Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
már csak egyet kell aludni! 😊nhm
Ja, de jó hosszút 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
már csak egyet kell aludni! 😊
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
andy nem edzett ma valami betegseg miatt, gondolom megfazott a lelkem. termeszetesen szombati jateka nincs veszelyben.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
nem az idei playoffrol irt polamalu, hanem a 2012-es szezonrol.
en sem a '09-es jets elleni wild card veresegre gondoltam, hanem a 2010-es 4-12-re.
...Mikey
rendben! 😉
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
nem az idei playoffrol irt polamalu, hanem a 2012-es szezonrol.
en sem a '09-es jets elleni wild card veresegre gondoltam, hanem a 2010-es 4-12-re.
...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Remélem is, hogy a jövő héten is 3 AFC NORTH csapat lesz még életben és a döntőt is két északi alakulat vívja, ezzel bizonyítva, hogy ez a három csapat az AFC (liga) legjobb, legerősebb csoportjából került ki. Jövőre ez még fokozódni fog, ezt a csoportot nyerni ill. innen továbbmenni már hatalmas siker. Max respect min a három alakulatnak. Dalton pedig nálam az év újonca, leszarom az 1/1-es rekordjait.polamalu
2 eve is ezt gondoltuk, aztan ...

persze legyen igy, de en meg egyszer nem esek abba a hibaba, amibe 2 eve sikerult a 10-6 utan.Mikey

azt ne emlegessük! 😊

továbbmegyek... játszunk harmadjára is a SF'49ers-szel!!! 😀
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Remélem is, hogy a jövő héten is 3 AFC NORTH csapat lesz még életben és a döntőt is két északi alakulat vívja, ezzel bizonyítva, hogy ez a három csapat az AFC (liga) legjobb, legerősebb csoportjából került ki. Jövőre ez még fokozódni fog, ezt a csoportot nyerni ill. innen továbbmenni már hatalmas siker. Max respect min a három alakulatnak. Dalton pedig nálam az év újonca, leszarom az 1/1-es rekordjait.polamalu
2 eve is ezt gondoltuk, aztan ...

persze legyen igy, de en meg egyszer nem esek abba a hibaba, amibe 2 eve sikerult a 10-6 utan.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Remélem is, hogy a jövő héten is 3 AFC NORTH csapat lesz még életben és a döntőt is két északi alakulat vívja, ezzel bizonyítva, hogy ez a három csapat az AFC (liga) legjobb, legerősebb csoportjából került ki. Jövőre ez még fokozódni fog, ezt a csoportot nyerni ill. innen továbbmenni már hatalmas siker. Max respect min a három alakulatnak. Dalton pedig nálam az év újonca, leszarom az 1/1-es rekordjait.polamalu
jól mondod!!!
szóról szóra! 😊nhm
ennyi, +1

AFC North talán az egész liga legkeményebb csoportja.
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Remélem is, hogy a jövő héten is 3 AFC NORTH csapat lesz még életben és a döntőt is két északi alakulat vívja, ezzel bizonyítva, hogy ez a három csapat az AFC (liga) legjobb, legerősebb csoportjából került ki. Jövőre ez még fokozódni fog, ezt a csoportot nyerni ill. innen továbbmenni már hatalmas siker. Max respect min a három alakulatnak. Dalton pedig nálam az év újonca, leszarom az 1/1-es rekordjait.polamalu
jól mondod!!!
szóról szóra! 😊
több mint 14 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Remélem is, hogy a jövő héten is 3 AFC NORTH csapat lesz még életben és a döntőt is két északi alakulat vívja, ezzel bizonyítva, hogy ez a három csapat az AFC (liga) legjobb, legerősebb csoportjából került ki. Jövőre ez még fokozódni fog, ezt a csoportot nyerni ill. innen továbbmenni már hatalmas siker. Max respect min a három alakulatnak. Dalton pedig nálam az év újonca, leszarom az 1/1-es rekordjait.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
ja.

off
beneztem a broncos topikba... annyira jo erzes, h ez egy vegtelenul nyugodt topik az ev 364,5 napjan.
onMikey
off2:
az vicc, ami ott volt... de kettőn áll a vásár ugye! 😊
on

azt igen bírom, hogy az NFL honlapon mindennel foglalkoznak, csak a mi kis csapatunkkal nem!
amúgy még tetszene is, de mégiscsak PO van!!!! 😊
mindegy, majd jövő héten már muszáj lesz pár bekezdést szentelni a Bengals-nak is!!! 😉nhm
kis franchise. :/ Sors fintora, hogy tavaly mekkora felhajtás volt és mi lett belőle...
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
ja.

off
beneztem a broncos topikba... annyira jo erzes, h ez egy vegtelenul nyugodt topik az ev 364,5 napjan.
onMikey
off2:
az vicc, ami ott volt... de kettőn áll a vásár ugye! 😊
on

azt igen bírom, hogy az NFL honlapon mindennel foglalkoznak, csak a mi kis csapatunkkal nem!
amúgy még tetszene is, de mégiscsak PO van!!!! 😊
mindegy, majd jövő héten már muszáj lesz pár bekezdést szentelni a Bengals-nak is!!! 😉
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
ja.

off
beneztem a broncos topikba... annyira jo erzes, h ez egy vegtelenul nyugodt topik az ev 364,5 napjan.
on

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
rico murray n+1-edjere is visszajott a practice squadba, devon torrence helyere.Mikey
Devon meg cut?
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
rico murray n+1-edjere is visszajott a practice squadba, devon torrence helyere.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
te jó ég, én már semmit sem értek 😂
MarioAna és én voltunk elől, elvileg, Mikey Te mikor vezettél? 😀 most hogy (ha jól emlékszem és számolom 4 szavazattal) Dalton a meglepetés ember, és a po-s pontszámítás után akkor most ki nyert végül? 😀

...

örülök ennek a yates dolognak, nem fognak még egyszer így nyerni, mint a múltkor, de nem is lesz ennyire sima az első 3 negyed. nyerni kell!!



Tippelde 25
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Despite suffering shoulder injury against the Tennessee Titans during the regular season finale, Houston Texans quarterback T.J. Yates is expected to start against the Cincinnati Bengals this Saturday, according to John McClain of the Houston Chronicle.

vajon megint hoz 300 yardot...?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Bazdmeg süti, köszönjük 😀

Szóval a meglepetésember MarioAna? 😉nasheem
Mármint hogy szerintem ki? 😊 DaltonMarioAna
😊 kezd kaotikus lenni.
Sütihez az volt a kérdés, hogy döntse el ki volt a csapat meglepetésembere idén. Erre ő levezette, hogy te nyerted a tippversenyt, de persze a meglepetésembert nem nevezte meg. 😊 Mivel az ő válasza 'MARIOANA' volt, így én visszakérdeztem, hogy szerinte akkor te voltál a meglepetésember?

Szerintem jobban járunk, ha kiírunk egy szavazást arról is, hogy ki nyerte a tippversenyt. 1 kérdés, 1 válasz és sütit NEM kérjük meg, hogy összesítse 😊nasheem
hát ekkora zűrt 😂
(223sutianapTegnap 16:38:13 NFL díjazottak - ahogy a szurkolók látták)
OROY=Dalton, az évmeglepije - de benne volt a válaszban, - eldöntök én mindent, csak annak következményei vannak - mostígy hogyállunk?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Bazdmeg süti, köszönjük 😀

Szóval a meglepetésember MarioAna? 😉nasheem
Mármint hogy szerintem ki? 😊 DaltonMarioAna
😊 kezd kaotikus lenni.
Sütihez az volt a kérdés, hogy döntse el ki volt a csapat meglepetésembere idén. Erre ő levezette, hogy te nyerted a tippversenyt, de persze a meglepetésembert nem nevezte meg. 😊 Mivel az ő válasza 'MARIOANA' volt, így én visszakérdeztem, hogy szerinte akkor te voltál a meglepetésember?

Szerintem jobban járunk, ha kiírunk egy szavazást arról is, hogy ki nyerte a tippversenyt. 1 kérdés, 1 válasz és sütit NEM kérjük meg, hogy összesítse 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
nem jo, megovom az eredmenyt!
miaz h en nyerek, aztan valaki beeloz, pedig itt se volt az elobb?
😛

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
Bazdmeg süti, köszönjük 😀

Szóval a meglepetésember MarioAna? 😉nasheem
Mármint hogy szerintem ki? 😊 Dalton

Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Bazdmeg süti, köszönjük 😀

Szóval a meglepetésember MarioAna? 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
3as holtverseny 😀 (na és ilyenkor mi van? 😀)Rush
Még nem szavazott mindenki. Valaki szóljon át a vasas topikba sütiért, hogy döntse el a kérdést 😊nasheem
mitkő döntenem?
hát a negativos számolással??? nemjó, inkább
- a hármas, az öttő nyolcig sorokat és kiszabhatjuk, mert azt mindenki bukta. Az egyes és tizest hagyjuk a végire, ezáltal csak a találatokat pontozva

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey2, Jászámtarzan2, Nőhám1,

a tizespötty helyes megfejtése Daltonék legkisebb fiacskája, mivel pölö énmagam is beírtam OROY-nak erre kapnak pontot ketten és így módosítják az erősorrendet

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey3, Jászámtarzan2, Nőhám2 ( pontozásban u.a.)

az egyes pont megtippelésénél alulértékelési-hányados fordított sorrendben

Godzilla7, Nihőm5, Myke5, Rős4, Amidó3, G.3 (pontozásban u.a.)

összeadjuk a két sort
Süttyő9, Rüsz8, Májk8, Nekhem7, Mócárt6, Gább6

énugye nem nyerhetek, tehát holtverseny lenne R és M közt, demivel R a kiíró, így egy hangyafasznyival billeg a felsőfokon, úgyhogy a győztes MIKEYsutianap
😂 😂 😂 (egyébként tökéletes gondolat menet)



Tippelde 25
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
1.Márió5, Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey2, 85-2, Jászámtarzan2, Nőhám1,
2.Márjó5, Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey3, Nyolcö2, Jászámtarzan2, Nőhám2(pontozásban u.a.)
3.Godzilla7, Nihőm5, Myke5, Márihő4, Rős4, Amidó3, G.3, 852(pontozásban u.a.)
4.Marijj9, Süttyő9, Rüsz8, Májk8, , Nekhem7, Mócárt6, Gább6, Nyócő4
így jár aki nem húzza a kurzort, javítottam
akkor mivel én nem bírom a közösködés MARIOANA a nyertes, dobogós pedig Mikey és Rush
a szövetség elnézést kér az esetleges kellemetlenségekér, de a kalkulátorunk egy balfasz immár többedszerre is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
Még nem szavazott mindenki. Valaki szóljon át a vasas topikba sütiért, hogy döntse el a kérdést 😊nasheem
mitkő döntenem?
hát a negativos számolással??? nemjó, inkább
- a hármas, az öttő nyolcig sorokat és kiszabhatjuk, mert azt mindenki bukta. Az egyes és tizest hagyjuk a végire, ezáltal csak a találatokat pontozva

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey2, Jászámtarzan2, Nőhám1,

a tizespötty helyes megfejtése Daltonék legkisebb fiacskája, mivel pölö énmagam is beírtam OROY-nak erre kapnak pontot ketten és így módosítják az erősorrendet

Rásh4, Gabcsi3, Amadé3, Mickey3, Jászámtarzan2, Nőhám2 ( pontozásban u.a.)

az egyes pont megtippelésénél alulértékelési-hányados fordított sorrendben

Godzilla7, Nihőm5, Myke5, Rős4, Amidó3, G.3 (pontozásban u.a.)

összeadjuk a két sort
Süttyő9, Rüsz8, Májk8, Nekhem7, Mócárt6, Gább6

énugye nem nyerhetek, tehát holtverseny lenne R és M közt, demivel R a kiíró, így egy hangyafasznyival billeg a felsőfokon, úgyhogy a győztes MIKEYsutianap
tökéletes, nekem megfelel!!!nhm
lehet én vagyok még fáradt, de én hol vagyok?..ebből már nem tudok kimenni, elvileg 4pontom volt a tippeldében 3jó válasszal, de még a felsorolásban sem látom magam 😀...a 3ast miért húzzuk ki, én eltalátam hogy Benson nem fut többet mint tavaly, ahogy az INT-eknél is írtam Nelsont, igaz Hall-t is...BUNDA! 😂
szerk: vagy ez nem ez?

Burrow > Luck valaha is