Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
amikor kellett ott volt a d és az o a pályán! szép győzelem, grat a srácoknak 😊
0-16 se lesz már a szezonunk 😉😀


több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
szép volt fiúk!!!!

mindenkit bezúzunk!

fuck yeah!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ilyenkor nem lehet értelmeset írni 😀 😀
Mekkora W! Csoportmeccs, idegenben!


Kinyalhatja az összes PR generátor 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
4000 a pulzusom kb. de kellett édes istenem!! keretbe foglaltuk a meccset.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
1-0.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Nem tudtam offseasont követni, miről maradtam le? Hol van shipley és ki hivja az offense playeket?adam3577
pályán van. Gondolom Gruden hívja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Nem tudtam offseasont követni, miről maradtam le? Hol van shipley és ki hivja az offense playeket?

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
http://www.firstrowsports.eu/webmaster/Free-Bets/83339/1/watch-cleveland-brownsvs-cincinnati-bengals.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
http://www.firstrowsports.com/watch/83339/1/watch-cleveland-brownsvs-cincinnati-bengals.html 😊


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Merre nézitek? 😊adam3577
atdhenet-n nem találtam eddig semmit. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
szép jó estét, és jó szurkolást az uraknak! 😊


több mint 12 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Merre nézitek? 😊

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#Bengals inactives: LB D. Moch, G O. Hudson, S T. Mays, CB K. Jennings, RB C. Peerman, WR R. Whalen, S R. Sands

pashos nem játszik, DUNLAP TIME!!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A reach, amikor valakit túl hamar húznak a prognosztizált drafthelyéhez képest, pl. egy 5.körös tehetséget behúznak a 2.körben.
Te a stealre gondolsz, ez jelenti azt, hogy egy 1.körös szintű játékost behúzol a 3.-ban pl.
Ezt azonban a későbbiekre nem nagyon lehet levetíteni, pl. lehet, hogy Peko a húzása idején reach volt vagy pont jó helyen kelt el (fogalmam sincs mi volt az értéke miután kijött a draftra, csak egy példa), ennek ellenére nagyon bevált.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Denver topikban láttam az elmúlt évek korai körös pickjeikről pár összefoglaló sort (ki vált be és ki nem szinten)

2006
1/24 Joseph (simán megérte)
2/23 Whitworth (ő is)
3/27 Frostee Rucker (?!)
4/26 Domata Peko (szerintem nagy reach) -- reach az amikor valaki nagy nyereség annak ellenére, hogy későn húzzák, ugye?

2007
1/18 Hall (simán)
2/17 Irons (bust)
7/43 Ndukwe (érdekesség gyanánt, szintén reach)

2008
1/9 Keith Rivers (háát..)
2/15 Simpson (nanááá 😀 )
3/14 Sims (nem tudom..)
3/34 Caldwell (bőven jó)

2009
1/6 Smith (most kezdi el megszolgálni)
2/6 Mauluga (szerintem jó)
3/6 M.Johnson (bőven jó)
3/34 Coffman (kár érte)

2010
1/21 Gresham (nem kérdés)
2/22 Dunlap (szintén..sőt, reach)
3/20 Shipley (szintén, mint Dunlap)
3/32 Ghee (Coffman 2?)
4/22 Atkins (ha kezdő lesz és állat, akkor mindenképp jó pick volt a 4. körben)

Azért az első három körben általában jókat húzunk, szerintem.

*szóval igen..összekevertem a reach-t a steal-lel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
egy jó rajt nagyon sokat segítene.
ez a Cleveland meccs is olyan, hogy ha sikerült vigyázni a labdára akkor akár meg is lehet. előrébb tart a Browns, de amennyivel készebb az az offense, annyival jobb a mi D-nk. főleg a futás ellen. ami náluk is kulcskérdés. a barna DL minden csak nem egy kiforrott egység. két újonccal a kezdőben, ami az álmoskönyv szerint nem annyira szerencsés a DL esetén. futás futás, és rövid passzok a fegyverek adottak ehhez. Whittel szemben is újonc lesz, úgyh balra mindenképpen jó százalékkal kell futni.
és kicsit előretekintve, a Denver DL is átalakulóban, a fal közepe ott sem az igazi, és akkor finom voltam. ha a futójáték működik, és Dalton csak egy Sanchez szintet hoz, akkor jól is startolhatunk, ami nagyon kéne. és az biztos, hogy ahogy megyünk előre a szezonban ez egyre jobb csapat lesz. 4-5 győzelem a reális, de ez az én elfogult - véleményem szerint jobb csapat mint sokan gondolják.

a vérszívó D az nagyon kell.
Zimmer a héten osztott új narancs shortokat, a szám alatt és felett a következő feliratok olvashatóak: The Brotherhood ill. Finish. ha ezt tartják a szemük előtt én nagyon hepi leszek.gabtsi
Viszont, ha Whit kiiktatja azt a rookie-t, akkor a fal mögött ott van Fujita, szóval Pressley-nek nagyon ott kell majd lenni, hogy Benson tudjon futni. A rövid passzos játék nagyon is működhet az első két meccsen, hova tovább A.J. bárkit meg tud verni 1 az 1-ben. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz erős a Browns sec.

Én a tippjeim arra építettem, hogy a Secondary-nk azért még mindig a liga első felében van, csak nálunk van az egyik legjobb sec edző a ligában. Azok a csapatok jelenthetnek nagyon nagy veszélyt, ahol elit a futójáték (olyan amit nem tudunk megállítani) vagy elit irányító (Brady, Peyton, Punci, Bradford?) van egy jól összerakott fal mögött. (Passrush?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
mindenképpen jobb mint gondolják. de össze kell hogy szokjon a csapat. Dalton nem fogja egyből kiváltani a hozzá fűzött reményeket. ha 1 évvel később kapunk egy ilyen sorsolást, mindenki optimistább lenne, és po-ról beszélhetnénk.
ennek fényében akár egy 5-0-s kezdés is lehetne, sőt ha PM nélküli Colts-ot is verjük meg sem állnánk 9-0ig.
csak hogy nem ez a helyzet.
így marad a reménykedés, hogy minél előbb össze szokik a tím, és összehozunk egy 4-5-6 győzelmet.

D-vel nem lesz probléma, zúzni fogunk futás ellen, passrush működni fog, egy két nagy playt szopik a sec, de ők is állni fogják a sarat.


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy jó rajt nagyon sokat segítene.
ez a Cleveland meccs is olyan, hogy ha sikerült vigyázni a labdára akkor akár meg is lehet. előrébb tart a Browns, de amennyivel készebb az az offense, annyival jobb a mi D-nk. főleg a futás ellen. ami náluk is kulcskérdés. a barna DL minden csak nem egy kiforrott egység. két újonccal a kezdőben, ami az álmoskönyv szerint nem annyira szerencsés a DL esetén. futás futás, és rövid passzok a fegyverek adottak ehhez. Whittel szemben is újonc lesz, úgyh balra mindenképpen jó százalékkal kell futni.
és kicsit előretekintve, a Denver DL is átalakulóban, a fal közepe ott sem az igazi, és akkor finom voltam. ha a futójáték működik, és Dalton csak egy Sanchez szintet hoz, akkor jól is startolhatunk, ami nagyon kéne. és az biztos, hogy ahogy megyünk előre a szezonban ez egyre jobb csapat lesz. 4-5 győzelem a reális, de ez az én elfogult - véleményem szerint jobb csapat mint sokan gondolják.

a vérszívó D az nagyon kell.
Zimmer a héten osztott új narancs shortokat, a szám alatt és felett a következő feliratok olvashatóak: The Brotherhood ill. Finish. ha ezt tartják a szemük előtt én nagyon hepi leszek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Rams-t csoport elsőnek várják (persze nem egy brutál csoportról van szó, ez tény) Bradford is remek irányíró, építgetik a csapatot.
szerintem idegenben nem verjük őket. Cards Kolb-bal nem tudom mire megy majd. de ott se gondolám hogy nyerünk, de cáfoljunk rá 😊
Frisco viszont verhető kategória.
Bronco-Tennessee meccseket még mindig nem tudom hova tenni.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
@Cle - L
@Den - L
SF - L
Buf - W
@Jax - W
Ind - L
@Sea - L
@Ten - W
Pit - L
@Bal - L
Cle - W
@Pit - L
Hou - L
@StL - L
Arz - W
Bal - L

5-11, mert tartom magam ehhez a tippemhez.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Schedule Jósda:

Week1: W Browns
Week2: L Broncos
Week3: W 49ers
Week4: W Bills
Week5: L Jax
Week6: W Indy (Ha nincs Peyton..már pedig nem lesz, ha jól tudom)
BYE
Week8: L Seahawks (bár nincs irányítójuk)
Week9: L Titans
Week10: L Vasas
Week11: L Ravens
Week12: W Browns
Week13: L Vasas
Week14: L Texans
Week15: ? Rams (nem tudom)
Week 16: W Cards
Week 17: L Ravens

6/7 - 10/9 -s szezon. Szerintetek? (minden hülye ötletet át fogok most már venni a többi topikból vasárnapig 😀 )Amadeus91
Pár hazai meccset megnyerünk, de több tényleg nem várható... illetve várni várható, de ne fogadjatok rá 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Schedule Jósda:

Week1: W Browns
Week2: L Broncos
Week3: W 49ers
Week4: W Bills
Week5: L Jax
Week6: W Indy (Ha nincs Peyton..már pedig nem lesz, ha jól tudom)
BYE
Week8: L Seahawks (bár nincs irányítójuk)
Week9: L Titans
Week10: L Vasas
Week11: L Ravens
Week12: W Browns
Week13: L Vasas
Week14: L Texans
Week15: ? Rams (nem tudom)
Week 16: W Cards
Week 17: L Ravens

6/7 - 10/9 -s szezon. Szerintetek? (minden hülye ötletet át fogok most már venni a többi topikból vasárnapig 😀 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
play off nem lesz, így sb sem. de egy jó kis def mellett egy közepes o hozhat egy remek idényt. könnyű schedule adott hozzá.
ha így lesz egy 6-7 győzelem elképzelhető lehetne. én ennek bőven tudnék örülni.
ha van olyan meccs, ahol lehet keresni valónk, akkor az a két cleveland, frisco, buffalo, jags, seattle. denvert és tennessee-t nem tudom hova tenni. többi köbö veszett fejsze nyele kategória.Rush
Egyébként én, ha a Vasassal ki tudnánk cseszni a szezonban, már elégedett lennék. Hazai pályán egyébként bármi megtörténhet, akár az is, hogy a Ravens-t vagy a Vasast elkapjuk.Amadeus91
én is elégedett lennék, ha ismét söpörnénk a csoportot!!! :cool:
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
play off nem lesz, így sb sem. de egy jó kis def mellett egy közepes o hozhat egy remek idényt. könnyű schedule adott hozzá.
ha így lesz egy 6-7 győzelem elképzelhető lehetne. én ennek bőven tudnék örülni.
ha van olyan meccs, ahol lehet keresni valónk, akkor az a két cleveland, frisco, buffalo, jags, seattle. denvert és tennessee-t nem tudom hova tenni. többi köbö veszett fejsze nyele kategória.Rush
Egyébként én, ha a Vasassal ki tudnánk cseszni a szezonban, már elégedett lennék. Hazai pályán egyébként bármi megtörténhet, akár az is, hogy a Ravens-t vagy a Vasast elkapjuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?