Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 14 éve
keveslette a garantált összeget itt, ahhoz képest amit a texans kinált. "szakmai" oka nem volt.mi volt a baja?Amadeus91érthetetlen, hogy miért nem ruháztak be rá... most már késő keseregni rajta. :/Amadeus91az ajanlat nagyon hasonlo volt a texansehoz kepest, es joseph nem akart maradni. anno egyszer linkeltem is egy cikket errol.Mikey
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
85 úr geciparádés a siged!!gabtsiNagyon koszonom, az otletert a dicseretet elfogadom, de a megvalositas es igy az igazi erdem maga Rush kollegae 😊

I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 14 éve
Tudom, hogy a WR kérdést zártátok már, de annyit tennék hozzá, hogy én nem Simpson mellé/mögé várok újfiút (inkonzisztens, de a stáb szerintem bízik benne), hanem classic slot WRt valamelyik középső körben. Shipley nagyon jó, de feltűnően sokat sérült. Ez a poszt öli az embert. Hawkins is jó lehet, de belőle nagyon keveset láttunk élesben. Mondjuk még lesz meccs idén amikor bizonyíthat!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Nyerő csapatba vágyott. Remélem Green szarrá szopatja a WC meccsen. De ennyit róla. A múlt. Temetett múlt. Együnk varjút vasárnap, utána jöhet ismét a JoJo téma.ez most komolyan kerdes?Mikeykomolyan. Nem olvastam a belinkelt cikket szóval tényleg nem tudom. Csak mondott valami konkrétat: szar a csapat, rossz a kaja, rondák a nők, sokat esik...Amadeus91
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
ez most komolyan kerdes?Mikeykomolyan. Nem olvastam a belinkelt cikket szóval tényleg nem tudom. Csak mondott valami konkrétat: szar a csapat, rossz a kaja, rondák a nők, sokat esik...
több mint 14 éve
ez most komolyan kerdes?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
mi volt a baja?az ajanlat nagyon hasonlo volt a texansehoz kepest, es joseph nem akart maradni. anno egyszer linkeltem is egy cikket errol.MikeyJah JoJo is ott van a PB-ben... Hát, ide is elkelt volna.Delonso_érthetetlen, hogy miért nem ruháztak be rá... most már késő keseregni rajta. :/Amadeus91
több mint 14 éve
az ajanlat nagyon hasonlo volt a texansehoz kepest, es joseph nem akart maradni. anno egyszer linkeltem is egy cikket errol.Jah JoJo is ott van a PB-ben... Hát, ide is elkelt volna.Delonso_érthetetlen, hogy miért nem ruháztak be rá... most már késő keseregni rajta. :/Amadeus91
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
jake long IR, Whit már első tartalék.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Jah JoJo is ott van a PB-ben... Hát, ide is elkelt volna.Delonso_érthetetlen, hogy miért nem ruháztak be rá... most már késő keseregni rajta. :/
több mint 14 éve
Jah JoJo is ott van a PB-ben... Hát, ide is elkelt volna.
több mint 14 éve
hát ez van, ilyen posztokon jobban számít, hogy top pick voltál, így már hallottak rólad, mert meccset kevesen néznek, főleg Bengalst. green is bekerült a hype miatt, pedig ochonak jobb éve volt 2009-ben, de csak lemondás után jutott ki hawaiira.legalább van egy fiatal, piacképes sztárunk. (végre)
majd ha lesz több prime time meccsünk lesz több ember a pro bowlon is.
és bár mindenki mondja, hogy bohóc meccs, csak értékmérő ha ott van valaki, és a fórum is csak erről szól/megőrült mióta kihirdették a kereteket.gabtsi
nincs más hátra, kiszurkolni a PO-t.
több mint 14 éve
hát ez van, ilyen posztokon jobban számít, hogy top pick voltál, így már hallottak rólad, mert meccset kevesen néznek, főleg Bengalst. green is bekerült a hype miatt, pedig ochonak jobb éve volt 2009-ben, de csak lemondás után jutott ki hawaiira. majd ha lesz több prime time meccsünk lesz több ember a pro bowlon is.
és bár mindenki mondja, hogy bohóc meccs, csak értékmérő ha ott van valaki, és a fórum is csak erről szól/megőrült mióta kihirdették a kereteket.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Jah bocs, az nem esett le, hogy Clady is Whitworth is előtt van.Egyébként PFF is egyetért veled, itt vannak az undeserving emberek: http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/28/pro-bowl-the-undeserving/
több mint 14 éve
de ő vele nincs is semmi baj, bár kicsit bennragadt a rajtnál, az ő szintjéhez képest, de vitatni az ő teljesítményét eszembe sincs, viszont clady a first alternate, whit a második, ezért írtam Cladyt.és én is drukkolok h PO-ban legyünk.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Hajrá srácok, drukkolok, hogy POban legyetek!Egyébként nem Clady, hanem Thomas került még Pro Bowlba, aki viszont ugye AFC Northos.
több mint 14 éve
igen.miami mindenképpen kell, és vagy oakland vagy denver zakó elég.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
utána néztem, 59% esélyben jutunk tovább, ehhez pedig kell:Szóval ha jól értelmezem, akkor ha kikaptok, de a Miami és a SD nyer akkor is bent vagytok?
- megverjük a ravens-t (GYŐZNI KELL!)
- kikapunk, de kikap a jest' is és a denver-oakland egyike. (amelyik nyer, ugyebár csoport első és ez alapján nem befolyásol bennünket)
mind két csapat otthon játszik kc illetve sd ellen úgy, hogy előző meccsükön mind2 nyert idegenben. ez persze nem sokat számít.
jest' miami ellen tolja idegenben.
úgy érzem, egy sd-miami győzelem nagyon benne van a levegőben, és egy nagyon akaró, remek napot kifogó kc is nyerhet. tehát nem veszett fejsze nyele ez.
vasárnap mi, denver és oakland is később játszik. 7től a jest'. (kötelező lesz azt nézni).Rush
több mint 14 éve
utána néztem, 59% esélyben jutunk tovább, ehhez pedig kell:- megverjük a ravens-t (GYŐZNI KELL!)
- kikapunk, de kikap a jest' is és a denver-oakland egyike. (amelyik nyer, ugyebár csoport első és ez alapján nem befolyásol bennünket)
mind két csapat otthon játszik kc illetve sd ellen úgy, hogy előző meccsükön mind2 nyert idegenben. ez persze nem sokat számít.
jest' miami ellen tolja idegenben.
úgy érzem, egy sd-miami győzelem nagyon benne van a levegőben, és egy nagyon akaró, remek napot kifogó kc is nyerhet. tehát nem veszett fejsze nyele ez.
vasárnap mi, denver és oakland is később játszik. 7től a jest'. (kötelező lesz azt nézni).
több mint 14 éve
elkelt az összes jegy vasárnapra.Ideje volt. Nagyon varom mar, nem is emlekszem mikor voltam ennyire izgatott egy meccs miatt. Mondjuk felek hogy zako lesz, lehet megteszem nagypenzzel a Ravenst es akkor ha kikapunk is van minek orulnom.
GYŐZNI KELL!!!!!!gabtsi
Egyebkent az mennyire igaz hogy az emberek MB ellen tuntetnek azzal hogy nem jarnak ki a meccsekre?

I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 14 éve
elkelt az összes jegy vasárnapra.GYŐZNI KELL!!!!!!
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
bocs, nekem ez is a visszamondást jelenti.ennyi. 😀 😀 😀 😀 😀
viszont tény, hogy Whitnek sem volt olyan jó éve mint tavaly pl, de azért ezt a Jake Long - Ferguson - Ryan Clady trinyó triót nehezen veszi be a gyomrom, ráadásul egyik se az AFC Northban tolja, finoman szólva. mondjuk az erős oldalt talán meg tudják oldani nagyobb gond nélkül...
mondjuk a Super Bowl miatt úgyse fog tudni senki menni tőlünk, úgyh mindegy is.gabtsi
több mint 14 éve
korabbi onmagahoz kepest botranyos... 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May

