Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szép volt ez így is de To-k nélkül big playeket engedve O- line és secondery nélkül elég gáz.

Dungy is megmondta az első INT nem Andyé volt. Utána már dobálni kellett.
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
Kör kérdés: Szerintetek...
Clements nickel?
Mays-től várható jövőre, hogy domborít? (korai tudom)Amadeus91
Mays-Sands rotáció (esetleg más SS igazolás?) megoldhatja a SS posztot.
Clements annyira nem volt rossz szerintem, Pacmannel nagy harcban lehetnének a nickel pozícióért (én még mindig bízok Adam Jones-ban 😊 )...de egy klasszis CB kell, vagy drafton (nem ismerem annyira a classt, de nem hiszem hogy 20. körüli pickre lesz még bent ELIT CB prospect)...szóval FA-n aktivizálni kell magunkat, talán Brent Grimes aki megérne nagyobb pénzt nekünk (hirtelen még Finnegan és Rogers nevét találtam, nem hiszem hogy Clements után a másik ex-49er veteránt is idehoznánk), de őt nyilván megfizeti a Falcons és nem is akar máshova menni.
Egyéb CB-k akiknek lejár a szerződésük és említésre méltóak: Terrell Thomas (NYG), Jason Allen (HOU) aki a mai meccsen elég jó volt, meg úgy átlagban is szimpatikus, esetleg Rashean Mathis (JAC), de neki már csak a neve nagy talán... 😊
Én az első 4pick közül legalább 1et RB+G-re költenék, bár egy Marshawn Lynch-nek vagy Michael Bush-nak örülnék mondjuk FA-ről 😛...esetleg ha 1.körben húzunk RB-t akkor Cadillac Williams 2.számúnak megtenné.
Ellenben a legnagyobb offseasonbeli dolgunk: Reggie Nelsont megtartani! Ha ő elmegy akkor a sec széthullik. 😕
szerk: Ja meg persze az edzői kar megtartása, főleg Zimmeré :/

Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
kell egy elit cb a drafton, valamint egy elit guard.
tetszes szerint az egyik akar johet free agency keretein belul is, bar erre nem alapozok.

mindjart maskent nezne ki ez a csapat.

mert a livings-mcglynn guard duo olyan, mint valami (nagyon) rossz vicc.
ugyanez igaz a clements-jones cb tandemre is. hall achillese remelhetoleg teljesen rendbe jon, bar az achilles-serulesek gany dolgok sajnos.

a tobbi igazabol megvan, meg egy strong safety kellene, de oda elviekben van mays es sands is.

szerk.: ja meg ugye kell kezdo rb. benson felelmetes.Mikey
nagyjából ugyanazt mondtuk.

Kör kérdés: Szerintetek...
Clements nickel?
Mays-től várható jövőre, hogy domborít? (korai tudom)
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Még azt sem mondhatjuk, hogy meglepő. Annyiból nem, hogy ott ment el a meccs ahol tudtuk, hogy baj van. Azokon a posztokon betliztek, ahol tudtuk, hogy gond van, draft/FA útján valamit csinálni kell.
Crocker esetében kezdem érteni, hogy Pacman min akadt ki 2 hete a Cards ellen... nem is értem, hogy mit csinált ma. A Secondary a szokásos volt egyébként is, Pacman-t nagyon megverte André, mondjuk klasszis elkapóról van szó. Engem még inkább bosszant az O-line közepe. 3ből 2 eladott labda az O-line lelkén szárad, szerintem. A futójáték meg futójáték... nincs liga szinten komolyan vehető futónk. Optimistán nézve most a PO-ban kiderült, hogy mi az ami még hiányosság ahhoz, hogy egyet lépjen felfelé a franchise. Reméljük orvosolni fogják. A nap embere meg Leonard. (Használhatnánk többet)

Jó szezon volt, messze túl teljesített a csapat, igazából a jutalom játék volt már a mai.
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
jó csapat vagyunk, csak rohattul' szerencsétlen.. körülbelül minden összejött ellenünk. watt int-je csodálatos volt, kár hogy ellenünk mutatta meg és pont po-ban... crocker majdnem int-je.. de nagyon kellett volna. ez van. akár hányszor kéne, mindig szerencsétlenül jövünk ki belőle. nem baj, nagyszerű szezonunk volt, majd az elkövetkező években sikerül... ja és tv-ben nem nézek több meccset 😉



Tippelde 25
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
kell egy elit cb a drafton, valamint egy elit guard.
tetszes szerint az egyik akar johet free agency keretein belul is, bar erre nem alapozok.

mindjart maskent nezne ki ez a csapat.

mert a livings-mcglynn guard duo olyan, mint valami (nagyon) rossz vicc.
ugyanez igaz a clements-jones cb tandemre is. hall achillese remelhetoleg teljesen rendbe jon, bar az achilles-serulesek gany dolgok sajnos.

a tobbi igazabol megvan, meg egy strong safety kellene, de oda elviekben van mays es sands is.

szerk.: ja meg ugye kell kezdo rb. benson felelmetes.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok a szezonhoz remélem amin kell (OL, futás, Sec) tudtok javítani az Off szezonba és nem esik szét az edzői gárda.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát, ez most olyan volt amilyen... sztem egyébként a DL is elég harmatos volt ma (vagy ez inkább a kiváló, és alig emlegetett Houston OL érdeme), a hátsó osztag meg, hmm.
Respekt így is a szezonhoz, jövőre egy-két elem hozzáadásával, összeszokott O-val, lehet hogy komolyan aggódni fogok veletek kapcsolatban. 😉Igor
Egyetértek Igorral, nagyon veszélyes csapattá válhattok az AFC-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 853 — Dr Kongó fan
Hát, ez most olyan volt amilyen... sztem egyébként a DL is elég harmatos volt ma (vagy ez inkább a kiváló, és alig emlegetett Houston OL érdeme), a hátsó osztag meg, hmm.
Respekt így is a szezonhoz, jövőre egy-két elem hozzáadásával, összeszokott O-val, lehet hogy komolyan aggódni fogok veletek kapcsolatban. 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
amit az ev nagy reszeben muvelt, az nem nfl szint.

mindegy, osszessegeben alomszeru szezon volt ez. i love my bengals.Mikey
valóban, rebuild évhez képest ez bőven túlteljesítette nálam is az elvárásokat.

Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ahogy Mikey mondja,minden elismerésem a szezonotokat illetően!

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
amit az ev nagy reszeben muvelt, az nem nfl szint.

mindegy, osszessegeben alomszeru szezon volt ez. i love my bengals.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
remélem Crockert eltakarítjuk az offseasonben...amit ma művelt az messze nem NFL szint

Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bár nagyon szeretem a Houstont, hogy őszinte legyek, de...!

Fiúk, én nektek drukkolok! AFC North Powa'! Söpörjük ki az egész konferenciát!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bár számunkra jobb lenne egy Houston győzelem, én egyértelműen Bengals győzelmet érzek.
Nagyon szoros meccs lesz, szerintem hosszabbításban lesz meg a győzelem.

A lényeg, hogy jó meccs legyen, és győzzön a jobb.
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
DEFENSE, DEFENSE, DEFENSE!!!!


Let's GO BENGALS!!!!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
meg egy: tegnap volt 21 eve a bengals utolso playoff gyozelme. @oilers, 41-14.

21 ev... nem voltam meg 2 eves sem akkor...Mikey
Jó neked 😊

Atkins? Soha nem aggódtam miatta. Már a draft napján tudtam, hogy jó kis szituációs playa lesz belőle, jobb napjain akár meccsenként 10-12snappel is 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
meg egy: tegnap volt 21 eve a bengals utolso playoff gyozelme. @oilers, 41-14.

21 ev... nem voltam meg 2 eves sem akkor...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
btw, mays es moch nem jatszanak ma. mindenki mas harcra kesz.

22:30-kor kezdunk igaz? addigra biztosan hazaerek.

let's go bengals!!!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Atkinst beválasztották a 2011 AP All-Pro Team 2. csapatába DT-ként 😊 ...ennyit minimum megérdemeltMarioAna
na ez nagyon jol hangzik.

es most rettenetesen mosolygok, ha visszagondolok arra, h mennyire aggodtunk amiatt, h a meretei miatt nem fog bevalni... 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
Atkinst beválasztották a 2011 AP All-Pro Team 2. csapatába DT-ként 😊 ...ennyit minimum megérdemelt

Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Nyerünk 20-17re.
A többin meg pont nem a fentiek, de ettől még nekem is ez a wishlist 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Tessék nyerni, aztán jó fáradtan jönni hozzánk 😊Wyatt
fosol, mi?
akkor tippeljünk csak a többi meccsre! 😀nhm
lions, giants, tebow. szerinted? (csak h rakerdezzek. 😛)Mikey
😀

hihhhetetlen, de ez az én kívánságlistám is!
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Én titeket is bírlak (Csöcsös és Nelson 😛), de bántás nélkül, sokkal jobban örülnék nektek, mint a Steelersnek 😊Wyatt
azt tudjuk!!! 😊
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én titeket is bírlak (Csöcsös és Nelson 😛), de bántás nélkül, sokkal jobban örülnék nektek, mint a Steelersnek 😊