Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok gyerünk Dalton rázd meg magad a PO-ba ha a Denverrel találkoztok mentek még egy kört de finom lenne Palmer elen is játszani bár nagyon nem úgy tűnik egyenlőre
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Közben néztem egy kis titans-texans. Na annak a vége sem volt gyenge. Szerencsére most ez nekünk nem nagyon számított. Kicsit anyáztam volna 😊nasheem
valamit írnak a Raiders topikban, hogy így h nyer a Titans ők már csak úgy jutnak be a PO-ba ha a Denver kikap, ergo nekik elfüstölt a WC mint lehetőség?Amadeus91
igen mert ezzel a Titans win-nel még ők is bekerülhetnek!!!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Közben néztem egy kis titans-texans. Na annak a vége sem volt gyenge. Szerencsére most ez nekünk nem nagyon számított. Kicsit anyáztam volna 😊nasheem
valamit írnak a Raiders topikban, hogy így h nyer a Titans ők már csak úgy jutnak be a PO-ba ha a Denver kikap, ergo nekik elfüstölt a WC mint lehetőség?
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Közben néztem egy kis titans-texans. Na annak a vége sem volt gyenge. Szerencsére most ez nekünk nem nagyon számított. Kicsit anyáztam volna 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
nyugtassatok meg, hogy a KC/Chargers párosból valamelyik van olyan formában, hogy ma nyerjen.Amadeus91
Ha komolyan veszik mindkettőnek nyerni kellene.. kellene. Meg leginkább nekünk. Mondom, 3 töltény. Egy csak bejön 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
nyugtassatok meg, hogy a KC/Chargers párosból valamelyik van olyan formában, hogy ma nyerjen.Amadeus91
Orton odabasz!!! 😊
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
nyugtassatok meg, hogy a KC/Chargers párosból valamelyik van olyan formában, hogy ma nyerjen.
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
most nem azért, de sztem senki nem tud minket elütni most már a PO-tól!!! 😊

go Bengals!!!!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
na közben biztos, kikapott a Jets!
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
ha jól tudom ha kikap a Jets (legyen meg) és még valamelyik a Raiders/Tebow párosból akkor már biztos a PO attól független, hogy mit játszunk, ugye?Amadeus91
Igen. A Jets meg kikapott, a Dolphins-nál már csak térdelgetnek.
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
ha jól tudom ha kikap a Jets (legyen meg) és még valamelyik a Raiders/Tebow párosból akkor már biztos a PO attól független, hogy mit játszunk, ugye?Amadeus91
Ja és az első feltétel pipálva. Van 3 töltényünk POba jutni. Lassan lesz miért ízgulni 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
ha jól tudom ha kikap a Jets (legyen meg) és még valamelyik a Raiders/Tebow párosból akkor már biztos a PO attól független, hogy mit játszunk, ugye?
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
MARK SANCHEZ, MAN OF THE YEAR!gabtsi
egyenlőre, én azért még várnék ezzel a kijelentéssel! 😉nhm
Kár hogy ezt a fumblit visszafújták. Szép zárás lett volna 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
MARK SANCHEZ, MAN OF THE YEAR!gabtsi
egyenlőre, én azért még várnék ezzel a kijelentéssel! 😉
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
MARK SANCHEZ, MAN OF THE YEAR!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Szoros az. Jó ez a Miami november óta. Remélem kitartanak.nasheem
alakul!!! 😉nhm
😊 mondhatni.

Azért szar lenne Palmerék ellen szurkolni. Reméljük nem lesz rá szükség.nasheem
nem lesz, mert a Denver kikap! 😊
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
itt is!

ráadásul a Jets megy... 😕nhm
Szoros az. Jó ez a Miami november óta. Remélem kitartanak.nasheem
alakul!!! 😉nhm
😊 mondhatni.

Azért szar lenne Palmerék ellen szurkolni. Reméljük nem lesz rá szükség.

Ezt a kabarét, amivel eldőlt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Durván emelkedik a pulzusom. Kezdhetnénk!nasheem
itt is!

ráadásul a Jets megy... 😕nhm
Szoros az. Jó ez a Miami november óta. Remélem kitartanak.nasheem
alakul!!! 😉
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Durván emelkedik a pulzusom. Kezdhetnénk!nasheem
itt is!

ráadásul a Jets megy... 😕nhm
Szoros az. Jó ez a Miami november óta. Remélem kitartanak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Durván emelkedik a pulzusom. Kezdhetnénk!nasheem
itt is!

ráadásul a Jets megy... 😕
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Durván emelkedik a pulzusom. Kezdhetnénk!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jajj, egy csöves döntetlen de jó lenne...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Igazi PO meccs lesz, győzzön a jobb, remélem nem lesz hülye zebra tevékenykedés.

A legjobb az lenne, ha ma nyernénk, de 9-7-el meglenne nektek a Wild Card. 😊 😉 😀Vrijbloed
sztem amúgy ez a sanszos! 😊

de nyerünk! 😊
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Igazi PO meccs lesz, győzzön a jobb, remélem nem lesz hülye zebra tevékenykedés.

A legjobb az lenne, ha ma nyernénk, de 9-7-el meglenne nektek a Wild Card. 😊 😉 😀
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
hát lelkiekben már én is a tévé előtt ültem.. de ahogy Mikey írja szarni bele. képi megjelenítés sajnos nagy hátránya a stream-nek, viszont a kommentátorok kárpótolnak. (bár egy Sanyi-Ricsi duó-t még eltudok hallgatni😊)

hihetetlen, hogy sokkal jobban várom a meccset mint a szilvesztert... lehetne már vasárnap.Rush
BUÉK mindenkinek!!!

mondjuk arra azért kíváncsi lennék, miből választhatott a Sporttv, hogy a Denver-KC meccset adja! vicc! : )))

mindegy, nyerünk és legközelebb már nézhetjük a srácokat a tv-ben is!!! 😊

let's go Bengals!!!

ja és azért 7kor nyugodtan nyerhet a Phins! 😉