NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jelenleg azt mérlegeli a hatóság, hogy ki ellen emeljenek vádat, szövetségi bűncselekmény lesz, ami nem olcsó.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyszer beszéltem valakivel, aki látta, amikor hallja valaki hogy él egy ismerőse floridában, és ő pont ugyanígy szerzi be a füvet. szóval az eljárás abszte nem egyedi, nagyon sokan csinálják így.
az az egy kiló is olyan mennyiség ami egy nagyobb társaságnak, ahol van néhány (vagy inkább az összes) heavy user akkor pár hétre elég. a plusz info annyi volt, hogy csomagolásra alkalmas eszközöket találtak, ami végülis érthető, még a nagyon hülyék sem járnak több kiló fűvel az utcán, néhány unciával annál inkább. szóval nekem ebből nem az jön le, hogy ők terjesztették ezt, a mennyiségből ítélve max kiskereskedők lehetnének, amire tényleg semmi ésszerű magyarázat nem lehet.

két dolog lehet sztem:
- feltévelezve, hogy Simpson megbukott volna a drogteszten ha ő is user, megállapítják a kábítószerrel való visszaélést, valamelyik haverja elvállalja, vagy többen, Simpson vszleg nem kerül börtönbe, de Goodell jó szavaira biztos számíthat.
- kiderül, hogy tényleg volt itt valami bizinsz (amit én e kevés info alapján nehezen hiszek), és akkor hellószia!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
En a Simpson igazsag szerint nem ertem, amikor elolvastam eloszor a cikket nem is fogtam fel mi van. Haz Kentuckyban, fu Californiabol postazva Simpson egy NFL szerzodes mellett arra van raszorulva hogy fuvet szorjon szet?? Ha kokaint osztogat abban azert van penz rendesen, de fuvet?? Szerintem lehet hogy valami tesonak segitett csak hogy hasznalhattak a hazat vagy nem tudom, mashogy ez erthetetlen szamomra.

Az amerikaiaknak meg amugyis mindegy hogy mit csinaltal, ha a neved egy mondatban szerepel a drog szoval szarban vagy.

Tudtok valamit arrol hogy mi lesz Simpsonnal azon kivul hogy kihagyott egy edzest?

Most meglatjuk Dalton elerte-e mar a Manning szintet amikor egy elkapoval (Green=Wayne? 😊) hozza a yardokat..


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gondolom VD duplázva lesz.petey
teljesen mindegy mert senki nem tud TE-n védekezni, ha ketten vannak, ha öten, akkor sem.
nate-tel meg az a gond, hogy a coverage sacket amiből mi éltünk csak azt öli meg, meg a rendszeres big play, de az nem csak az ő baja.

Simpson te ostoba buta fasz, TE!!!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
While offensive tackle Anthony Collins is attending Thursday's practice, wide receiver Jerome Simpson has been excused according to multiple sources.

Bengals head coach Marvin Lewis appeared on XM's NFL radio saying:

"I've been appraised of the situation for a few days now and unfortunately Anthony's name got put into it for no reason. It was at Jerome's house and it's an investigation that's going on. He's cooperating and doing what he can to help in the investigation." - Cincy Jungle

Collins ezek szerint rosszkor volt rossz helyen. Hál' istennek.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 882 — Csodabogár
így két tétmeccs után nem látom, hogy Clements miben erős. Bár lehet a kontraszt nagy (Hall vs Clements vagy épp JoJo vs Clements ..jóval találóbb az utóbbi).Amadeus91
Tapasztalt 😊nasheem
Mondom, Nate-el az a baj hogy a beceneve ---> toast. Simán leégetik a WR-ek, néha egy nagy play összejön neki, de ennyi. Run supportban okés, de nem az a lockdown corner mint aminek reklámozza magát. Csak azon rimánkodtam amíg itt volt hogy nehogy nyomjanak rá egy pump faket, vagy egy double move-ot mert ott annyi neki.

Edwards minimum 3 hét out. De ott van Vernon Davis/Delanie Walker. Gondolom VD duplázva lesz.

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Edwards sérülés miatt kiesett a 9ersből? Rossz idők járnak a hétvégi csata elkapóira...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Bengals WR Caldwell Could Have Even Bigger Opportunity

Jól leírja, amit én is gondolok.
Green, Caldwell, Whalen, Tate, Hawkins, Binns.
Hát hmm...Mikey
Elég szépen amortizálódna a nemrég még kiemelkedően jó és szép jövő előtt álló WR sor.
Mondjuk a cikk a worst case scennario-nál is kicsit sötétebb jövőt fest. 5 évet nem kaphatnak 3kg marcsáért. Ha csak birtoklás lenne, akkor tuti le sem ültetnék. Az a baj, hogy nem tudjuk mi van, de amit tudunk az elég aggasztó. Rövidesen jönnek majd a friss hírek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Bengals WR Caldwell Could Have Even Bigger Opportunity

Jól leírja, amit én is gondolok.
Green, Caldwell, Whalen, Tate, Hawkins, Binns.
Hát hmm...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
így két tétmeccs után nem látom, hogy Clements miben erős. Bár lehet a kontraszt nagy (Hall vs Clements vagy épp JoJo vs Clements ..jóval találóbb az utóbbi).Amadeus91
Tapasztalt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
nyilván..de ennek sincs értelme, hogy nagyanyám is lefutja Clements-t. Néztem a Decker TD előtt..köze nem volt az elkapóhoz. Monduk Nelson is bamba volt abban a szituációban, de az most más kérdés. Másik meg, hogy istentelenül körülményes...

Amadeus91
OK, értelek, de ne feledd, hogy ha csak ezen múlna, akkor aki gyorsabb az nyert is. Mindenki másban erős. A lényeg, hogy a gyengeségeidet próbáld kompenzálni azzal, amiben jó vagy. Persze ha egy CB 6sec alatt futja a 40yardot, akkor tök mindegy hogy olvassa a játékot, milyen magasra ugrik, stb. Clements azért szerencsére nem ennyire reménytelen.

Egyébként ha csak a gyorsaságot és az ütközést nézzük, Mochból és Lawsonból liga top CB párost faraghatnánk 😊nasheem
így két tétmeccs után nem látom, hogy Clements miben erős. Bár lehet a kontraszt nagy (Hall vs Clements vagy épp JoJo vs Clements ..jóval találóbb az utóbbi).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
nyilván..de ennek sincs értelme, hogy nagyanyám is lefutja Clements-t. Néztem a Decker TD előtt..köze nem volt az elkapóhoz. Monduk Nelson is bamba volt abban a szituációban, de az most más kérdés. Másik meg, hogy istentelenül körülményes...

Amadeus91
OK, értelek, de ne feledd, hogy ha csak ezen múlna, akkor aki gyorsabb az nyert is. Mindenki másban erős. A lényeg, hogy a gyengeségeidet próbáld kompenzálni azzal, amiben jó vagy. Persze ha egy CB 6sec alatt futja a 40yardot, akkor tök mindegy hogy olvassa a játékot, milyen magasra ugrik, stb. Clements azért szerencsére nem ennyire reménytelen.

Egyébként ha csak a gyorsaságot és az ütközést nézzük, Mochból és Lawsonból liga top CB párost faraghatnánk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Egyelőre az egész védelem megérne nem egy, nem két misét.
Talán csak a D-line kezdő négyese (Peko, Atkins, Mike Johnson, Fanene) hoz minimum elfogadható szintet.

Az offense viszont összességében jó. A passzjáték remek, a futójáték közepes. Csak a 3rd down offense vacak, de az legalább nagyon.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Jennings? Csak nem ilyen csiga..azt meg már meg lehet tanulni h neki fusson a másiknak...
Amadeus91
Persze, de időzítés kérdése, hogy PI vagy szerelés. Na, ezt már nehezebb tanulni.
Kicsit leegyszerűsítettük a CB játékot 😊nasheem
nyilván..de ennek sincs értelme, hogy nagyanyám is lefutja Clements-t. Néztem a Decker TD előtt..köze nem volt az elkapóhoz. Monduk Nelson is bamba volt abban a szituációban, de az most más kérdés. Másik meg, hogy istentelenül körülményes...

egyébként a LB sor is (még mindig) megérne egy misét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Jennings? Csak nem ilyen csiga..azt meg már meg lehet tanulni h neki fusson a másiknak...
Amadeus91
Persze, de időzítés kérdése, hogy PI vagy szerelés. Na, ezt már nehezebb tanulni.
Kicsit leegyszerűsítettük a CB játékot 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Ha már ismét Broncos: Cosby aláírt Denverbe.

Örülök, hogy talált magának csapatot.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
egyébként megnézvén a Broncos meccset... hát Clements kurva gyenge... vele nagyon kezdeni kéne valamit. Meg a 3rd Down szituációk nem igen jönnek be.Amadeus91
Az a baj, hogy vele sokat nem tudsz kezdeni már. Esetleg kihagyod a kezdőből, de amíg Adam Jones nem jön vissza, addig nincs normális alternatíva. Marad a reménykedés.nasheem
Jennings? Csak nem ilyen csiga..azt meg már meg lehet tanulni h neki fusson a másiknak...

WR kérdésen gondolkodtam, hogy most, hogy Simpson lehet a hűvösön köt ki, akkor vagy kéne egy FA WR vagy Tate kell, hogy a visszahordáson kívül mást is csináljon.

am. röhej, hogy Pacman-t várjuk mint az Istent, tavaly meg JoJo és Hall mögött örült ha Nickel lehetett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
egyébként megnézvén a Broncos meccset... hát Clements kurva gyenge... vele nagyon kezdeni kéne valamit. Meg a 3rd Down szituációk nem igen jönnek be.Amadeus91
Az a baj, hogy vele sokat nem tudsz kezdeni már. Esetleg kihagyod a kezdőből, de amíg Adam Jones nem jön vissza, addig nincs normális alternatíva. Marad a reménykedés.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
egyébként megnézvén a Broncos meccset... hát Clements kurva gyenge... vele nagyon kezdeni kéne valamit. Meg a 3rd Down szituációk nem igen jönnek be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Palmer tud hokizni?Amadeus91
Az gáz ha nem 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Palmer tud hokizni?Amadeus91
Skalde utolsó, nem kicsit ironikus mondata szerintem sokat elárul arról, hogy mennyire.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Bakker pont most vittem el a faszikámat fantasybe és be akartam tenni, hátha jó lesz erre ekőbb kerül lehet dutyiba mint most hétvégén a pályára?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Palmer tud hokizni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Kis bulvár:

The Cincinnati Cyclones, proud affiliate of the NHL’s Florida Panthers and Nashville Predators, announced today that they have offered a professional tryout to Carson Palmer. The tryout will take place on Thursday, September 29 at 7:00pm on the ice at U.S. Bank Arena.

“To be able to have an athlete such as Carson Palmer would be a major addition to this year’s club” said Cyclones Head Coach Jarrod Skalde. “Palmer’s leadership and command of a game in the offensive zone should help our squad this season. His skating ability, stick handling skills, and slapshot have yet to be seen but growing up in the hockey hotbed of Fresno, California…one can only think he’s a natural.”

😂
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Végülis beleillik a Pacman co. Benson sorrba... nem hiszem, hogy emiatt derékba törne az itteni karrierje, így is csúfolnak minket, hogy "sittesek".Amadeus91
Ha kap pár hónap letöltendőt és Goodell-től mellé még némi kiegészítést, akkor az sokat nem fog használni a karrierjének. A csapatnak sem 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."