Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
és ami elmaradhatatlan: safety tackle saját corneren... amatőrizmus.
Rush
Ilyen volt a túloldalon is, amikor a LoS mögött keresztbe futó WR (talán Willis) csinálta meg nem gyengén a tackle-t a falunkon már teli gázzal túljutó McGaheen. Azon mondjuk egy jóízűt röhögtem, Crockerékon kevésbé..

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért a malactól messze van, jó volt a broncos, főleg a futójáték meg a run D. ezzel nyertek, ami a fura, hogy ezek a mi erősségeink is.
de ha lesz olyan meccs amikor a D meg az O összeáll, úgy rendesen mint a gecis bugyi akkor nagyon fasza lesz. de hogy mindig van egy hülye akin elmegy.

vasárnap 49ers, emelkedik a léc.

Andy Dalton!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
dalton-green-simpson trió előtt le a kalappal!!! nagyon jó meccs volt, nagyon kár hogy vereség a vége.
elején ment el.. az sok idegesítő 3 és 1 aztán 4. down...
és ami elmaradhatatlan: safety tackle saját corneren... amatőrizmus.

egyébként ha uccsó előtti drive-ban simpson elkapja 3. nál akkor megnyertük.. nagyon kár érte. hajszálakon múlott a győzelmünk.
így sajnos bronco malac győzelem.


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
néztem a meccs előtt micsoda háború utáni állapotok vannak a Denvernél, és emiatt bíztam benne, hogy nyerünk. és nyerhettünk is volna, ha nem balfaszkodjuk el az elejét.

meg kell hagyni hogy azok az arcok akik bekerültek a broncosba kurva éhesen és nagy elánnal tolták, főleg a kulcsszitukban. nem tudtuk megcsinálni az 1yardos harmadik kísérleteket, ami anno kurva nagy erősségünk volt. és persze jött a szokásos big play benyalása. aztán meg a végén 2x is összeomlott a protection ezt már nem bírtuk el, pedig annyira éreztem, hogy meglesz, de így ahogy a második félidőben toltuk ki lehet kapni, még ha fáj is nagyon. ott voltak szorosan az embereink mellett a kulcsszitukban elütötték a passzokat, 1/11-es 3rd down mutatóval nem lehet meccset nyerni.

aztán a védelem volt még nagy csalódás, elsősorban mau, rengeteg misstackle, nem bírtunk mcgaheevel, ráadásul a tackle közötti futásokat szoptuk, de folyamatosan. Geno egyelőre nem tényező a futójátékban és Sims sem élete formájában játszik egyelőre.

végére csak annyit mondok skacok, ANDY DALTON FTW!!!!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Shipley-vel mi van????nhm
Mankózott meccs után. Állítólag a térdével van gond, ami azért gáz, mert a fősulin is a térde volt sérült. Mondjuk lövésem sincs melyik. Estére okosabbak leszünk, de meglepne, ha nem hagyna ki jónéhány hetet. 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
ST iszonyat szar volt viszont, Tate szerintem takarodjon (és még akkor finoman fogalmaztam) 😐 .
MarioAna
Ja, Tate én kihagytam. Idegesítően szar. Lehet, hogy Cosby sebessége nem NFL szint, de agya sokkal több van, így lényegesen hatékonyabb volt, mint Tate. Miatta is várom vissza Jonest, bár lehet hogy egy ilyen sérülés után nem nagyon hordatunk majd vele vissza.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Kis összefoglaló:
Benson elég szolíd volt, a futásblokk nem működött vmi jól. Dalton elképesztően magabiztos volt egész meccsen, Green-nel nagy volt az összhang...apropó Green zseniális volt egész meccsen. Simpsonnak volt dropja, de ezen kívül ő is nagyot játszott, bár én nagyon bánom hogy a nagy playnél nem lett TD. Gresham kicsit eltűnt a pályán, összességébe az offense nem volt rossz, de kevés :/.
A Defense egy közepes szintet hozott, Hallnak volt jó meg rossz megmozdulása is, de volt nagy endzone védekezése, ezért ő is inkább felfelé lógott ki a többiek közül. A D-line összekapta magát a 2. negyedre, Peko mindenütt ott volt, de MJ, Geno és Fanene is nagyot játszott amikor fent voltak. Clements szimplán szar volt, amikor lehetett akkor rá dobtak, az összes nagy play róla jött, a TD-nél mondjuk Crocker nagyon elnézte a szöget, kiütötte Natet, pedig megcsinálta volna ott a tackle-t...ennyit a rutinról (két legidősebb játékos 😀 ).
Nelson a secondary vezére, nem tudom mi van vele, de ha így folytatja én Pro-Bowl-ba várom 😀 .
ST iszonyat szar volt viszont, Tate szerintem takarodjon (és még akkor finoman fogalmaztam) 😐 .
Ki-ki meccs volt, Dalton vitte a hátán a csapatot, mondjuk a végén nem tudta megcsinálni a döntő playt, de ha jobban blokkolt volna futásnál a fal, akkor nyílván futtatták volna Bensont, hogy ne 4és10 fölött legyen (ha jól rémlik az utolsó drive, mind a 4 játékhívás passz volt).
Szerintem, ha a defense-t összekapja Zimmer, hogy a nagy playeket ne szopjuk be állandóan, és az O-fal jobban operálna Bensonnak, ilyen teljesítménnyel a középmezőnybe beférhetnénk, és nem ilyen 3-4 győzelmekkel, én a Bills szintjére tippelem magunkat, hogy bárkit képesek vagyunk megverni, sok lesz a kevés pontos vereség.MarioAna
jaja, maradjunk, annyiban, hogy a második félidő jó volt!
elsőben 3 vagy 4 first down, nagyon gyengus... egymás után 3 db 3&1-et nem tudtunk megcsinálni! aludt a D is!!! aztán a második játékrészben öröm volt nézni: a D brutál felkeményedett, és az O is hozta a pontokat! Green végre jó volt, és Simpsons is a drop kivételével! keveset futottunk, sztem kétszer annyi passzjáték volt , mint futás, kb. pedig Beson jó!
Shipley-vel mi van????
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Na végre... Mármint, hogy ismét él a fórum.

Sajnos bukó lett a tegnapi kirándulás, de nagyon közel volt a 2-0.
Ami nagyon fáj, hogy ez legalább annyira a D-n ment el. Hihetetlen hogy védekezünk passz ellen és most a futással is szívattak, pedig a falat is inkább futásra rakta össze Zimmer.
Ha Clements tartja ezt a szintet, akkor Adam Jones a kezdőbe fog egyből visszatérni. De Gyakorlatilag az összes DB gyenge volt. Dunlap most nem volt túl hatékony és MJ is hatalmasat küzdött Clady-vel. Ő kihozta ikszre a saját matchup-ját. Sims viszont nagyon nem tetszett.

De inkább a pozitívumokról: Dalton nagyon jó volt. Megdöbbentően jó. Simpson és Green pedig megmutatta, hogy a passzjátékunk rendben lesz a következő években. TO@Ocho kutya fasza hozzájuk képest. Shipley durvát kapott, kicsit aggódom miatta. A falunk közepe nagyon szar volt és Dagi is erősen küszködött.

Ugyan kár a zakóért, mert nyerhető meccs volt, de szinte végig élveztem, így nagyon nem búsulok. Ebbe a szezonba még beleférnek az ilyen eredmények is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Kis összefoglaló:
Benson elég szolíd volt, a futásblokk nem működött vmi jól. Dalton elképesztően magabiztos volt egész meccsen, Green-nel nagy volt az összhang...apropó Green zseniális volt egész meccsen. Simpsonnak volt dropja, de ezen kívül ő is nagyot játszott, bár én nagyon bánom hogy a nagy playnél nem lett TD. Gresham kicsit eltűnt a pályán, összességébe az offense nem volt rossz, de kevés :/.
A Defense egy közepes szintet hozott, Hallnak volt jó meg rossz megmozdulása is, de volt nagy endzone védekezése, ezért ő is inkább felfelé lógott ki a többiek közül. A D-line összekapta magát a 2. negyedre, Peko mindenütt ott volt, de MJ, Geno és Fanene is nagyot játszott amikor fent voltak. Clements szimplán szar volt, amikor lehetett akkor rá dobtak, az összes nagy play róla jött, a TD-nél mondjuk Crocker nagyon elnézte a szöget, kiütötte Natet, pedig megcsinálta volna ott a tackle-t...ennyit a rutinról (két legidősebb játékos 😀 ).
Nelson a secondary vezére, nem tudom mi van vele, de ha így folytatja én Pro-Bowl-ba várom 😀 .
ST iszonyat szar volt viszont, Tate szerintem takarodjon (és még akkor finoman fogalmaztam) 😐 .
Ki-ki meccs volt, Dalton vitte a hátán a csapatot, mondjuk a végén nem tudta megcsinálni a döntő playt, de ha jobban blokkolt volna futásnál a fal, akkor nyílván futtatták volna Bensont, hogy ne 4és10 fölött legyen (ha jól rémlik az utolsó drive, mind a 4 játékhívás passz volt).
Szerintem, ha a defense-t összekapja Zimmer, hogy a nagy playeket ne szopjuk be állandóan, és az O-fal jobban operálna Bensonnak, ilyen teljesítménnyel a középmezőnybe beférhetnénk, és nem ilyen 3-4 győzelmekkel, én a Bills szintjére tippelem magunkat, hogy bárkit képesek vagyunk megverni, sok lesz a kevés pontos vereség.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Holnap ugye (Magyar time szerint) este lesz a meccs? Adja a SportTV? Vagy stream lesz megint?Amadeus91
Igen, 22.15, nem, a SportTV a Patriots - Chargerst adja, stream lesz.
Remélem jó kis meccs lesz. 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Holnap ugye (Magyar time szerint) este lesz a meccs? Adja a SportTV? Vagy stream lesz megint?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
AJ az nfl.com főoldalon!

Nagyon jó kis videjó, nézzétek meg mindenképp:
http://www.nfl.com/videos/nfl-everything-to-prove/09000d5d8224b794/Everything-to-Prove-Episode-30-Part-1?module=HP11_cpnasheem
AJ igazából pont nem csinált semmit szerintem a meccsen, Haden levette a pályáról, abszolút súlytalan volt, még szerencse hogy Gradko hőst csinált belőle 😊 .MarioAna
Akkor már inkább Gruden. Vagy a Browns D. Sokkal többet mondjuk nem várok Greentől: elég minden egy győztes catch. Az sem baj, ha az egyben az egyetlen is lesz. 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
AJ az nfl.com főoldalon!

Nagyon jó kis videjó, nézzétek meg mindenképp:
http://www.nfl.com/videos/nfl-everything-to-prove/09000d5d8224b794/Everything-to-Prove-Episode-30-Part-1?module=HP11_cpnasheem
AJ igazából pont nem csinált semmit szerintem a meccsen, Haden levette a pályáról, abszolút súlytalan volt, még szerencse hogy Gradko hőst csinált belőle 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
matchday injury report

out: moch
doubtful: geathers, hudson, mays
probable: dalton, jennings, mike johnson, rucker, whitworth

dunlap time!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
AJ az nfl.com főoldalon!

Nagyon jó kis videjó, nézzétek meg mindenképp:
http://www.nfl.com/videos/nfl-everything-to-prove/09000d5d8224b794/Everything-to-Prove-Episode-30-Part-1?module=HP11_cp

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Bengals rookie quarterback Andy Dalton said Friday morning his bruised wrist has responded and he went out to practice at the Paul Brown Stadium grass fields ready to make every throw. On Thursday he had been kept to the shorter routes.

“I’ll be full go,” Dalton said. “They limited me a little on what they wanted me to throw. I’ll throw it all (today).” - bengals.com

:cool:
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Már régen Dalton miatt külön figyellek titeket, remélem nem sérül le, és lesz ideje megmutatni mit tud, szerintem sokan fognak még irigyelni miatta titeket.dande
szerintem is. hihetetlen magabiztos volt és kb. tökéletes dobások jellemezték már az első meccsén.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Sziasztok!

Már régen Dalton miatt külön figyellek titeket, remélem nem sérül le, és lesz ideje megmutatni mit tud, szerintem sokan fognak még irigyelni miatta titeket. Úgyhogy hajrá bízom benne a csapat is épül köré tovább idővel, (meg ő is olyan lesz aki köré épülhet).dande
köszi,
nem lenne rossz valakit ismét franchise QB-ként emlegeti... 😊

addig csak a munka,munka,munka, najó egy kis móka ... 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Már régen Dalton miatt külön figyellek titeket, remélem nem sérül le, és lesz ideje megmutatni mit tud, szerintem sokan fognak még irigyelni miatta titeket. Úgyhogy hajrá bízom benne a csapat is épül köré tovább idővel, (meg ő is olyan lesz aki köré épülhet).
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#bengals, by age, have youngest roster in the AFC (average age 25.74) and third-youngest in league. Have least amount of 30 and over w/2

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
According to head coach Marvin Lewis, Bengals quarterback Andy Dalton will play on Sunday.

---

Bengals tight end Jermaine Gresham could be one of the game's greatest tight ends ever. That's not the unbiased rhetoric of a fan that moonlights as a blogger for this great team. No. That's the opinion of the team's newest tight end Donald Lee.

“He’s going to be one of the greatest tight ends to ever play this game,” said Lee. “I didn’t know much about him, but watching him in practice, he looked like a wide receiver out there. I look at that guy as like a Randy Moss for this team. He’s a great guy and I feel blessed to be here and to be able to work with him.”

---

For the second straight day Bengals defensive end Robert Geathers, safety Taylor Mays and linebacker Dontay Moch didn't participate during Cincinnati's practice on Thursday. Moch isn't expected to return for awhile and we believe Mays' knee injury is likely on a day-to-day basis.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
a nemrég kezdődött mai edzésen dalton dobál, és ahogy hobson írásából kiderül, szépen is.

ez mindenképpen jó hír.

(én meg végre ráérek, így megtekintem a cleveland elleni csodát.)

szerk.: ja és a dokik aszongyák, adam jones nyaka immáron teljesen rendbejött. a 7. héten várjuk vissza!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Nah, a Denvernél sok a hiányzó, szóval szerintem megütjük őket.

Sims meg azon a meccsen végig fos volt ha jól emlékszem...Amadeus91
ez nem lesz egyszerű, ha otthon játszanánk, azt mondanám simán nyerünk, de így...nhm
egyszerűbbnek ígérkezik mint a browns meccs.. orton nagyon gyengén játszott az első héten. szerintem simán van esélyünk ellenük..
aztán meglátjuk.


több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Nah, a Denvernél sok a hiányzó, szóval szerintem megütjük őket.

Sims meg azon a meccsen végig fos volt ha jól emlékszem...Amadeus91
ez nem lesz egyszerű, ha otthon játszanánk, azt mondanám simán nyerünk, de így...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Nah, a Denvernél sok a hiányzó, szóval szerintem megütjük őket.

Sims meg azon a meccsen végig fos volt ha jól emlékszem...

criminal lawyer or criminal lawyer?