkor meglehet. :
nasheem: ment a PM! 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Koszonom a segitseget mindenkinek, este pedig GO BENGALS! Erdekes merkozes lesz, lsd. a XVI. es a XXIII. SB-t... bar sok esely nincs ra, eltudnam kepzelni a XLVI.-ban magunkat ellenuk, vagy barki ellen. Nyilvan, a jelek sajnos nem erre mutatnak, plane hogy ezzel az ujabb uggyel megint sikerult erositeni a "bunozocsapat" sztereotipiat... ami persze ugy hianyzott, mint egy falat kenyer. :mad: De ettol fuugetlenul ertelemszeruen GO BENGALS! OVERCOME - ACHIEVE - WIN!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Pacman Jones tuti nincs benne, Adam Jones esetleg.

(Még tavaly miután aláírt a Bengalshez, volt egy nyilatkozata Adamnek, miszerint örülne, ha mindenki elfelejtené a Pacman becenevét az újrakezdés reményében. Ezért írtam csak. Oké, meg mert szeretek kötözködni.)Mikey
Egyébként honnan ered a neve, miről kapta? (tudom, hogy Pacman micsoda 😀, csak hogy Jones miről...)|MarioAna
a játékról kapta még az anyjától, mer olyan gyorsan itta a a jó tejet 😂 hát régen vót
szeretné a tabularázát, ha elfelejték a balhéit, főleg az ominózus NFL névhasználat megsértését a hipháppos kilengésnél.
mindenkinek jár még egy esély?

háp sajnálatos, hogy megin keverik, már megin - s mi van, ha tudományos kutatási célokkal volt nála ennyi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Mert Marvin idei munkájában mi nem tetszik?

szerk.: Yahoo! Sports: Adam Jones One Of Eight NFL Players To Be Suspended

Vajon miért nem lepődök meg? (Kérdésem költői.)
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Na mostanra jutottam el ode hogy vegigneztem a Denver meccset, par dolog tunt fel, ezeket ti is felhoztatok javareszt de azert megiscsak kiirom magambol:

Simpson rengeteg drop, ez lehet hogy nem fog zavarni tobbet...
Gresham (egy Shipley) nincs kihasznalva, nem szabadna egy meccsre sem igy beszukulnie
ehhez kapcsolodik a playhivas, sokszor nagyon jo, de szerintem jobban meglovagolhattuk volna Dalton jo szeriajat a meccs vege fele a sok futas helyett
Clements sucks
DALTON

nagyon tetszik ahogy frissult a csapat es rebuilding van es nem ez alapjan a meccs alapjan de szerintem akkor lenne teljes a valtozas ha Marvin is lelepne


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Sziasztok,
nem reg jottem hazaa USA-bol, eleg regen voltam itthon, akkor meg nem rajongtam az NFL-ert (kint jott a dolog). Most egy darabig vissza kell allnom, szoval kivancsi lennek a kozvetitesekre. Annyit mar tudok, hogy a SportTv a fordulok (szerintuk) legjobb merkozeseit adja, egyet. Na most, talan itt valaki meg tudja mondani: valamilyen stream-oldalon, vagy valahol lehet nezni Bengals meccseket? Koszi, Martymarty_boy
Itt inden fontosat megtalálsz egy helyen:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=131

Illetve meccsidőben az eredménykövetés topikban megtalálod a saját meccsünk altopikját. Ott is előfordulnak linkek, ha nagyon ég a ház.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Szia! üdv itt!

én az atdhenet.tv -t nézem általában, elég jó minőségű (nálam) és mindig nézhető a meccsünk. Fordulók után, hála nasheem-nek, felkerül egy tárhelyre a meccsünk, ahonnan letöltheted kb. 1 órán belül csúcsminőségben. Szóval majd csak feltaláljuk magunkat. 😊Amadeus91
Ez a tárhely ez hol van merre van, ha nem titok 😛 ?MarioAna
Nem hát. Küldj egy mail címet üzenetben és adom a hozzáférést. Most csak a Broncos zakó van fent, de ha akarod tölteni felteszem az utolsó 2 pre és az Browns meccset is. Írd majd meg.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Szia! üdv itt!

én az atdhenet.tv -t nézem általában, elég jó minőségű (nálam) és mindig nézhető a meccsünk. Fordulók után, hála nasheem-nek, felkerül egy tárhelyre a meccsünk, ahonnan letöltheted kb. 1 órán belül csúcsminőségben. Szóval majd csak feltaláljuk magunkat. 😊Amadeus91
Ez a tárhely ez hol van merre van, ha nem titok 😛 ?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Sziasztok,
nem reg jottem hazaa USA-bol, eleg regen voltam itthon, akkor meg nem rajongtam az NFL-ert (kint jott a dolog). Most egy darabig vissza kell allnom, szoval kivancsi lennek a kozvetitesekre. Annyit mar tudok, hogy a SportTv a fordulok (szerintuk) legjobb merkozeseit adja, egyet. Na most, talan itt valaki meg tudja mondani: valamilyen stream-oldalon, vagy valahol lehet nezni Bengals meccseket? Koszi, Martymarty_boy
Hi!
pl.:
firstrowsports.tv

Go Bengals!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Sziasztok,
nem reg jottem hazaa USA-bol, eleg regen voltam itthon, akkor meg nem rajongtam az NFL-ert (kint jott a dolog). Most egy darabig vissza kell allnom, szoval kivancsi lennek a kozvetitesekre. Annyit mar tudok, hogy a SportTv a fordulok (szerintuk) legjobb merkozeseit adja, egyet. Na most, talan itt valaki meg tudja mondani: valamilyen stream-oldalon, vagy valahol lehet nezni Bengals meccseket? Koszi, Martymarty_boy
Szia! üdv itt!

én az atdhenet.tv -t nézem általában, elég jó minőségű (nálam) és mindig nézhető a meccsünk. Fordulók után, hála nasheem-nek, felkerül egy tárhelyre a meccsünk, ahonnan letöltheted kb. 1 órán belül csúcsminőségben. Szóval majd csak feltaláljuk magunkat. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,
nem reg jottem hazaa USA-bol, eleg regen voltam itthon, akkor meg nem rajongtam az NFL-ert (kint jott a dolog). Most egy darabig vissza kell allnom, szoval kivancsi lennek a kozvetitesekre. Annyit mar tudok, hogy a SportTv a fordulok (szerintuk) legjobb merkozeseit adja, egyet. Na most, talan itt valaki meg tudja mondani: valamilyen stream-oldalon, vagy valahol lehet nezni Bengals meccseket? Koszi, Marty
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
mintha itt is lett volna már "ügye", de lehet rosszul emlékszem.Amadeus91
Egyszer tévesen lekapcsolták a közútellenőrök, ha jól emlékszem. Más nem rémlik.