Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
próbálgasd csak... nálam kijött! 😊nhm
Elhiszem, nekem is sikerült kihoznom, hogy ne jussunk be, de reális esély nem igazán van a Steelers-Bengals PO-találkozóra.vassadi
sajna az se reális, hogy mi bejutunk...

de sok ilyen dolog történik Amerikában! 😉
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
próbálgasd csak... nálam kijött! 😊nhm
Elhiszem, nekem is sikerült kihoznom, hogy ne jussunk be, de reális esély nem igazán van a Steelers-Bengals PO-találkozóra.
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
ez megvan? :
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

eljátszottam vele egy fél órát.. mindig kihoztam vhogy a PO-t! 😊))

de mindenképpen a Steelers-el játszunk.. 😊 legszebb lenne!nhm
Az biztos, hogy ha ti bejuttok, akkor mi is. 😊 De nem valószínű, hogy találkoznánk, legfeljebb a konfdöntőben, mert gyaníthatóan nekünk is marad a wild card.vassadi
próbálgasd csak... nálam kijött! 😊
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
ez megvan? :
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

eljátszottam vele egy fél órát.. mindig kihoztam vhogy a PO-t! 😊))

de mindenképpen a Steelers-el játszunk.. 😊 legszebb lenne!nhm
Az biztos, hogy ha ti bejuttok, akkor mi is. 😊 De nem valószínű, hogy találkoznánk, legfeljebb a konfdöntőben, mert gyaníthatóan nekünk is marad a wild card.
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
ez megvan? :
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

eljátszottam vele egy fél órát.. mindig kihoztam vhogy a PO-t! 😊))

de mindenképpen a Steelers-el játszunk.. 😊 legszebb lenne!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
megnéztem a Denver Chicago utolsó 5 percét + hosszabbítás, hát szavunk nem lehet a tegnapi miatt, csóró bears.

meanwhile, bobbie williams IR, otis hudson az aktív keretben. bobbie 8 éve van itt, ez az első futballsérülése ez idő alatt, soha nem hagyott ki meccset sérülés miatt. év végén ufa és 35, többet már nem is fog vszleg. "kár érte, kiváló ügynök volt"gabtsi
Hudson játszott már meccsen? Remélem én is h Boling fog játszani nem McGlynn...
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megnéztem a Denver Chicago utolsó 5 percét + hosszabbítás, hát szavunk nem lehet a tegnapi miatt, csóró bears.

meanwhile, bobbie williams IR, otis hudson az aktív keretben. bobbie 8 éve van itt, ez az első futballsérülése ez idő alatt, soha nem hagyott ki meccset sérülés miatt. év végén ufa és 35, többet már nem is fog vszleg. "kár érte, kiváló ügynök volt"

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Rams még hagyján mert ott nincs passzjáték (persze nyilván ellenünk az is lesz), de hogy egy ducet fitz párossal mit fogunk kezdeni azzal kapcsolatban vannak kérdéseim...gabtsi
hát ott Kolbász lesz minden reményünk....
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát McGlynn ezek után anyjába ekkorát!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Bobbie minden bizonnyal ennyi volt idénre.gabtsi
Nem baj. Csak Boling kezdjen akkor.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Rams még hagyján mert ott nincs passzjáték (persze nyilván ellenünk az is lesz), de hogy egy ducet fitz párossal mit fogunk kezdeni azzal kapcsolatban vannak kérdéseim...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
egyébként +1, ez is már több mint amit remélni mertünk. Csak ha már itt az esély, akkor legyen már meg...
Amadeus91
pontosan ezt írtam még a múltkor, kis franchise vagyunk, élni kell a lehetőségekkel... de ez a tegnapi nap, eléggé pesszimistává tett.

és ha már rams idegenbe, ravens otthon... cardinalsra is oda kell figyelni: dallas, frisco skalp egymás után! egyik sem lesz sétagalopp.



Tippelde 25
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerintem részben van igazad,mert ugyan tényleg nem biztos,hogy már jelenleg is PO szinten vagyunk,de 1, esetleg 2 PO meccs rutinja sokat érhetne késöbb!
Más. Moch-ról tudni valami biztosat? Hol sérülés,hol egyéb okok miatt hiányzik edzésről a honlap szerint,de a rosteren fent van ,ha jól tudom?!megyerikrisz
Moch migrénekkel küzd, gondolom Jerome-hoz jár kezelésre 😀
állítólag (Marvin szerint) jövő héten akár játszhatna is.

ilyen secondaryvel hiába megyünk a playoffba ott max a Ravenst tudnánk megverni, esetleg a Jets-t. de egyikkel se vszínű h találkoznánk. ha egy ilyen életképtelen passzjáték ellen mint a Houston ennyire vagyunk képesek ott nincs miről beszélni. hiába gyilkoltuk le Fostert, pacman-jennings megoldott mindent...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
2006ban nem vasas ejtett ki minket a po-ból?
ha jól rémlik, 8-5el álltunk a colts-denver-pitts meccsek előtt, és ezzel a 3 meccsel baszarintottuk el, illetve utolsó meccsen vasas ellen döntetlen lett a meccs, aztán fg-t hibáztunk, majd jött a vasas td.
vagy rosszul emlékszem? (akkoriban még kezdő bengals szurker voltam😊)

..én valamelyest letudtam nyugodni tegnaphoz képest, és kicsit jobban átgondolva, nagyon jó védelmünk van, de ezt a sec-et egy komolyabb csapat szét dobálja (már ha yates-nek is sikerül...). nagyon szép ez a po részvét, de készen állunk rá? van egy nagyon jó alapunk, jövőre visszatérnek a fontos hiányzók, össze áll ismét a csapat, lesz egy nagyon remeknek tűnő draft-unk, aztán jöjjön az évtizeden át tartó bengals uralom 😊Rush
egyébként +1, ez is már több mint amit remélni mertünk. Csak ha már itt az esély, akkor legyen már meg...

Vassadishoz meg; én még ott beígértem neki, hogy a Vasas-Rams meccset elég keményen meg fogom találni cserébe 😀 szóval arra készülhet mindenki lélekben....

tegnapról meg jól dereng, hogy Kelly Jennings sack?! Még mindig hihetetlen, mint az egész tegnapi nap....
több mint 14 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
2006ban nem vasas ejtett ki minket a po-ból?
ha jól rémlik, 8-5el álltunk a colts-denver-pitts meccsek előtt, és ezzel a 3 meccsel baszarintottuk el, illetve utolsó meccsen vasas ellen döntetlen lett a meccs, aztán fg-t hibáztunk, majd jött a vasas td.
vagy rosszul emlékszem? (akkoriban még kezdő bengals szurker voltam😊)

..én valamelyest letudtam nyugodni tegnaphoz képest, és kicsit jobban átgondolva, nagyon jó védelmünk van, de ezt a sec-et egy komolyabb csapat szét dobálja (már ha yates-nek is sikerül...). nagyon szép ez a po részvét, de készen állunk rá? van egy nagyon jó alapunk, jövőre visszatérnek a fontos hiányzók, össze áll ismét a csapat, lesz egy nagyon remeknek tűnő draft-unk, aztán jöjjön az évtizeden át tartó bengals uralom 😊Rush
Szerintem részben van igazad,mert ugyan tényleg nem biztos,hogy már jelenleg is PO szinten vagyunk,de 1, esetleg 2 PO meccs rutinja sokat érhetne késöbb!
Más. Moch-ról tudni valami biztosat? Hol sérülés,hol egyéb okok miatt hiányzik edzésről a honlap szerint,de a rosteren fent van ,ha jól tudom?!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
2006ban nem vasas ejtett ki minket a po-ból?
ha jól rémlik, 8-5el álltunk a colts-denver-pitts meccsek előtt, és ezzel a 3 meccsel baszarintottuk el, illetve utolsó meccsen vasas ellen döntetlen lett a meccs, aztán fg-t hibáztunk, majd jött a vasas td.
vagy rosszul emlékszem? (akkoriban még kezdő bengals szurker voltam😊)

..én valamelyest letudtam nyugodni tegnaphoz képest, és kicsit jobban átgondolva, nagyon jó védelmünk van, de ezt a sec-et egy komolyabb csapat szét dobálja (már ha yates-nek is sikerül...). nagyon szép ez a po részvét, de készen állunk rá? van egy nagyon jó alapunk, jövőre visszatérnek a fontos hiányzók, össze áll ismét a csapat, lesz egy nagyon remeknek tűnő draft-unk, aztán jöjjön az évtizeden át tartó bengals uralom 😊



Tippelde 25
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
nasheem, ha minden ilyenre kifakadnék, akkor folyamatos kurvaanyázást csinálnék, amit itt bármelyik csapat szurkolója rendszeresen megenged magának, ha steelers témában hozzászól.kishaszi
Meccs közben én megígérem, hogy csak évente kétszer foglak zavarni benneteket 😊
Egyébként nem anyáztam, csak nem tetszett. Az eredménykövetőben szerintem szóvá sem tettem. Itt meg magunk között vagyunk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
nasheem, ha minden ilyenre kifakadnék, akkor folyamatos kurvaanyázást csinálnék, amit itt bármelyik csapat szurkolója rendszeresen megenged magának, ha steelers témában hozzászól.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
btw, nem gondoltam volna, hogy át lehet élni nagyobb szopást mint 2006ban, mikor az utolsó pillanatos TD után kihagytuk az extra pontot Denverben és azzal kikaptunk és el is búcsúztunk a PO-tól, de lehet.gabtsi
az szarabb volt... 😕nhm
Annyiban mindenképp, hogy akkor sokkal jobban hittem a POban és a csapatban. Most azért még mindig nem tartunk ott, hogy nagyon beleéljem magam, de azért közel voltam(?) hozzá. Egyébként az extra pontnál eszembe is jutott, hogy a Texans legalább annyira lúzer franchise mint mi, úgyhogy ha valakinek rajtunk kívül is ki illene hagyni, akkor azok pont ők 😊nasheem
plus a Bills! 😀
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
btw, nem gondoltam volna, hogy át lehet élni nagyobb szopást mint 2006ban, mikor az utolsó pillanatos TD után kihagytuk az extra pontot Denverben és azzal kikaptunk és el is búcsúztunk a PO-tól, de lehet.gabtsi
az szarabb volt... 😕nhm
Annyiban mindenképp, hogy akkor sokkal jobban hittem a POban és a csapatban. Most azért még mindig nem tartunk ott, hogy nagyon beleéljem magam, de azért közel voltam(?) hozzá. Egyébként az extra pontnál eszembe is jutott, hogy a Texans legalább annyira lúzer franchise mint mi, úgyhogy ha valakinek rajtunk kívül is ki illene hagyni, akkor azok pont ők 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
btw, nem gondoltam volna, hogy át lehet élni nagyobb szopást mint 2006ban, mikor az utolsó pillanatos TD után kihagytuk az extra pontot Denverben és azzal kikaptunk és el is búcsúztunk a PO-tól, de lehet.gabtsi
az szarabb volt... 😕
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, nem gondoltam volna, hogy át lehet élni nagyobb szopást mint 2006ban, mikor az utolsó pillanatos TD után kihagytuk az extra pontot Denverben és azzal kikaptunk és el is búcsúztunk a PO-tól, de lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
fijjug, elolvastam az eredménykövetőt, ha az a ludas... Nem ismerem vassadit, de nem láttam semmi kivetnivalót abban, amit csinált. A steels meccseken rendszeresen megjelennek a hollók, akár ti is. meg más csapatok fanjai ellenszurkolni még hozzá durva módon, meg fikázni a steelerst- A rohadt trollozást meg bunkózást erősnek érzem ennek fényében. Ha nem ez volt, akkor ignoráljátok.kishaszi
Csapatpreferenciától függetlenül nem érzem korrektnek valaki vereségéért szurkolni. Illetve szurkolni lehet, de venni a fáradságot, hogy írogassak is, tudva hogy a másik fél amúgy is igen feszült idegállapotban van... szóval ez nálam trollkodás.
De sok bajom nincs vele, csinálja nyugodtan. Mások vagyunk, nálam ez már nem fér bele, ezért én nem csinálom.
Más a jófejkedés és piszkálódás. Az ha ide ír valaki hasonlót meccs előtt vagy után x nappal, az nem idegesítő, sőt még szeretem is. Meccs alatt mindenki érzékenyebb, főleg ha egy ilyen zakóba fut a csapata, mint a tegnapi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Aki 2 éve azt mondta volna nekem, hogy TJ Yates 300 yardot passzol bármikor a Bengals védelme ellen, és game winning drive-ot vezet, azt minimum kiröhögtem volna.

...

(Természetesen dolgoztam, így nem láttam a meccset, szóval egyelőre megelégszem ennyi információval. Már ez is túl sok.)Mikey
En is lattam anno par NC meccset. 😀 (Nem senior evebol.) En azt kirohogtem volna, aki nekem kijelenti, hogy AZT az idiotat egyaltalan ledraftoljak.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gondolom épp leállt a twitter így nem tudta bemásolni épp mi történik a nagyvilágban, maradtak a driod kommentek.

Bobbie minden bizonnyal ennyi volt idénre.

ami nem hajlik, az törik!