Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Örülök Tate-nek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Azaz 34 játékos tekinthető "saját nevelésnek". Egész jó. Egyébként pont tegnap néztem ezt.

- - -

DE Carlos Dunlap (knee) returned to practice Monday and looked good rushing the quarterback. All indication are he should play Sunday against Cleveland.

😉
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egy kis érdekesség a csapat összetételéről:
http://cincinnati.com/blogs/bengals/2011/09/05/roster-check-how-the-bengals-are-built/


több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
csapat építés áldozatokkal jár. Coffman nem váltotta ki a hozzá fűzött reményeket. mennie kellett sajnos.
Tate-t pozitívumnak érzem. jó lehet. sajnálom Cosby-t, remek PR volt. de nem több.

remek kis csapat leszünk így szezon kezdetre. aztán 1-2 év és jöhet a PO és SB. 😊


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
futást hogy blokkolja ? simpson pl iszonyat raptor módon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem lennék túlzottan meglepve, ha a szezon során gyakran látnátok Simpson helyén, de majd elválik. Ha csak KR-nek vittétek, lelketek rajta, egy-egy nagy visszahordás még lehet is benne

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
elmentem bringázni egyet, de még most sem fér a fejembe, hogy miért engedtük el a franchise rekorder PR-t, aki meghatározó tagja mind a 4 ST-nek, egy KR-ért, most, amikor lényegében megszűnt ezt a poszt, és utoljára egyetemen hordott vissza puntot.

meg fogjuk ezt bánni attól tartok.gabtsi
El kell hogy keserítselek még jobban, kipróbáltuk előszezonban PR-ként. (Valószínűleg mint utolsó lehetőségként, hogy miért maradhasson.) Kivágtuk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hol ?
a green, simpson, shipley 3as jobban kőbe van vésve mint a 10 parancsolat. caldwell mind a 3 poszton tud játszani, így első számú csere mindenhol, whalen shipley 1.1.
ha igazad lenne, akkor nem cosbyt tettük volna ki, aki szinte csak és kizárólag az ST-ben van pályán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálatok nyilván nem KR-ként, hanem WR-ként számolnak vele. Hátha itt válik majd be

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elmentem bringázni egyet, de még most sem fér a fejembe, hogy miért engedtük el a franchise rekorder PR-t, aki meghatározó tagja mind a 4 ST-nek, egy KR-ért, most, amikor lényegében megszűnt ezt a poszt, és utoljára egyetemen hordott vissza puntot.

meg fogjuk ezt bánni attól tartok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nem mintha sokat számítana, hogy ki az ötven sokadik ember a csapatban, de nagyon nem értem a cut-okat 😕
Tate lehet jó, de Cosby sem volt rossz. Coffman 😕 😕 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sorry, másoltam 😊
shuler aktív rosteren nem igen lesz, ha igen gond van. coachart se tudom mennyit fogjuk használni, elvileg jól blokkol, de kulcsszitukban úgyis a túltöltött fal lesz, rolanddal vagy whittel mint eligible.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Közben Shulert is megtaláltam, lévén nem Sculer... 2 meccsen kezdett tavaly a Dolphinsban, egy 16 és egy 28 yardos elkapásig jutott.

Azért a Gresham, Cochart, Shuler TE-trió nem éppen erős.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#bengals practice squad is FB Devlin, LB Evans, CB Ghee, WR Hawkins, QB LeFevour, OT O'Donnell and DT Shirley
(o'donnell kanadai, így nemzetközi playanak számít, azaz még 2 ember jöhet)

MyGlynn harmadéves tavaly 14 meccsen kezdett az eaglesben, de kibaszták tegnap. szokásos fétis, kezdőtapasztalatú depth.t, sculerről semmit se tudok, csak annyit h a fater all pro te volt. de a vérvonal coffmanon se segített. hihetetlen, hogy a 9es és 10es compensatory 3. kört is kibasztuk 24 órán belül. nice.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Mike McGlynn, Mickey Sculer. Who??

Hozzáteszem, mindhárom cutolt playát nagyon sajnálom.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
3 sikeres claimünk van a hírek szerint. :excited:

íme: #Bengals officially claim WR Brandon Tate, C-G Mike McGlynn, TE MickeySculer, cut Cosby, Coffman, Stephens

quan 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
legutóbb tweetjéből ítélve, ki is tettük 😕
editke: reedy tippje ezzel szemben whalen, peerman, coffman trió egyike. whalent nagyon nem kéne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Szerintem egy próbát megér. A benne rejlő potenciál mindenképpen nagyobb pl. Cosbyénál.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
neeeeee
mineeek ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
triangle 1 283
nálatok landolt elvileg Brandon Tate.
potenciál van benne, csak nálunk szörnyen inkonzisztens volt. sok sikert hozzá!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lindseyt sajna elvitte a cards.
viszont dequin evans aláírta a ps szerződését.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Shirleyt negyedik embernek is gyengének látod? Ha sérül valaki bent, akkor elég sokat lenne pályán, de szerintem még így is kielégítő lehet. Persze alig láttam, úgyhogy leginkább csak szurkolok neki.nasheem
nem mintha innen jó százalékkal meg tudnám ítélni, de 3 éve nem játszott az nfl-ben, tavaly még mint OG próbálkozott, ez számomra sok minden csak nem megnyugtató. persze lennie kell benne vminek, ha még mindig a rosteren (közelében) van. de én rettegnék ha a pályára kellene engedni. és minden évben bajlódtunk sérülésekkel a poszton.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
tyt-t én írtam. sajnos nekem nem működik. lehetséges h törölték volna az accountomat?

roster változást érzelmi okokból írtam. szerintem senki se gondolta volna még akkor, hogy palmer már nem lesz mostanra a keret tagja. meg azért erős (esélyes) csapat volt az akkori. ha nincs ez a sok balszerencse, évekig domináns szerepet tölthettünk volna be. én legalábbis így látom.

OG- boling, hudson kettős tényleg elég szűkös, esetleg más csapatoknál jelentősebb név, akit cut-oltak?
DT- pre meccseken Shirley-t jónak láttátok, ő elég lehetne.


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
OG poszt az nagyon vékony szerintem, főleg így, hogy nincs Bobbie az első négy meccsen.
sztem oda még fog jönni. CB az marad így egyelőre, aztán még jön pacman, meglesz az 5, és akkor mehet egy safety.

DT is kellene, mert ez így sérülés esetén lófasz esti fénynél. és shirley a practice squadból minden csak nem életbiztosítás. bár fanene tud bent is játszani, de akkoris.gabtsi
Shirleyt negyedik embernek is gyengének látod? Ha sérül valaki bent, akkor elég sokat lenne pályán, de szerintem még így is kielégítő lehet. Persze alig láttam, úgyhogy leginkább csak szurkolok neki.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
OG poszt az nagyon vékony szerintem, főleg így, hogy nincs Bobbie az első négy meccsen.
sztem oda még fog jönni. CB az marad így egyelőre, aztán még jön pacman, meglesz az 5, és akkor mehet egy safety.

DT is kellene, mert ez így sérülés esetén lófasz esti fénynél. és shirley a practice squadból minden csak nem életbiztosítás. bár fanene tud bent is játszani, de akkoris.

ami nem hajlik, az törik!