Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Gresham megint nem edzett, illetve többek mellett Rucker, Finley, Peerman és Cosby sem.

Ennél rosszabb hír, hogy Scott nincs teljesen rendben és Dunlap térde ismét szarakodott. Otis Hudson viszont mankózott. A G poszt fasza mély lesz...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Srácok! Mi nálatok ez az (egyébként szimpatikus) akció h gyűjtsünk ex-Dawgs playereket? Itt van Green, Roland, Super Bo(w)ling, MJG, Geathers, Geno.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Nagyjából ennyi. Emiatt nem kell temetni Bolingot.Mikey
Temetésről szó sincs, csak furcsa volt, hogy az első edzésektől kezdve centerben (is) gyakoroltatják. Nekem úgy tűnt volna logikusnak, hogy először szokja az alapposztját, utána kezdjük betanítani másra is. Egyrészt újat tanulni akkor hatékony, amikor már az előző tananyag fixen rögzült, másrészt a G lényegesen nagyobb need, mint a C. Persze soha nem voltam NFL edző.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Nagyjából ennyi. Emiatt nem kell temetni Bolingot.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy backup OL-nek verszatilisnek kell lennie, több poszton is helyt kell tudni állni. ezért volt tavaly, h andré smith guardként is gyakorolt.

egyébként mai hír, hogy Boling a Jets ellen már korán lehetőséget fog kapni, hogy az ellenfél legjobbjai ellen tesztelhessék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Én nem tulajdonítanék túl nagy jelentőséget annak, hogy Boling edzésen centerben (is?) gyakorol. Persze jelenleg nyilván csak 4. számú G-ként tekintenek rá, de szinte minden G megfordul karrierje során C-ben, legalábbis edzésen tuti.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
GeoffHobsonCin Geoff Hobson
OL coach Paul Alexander endorses LG Nate Livings

Most ez komoly? OK, támogassa, de ne a kezdőben.nasheem
ki más lenne helyette? Maxi és Boling lehetne.. de ugye mint írtátok korábban az utóbbit centernek próbáljuk, maxit meg nem ismerem, de backup-nak mondtátok. így más lehetőség nem nagyon van.


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
GeoffHobsonCin Geoff Hobson
OL coach Paul Alexander endorses LG Nate Livings

Most ez komoly? OK, támogassa, de ne a kezdőben.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egy biztos, ez az offseason tele volt meglepetésekkel, változásokkal, ami ki járt már a csapatnak.
bírtam tank-et.. meglepett a cut. de jöjjön a fiatalság.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Jah, egy próbát megér, ez a szezon úgyis mindegy. Tudjátok, hogy én is nagyon kedvelem Atkinst, és szerintem is nagyon jól játszott a Lions ellen is, ezzel együtt számomra enyhén meglepő a lépés. Hozzáteszem, az efféle meglepetéseket szeretem.

(Bár én csíptem Johnsont is.)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tank cut? Hm... Atkins ennyire meggyőző lenne edzéseken is?Mikey
próba cseresznye. Geno megkapja idén a lehetőséget h fulltime starter legyen, nekem nagyon tetszett ahogy dózerolt pénteken, az biztos hogy a hozzáállásán nem fog múlni, ha bukó a project akkor viszont tudjuk, hogy mi lesz az első pick jövőre. amire már annyira de annyira várok rég óta. vszleg elég fent is leszünk hozzá, hogy egy igazi pusztítóra legyen sansz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Tank Johnson cut, GENO TIME!!!!!!!!gabtsi
időszerű volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
érthető ez. oké, hogy nem volt túl erős a draft class, de ha Brown papa jobban kinyitná az amúgy is kötelező kinyitni való pénztárcát, akkor nem lennénk ilyen szerencsétlen helyzetben. futás elleni védelem okés, de lehetne egy pofás secundary is e mellett.
foglalkoztunk a két lyuk betömésével, de eleget?
azért egy Whitner-Mays páros sokkal jobb lett volna, guard-nak meg Lutui (kár érte)
egyébként Wilsonnal mi a helyzet? ő és Crocker predátorral kiegészülve hozhat egy színvonalat nem?Rush
...és itt lényegében véget is érhetett volna az eszmefuttatás. 😊


Tank cut? Hm... Atkins ennyire meggyőző lenne edzéseken is?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Shirley? Neki jobban örülnék.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így Clinton McDonaldnak is jut hely a kezdő 53ason sztem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Tank Johnson cut, GENO TIME!!!!!!!!gabtsi
Yeeeeah! Titkon reméltem. Na most jön a 6 sack-es szezon 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tank Johnson cut, GENO TIME!!!!!!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ha megnézzük h a divízió-riválisoknál milyen cover safetyk vannak, akkor én Nelson kapcsán elsírnám magam, az külön szomorú h ebben ő a legjobb nálunk. persze hall of famert akármelyik drafton se akaszt le az ember, de na.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Mind Mays, mind Whitner sokkal inkább in box safety, vagyis nem nagyon erősségük, hogy zónában vagy a TE ellen kavarjanak hátul, sokkal inkább szinte LB-poszton tűnnek fel és a futások ellen tevékenyek. Vagyis ők egyszerre nem igazán lehetnének a pályán, kell melléjük egy jól zónázó, passzokat jól olvasó mélységi FS is.somoskovig
Reggie Nelson, mellé még kell egy hard hitter SS (Sands?) és meg van oldva 😐 .MarioAna
Ez OK, hogy Nelson erre megfelelő, most a Whitner-Mays elképzelt párosból indultunk. 😊

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Mind Mays, mind Whitner sokkal inkább in box safety, vagyis nem nagyon erősségük, hogy zónában vagy a TE ellen kavarjanak hátul, sokkal inkább szinte LB-poszton tűnnek fel és a futások ellen tevékenyek. Vagyis ők egyszerre nem igazán lehetnének a pályán, kell melléjük egy jól zónázó, passzokat jól olvasó mélységi FS is.somoskovig
Reggie Nelson, mellé még kell egy hard hitter SS (Sands?) és meg van oldva 😐 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
illetve még annyi, hogy itt minden jelentős eredmény arról szól, hogy brutál D kell hogy legyen. azt meg passzjátékkal sose pihenteted annyira, hogy a meccs végén is tudjon még levegőt venni. ez kérlek munkásosztály, senki nem pörgeti a fülén a labdát, hanem pusztít. ehhez meg kell a zoxigén.gabtsi
MekKojnak se volt még totál szezonja, kiváncsi leszek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Az de kemény lenne, összesen 28-as IQ, pass coverage 0, cserébe ütöttek volna futás ellen. 😊somoskovig
ezt akartam pont mondani, hogy Pass D-be Whitner nem egy nagy húzás. Viszont a RUSH D így már nagyon ütős lehetett volna.Amadeus91
hamár qrvára rá megyünk a futás elleni védekezésre, akkor az legyen kemény nem? 😀
..nem szoktam ebbe nagyon bele menni, nem is szeretek, és nem is értek annyira hozzá.. de egy safety oké, erősebb futás elleni védekezésben, de nehogy már ne tudjon egy labdát leszedni vagy zónázni, pölö 3rd and long szituációnál cover-ben játszani.Rush
Mind Mays, mind Whitner sokkal inkább in box safety, vagyis nem nagyon erősségük, hogy zónában vagy a TE ellen kavarjanak hátul, sokkal inkább szinte LB-poszton tűnnek fel és a futások ellen tevékenyek. Vagyis ők egyszerre nem igazán lehetnének a pályán, kell melléjük egy jól zónázó, passzokat jól olvasó mélységi FS is.

több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
érthető ez. oké, hogy nem volt túl erős a draft class, de ha Brown papa jobban kinyitná az amúgy is kötelező kinyitni való pénztárcát, akkor nem lennénk ilyen szerencsétlen helyzetben. futás elleni védelem okés, de lehetne egy pofás secundary is e mellett.
foglalkoztunk a két lyuk betömésével, de eleget?
azért egy Whitner-Mays páros sokkal jobb lett volna, guard-nak meg Lutui (kár érte)
egyébként Wilsonnal mi a helyzet? ő és Crocker predátorral kiegészülve hozhat egy színvonalat nem?Rush
Az de kemény lenne, összesen 28-as IQ, pass coverage 0, cserébe ütöttek volna futás ellen. 😊somoskovig
ezt akartam pont mondani, hogy Pass D-be Whitner nem egy nagy húzás. Viszont a RUSH D így már nagyon ütős lehetett volna.Amadeus91
hamár qrvára rá megyünk a futás elleni védekezésre, akkor az legyen kemény nem? 😀
..nem szoktam ebbe nagyon bele menni, nem is szeretek, és nem is értek annyira hozzá.. de egy safety oké, erősebb futás elleni védekezésben, de nehogy már ne tudjon egy labdát leszedni vagy zónázni, pölö 3rd and long szituációnál cover-ben játszani.


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
érthető ez. oké, hogy nem volt túl erős a draft class, de ha Brown papa jobban kinyitná az amúgy is kötelező kinyitni való pénztárcát, akkor nem lennénk ilyen szerencsétlen helyzetben. futás elleni védelem okés, de lehetne egy pofás secundary is e mellett.
foglalkoztunk a két lyuk betömésével, de eleget?
azért egy Whitner-Mays páros sokkal jobb lett volna, guard-nak meg Lutui (kár érte)
egyébként Wilsonnal mi a helyzet? ő és Crocker predátorral kiegészülve hozhat egy színvonalat nem?Rush
Az de kemény lenne, összesen 28-as IQ, pass coverage 0, cserébe ütöttek volna futás ellen. 😊somoskovig
ezt akartam pont mondani, hogy Pass D-be Whitner nem egy nagy húzás. Viszont a RUSH D így már nagyon ütős lehetett volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
érthető ez. oké, hogy nem volt túl erős a draft class, de ha Brown papa jobban kinyitná az amúgy is kötelező kinyitni való pénztárcát, akkor nem lennénk ilyen szerencsétlen helyzetben. futás elleni védelem okés, de lehetne egy pofás secundary is e mellett.
foglalkoztunk a két lyuk betömésével, de eleget?
azért egy Whitner-Mays páros sokkal jobb lett volna, guard-nak meg Lutui (kár érte)
egyébként Wilsonnal mi a helyzet? ő és Crocker predátorral kiegészülve hozhat egy színvonalat nem?Rush
Az de kemény lenne, összesen 28-as IQ, pass coverage 0, cserébe ütöttek volna futás ellen. 😊