Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Hát az tényleg rohadt jó lenne, ha nem valami helyi csontkovácsra bíznánk.
Szerencsére rosszul emlékeztem, a college-ben nem a keresztszalagjával volt hosszú kihagyása, hanem a vállával. Ha abból ilyen szépen visszajött, akkor reménykedhetünk, hogy most is lesz ereje!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
welker orvosát kell felkeresni, nem holmi bengáli kuruzslókat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Shipley de fáj. Nem csak most, mert ez nagyon durva sérülés. Nehéz visszajönni belőle. Whalenre nagyon kíváncsi leszek, de olyan biztos keze kétlem, hogy lehet, amilyen ship-nek. Caldwell nem rossz, de azért nagyon más.
Kurva élet....

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem egy dolog hianyzik, es ha az lett volna tegnap akkor W: Jonathan Joseph. Clements a kozeleben sincs, rendre megverik es mivel nincs meg az a biztos CB parosunk nem tudunk annyira a futasra sem koncentralni.. Bar tudnam miert nem tartottuk meg JJot85
nem szeretek a múlton keseregni, ezért nem írtam be, de amúgy hatalmas +1!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Sajnos meg nem lattam, illetve csak reszeket lattam belole de ket dolog:

amit Mikey is mondott, igy ki lehet kapni, amikor meglattam a vegeredmenyt, majd a statokat azt mondtam annyi baj legyen, rebuilding van, es ha Dalton igy tud iranyitani akkor mienk a jovo. persze jobb lenne ha a jelen is a mienk lenne, de en igy is elegedett vagyok

szerintem egy dolog hianyzik, es ha az lett volna tegnap akkor W: Jonathan Joseph. Clements a kozeleben sincs, rendre megverik es mivel nincs meg az a biztos CB parosunk nem tudunk annyira a futasra sem koncentralni.. Bar tudnam miert nem tartottuk meg JJot85
hülye helyzet, de azt várom már, hogy Pacman felépüljön aztán aprítson a kezdőben. (naiv vagyok)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Sajnos meg nem lattam, illetve csak reszeket lattam belole de ket dolog:

amit Mikey is mondott, igy ki lehet kapni, amikor meglattam a vegeredmenyt, majd a statokat azt mondtam annyi baj legyen, rebuilding van, es ha Dalton igy tud iranyitani akkor mienk a jovo. persze jobb lenne ha a jelen is a mienk lenne, de en igy is elegedett vagyok

szerintem egy dolog hianyzik, es ha az lett volna tegnap akkor W: Jonathan Joseph. Clements a kozeleben sincs, rendre megverik es mivel nincs meg az a biztos CB parosunk nem tudunk annyira a futasra sem koncentralni.. Bar tudnam miert nem tartottuk meg JJot


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát shipleynél magasabb, amúgy dettó mintha őt néznéd.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
egy sure-handed 3rd down playa elvesztése mindig fájdalmas, különösen ha egy ilyen karakter mint shipley.
caldwell lesz az első számú slot guy így, de whalennek is nyílhat terep, mert ő meg detto ilyen játékos mint ship.

de szar 😕gabtsi
de Whalen magas, nyurga, magas súlypontú gyerek nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Zimmer has defense going through a rare Monday walkthrough

Mike nem vesztegette az időt, mondjuk rájuk is fér, jön gore és davis (meg edwards clementsnek), lesz baj.

btw, ha a többiek is egyetértenek TO következő említésénél a topikban, 1 hetes figyelmeztető ban jár! 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy sure-handed 3rd down playa elvesztése mindig fájdalmas, különösen ha egy ilyen karakter mint shipley.
caldwell lesz az első számú slot guy így, de whalennek is nyílhat terep, mert ő meg detto ilyen játékos mint ship.

de szar 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
hát persze, nehogy már ne jusson valami rossz is mára. 😕

mondjuk minőségi visszaesés ezzel nem lesz, mert caldwell is nagyon jó. kíváncsian várom, whalen mennyi lehetőséget kap majd...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
houston baj van.
shipley ACL szakadás ---> IR 😕 😕 😕
babyhawk v cosby ?
+ whalen time!gabtsi
BASSZA MEG! :mad: :mad: :mad: 😕 😕 😕

Slot-ba kéne valaki.

(T.O. FA 😀 csak, hogy adjam magam)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
houston baj van.
shipley ACL szakadás ---> IR 😕 😕 😕
babyhawk v cosby ?
+ whalen time!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nagyot kell majd alkotnia a falnak előtte, viszont ha az meglesz, meg tudja verni a Vasas sec-t.Amadeus91
nem kell megvernie, illetve persze bassza őket agyon, de most nem ez a cél. csak azt lássam, hogy ott se fossa össze magát, ha harrison jön vele szembe vicsorogva (aki persze nem fog, mert ott van Whit), és hogy polamalut is el tudja kerülni. ahogy majd a ravens bivaly front ellen, amikor csuklik a zseb, akkor nyugodt tud e maradni. ezt szeretném látni idén.
ha ilyen nyugodt, türelmes és nem utolsósorban pontos tud maradni a nagy meccseken is az már elég, idén. jövőre végük van, aztán Soldi hordhatja ide rekeszszámra a sört 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
gabtsi, ahogy mondani tetszik, úgy igaz, szóról-szóra!

ÖRÖM - így csupa nagybetűvel - volt nézni a három kölyköt, na. úgy örül a pici szívem, mint már nagyon régen. 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
btw, Andy egészen káprázatos.
komolyan nem hittem a szememnek a második félidőben és nagyon kíváncsi vagyok mi van még benne.
onnan indul a story, hogy nem adja el a labdát, talán csak egy playre emlékszem amikor közel volt, de nagy százalékban úgy dobja el, hogy nem sok esély van az intre. ami nagyon fontos.
hihetetlenül nyugodt, és úgy tűnik fejben is nagyon ott van és egyre jobban ismeri és tudja használni a többiek erősségeit.
gruden is egyre több terhet tesz rá, nem véletlen, hogy ott 4. és 1nél nem futni próbáltunk, hanem azt a roll-out playt jobbra, ami ugyan nem jött be mert számított rá a Broncos, de jelzi, hogy úgy gondolja Marv és Gruden, hogy meg lehet bízni a gyerekben. és nem is okoz csalódást.
hogy ütötte verte a fiúkat a TD után, hogy kell még tovább menni.
még a pontosságot, elsősorban mélyre, kell tovább javítani, ill. hogy a rövid route-okon ne érjen oda egy kéz se csak az elkapóé. ha ez sikerül akkor nagyon szép évek elé nézünk.
a playoff meccs óta nem voltam ilyen idegállapotban mint tegnap, a meccs végén viszont egyáltalán nem izgultam az INT miatt, biztos voltam benne, hogy meglesz. és alig várom a steelers meccset, hogy lássam a fiút a mestervizsgán.gabtsi
Nagyot kell majd alkotnia a falnak előtte, viszont ha az meglesz, meg tudja verni a Vasas sec-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, Andy egészen káprázatos.
komolyan nem hittem a szememnek a második félidőben és nagyon kíváncsi vagyok mi van még benne.
onnan indul a story, hogy nem adja el a labdát, talán csak egy playre emlékszem amikor közel volt, de nagy százalékban úgy dobja el, hogy nem sok esély van az intre. ami nagyon fontos.
hihetetlenül nyugodt, és úgy tűnik fejben is nagyon ott van és egyre jobban ismeri és tudja használni a többiek erősségeit.
gruden is egyre több terhet tesz rá, nem véletlen, hogy ott 4. és 1nél nem futni próbáltunk, hanem azt a roll-out playt jobbra, ami ugyan nem jött be mert számított rá a Broncos, de jelzi, hogy úgy gondolja Marv és Gruden, hogy meg lehet bízni a gyerekben. és nem is okoz csalódást.
hogy ütötte verte a fiúkat a TD után, hogy kell még tovább menni.
még a pontosságot, elsősorban mélyre, kell tovább javítani, ill. hogy a rövid route-okon ne érjen oda egy kéz se csak az elkapóé. ha ez sikerül akkor nagyon szép évek elé nézünk.
a playoff meccs óta nem voltam ilyen idegállapotban mint tegnap, a meccs végén viszont egyáltalán nem izgultam az INT miatt, biztos voltam benne, hogy meglesz. és alig várom a steelers meccset, hogy lássam a fiút a mestervizsgán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
én mondtam nektek, hogy a dalton-simpson-green trió istenkirálycsászár lesz.

így ki lehet kapni.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Ezt a meccset is feltöltitek ftp-re? Nem láttam sajna. :/Amadeus91
Már fent van 😊nasheem
majd leszedem akkor, csak most épp az előzőt konvertálom 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
egyelőre nem tudunk úgy nyerni, hogy bensonnak átlagosnál gyengébb napja van. középen egyáltalán nem tudtunk futni, kíváncsi leszek ez ügyben lesz-e változás ha visszatér bobbie.
gabtsi
Szerintetek az miért van, hogy Scott az első negyedben kap pár carry-t, utána viszont pályára sem kerül? Nem mintha jobban futna, mint Benson, de pl RBb passzoknál terveztük többet használni.
Először azt hittem, Bensont akarjuk pihentetni hogy a végén friss legyen, de akkor inkább a 2-3 negyedben kellene leültetni picit, nem a tök elején.
Szóval nem nagyon értem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Ezt a meccset is feltöltitek ftp-re? Nem láttam sajna. :/Amadeus91
Már fent van 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Ezt a meccset is feltöltitek ftp-re? Nem láttam sajna. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem akarok ezen lovagolni, malaccal legutóbb nyertek a PBS-ben, az immaculate deflectionnel. a tegnapi az kőkemény munka volt, főleg a futások és 3rd down terén.
egyelőre nem tudunk úgy nyerni, hogy bensonnak átlagosnál gyengébb napja van. középen egyáltalán nem tudtunk futni, kíváncsi leszek ez ügyben lesz-e változás ha visszatér bobbie.
és gresham jó meccse hiányzott még, meg maué persze.

shipleyt viszont nem kellene elveszítsük.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nem tagadom, tényleg jók voltak, meglepően jók, a vártakhoz képest.
malac győzelem pontosan a sok benyelt futás és passz, illetve a buta hibák miatt. én körülbelül úgy látom, hogy nem a denver nyerte meg a meccset, hanem mi veszítettük el. ennek ellenére nagyon örülök, jó kis csapat leszünk már jövőre.. kösse fel a tangáját a pitts.

frisco meccs kemény lesz, de ha d összeáll és az o tegnapi formáját mutatja, megnyerjük. (aztán így is legyen) 😊


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
vasárnap 49ers, emelkedik a léc.

Andy Dalton!gabtsi
Pikáns kis meccs lesz a sok ex-szel. Mikor lesz már vasárnap????? :o

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."