Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 14 éve
én nem szeretem a változást, de nem mindig rossz.annyi a kérésem, hogy Zimmernél rosszabb ne legyen az új ember, de még azt is el tudom képzelni, hogy még jobb lesz. Zimmer inkább motivátor, mint igazi schemer, viszont előbbi nem mindig elég, ha jobb az ellenfél. látjuk, hogy gyengébb csapatok egy jó gameplannel el tudják verni az erősebbet, nekünk ez viszont rendre nem sikerül.
a látszatát is el szeretném kerülni, hogy úgy tűnjön Zimmer távozása mellett vagyok, de egyfelől nagyon megérdemlné a HC állást, és meggyőződésem, hogy még jobb HC lesz, mint amilyen koordinátor, másfelől viszont nem ő az egyetlen jó szakember a futballban.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Reméljük nem lesz rá szükség, de a DC választás miatt én nagyon nem izgulok. ML profi D guru, úgyhogy ha szabad keze lesz benne, akkor jó ember jön majd.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
jay hayes, de ot valahogy nem tudom elkepzelni coordinatorkent.szerintem a legeselyesebb az, h valaki olyan jonne, aki meg nem volt coordinator nfl-ben, ellenben fiatal es tehetseges. a la jay gruden tavaly.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
MarioAna
1 997
A defense faledző nálunk ki? Ő elég jó munkát végzett, én megjutalmaznám egy DC poszttal inkább őt, mint valami idegent 😊
Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
ez nagyon jo kerdes, amire szerintem maguk lewisek sem tudnanak valaszolni.ha hazon beluli embert kene mondani, akkor kevin coyle db coach, vagy jeff fitzgerald lb coach adna magat...
szabaduszok kozul meg tudja fene. foleg, h azt sem tudom, kik az elerheto def. guruk.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
MarioAna
1 997
Ellenben ha Zimmer távozik (aminek nagyon nem örülnék), akkor ki lesz/lehet nálunk a DC? 😐
Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
összesküvőzés, csak 28 éven felülieknek!mar h mike wallace?
"Cincinnati Bengals- This is my biggest fear. The Bengals have more cap space then they know what to do with and they have 2 first round picks. They would use their own first round pick on Wallace. Not the one they got from the Raiders for Carson Palmer. That would mean they would get Wallace and the 18th pick in the draft. That would be a hell of a start to 2012. I fear this. The money they could throw at Wallace and put him along side A.J. Green is just to damn scary to process. They could easily price us out of the Wallace market. We would receive pick 21 from the Bengals."sutianap
egyszer mar nem jott be, h ket no. 1 elkapoja volt a csapatnak.
igaz, az ket hisztis picsa volt, green es wallace meg nem az, de szerintem ugyanugy nem mukodne.
persze eljatszani a gondolattal nem rossz, h mi lenne ha.
boven eleg a green, simpson, gresham, shipley, whalen, hawkins sor.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
hihetetlen nagy ember, aki hatalmas tiszteletnek orvend csapaton belul.nem tudom, hogy mi lenne ha mike nolan-nal (miami dc) összedugnák a kobakot. lehet, hogy még szikra sem, de elképzelhető, hogy tüzijáték 😊
nagy motivator, aki kepes minden jatekosbol kihozni a maximumot.
vedelmenek gyengei a screenek, slantek, es ugy egeszeben a tight endek levedekezese.
erossege a pass rush, es a safety blitzek, es a rush defense.
tipikusan az az edzo, aki "jomunkasemberekbol" kepes elit csapatot osszerakni.
legalabbis a cincy vedelemmel megtette igazi nagy sztarok nelkul.
bar a dolphinst nem ismerem, szerintem valami hasonlo csapat, tehat pont zimmernek valo.
persze az, h dc-nek kivalo, meg nem jelenti, h hc-nek is az lesz. de egy eselyt mindenkeppen megerdemel.
az mindenesetre biztos, h (latens) dolphins fan leszek, ha zimmer miamibe kerul.Mikey
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
összesküvőzés, csak 28 éven felülieknek!"Cincinnati Bengals- This is my biggest fear. The Bengals have more cap space then they know what to do with and they have 2 first round picks. They would use their own first round pick on Wallace. Not the one they got from the Raiders for Carson Palmer. That would mean they would get Wallace and the 18th pick in the draft. That would be a hell of a start to 2012. I fear this. The money they could throw at Wallace and put him along side A.J. Green is just to damn scary to process. They could easily price us out of the Wallace market. We would receive pick 21 from the Bengals."

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
hihetetlen nagy ember, aki hatalmas tiszteletnek orvend csapaton belul.nagy motivator, aki kepes minden jatekosbol kihozni a maximumot.
vedelmenek gyengei a screenek, slantek, es ugy egeszeben a tight endek levedekezese.
erossege a pass rush, es a safety blitzek, es a rush defense.
tipikusan az az edzo, aki "jomunkasemberekbol" kepes elit csapatot osszerakni.
legalabbis a cincy vedelemmel megtette igazi nagy sztarok nelkul.
bar a dolphinst nem ismerem, szerintem valami hasonlo csapat, tehat pont zimmernek valo.
persze az, h dc-nek kivalo, meg nem jelenti, h hc-nek is az lesz. de egy eselyt mindenkeppen megerdemel.
az mindenesetre biztos, h (latens) dolphins fan leszek, ha zimmer miamibe kerul.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
mit érdemes tudni mike zimmer-ről?(csak mert elélggé emlegetik a cikkekben)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
en szemely szerint el is kezdtem megbaratkozni a gondolattal... mert grudent milyen gyorsan sikerult bebetonozni.a bengals fan enem vegtelenul csalodott lenne, ugyanakkor a zimmer fan enem hasonlo mertekben orulne.
nagyon megerdemelne mar, h valahol hc legyen.
csak ez ugy lett volna egyszerre szep es jo, h cincinnatiben lesz azza...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
According to NFL Network insider Jason LaCanfora, Zimmer had a great interview with the Dolphins and "could" be asked back for another.Szerintem bukjuk.
...Mikey
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
According to NFL Network insider Jason LaCanfora, Zimmer had a great interview with the Dolphins and "could" be asked back for another....
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
6-0, avagy 16-0? melyikre gondolsz?szinte mindegy! 😀
---
"I don’t know what the future’s going to hold. You never know going into being a free agent, things like that," said Benson. "I don’t have any closed doors, so we’ll see what the future holds."Mikey
több mint 14 éve
6-0, avagy 16-0? melyikre gondolsz?---
"I don’t know what the future’s going to hold. You never know going into being a free agent, things like that," said Benson. "I don’t have any closed doors, so we’ll see what the future holds."
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
oké, akkor söpörjünk jövőre egy jó sémával... 😀Persze-persze. Jó anyagra, jó sémát talált és működött is vagy 2 évig. A baj ott jött, amikor újítani kellett volna. Hihetetlenül begyöpösödött volt már nálunk is az utolsó 2 évében. Azóta gondolom sokat nem frissült. Nem őt akarom anyázni, hanem inkább a jelenséget. Szerencsére akad egy-két kivétel. Pl Gruden 😊nasheem😀én is rühelltem a csávót, de
Ezt a rohadt beltenyészetet... Ha valaki egyszer bekerül a ligába edzőnek, nem tud akkorát égni, hogy örökre elfelejtsék?
Szegény Jags fan-ek 😛nasheem
még vele is PO volt, ezt ne felejtsük... hehehenhm
több mint 14 éve
Persze-persze. Jó anyagra, jó sémát talált és működött is vagy 2 évig. A baj ott jött, amikor újítani kellett volna. Hihetetlenül begyöpösödött volt már nálunk is az utolsó 2 évében. Azóta gondolom sokat nem frissült. Nem őt akarom anyázni, hanem inkább a jelenséget. Szerencsére akad egy-két kivétel. Pl Gruden 😊én is rühelltem a csávót, deFiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.Höri😀
Ezt a rohadt beltenyészetet... Ha valaki egyszer bekerül a ligába edzőnek, nem tud akkorát égni, hogy örökre elfelejtsék?
Szegény Jags fan-ek 😛nasheem
még vele is PO volt, ezt ne felejtsük... hehehenhm
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
én is rühelltem a csávót, deFiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.Höri😀
Ezt a rohadt beltenyészetet... Ha valaki egyszer bekerül a ligába edzőnek, nem tud akkorát égni, hogy örökre elfelejtsék?
Szegény Jags fan-ek 😛nasheem
még vele is PO volt, ezt ne felejtsük... hehehe
több mint 14 éve
Fiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.HöriGabbert-nek fakereszt.... :/
több mint 14 éve
Fiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.Höri😀
Ezt a rohadt beltenyészetet... Ha valaki egyszer bekerül a ligába edzőnek, nem tud akkorát égni, hogy örökre elfelejtsék?
Szegény Jags fan-ek 😛
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Fiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.HöriGonosz vagy, tudod? 😊
több mint 14 éve
Fiúk, munka van a jaguars topikban 😀 el kéne venni néhány drukker kedvét az élettől. Bratkowski ismét OC lett.
több mint 14 éve
Jim lippincott szolgált ebben a pozícióban (+ midwest scout) , de nyugdíjba bent, pontosabban hs-be dc-nek. ez nem jelenti ugyanazt, mint más csapatoknál, de fontos posztna menedzsmentben, amit akár értelmes emberrel is be lehetne töltetni. Nem beszélve a scoutról. reméljük marvin teret kap az ember kiválasztásában.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
...gabtsinem tudom miért, de én úgy emlékeztem azaz arról is szó volt, hogy nem akart maradni (mármint JJo), valamint hogy nem adtunk annyit amennyit a texans. ez okból se tudtam eldönteni, hogy valójában, ki is itt a hunyó. no de mind1.
ettől függetlenül is jó irányba tartunk, ahogy ezt írtad is.
viszont ez a "..Lippnicott (director of football operations)" dolog nekem nagyon új, ha nem túl nagy kérés, ki tudnád ezt nekem fejteni?

