Cincinnati Bengals

23 feliratkozó

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 10 069 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
énis 😊

és még gondoltam is rá h külön öröm lenne a miami szurkoló barátainkat megörvendeztetni egy pats veréssel 😊

mióta én nfl-t nézek, jobb esélyünk van ma mint bármikor eddig. ki kell használni.gabtsi
Ne ábrándozzatok srácok 😀
Tom ismét HalfGod üzzemmódba kapcsol, az új TE-ekkel kiegészülve a végtelen opció sorban hozza a 6pontosokat.
A PassRush akkora nyomást helyez Palmerre,hogy McCourty 2 INT-el zárja első éles meccsét, Bensont pedig megeszi Spikes 😊
Viccet félretéve örülnék egy jó Palmernek, de remélem így is nyerünk.
GoodLuckundisputedly
Passrush? 😀
De azért tehettek egy szivességet, és megverhetitek a kiscicákat 😀
több mint 9 éve
DoM Northwestern Wildcats 5 156 — vaccpáör fan
field pozíció: nem szabad short fieldet hagyni, mert az büntetik kegyetlenül, illetve jó lenne erős return játékkal, jó kezdő pozíciókat szerezni
gabtsi
az idei Pats O-ról nyilván még nem sokat tudunk, de tavaly pont az volt a legnagyobb baj, hogy a red-zone-on belül nem működött semmi, mert már nem kellett Mosstól, mint deep threat tartani; a futójáték meg úgyis vacak kivéve 5 yardon belül a gólvonalnál, egy embert meg lehetett védeni.

a short field nyilván relatív, de a Pats O legnagyobb erőssége, hogy nagyon jól tudja kihasználni, amikor 50+ yardot kell az ellen védelemnek mélységben levédeni.

ha az első két downon tudtok futni, és 3rd & short helyzeteket teremteni, akkor lehet a legjobb esélyetek, plusz Gresham korai játékba vonásával.

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

...Dzsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így így Mikey. jó matchup az offensnek. erősen kérdőjeles a passrush is. withworthnek egy banta-caint meg kell kell oldania, komoly verés nélkül. és ugyanez igaz smith-re és rolandra is murell ellenében.

a két minden hájjal megkent wr-nek is jó napja lehet, bár azt kétlem, hogy sebességből megvernék őket, de a sok double move - és mindenképpen a kreatív plahívás bratkowskitól!!! - akár komoly fejfájást is okozhat egy tljesen ill. egy kvázi rookie-nak. illetve shipley és gresham is kedvező matchupokkal találkozhat. ha a futás is ül, nagyon szép esténk lesz, de azért ezen a wilfork - mayo - spikes belső tengelyen, nem lesz egyszerű átmenni. úgyh benson mellett sok carryt remélek scottól is, széle felé futások, screenek stb.

a Defensenek azért meleg napja lesz, ha a földön nem is a levegőben mindenképpen. Moss-Welker, mégha mind a kettőnek meg is van mostanában a maga baja, életveszélyesek. azért nagy könnyebbség, hogy ha jól tudom edelman nem játszik. és hát ugye a screenekkel meg a gyors jó elkapó TE-kkel se nagyon tudtunk mit kezdeni, és hát erre van pár ásza a patriotsnak.

és akkor még a bellichik faktorról meg a hazai pályáról nem is beszéltünk. picsa kemény lesz. de úgy érzem előrébb tartunk, a 2010-es szezonra készülésben mint a Pats.

ami fontos lesz:
field pozíció: nem szabad short fieldet hagyni, mert az büntetik kegyetlenül, illetve jó lenne erős return játékkal, jó kezdő pozíciókat szerezni
futójáték: ha a mi D-nket illetve Bradyt és társait sikerül az oldalvonalon tartani és hosszú drive-okkal pontokat feltenni a táblára akkor nyerhetünk. légicsatát szerintem nem.

isten lájkold a Bengalst!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 7 704 — SuperBowl Champions 2013/2014
énis 😊

és még gondoltam is rá h külön öröm lenne a miami szurkoló barátainkat megörvendeztetni egy pats veréssel 😊

mióta én nfl-t nézek, jobb esélyünk van ma mint bármikor eddig. ki kell használni.gabtsi
Ne ábrándozzatok srácok 😀
Tom ismét HalfGod üzzemmódba kapcsol, az új TE-ekkel kiegészülve a végtelen opció sorban hozza a 6pontosokat.
A PassRush akkora nyomást helyez Palmerre,hogy McCourty 2 INT-el zárja első éles meccsét, Bensont pedig megeszi Spikes 😊
Viccet félretéve örülnék egy jó Palmernek, de remélem így is nyerünk.
GoodLuck

Never underestimate the heart of a champion!
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 10 425
Szerintem el is fogja hallgattatni őket. Tudom, a preseason az csak preseason, de nagyon magabiztosnak tűnt minden meccsen, az pedig már fél siker. Úgy néz ki, nagyon jól érzi már most is az új célpontjait, ez pedig a siker másik fele. Persze ez nagyon leegyszerűsített képlet, de én nem tudom elképzelni, hogy ne legyen újra igazán jó Palmer. Mert minden adott hozzá.

...és nekem a Patriots secondaryje sem tűnik verhetetlennek, szóval akár már az első meccsen is bizonyíthat.
több mint 9 éve
palmerre nagyon nagy szükséges. egész hétenvégén ez járt a fejemben, el kell hallgatattnia minden kritikust. nem ekézem, mert sok minden hátráltatta korábban, szal kicsi félsz van bennem, de hiszem, hogy isten lesz újra. nagyon jól írta Soldi is, ha ő visszatér a sérülés előtti szintre, sky is the limit.

több mint 9 éve
Szoros meccsen nyerni fogunk. 😊

Csak lássam is, ne úgy, mint tegnap a Noles meccsét. :rolleyes:
több mint 9 éve
énis 😊

mióta én nfl-t nézek, jobb esélyünk van ma mint bármikor eddig. ki kell használni.

több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 8 078 — StuG Life
GAMEDAY!!!!

de jó lenne nyerni, édes istenem!!gabtsi
én nektek szurkolok

több mint 9 éve
GAMEDAY!!!!

de jó lenne nyerni, édes istenem!!

több mint 9 éve
Láttátok Igor PR-jét? Épp befértünk a húszba 😀nasheem
Egy smileyban a véleményem róla: 😂
több mint 9 éve
nasheem Cincinnati Bengals 3 788 — Bengals fan
Láttátok Igor PR-jét? Épp befértünk a húszba 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 9 éve
Egy jó kis beharangozó: http://www.nesn.com/2010/09/tom-brady-patriots-must-adjust-to-bengals-speed-on-defense.html
Ami engem kicsit meglepett: "Chris Crocker has better range and coverage skills than Williams."nasheem
Roy Williams coverben sosem volt igazán jó úgy tudom, ellenben nagyot üt 😀.
Szoros meccsen győzelmet várok, a Pats SEC-Bengals passzjáték "harca" miatt.MarioAna
Te meg írj ide gyakrabban. 😉
több mint 9 éve
Egy jó kis beharangozó: http://www.nesn.com/2010/09/tom-brady-patriots-must-adjust-to-bengals-speed-on-defense.html
Ami engem kicsit meglepett: "Chris Crocker has better range and coverage skills than Williams."nasheem
Szoros meccsen győzelmet várok, a Pats SEC-Bengals passzjáték "harca" miatt.MarioAna
Addig rendben, hogy coverben nem jó Roy, de hogy gyengébb lenne, mint Crocker, hááát...

több mint 9 éve
MarioAna 2 968
Szoros meccsen győzelmet várok, a Pats SEC-Bengals passzjáték "harca" miatt.
több mint 9 éve
Ami engem kicsit meglepett: "Chris Crocker has better range and coverage skills than Williams."

több mint 9 éve
Akik probable-nek vannak írva, azok mindig játszani szoktak, szóval tuti lesz Geno és Fanene is.
Titkon remélem is, hogy Geno "beköszön" Bradynek egy sackkel. :cool:

Leonardért kár - Caldwell úgyis csak ST-ben kapna szerepet -, de talán kibírunk nélküle is 1-2 meccset.Mikey
Muszáj lesz, mert év végéig össze kell hoznia 5öt és nem árt az erős kezdés 😊

több mint 9 éve
Akik probable-nek vannak írva, azok mindig játszani szoktak, szóval tuti lesz Geno és Fanene is.
Titkon remélem is, hogy Geno "beköszön" Bradynek egy sackkel. :cool:

Leonardért kár - Caldwell úgyis csak ST-ben kapna szerepet -, de talán kibírunk nélküle is 1-2 meccset.
több mint 9 éve
Matchday Injury Report

Doubtful: Ghee (concussion)
Questionable: Caldwell (groin), Leonard (foot)
Probable: Atkins (knee), Fanene (hamstring)

Legyen már vasárnap 19:00!!!Mikey
Remélem Atkins és Fanene lesz. Külön-külön is gáz, ha hiányoznak, együtt meg végképp. Le kell zavarni este Bradyt a pályáról!

több mint 9 éve
Matchday Injury Report

Doubtful: Ghee (concussion)
Questionable: Caldwell (groin), Leonard (foot)
Probable: Atkins (knee), Fanene (hamstring)

Legyen már vasárnap 19:00!!!
több mint 9 éve
Egyetértek, nekünk szükségünk van (ill. lenne) egy klasszikus FB-re.Mikey
Coats helyére bárkit szívesen látok 😊
De viccen kívül, nekünk tényleg kell igazi FB. Sokkal kiismerhetőbb a play hívásunk most, mint ha lenne használható FB a pályán.

több mint 9 éve
Kedvenc szakkommentátorom szokta mondani kerékpár közvetítések során, ha éppen szóba kerül:
"Kétfajta kerékpáros létezik. Aki lebukott, és aki még nem."
Igaz ez az amfocisokra is. De eléggé álszentek lennénk, ha elítélnénk őket ezért.
több mint 9 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Mondjuk el kell fogadni, hogy ez is egy olyan sportág mint a bicikli, vagy súlyemelés, vagy bizonyos atlétikai számok. Mindenki cuccol. Tényleg abszolút mindenki, csak van aki jobban van aki rosszabbul, azon múlik az egész hogy az ellenőrök előtt vagy e egy lépéssel vagy sem..

több mint 9 éve
most valszeg el is meszelik 4 meccsre, találtak valami cuccot a vérébenbriareos
Kicsit részletesebben itt: http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/09/antwan-odom-facing-a-four-game-suspension/

Odom ezt twittelte:

To my fans and teammates: Please don’t believe the rumors. Yes I tested positive for a banned substance but it wasn’t steroids or PEDs. More details to come but for now it’s a league issue that’s under appeal. Just know that I would never cheat to gain an edge in this game that I love. Don’t lose your faith in me and please don’t pass judgement based on vicious rumors until all the facts are known. Thank you for all your support I really need it now.
I love all of you,
Antwannasheem
Hát remélem hogy nem csak menti a bőrét és valóban csak sima fájdalomcsillapító vagy vmi ilyesmi volt ami tartalmaz vmit ami rajta van a tiltólistán.adam3577
Az a gond hogy még nem nagyon hallottam olyan kokszost, aki ne valami ilyesmivel védekezett volna. A kedvencem az a téli Olimpia volt, ahol a sífutók 80%-nak volt papírja róla, hogy asztmás.

több mint 9 éve
Egyetértek, nekünk szükségünk van (ill. lenne) egy klasszikus FB-re.