Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nem Vickről van itt szól elsősorban, hanem hogy Goodell nyomást gyakorol egy játékosra hogy hova írjon alá ??

totál nonsensegabtsi
Egyedül leszek vele, de én jelen esetben qrvára nem bánom, hogy belepofázott. Bár megtette volna Owens esetében is...Mikey
engem meg már ember számba se vesznek 😐 Ma 11:47:24


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
Úgy tűnik ez örökzöld marad 😊nasheem
Ha rajtam múlik... 😛

@Amadeus: (csak mert olvastam az azóta már törölt hsz-ed...) nem kell mindig magadra venni, ha megszólal belőlem az anti-Owens fan. De most komolyan... ha az elmúlt szűk 1 évben nem írtam le ezerszer, hogy nem Owens miatt volt fos a csapat, akkor egyszer sem. Hozzáteszem, az előbb a szimpla antipátia szólalt meg belőlem, és nem a teljesítményét kritizáltam. (Azt már megtettem éppen elégszer.)Mikey
azért töröltem, mert kicsit fáradtan, hevesebben reagáltam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Úgy tűnik ez örökzöld marad 😊nasheem
Ha rajtam múlik... 😛

@Amadeus: (csak mert olvastam az azóta már törölt hsz-ed...) nem kell mindig magadra venni, ha megszólal belőlem az anti-Owens fan. De most komolyan... ha az elmúlt szűk 1 évben nem írtam le ezerszer, hogy nem Owens miatt volt fos a csapat, akkor egyszer sem. Hozzáteszem, az előbb a szimpla antipátia szólalt meg belőlem, és nem a teljesítményét kritizáltam. (Azt már megtettem éppen elégszer.)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
Úgy tűnik ez örökzöld marad 😊nasheem
...meglehetősen...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Úgy tűnik ez örökzöld marad 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
nem Vickről van itt szól elsősorban, hanem hogy Goodell nyomást gyakorol egy játékosra hogy hova írjon alá ??

totál nonsensegabtsi
Egyedül leszek vele, de én jelen esetben qrvára nem bánom, hogy belepofázott. Bár megtette volna Owens esetében is...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
OL coach Alexander says he'll flip coin on which guard he'll play rookie Boling Sunday. Maybe as soon as second drive

nemhiába mondják, hogy tudományos sport ez. inkább ne mondott volna semmit.

Marvin is nyilatkozott, legalább egy félidőt kap vasárnap is az 1st offense, nemhiába, kell a sikerélmény megint a cserék ellen.
(btw, lesz helyszíni tudósítónk a meccsen, majd postolom a képeket)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Nekik ez csak munka. Valaki szívvel-lélekkel melózik, valaki beleszarik, de ők elsősorban a megélhetésüket látják a csapatban, illetve egy bizonyos szint felett az önmegvalósítást keresgélik. Ha ezek a preferenciák máshol jobban érvényesülnek lelépnek. Kevés ebben az érzelem.
Szurkolónak lenni meg semmi más, csak szín tiszta érzelem. Ezért van az, hogy CP (vagy bárki más) könnyedén vált(ana), de te soha nem fogsz.nasheem
jelölni foglak irodalmi nobelre, iggenszép megfogalmazássutianap
Hagyd a fenébe. Soha nem vágytam a rivaldafényre. Elég ha átutalod a jutalmat 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Bassza meg, Green nem edz 😕

Dunlap sem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekik ez csak munka. Valaki szívvel-lélekkel melózik, valaki beleszarik, de ők elsősorban a megélhetésüket látják a csapatban, illetve egy bizonyos szint felett az önmegvalósítást keresgélik. Ha ezek a preferenciák máshol jobban érvényesülnek lelépnek. Kevés ebben az érzelem.
Szurkolónak lenni meg semmi más, csak szín tiszta érzelem. Ezért van az, hogy CP (vagy bárki más) könnyedén vált(ana), de te soha nem fogsz.nasheem
jelölni foglak irodalmi nobelre, iggenszép megfogalmazás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Nekik ez csak munka. Valaki szívvel-lélekkel melózik, valaki beleszarik, de ők elsősorban a megélhetésüket látják a csapatban, illetve egy bizonyos szint felett az önmegvalósítást keresgélik. Ha ezek a preferenciák máshol jobban érvényesülnek lelépnek. Kevés ebben az érzelem.
Szurkolónak lenni meg semmi más, csak szín tiszta érzelem. Ezért van az, hogy CP (vagy bárki más) könnyedén vált(ana), de te soha nem fogsz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de meddig mondja ezt ? meddig fogja bírni a bullshitet ?
én óriási csalódásként érem meg a Palmer storyt, ha már itt tartunk. amikor a csapat legemblematikusabb figurája mondja azt, hogy ennek így semmi értelme, akkor mit kell nekem szurkolónak gondolni ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
jaja 😀

ha nem Cincinnati v Buffalo lenne érintett, már régen országos botrány lenne. pft-n volt post, de a cikk felénél már más foglalkoztatta az írót.gabtsi
Mi már hozzászoktunk, ha munka kereső körúton van egy neves HC, akkor ki sem jön a buffaloi reptérről, a helyi VIP váróban ad 5 percet a Bills vezetésének, aztán megy tovább Washingtonba, Atlantába, vagy akárhova máshova.
Nekem pl szinte könnyeket csalt a szemembe Kyle Will, amikor azt mondta, most a szerződéshosszabbítás kapcsán, hogy nem megy sehova, 4 körön át mindenki kihagyta, a Bills elvitte 5-re, nem megy sehova.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja 😀

ha nem Cincinnati v Buffalo lenne érintett, már régen országos botrány lenne. pft-n volt post, de a cikk felénél már más foglalkoztatta az írót.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Az azért tetszik, hogy Vick olyan setét, hogy nem veszi észre, ezzel nem segget nyal, hanem bajba kever :o

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
A nonsense az, hogy a játékos meg enged neki... mondjuk írtam már sokszor, hogy Goofdell egy fax... most újra igazolja ezt 😊Collapo
Frissen szabadulva a börtönből, úgy, hogy egy ország utál téged, szerintem egy 2. esélyért te is engednél neki...hogy Phily-be írsz alá nem Buffalo-ba. Szerintem Vick akkor örült, hogy luk van a seggén.Amadeus91
Ezt még alá is írnám, de Ő mondja, hogy itt is jobbnak látszott a szitu, mint ott... a probléma meg szerintem se Vick-kel, vagy a döntésével van, hanem Goofdell ráhatásával... miért szövegel bele?

És bocsi, hogy OFF-oltam... mind1, játszunk nagy meccseket idén is, én jól elleszek akkor 😀Collapo
nyilván nem "korrekt", hogy bedobja a "befolyását"... nem kéne ezt a faszt lecserélni? (le lehet? meg, hogy választják meg?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A nonsense az, hogy a játékos meg enged neki... mondjuk írtam már sokszor, hogy Goofdell egy fax... most újra igazolja ezt 😊Collapo
Frissen szabadulva a börtönből, úgy, hogy egy ország utál téged, szerintem egy 2. esélyért te is engednél neki...hogy Phily-be írsz alá nem Buffalo-ba. Szerintem Vick akkor örült, hogy luk van a seggén.Amadeus91
Ezt még alá is írnám, de Ő mondja, hogy itt is jobbnak látszott a szitu, mint ott... a probléma meg szerintem se Vick-kel, vagy a döntésével van, hanem Goofdell ráhatásával... miért szövegel bele?

És bocsi, hogy OFF-oltam... mind1, játszunk nagy meccseket idén is, én jól elleszek akkor 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
A nonsense az, hogy a játékos meg enged neki... mondjuk írtam már sokszor, hogy Goofdell egy fax... most újra igazolja ezt 😊Collapo
Frissen szabadulva a börtönből, úgy, hogy egy ország utál téged, szerintem egy 2. esélyért te is engednél neki...hogy Phily-be írsz alá nem Buffalo-ba. Szerintem Vick akkor örült, hogy luk van a seggén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A nonsense az, hogy a játékos meg enged neki... mondjuk írtam már sokszor, hogy Goofdell egy fax... most újra igazolja ezt 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
most úgy elképzelem Vick-t a Buffalo Bills-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem Vickről van itt szól elsősorban, hanem hogy Goodell nyomást gyakorol egy játékosra hogy hova írjon alá ??

totál nonsense

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nem örültem volna ha hozzánk jön, jobb ez így.. ettől függetlenül tényleg f*szság volt goodelltől.


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
"I think I can say this now, because it's not going to hurt anybody's feelings, and it's the truth... I didn't want to come to Philadelphia. Being the third-team quarterback is nothing to smile about. Cincinnati and Buffalo were better options."

Those two teams wanted him and would've allowed him to start, but after meeting with commissioner Roger Goodell and other reps from the NFL, Vick was convinced—and granted league approval—to sign with Philly. "And I commend and thank them, because they put me in the right situation."

ilyen van ?????????????????????????????????????????????

http://deadspin.com/5831987gabtsi
Goodell is elmegy az anyjába. Istent játszik ez a köcsög? MB ugyan annyira munkáltatója, mint bármelyik tulaj.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
PFF preview:

As I write this I realize more and more that the Bengals have talent and that it’s almost too easy to overlook. The more I think about it, the more I think the Bengals could very well be this year’s Carolina Panthers. Carolina had a stud set of linebackers, a good offensive line, and an elite defensive end in the making. yet they ended up with the No.1 overall pick.

A rookie second rounder who is a little gun shy. Question marks at the defensive tackle spot. Inexperienced receivers. A team for the future perhaps, but certainly not a team for right now.

http://www.profootballfocus.com/blog/2011/08/18/pff-preview-2011-%E2%80%93-cincinnati-bengals/

nehéz lenne vitázni vele.gabtsi
Köszi a linket. Nagyon jó állapotjellemzés.

"It was inexcusable to play Nate Livings instead of Evan Mathis,..."
"But there really hasn’t been many worse starting defensive ends in the league over the past three years than Robert Geathers, and yet the Bengals insist on playing him."

Egy kis visszaigazolás

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
"I think I can say this now, because it's not going to hurt anybody's feelings, and it's the truth... I didn't want to come to Philadelphia. Being the third-team quarterback is nothing to smile about. Cincinnati and Buffalo were better options."

Those two teams wanted him and would've allowed him to start, but after meeting with commissioner Roger Goodell and other reps from the NFL, Vick was convinced—and granted league approval—to sign with Philly. "And I commend and thank them, because they put me in the right situation."

ilyen van ?????????????????????????????????????????????

http://deadspin.com/5831987

ami nem hajlik, az törik!