Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
worst offseason everbraxa88
Hát a Bengalsnek a legkevésbé emiatt fos az offseasonje. Sőt, ezen a cserén csak nyerhetnek. Szvsz.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
worst offseason everbraxa88
nekünk v nektek?Amadeus91
mi ezzel a lépéssel hatalmasat erősödtünk 😛
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
worst offseason everbraxa88
nekünk v nektek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
worst offseason ever
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Bengals announce trade with Seattle: Acquire CB Kelly Jennings in exchange for DT Clinton McDonald. Jennings is a 5-year vet from Miami (Fla.).


Nickelnek jó lesz.

szerk.: csak az a gond ezzel, hogy így maradt 3 érdemleges DT (Peko, Atkins, Sims) rosteren + Shirley + Mikaele. Vajon Shirley ennyire biztató, vagy csak 3 DT lesz az 53-as rosteren...?Mikey
Használható Jennings? Nem mintha ne lenne CB-nk.Amadeus91
Nem, tudom, hogy ő valóban egy nagyon tehetségtelen fiú, vagy csak ennyire rossz volt nálunk az alapképzés. Gyűlöletes ezt mondani, de a seattlei rendszer csak felvesz és elemészt pro bowlereket, nem termel egyet sem!

Zimmer talán játékost tudott volna nevelni belőle, de most már nem érdemes az idejét rabolni. Cserének jó lesz!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
depth-nek viszont legalább középszar. kezdeni csak nagy gond esetén fog. viszont Reggie Nelsonnal spanok nem ?

btw, 4 db első körös CB-nk van így.gabtsi
abból kettő bust ezek szerint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
depth-nek viszont legalább középszar. kezdeni csak nagy gond esetén fog. viszont Reggie Nelsonnal spanok nem ?

btw, 4 db első körös CB-nk van így.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kezdő volt a seahawks-ban. Igaz, hogy sokszor megverték és nagyon sok TD-t szereznek róla, de lehet egy új csapatnál megtáltosodik (ne reménykedjetek)

Mikey: nagyon valószínű hogy a nagy cut hullám után még jönni fog DT



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Bengals announce trade with Seattle: Acquire CB Kelly Jennings in exchange for DT Clinton McDonald. Jennings is a 5-year vet from Miami (Fla.).


Nickelnek jó lesz.

szerk.: csak az a gond ezzel, hogy így maradt 3 érdemleges DT (Peko, Atkins, Sims) rosteren + Shirley + Mikaele. Vajon Shirley ennyire biztató, vagy csak 3 DT lesz az 53-as rosteren...?Mikey
Használható Jennings? Nem mintha ne lenne CB-nk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Bengals announce trade with Seattle: Acquire CB Kelly Jennings in exchange for DT Clinton McDonald. Jennings is a 5-year vet from Miami (Fla.).


Nickelnek jó lesz.

szerk.: csak az a gond ezzel, hogy így maradt 3 érdemleges DT (Peko, Atkins, Sims) rosteren + Shirley + Mikaele. Vajon Shirley ennyire biztató, vagy csak 3 DT lesz az 53-as rosteren...?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
huh.
az nfl-ben létezik az ún supplemental draft intézménye, ami azon játékosoknak szól, aki nem voltak elérhetőek a drafton, de azóta olyan változás állt be a pályafutásukban, ami miatt később mégis megfelelnek a kritériumoknak.

ilyenkor az egyes csapatok vaklicitet tesznek, ami azt jelenti, hogy mindenki bemondja, hogy hányadik kört adna az adott játékosért. a legmagasabb licit nyer, ebben az esetben a Raiders 2012. évi 3. körös draftcetlijét adta érte. Tehát a jövő évi drafton már nem választhatnak a 3. körben, és ez a pick egyszerűen kimarad a sorrendből.gabtsi
éértem. Eddig nem tudtam, hogy a supplemental h megy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
huh.
az nfl-ben létezik az ún supplemental draft intézménye, ami azon játékosoknak szól, aki nem voltak elérhetőek a drafton, de azóta olyan változás állt be a pályafutásukban, ami miatt később mégis megfelelnek a kritériumoknak.

ilyenkor az egyes csapatok vaklicitet tesznek, ami azt jelenti, hogy mindenki bemondja, hogy hányadik kört adna az adott játékosért. a legmagasabb licit nyer, ebben az esetben a Raiders 2012. évi 3. körös draftcetlijét adta érte. Tehát a jövő évi drafton már nem választhatnak a 3. körben, és ez a pick egyszerűen kimarad a sorrendből.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
miért kaptunk volna ?gabtsi
vagy most hogy volt ez a 3.kör Pryor stb? Volt már a Draft és feltradelt a Raiders érte? De ki kapta a Picket?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
miért kaptunk volna ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
DLF maradt egyelőre, de nem játszik ő sem. Marv nyilatkozataiból az tűnik ki, hogy miután idén változik a 45+1 aktív játékos szabály, nem valószínű, hogy 3 QB-val megyünk a szezonnak, inkább más posztokra kell erősítés (DB, LB, OL).
DLF ha átjut a waiveren akkor jó eséllyel practice squad imho (fejből mondom de sztem eligible).

Pryor, jövő évi 3. körért Oakland Raider lett.gabtsi
mármint kaptunk egy 3. kört a Raiders-től?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
DLF maradt egyelőre, de nem játszik ő sem. Marv nyilatkozataiból az tűnik ki, hogy miután idén változik a 45+1 aktív játékos szabály, nem valószínű, hogy 3 QB-val megyünk a szezonnak, inkább más posztokra kell erősítés (DB, LB, OL).
DLF ha átjut a waiveren akkor jó eséllyel practice squad imho (fejből mondom de sztem eligible).

Pryor, jövő évi 3. körért Oakland Raider lett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
nem sok. 2003 tavasza óta először nincs Palmer a rosteren (értsd Jordan cut).
ezenkívül elvertük a Pantherst, az első félidő elég sima volt, főként a két falnak köszönhetően.

most nyugi van, örül mindenki, hogy nem lesz 0-20as szezon.gabtsi
eddig sem volt sok köze az NFL-hez. DLF? Pryor?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem sok. 2003 tavasza óta először nincs Palmer a rosteren (értsd Jordan cut).
ezenkívül elvertük a Pantherst, az első félidő elég sima volt, főként a két falnak köszönhetően.

most nyugi van, örül mindenki, hogy nem lesz 0-20as szezon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
valaki elmondaná, hogy mi történt az elmúlt héten?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tegnap éjjel sikerült bepótolnom az első félidőt, és ha nem is a címvédővel játszottunk, de legalább biztatóan.

a védelem egészen pofás. ha nem lenne ez a standard áramkimaradás negyedenként egyszer, akkor nagyon jó egységről is beszélhetünk. pl Newton futott TD-jét csak 3 DB nézte végig közvetlen közelről, de tackle-t egyik se csinált volna. de összességében nem volt rossz, még ha a Panthers nem is rángatta az istrángot rendesen (Steve Smith pl olyan volt mint én egy 3 napos buli után hétfő reggel a munkában). Geno viszont egy szörny. én nem tudom, honnan van ebben a kis emberben ennyi erő, de egészen förtelmes módon dominálta az emberét. ami még nagyon tetszett így első blikkre, hogy nagyon agresszíven játszanak, néha kicsit talán (feleslegesen) durván, de ez legyen a legnagyobb baj.

a támadófal hibátlant nyújtott gyakorlatilag, bár nyilvánvaló volt, hogy a Carolina a fal belsején nem fog túl nagy pusztítást végezni, de hogy így fussunk és így tisztán tartjuk Daltont arra nem gondoltam. Dalton továbbra is rend szerint túl magas labdákat ad, hogy ennek technikai v biztonsági okai vannak azt nem tudom, de kurvára idegesítő. szerencsére szinte minden elkapó atletikus és jó kezű de azért ebből ne legyen tendencia. persze a szokásos TO az kellett, hogy tudjon valamiből az ellenfél pontot csinálni, de csak egy kis zavar volt, hogy ki hova álljon. ha a támadófal továbbra is így tud játszani az nagyban megkönnyíti dalton dolgát, nem beszélve a futójátékról: Scott 10es átlaggal, 7 yardos legrövidebb futással, jófajta, csak aztán lássuk a rendes szezonban is.

a playhívás továbbra is nagyon tetszetős, nem is tudom láttam-e valaha end-around játékot rögtön az első playben valaha a Bengalstól, a draw playek nagyon ültek, ezt remélem sokat láthatjuk, és volt varia bőven az elkapók között is.

szóval nagyon úgy tűnik, hogy a védelem jó, a futójáték is talán, ha Dalton ebben az ütemben fejlődik tovább, akkor nem lesz ez rossz. továbbra se gondolok többre 3-4 győzelemnél, de biztató dolgokat láttam a jövőre nézve.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hozzászólásokból úgy néz ki mégsem egy veszett fejsze nyele ez a szezon. ezt jó olvasni 😊
én is jókor megyek el nyaralni. 😊 tyt-re sajnos valami oknál fogva nem tudok belépni, esetleg valami más ötlet ahonnan letudom szedni a meccset?


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Dunlap biztosan kihagyja a Colts elleni meccset is, de a Browns elleni season openerre állítólag játékra kész állapotban lesz.

Valamint, szinte bizonyos, hogy Adam Jones PUP-on kezdi a szezont.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
1.Hát ha Scaife lesz az idei "nagyFA bukás" akkor még talán ez a jobbik eset (Bryant után).
2.Vakapuna egy állat, milyen frizura az TE JÓ ÉG 😀.
3.Mostmár nincs Palmer a csapatnál, se kicsi se nagy 😐
4.Ez a safety sor most így olvasva nem is tűnik rossznak, bár gondolom jobban örülnénk annak, ha egy fix pont lenne mindkét safety poszton, mint a rotálás. Nelson szvsz FS-nek maradhatna fix, jó kezei vannak, a Sands-Mays páros közül pedig amelyik kevésbé üt kicsit az maradhatna pusztítani 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
"In another sign the Bengals are moving to just two quarterbacks on their Opening Day roster they released backup quarterback Jordan Palmer before Saturday’s practice.

Also released were veteran defensive backs Tom Nelson and LeRoy Vann, rookie wide receiver Jamere Holland and rookie linebacker Stephen Franklin, and veteran cornerback Fred Bennett’s contract was terminated." - bengals.com

😕 😕
Persze reálisan nézve semmi esélye sem volt rosterre kerülni, mert adott a Crocker, R. Nelson, Mays, Wilson, Sands ötös.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Úgy néz ki, mert Hobson is megírta, hogy ma lesz hivatalosan is megerősítve.