Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
érthető ez. oké, hogy nem volt túl erős a draft class, de ha Brown papa jobban kinyitná az amúgy is kötelező kinyitni való pénztárcát, akkor nem lennénk ilyen szerencsétlen helyzetben. futás elleni védelem okés, de lehetne egy pofás secundary is e mellett.
foglalkoztunk a két lyuk betömésével, de eleget?
azért egy Whitner-Mays páros sokkal jobb lett volna, guard-nak meg Lutui (kár érte)
egyébként Wilsonnal mi a helyzet? ő és Crocker predátorral kiegészülve hozhat egy színvonalat nem?


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
talán az egész liga legkeményebb csoportja, nem? (mármint játék keménységre).

A megmaradt FA-kből S és G lukat már nem igen fogunk tudni betömni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
illetve még annyi, hogy itt minden jelentős eredmény arról szól, hogy brutál D kell hogy legyen. azt meg passzjátékkal sose pihenteted annyira, hogy a meccs végén is tudjon még levegőt venni. ez kérlek munkásosztály, senki nem pörgeti a fülén a labdát, hanem pusztít. ehhez meg kell a zoxigén.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
egyébként, ha már agyon dobálni a sec-et... ebben a passzorientált ligában, miért a futás elleni védekezésre hajtunk? oké rendben van, hogy kell a kőkemény védelem, mert más ez a csoport.. de azért egy nelson ne kezdjen már.Rush
mert ez egy ilyen csoport. itt nem fékezhetetlen irányítók vannak, hanem jó futójátékok. mendenhall-lal, rice-szal vagy hillis-szel. és minden csapatnak ez az alapja itt. a PO-ba pedig legkönnyebben úgy lehet bejutni, ha megnyered a csoportot. ezért fontos, hogy olyan csapatot építs, amely a csoportban sikeres tud lenni.
btw, nelson a futás levédekezéséhez - viszonylag - keveset tesz hozzá, inkább coverage-ben jobb.gabtsi
maximálisan, persze vannak kisérletek, pölö tavaly a Hollóknál, meg szerintem idén mi is. Fékezhetlen-potenciállal rendelkező irányítók vannak, de ezek a difezek gyalulják rendesen a kúbíkat. És nem marad másod mint a futás - tiszta öröm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyébként, ha már agyon dobálni a sec-et... ebben a passzorientált ligában, miért a futás elleni védekezésre hajtunk? oké rendben van, hogy kell a kőkemény védelem, mert más ez a csoport.. de azért egy nelson ne kezdjen már.Rush
mert ez egy ilyen csoport. itt nem fékezhetetlen irányítók vannak, hanem jó futójátékok. mendenhall-lal, rice-szal vagy hillis-szel. és minden csapatnak ez az alapja itt. a PO-ba pedig legkönnyebben úgy lehet bejutni, ha megnyered a csoportot. ezért fontos, hogy olyan csapatot építs, amely a csoportban sikeres tud lenni.
btw, nelson a futás levédekezéséhez - viszonylag - keveset tesz hozzá, inkább coverage-ben jobb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Szerintem az idei drattal semmi gond nem volt, bár ezt ugye mindig az idő dönti el. A safety class nagyon gyenge volt. Moore, Black és McDaniel volt a 3 kedvencem, de Sands simán lehet olyan, mint az előtte húzottak. Ezt a lyukat draftról tömni nehéz lett volna. Guardot mondjuk kereshettünk volna feljebb is, de az első 2 pick egyértelmű volt, Moch meg talán a legizgalmasabb húzásunk, így nekem a 4. körös guarddal sincs bajom. Ráadásul Boling jónak is tűnik, csak érthetetlen ez a centerré képzés...

FAt gondolom próbáltunk/próbálunk hozni, de az egyik zsíros volt, a másik meg visszatáncolt, úgyhogy ott olyan bengalsosra sikeredtek a dolgaink, de legalább az látszik, hogy a stáb is gyengének érzi ezt a 2 posztot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
már tavaly is lyuk volt. Lezavartunk 1 Draft-t úgy, hogy a két hiányposzt nem lett megoldva. Boling is centert játszik....Amadeus91
az idei draft egy kicsit bonyolultabb.. a legfontosabb palmer és ocho pótlása volt
bár ettől függetlenül draft későbbi pickjei mehettek volna el erre a két posztra... vagy hozhattunk volna FA-ból mondjuk a fölösleges 2 wr helyett. érthetetlen. pláne így hogy újonc qb, ennyire szar fallal blabla...
daltont agyon sack-elik, illetve agyon dobálják a sec-et..

egyébként, ha már agyon dobálni a sec-et... ebben a passzorientált ligában, miért a futás elleni védekezésre hajtunk? oké rendben van, hogy kell a kőkemény védelem, mert más ez a csoport.. de azért egy nelson ne kezdjen már.


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
még a pénteki meccshez pár gondolat- amúgy nem akarok neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki:
- mau all-pro formában kezdte a preszezont. döbbenetesen gyors, tömte a futást, és mindenhol ott volt.
- rögtön kiderült, hogy miért nem kellett volna elengedni józsit: Hall - sztem a Bengalsban (jóideje biztos) először - a bal oldalon állt fel, mert mostantól a terv az hogy rotálják a legjobb WR-re. hát kurva nagy terv mondhatom. megbontani ami jól működött, brávó. amúgy én nem húznám le rajta a vizes lepedőt, ott volt mind2x, az elsőnél vagy megcsúszott v kicsit meglökte CJ de ennyi neki bőven elég volt, a másodiknál meg tökéletesen dobta meg Stafford. én szerintem nem volt bent, még a detroiti kommentátorok is ezt mondták, aztán mikor megadták azon röhögtek, hogy ez volt utolsó, tétmeccsen kétes helyzetet tuti nem ítélnek nekik.
- André Smith, aranyapám mit pusztított, volt bensonnak egymás után két-három 6+ yardos futása a dagadt mögött, a széléről nem is - természetesen Whit oldaláról se - de középen semmi. Livings elköveti azt a bravúrt, hogy egy olyan játéknál mikor át kell engedi a rusht és a blitzet, ő holdingol. de kit is b+ ???? Cook nem győzte kisegíteni folyton, nem is mindig sikerült. dalton 3 lépéses drop után már az arcába kapott mindenkit.
- Geno!!!!!!!!!!!! futás ellen bőven jó volt, na de az a bull rush, ahogy betölta a 2x akkora guardot 6 méterre az nem volt semmi. szörny.gabtsi
Vannak ígéretes mozaikok, de a kép messze az össze. Remélem a Dagi kitart. Nagyon jó volt futásnál, de passznál sem hibázott. Jól figyeltem, hogy alig volt büntetése az OLnek? Talán egy holding rémlik.
Maut örülök, hogy ilyen jónak láttad. Nekem elég kuszának tűnt az egész LB sor, de ez volt az első meccsük, úgyhogy különösebben nem zavart.
Sajnos a G és a S lyuk, ezt az évet már végigkíséri. 😕nasheem
már tavaly is lyuk volt. Lezavartunk 1 Draft-t úgy, hogy a két hiányposzt nem lett megoldva. Boling is centert játszik....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
még a pénteki meccshez pár gondolat- amúgy nem akarok neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki:
- mau all-pro formában kezdte a preszezont. döbbenetesen gyors, tömte a futást, és mindenhol ott volt.
- rögtön kiderült, hogy miért nem kellett volna elengedni józsit: Hall - sztem a Bengalsban (jóideje biztos) először - a bal oldalon állt fel, mert mostantól a terv az hogy rotálják a legjobb WR-re. hát kurva nagy terv mondhatom. megbontani ami jól működött, brávó. amúgy én nem húznám le rajta a vizes lepedőt, ott volt mind2x, az elsőnél vagy megcsúszott v kicsit meglökte CJ de ennyi neki bőven elég volt, a másodiknál meg tökéletesen dobta meg Stafford. én szerintem nem volt bent, még a detroiti kommentátorok is ezt mondták, aztán mikor megadták azon röhögtek, hogy ez volt utolsó, tétmeccsen kétes helyzetet tuti nem ítélnek nekik.
- André Smith, aranyapám mit pusztított, volt bensonnak egymás után két-három 6+ yardos futása a dagadt mögött, a széléről nem is - természetesen Whit oldaláról se - de középen semmi. Livings elköveti azt a bravúrt, hogy egy olyan játéknál mikor át kell engedi a rusht és a blitzet, ő holdingol. de kit is b+ ???? Cook nem győzte kisegíteni folyton, nem is mindig sikerült. dalton 3 lépéses drop után már az arcába kapott mindenkit.
- Geno!!!!!!!!!!!! futás ellen bőven jó volt, na de az a bull rush, ahogy betölta a 2x akkora guardot 6 méterre az nem volt semmi. szörny.gabtsi
Vannak ígéretes mozaikok, de a kép messze az össze. Remélem a Dagi kitart. Nagyon jó volt futásnál, de passznál sem hibázott. Jól figyeltem, hogy alig volt büntetése az OLnek? Talán egy holding rémlik.
Maut örülök, hogy ilyen jónak láttad. Nekem elég kuszának tűnt az egész LB sor, de ez volt az első meccsük, úgyhogy különösebben nem zavart.
Sajnos a G és a S lyuk, ezt az évet már végigkíséri. 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még a pénteki meccshez pár gondolat- amúgy nem akarok neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki:
- mau all-pro formában kezdte a preszezont. döbbenetesen gyors, tömte a futást, és mindenhol ott volt.
- rögtön kiderült, hogy miért nem kellett volna elengedni józsit: Hall - sztem a Bengalsban (jóideje biztos) először - a bal oldalon állt fel, mert mostantól a terv az hogy rotálják a legjobb WR-re. hát kurva nagy terv mondhatom. megbontani ami jól működött, brávó. amúgy én nem húznám le rajta a vizes lepedőt, ott volt mind2x, az elsőnél vagy megcsúszott v kicsit meglökte CJ de ennyi neki bőven elég volt, a másodiknál meg tökéletesen dobta meg Stafford. én szerintem nem volt bent, még a detroiti kommentátorok is ezt mondták, aztán mikor megadták azon röhögtek, hogy ez volt utolsó, tétmeccsen kétes helyzetet tuti nem ítélnek nekik.
- André Smith, aranyapám mit pusztított, volt bensonnak egymás után két-három 6+ yardos futása a dagadt mögött, a széléről nem is - természetesen Whit oldaláról se - de középen semmi. Livings elköveti azt a bravúrt, hogy egy olyan játéknál mikor át kell engedi a rusht és a blitzet, ő holdingol. de kit is b+ ???? Cook nem győzte kisegíteni folyton, nem is mindig sikerült. dalton 3 lépéses drop után már az arcába kapott mindenkit.
- Geno!!!!!!!!!!!! futás ellen bőven jó volt, na de az a bull rush, ahogy betölta a 2x akkora guardot 6 méterre az nem volt semmi. szörny.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Nekem abból a draft classból McCoy a kedvencem szerintem ő fogja a legtöbbre vinni, talán Bradford előzi meg (őt nem kedvelem annyira, bár valóban nem egy rossz irányító, de szvsz túl van hypeolva. Texasiakat pedig Orakpo óta szeretem 😊 . Anno emlékszek, hogy amikor Rajit húztuk helyette mennyire mérges voltam, viszont így utólag elnézve Orakpo helyett jött egy Raji+Clay Matthews, ami kicsit lenyugtat így pár év távlatából 😉 .

85! Téged pedig majd kereslek privátban, valami olcsó tigrises bazári valami jól jönne, sörnyitó-kulcstartó-egyéb relikvia ami nem egy vagyon, de majd pm-ben 😊.MarioAna
nálam nincs fantasy csapat Bradford (és T.O.) nélkül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Nekem abból a draft classból McCoy a kedvencem szerintem ő fogja a legtöbbre vinni, talán Bradford előzi meg (őt nem kedvelem annyira, bár valóban nem egy rossz irányító, de szvsz túl van hypeolva. Texasiakat pedig Orakpo óta szeretem 😊 . Anno emlékszek, hogy amikor Rajit húztuk helyette mennyire mérges voltam, viszont így utólag elnézve Orakpo helyett jött egy Raji+Clay Matthews, ami kicsit lenyugtat így pár év távlatából 😉 .

85! Téged pedig majd kereslek privátban, valami olcsó tigrises bazári valami jól jönne, sörnyitó-kulcstartó-egyéb relikvia ami nem egy vagyon, de majd pm-ben 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
nem tudom láttátok-e a cleveland meccset, de ha Dalton jövőre csak olyan játékra lesz képes mint McCoy akkor nagyon fogunk örülni. bár ehhez legalább egy fele olyan jó fal kellene mint ott.gabtsi
Pont most megy a Networkon. Rohadt jó ez a CLE fal szent igaz. Úgy általában tetszene a Browns, ha nem lenne csoprivális. Amennyivel gyengébb a falunk, annyival jobbak az elkapóink. Igaz egy újoncnál hangsúlyosabb a fal, de remélem Dalton hamar felveszi a ritmust. A McCoy szint szerintem hozható. Remélem.nasheem
Szerintem McCoy-ban még ennél is több van. A tehetsége megvan, mellesleg texasi.

Én is aggódom az O-line miatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
akkor már olyan össszeesküvéselméleteket is fel lehetne hozni - Palmer-MekKoy csere pussz még persze - s leszeditek a Svédet a véjverünkrő- slám 2007 UT Horns. ögy bökkenő, hogy Kindle visszatért a pályára.......


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
nem tudom láttátok-e a cleveland meccset, de ha Dalton jövőre csak olyan játékra lesz képes mint McCoy akkor nagyon fogunk örülni. bár ehhez legalább egy fele olyan jó fal kellene mint ott.gabtsi
Pont most megy a Networkon. Rohadt jó ez a CLE fal szent igaz. Úgy általában tetszene a Browns, ha nem lenne csoprivális. Amennyivel gyengébb a falunk, annyival jobbak az elkapóink. Igaz egy újoncnál hangsúlyosabb a fal, de remélem Dalton hamar felveszi a ritmust. A McCoy szint szerintem hozható. Remélem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
kaphatsz rá 4xeset is, de sanszos, hogy nem találod el, és akkor úgyse ér semmit se 😛Rush
tippelj 16 győzelmet és 100szoros szorzót is kapsz rá. 😀Amadeus91
ölég a négyszeressutianap
Részemről megszavazva.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Sziasztok, mostanaban nem voltam tul aktiv itt, ennek az oka az hogy Amerikaban vagyok es nincs laptopom szoval a netezesi lehetosegeim limitaltak, de tovabbra is kovettem persze az esemenyeket. Azert osztottam ezt most meg veletek hogy tudjatok hogy ha valaki szeretne valamit innen de nem szallitanak vagy ilyesmi akkor szoljatok es valahogy megoldjuk, meg egy jo darabig itt is leszek.

Koszonom szepen a fel whiskeyt, azt mondom majd ha egyszer lesz kozos meccsnezes bedobom a kozosbe!

Idei tippeim:

2
nem, nem
igen
senki
Gresham, Gresham
Dunlap
Hall
Maualuga
senki
Moch
Gresham


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
no, nono, 2X szorzót az egyes pontra!sutianap
kaphatsz rá 4xeset is, de sanszos, hogy nem találod el, és akkor úgyse ér semmit se 😛Rush
tippelj 16 győzelmet és 100szoros szorzót is kapsz rá. 😀Amadeus91
ölég a négyszeres


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem tudom láttátok-e a cleveland meccset, de ha Dalton jövőre csak olyan játékra lesz képes mint McCoy akkor nagyon fogunk örülni. bár ehhez legalább egy fele olyan jó fal kellene mint ott.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
bengals színt szeretnél? 😀Rush
no, nono, 2X szorzót az egyes pontra!sutianap
kaphatsz rá 4xeset is, de sanszos, hogy nem találod el, és akkor úgyse ér semmit se 😛Rush
tippelj 16 győzelmet és 100szoros szorzót is kapsz rá. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nu tessék, annyit azért bevethetnétek, hogy ha én mint citrom az első pontba beirtam a legmagasabb számot, akkor legalább valami szorzót adjatok rá, hümm........?!sutianap
bengals színt szeretnél? 😀Rush
no, nono, 2X szorzót az egyes pontra!sutianap
kaphatsz rá 4xeset is, de sanszos, hogy nem találod el, és akkor úgyse ér semmit se 😛


több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
nu tessék, annyit azért bevethetnétek, hogy ha én mint citrom az első pontba beirtam a legmagasabb számot, akkor legalább valami szorzót adjatok rá, hümm........?!sutianap
bengals színt szeretnél? 😀Rush
no, nono, 2X szorzót az egyes pontra!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nu tessék, annyit azért bevethetnétek, hogy ha én mint citrom az első pontba beirtam a legmagasabb számot, akkor legalább valami szorzót adjatok rá, hümm........?!sutianap
bengals színt szeretnél? 😀


több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
nu tessék, annyit azért bevethetnétek, hogy ha én mint citrom az első pontba beirtam a legmagasabb számot, akkor legalább valami szorzót adjatok rá, hümm........?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
1, hány győzelmet szerzünk a szezonban ? 4
2, Dalton átlépi a 2500 passzolt yardot és 15 TD-t ? nem és nem
3, Ced több yardot fut mint tavaly ? nem sajnos 😐
4, Mely WR(ek) lépi(k) át az 1000 yardot ? Green
5, Kinek lesz több yardja ill td-je, Gresham v Shipley ? yd: Gresham ill. td: Gresham
6, Kinek lesz a legtöbb sackje ? Dunlap
7, Kinek lesz a legtöbb intje ? Reggie Nelson, Hall ugyanannyi, de ne vegyétek bele a tippbe hogy 4 😀.
8, Ki zár a legtöbb tackle-lel ? Maualuga
9, Ki(k) kerül(nek) a Pro Bowlra (ha egyáltalán) ? Whitworth, Gresham
10. Ki lesz a meglepetésember ? Gresham
11. Kinek lesz a legtöbb TD-je ? Gresham
A tavalyi nem is sikerült annyira rosszul, a pro bowllal húztam le nagyon úgy látom 😀. Grat 85-nek!

Burrow > Luck valaha is