Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Két szösszenet a hivatalosról:

- Whitworth is raving about the passion exhibited by rookie quarterback Andy Dalton.

“He’s not scared. At first he was quiet in the preseason, but he’s really jumped out of his shell,” Whitworth said. “The biggest thing for Andy right now is that he’s playing the game all in, heart on his sleeve. Passionate. That’s awesome. That’s something this team needs and it’s kind of something new for us. Offensively having a guy that fired up and that passionate while he’s playing is neat.”

- Left end Robert Geathers (shoulder), who didn't play Sunday, was on the side Wednesday pummelling director of rehab Nick Cosgray in a punching drill. SAM linebacker Dontay Moch (foot) is easing into running and looks to be getting closer by the week. Guard Otis Hudson (knee) is back full go and safety Talyor Mays (knee) looks to be just in time to play the Niners team that traded him a month ago.

Milyen szerencse, hogy Odom ki lett baszarintva: csak egy kezdő DE sérült.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Max. 4. számú backnek minek?Mikey
Ötödiknek, Peerman jobb 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Max. 4. számú backnek minek?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Én bízom Dalton-ban most már. Ahogy nézem vissza a meccseket süt belőle, hogy vezére a csapatnak. Viszont a LB sorral kéne valamit kezdeni, nem értem pl. hogy Lawson mivel jobb mint B.Johnson.

Egyébként RB: Portis sorra járja a csapatokat. Tudom, hogy sérülékeny, de csak egy Portis.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
igazad lehet, de én ugyanannyit várok el Mau-tól is mint Clements-től: maximumot!!! 😊 nem érdekel ki mennyi idős! hehenhm
Akkor másként. A maximum nyújtása mellett Maunál benne van a hibázás lehetősége, Clementsnél nincs. 😉 Szvsz.


@joereedy: #bengals tryouts today: WR Armon Binns (signed to PS), RB Tyrell Sutton, DT Derek Landri, RB James Davis, RB Shaun Draughn, NT Gabe Watson

Nagyon nézegetik a DT-ket, és hát a három rosteren lévő nem is túl sok.
RB-ből szintén sosem lehet elég.Mikey
oké! agree
különben sztem Mau egész egyszerűen túlpörgött a múltkor!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
igazad lehet, de én ugyanannyit várok el Mau-tól is mint Clements-től: maximumot!!! 😊 nem érdekel ki mennyi idős! hehenhm
Akkor másként. A maximum nyújtása mellett Maunál benne van a hibázás lehetősége, Clementsnél nincs. 😉 Szvsz.


@joereedy: #bengals tryouts today: WR Armon Binns (signed to PS), RB Tyrell Sutton, DT Derek Landri, RB James Davis, RB Shaun Draughn, NT Gabe Watson

Nagyon nézegetik a DT-ket, és hát a három rosteren lévő nem is túl sok.
RB-ből szintén sosem lehet elég.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
szidjátok Clements-et, de aki emlékszik a meccsre, nagyon jól tudja, h Mau ugyanolyan fos volt! az elején meg szar!!! 😊nhm
Azért ugyanannyira nem volt fos. Meg egyébként is, nem mindegy, hogy a 31 éves, "ezer éve" - ez így egymás után azért viccesen mutat, no mindegy - cornert játszó Clements a fos, vagy az MLB-ként élete 2. NFL meccsét játszó 24 éves Mau. Legalábbis nálam kicsit más az elvárt szint egyik és másik játékos irányába. 😊Mikey
igazad lehet, de én ugyanannyit várok el Mau-tól is mint Clements-től: maximumot!!! 😊 nem érdekel ki mennyi idős! hehenhm
Mau eddig Rivers kategóriának tűnik. Stabil kezdő, sőt kicsit több is, de nem hozza a nagy várakozásokat. Riversnek a draft pick tette magasra a lécet és azt sajnos veri, Mauért meg megörülnek a fan-ek és ehhez képest kevés nagy play tőle. Ezzel együtt fontos láncszemek. Ha Rivers van, akkor pl McGehee vagy 20%-kal kevesebbet futott volna vasárnap. Az meg simán győzelmet érhetett volna. Persze, ha, ha, ha...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem is döbbenet eddig Dalton érett játéka.
Azonban egyetértek azokkal akik azt mondják, elég light védelmek ellen játszott eddig és ez jó is így.
Kis önbizalmat szerzett, megnézzük hol tart most. AJ és Babetta is egyre jobban nyomja, ahogy Csöcsiék is. Gresham nekem kevés volt az utolsó meccsen, Peko meg vadállat.Delonso_
Babetta 😀
Gresham nagyon sokszor csak blokkol. Alig van játékunk rá. Red zone-ban viszont aranyat ér. Rövidesen örökre megjegyzik ezt a nyugati parton is 😊nasheem
Bízom benne. Bensont sosem kedveltem, de elég keményen fut, csak nem mindig eredményesen, de ebbe a csapatba szerintem a vehemenciát tekintve pont ilyen futó kell. Vagy egy Jacobs fiatalabban.
Bár a seconderyben lenne ennyi kraft.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Nekem is döbbenet eddig Dalton érett játéka.
Azonban egyetértek azokkal akik azt mondják, elég light védelmek ellen játszott eddig és ez jó is így.
Kis önbizalmat szerzett, megnézzük hol tart most. AJ és Babetta is egyre jobban nyomja, ahogy Csöcsiék is. Gresham nekem kevés volt az utolsó meccsen, Peko meg vadállat.Delonso_
Babetta 😀
Gresham nagyon sokszor csak blokkol. Alig van játékunk rá. Red zone-ban viszont aranyat ér. Rövidesen örökre megjegyzik ezt a nyugati parton is 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
szidjátok Clements-et, de aki emlékszik a meccsre, nagyon jól tudja, h Mau ugyanolyan fos volt! az elején meg szar!!! 😊nhm
Azért ugyanannyira nem volt fos. Meg egyébként is, nem mindegy, hogy a 31 éves, "ezer éve" - ez így egymás után azért viccesen mutat, no mindegy - cornert játszó Clements a fos, vagy az MLB-ként élete 2. NFL meccsét játszó 24 éves Mau. Legalábbis nálam kicsit más az elvárt szint egyik és másik játékos irányába. 😊Mikey
igazad lehet, de én ugyanannyit várok el Mau-tól is mint Clements-től: maximumot!!! 😊 nem érdekel ki mennyi idős! hehe
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem is döbbenet eddig Dalton érett játéka.
Azonban egyetértek azokkal akik azt mondják, elég light védelmek ellen játszott eddig és ez jó is így.
Kis önbizalmat szerzett, megnézzük hol tart most. AJ és Babetta is egyre jobban nyomja, ahogy Csöcsiék is. Gresham nekem kevés volt az utolsó meccsen, Peko meg vadállat.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
szidjátok Clements-et, de aki emlékszik a meccsre, nagyon jól tudja, h Mau ugyanolyan fos volt! az elején meg szar!!! 😊nhm
Azért ugyanannyira nem volt fos. Meg egyébként is, nem mindegy, hogy a 31 éves, "ezer éve" - ez így egymás után azért viccesen mutat, no mindegy - cornert játszó Clements a fos, vagy az MLB-ként élete 2. NFL meccsét játszó 24 éves Mau. Legalábbis nálam kicsit más az elvárt szint egyik és másik játékos irányába. 😊
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
nemár, gyerekek!

első meccs itthon: Győzni Kell!!!

(sztem Dalton "szétdobálja" őket...)nhm
szerintem meg Dalton még nem játszott erős front7 ellen 😉 meg azért rookie, nem all pro.

Vasárnap meglátjuk, ne sérüljön meg senki.petey
legyen így! 😊

ne sérüljön meg senki, és persze nyerjünk! 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
nemár, gyerekek!

első meccs itthon: Győzni Kell!!!

(sztem Dalton "szétdobálja" őket...)nhm
szerintem meg Dalton még nem játszott erős front7 ellen 😉 meg azért rookie, nem all pro.

Vasárnap meglátjuk, ne sérüljön meg senki.

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
szidjátok Clements-et, de aki emlékszik a meccsre, nagyon jól tudja, h Mau ugyanolyan fos volt! az elején meg szar!!! 😊
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
nemár, gyerekek!

első meccs itthon: Győzni Kell!!!

(sztem Dalton "szétdobálja" őket...)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Dunlap egy állat, de majd meglátod. 😉 Már most látom, ahogy A.J. forgatja Whitner-t meg a CB-t akit megbíztak az ő őrzésével . 😉Amadeus91
tudom, tetszetős a játéka. Withner eddig nem volt csalódás, Rogers ha fogja AJ-t akkor rendben leszünk szerintem. Lényeg a passz rush, az meg most megy, Daltont meg kell zavarni a coverage-el, mert mégiscsak rookie. 😊

Nincsenek az NFL-ben könnyű meccsek, győzelmek. Special Teamsben hogy álltok?
petey
Az STnk erős középszer. Nem ment el rajtuk meccs, de nem is tettek komolyabban hozzá.
A pass rushtól kiemelten nem félek. Dalton döbbenet, hogy milyen nyugodt nyomás alatt is, szétverni meg nem fogjátok mert a falunk szélei azért erősek. Sajnos középen van baj, de az is inkább a futásunkat öli, a passzjáték eddig jól ment, ha kellett.

Smith-t egyébként bírom, de félni nem félek tőle. Clements tényleg vak, de ha sokat nem nyalunk róla és a TE passzokat nem katasztrofálisan, hanem csak gyengén védjük, akkor nyerhető a meccs.
Ez lesz a vörös első hazai tétmeccse. Nyernie kell és pont.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Úristen Clements és Withner reunion a pályán ...Brothers in Arms... epic...

Withner szarságát amúgy magam is eltúloztam kicsit. Annyira nem rossz ő, csak ahhoz képest nem volt jó, hogy 1. kör, és nyelte a pénzt... ugyanennyi jót nem tudok elmondani a derék Nate-ről!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Dunlap egy állat, de majd meglátod. 😉 Már most látom, ahogy A.J. forgatja Whitner-t meg a CB-t akit megbíztak az ő őrzésével . 😉Amadeus91
tudom, tetszetős a játéka. Withner eddig nem volt csalódás, Rogers ha fogja AJ-t akkor rendben leszünk szerintem. Lényeg a passz rush, az meg most megy, Daltont meg kell zavarni a coverage-el, mert mégiscsak rookie. 😊

Nincsenek az NFL-ben könnyű meccsek, győzelmek. Special Teamsben hogy álltok?

Fogjátok meg a futást(az Ol-ünk nem tud lyukat nyitni, szóval ez könnyű), eddig ezt csinálta SEA és DAL is.
kösz Helm, ne madjuk meg ezt az örömöt 😛 ti viszont nyugodtan adjatok egy sallert a vörösöknek 😀

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem hikomat az a Broncos, csak környezettudatos 😊

A Ninersben pont nem az emberállomány a probléma, hanem az állandó vezető, és koncepcióváltás (komolyan, mint egy magyar állami vállalat), így aztán remek egyéni teljesítmények nem tudnak összeállni egy eredményes egésszé. Sok munka vár még rátok! (mondjuk én Sanyában nem hiszek, de ez nem ude tartozik)

Viszont én idén nem Steelersezem, sőt egyáltalán nem bandázom, de a Cicákkal szimpatizálok.
Dalton simán tehetséges, jó nevelést kap, akkor akármi is lehet. Szóval Pít barátság ide, vagy oda, remélem fenékbe billentenek Titeket.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀petey
Ne hozd kellemetlen helyzetbe magad. Ha így folytatod, a meccs után fél évig be sem mersz majd nézni ebbe a topikba 😊
Edwards nulla. Smith-szel együtt meg dupla nulla, Gore idén szar. Ha Davist megfogjuk 10 alatt maradtok. Yardban talán nem, de pontban tuti 😉nasheem
Tudom, nálunk mindenki szar 😂 *remélem ez nem komoly volt részedről*

jaj, hát ismerjük Clements-t, double move, pump fake oszt jónapot, be is kapta.
Amadeus, Dunlop? Eddig sem a Hawks, sem a Boys nem vágta agyon, pont ő? :cool:petey
Dunlap egy állat, de majd meglátod. 😉 Már most látom, ahogy A.J. forgatja Whitner-t meg a CB-t akit megbíztak az ő őrzésével . 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
[
nasheem!
Nem tudod, hogy kivel húztál ujjat 😀

pít!

Hoxban nincs pesszrássör, meg úgy általában semmi...
Nehogy már ránk 32. legjobb csapat elleni mérési eredményekre hivatkozzál a 29. ellen 😀
Amúgy Clements tényleg vadítóan izgalmassá tud tenni egy akár megnyert meccset is!Helmut Zimmer
Nemá Helm, inkognítóban akartam maradni :cool:
Ne mondd hogy nem rossz a DL-etek! Persze múlt vasárnap a Boys front7 kissé sok volt, de az nem a Bengals 😛
De ez az év vicce hogy mindenki 0 nálunk 😂 Baze egy hikomat Broncost nem vertetek meg. 😊
Gore persze hogy szar, mindig is az volt :rolleyes:

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
“You never want to see someone get hurt and Jordan Shipley means a lot to this team because he’s a great player and person,” said Whalen. “The way that he creates separation with his shiftiness and some of the moves that he makes in the slot are really helpful to watch, because he can get open against guys that are really good players. Even though I wasn’t playing, I’ve prepared for the opportunity and if it comes, I’ll make the most of it and do the best that I can.”

Mert minden rosszban van valami jó. NAGYON remélem, hogy Whalen normális bizonyítási lehetőséget kap majd. Szimpatikus kölyök, megérdemelné.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀petey
Ne hozd kellemetlen helyzetbe magad. Ha így folytatod, a meccs után fél évig be sem mersz majd nézni ebbe a topikba 😊
Edwards nulla. Smith-szel együtt meg dupla nulla, Gore idén szar. Ha Davist megfogjuk 10 alatt maradtok. Yardban talán nem, de pontban tuti 😉nasheem
Tudom, nálunk mindenki szar 😂 *remélem ez nem komoly volt részedről*

jaj, hát ismerjük Clements-t, double move, pump fake oszt jónapot, be is kapta.
Amadeus, Dunlop? Eddig sem a Hawks, sem a Boys nem vágta agyon, pont ő? :cool:petey
nasheem!
Nem tudod, hogy kivel húztál ujjat 😀

pít!

Hoxban nincs pesszrássör, meg úgy általában semmi...
Nehogy már ránk 32. legjobb csapat elleni mérési eredményekre hivatkozzál a 29. ellen 😀
Amúgy Clements tényleg vadítóan izgalmassá tud tenni egy akár megnyert meccset is!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀petey
Ne hozd kellemetlen helyzetbe magad. Ha így folytatod, a meccs után fél évig be sem mersz majd nézni ebbe a topikba 😊
Edwards nulla. Smith-szel együtt meg dupla nulla, Gore idén szar. Ha Davist megfogjuk 10 alatt maradtok. Yardban talán nem, de pontban tuti 😉nasheem
Tudom, nálunk mindenki szar 😂 *remélem ez nem komoly volt részedről*

jaj, hát ismerjük Clements-t, double move, pump fake oszt jónapot, be is kapta.
Amadeus, Dunlop? Eddig sem a Hawks, sem a Boys nem vágta agyon, pont ő? :cool: