Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
Marvin sajttáj van.
nem részletezte, de minden sérült _sokkal_ jobban van mint tegnap. lesz vmi érdemleges ápdételek.
nem jön új qb.gabtsi
miért ez utóbbi felmerült egyáltalán?


“It’s fine. I just lost a little feeling and couldn’t grip it like I wanted to,” Dalton said, per the Cincinnati Enquirer. “If I could have griped the ball I would have stayed in the game. The plan is to play. I’m going to come in and do whatever I can to make it better.”
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin sajttáj van.
nem részletezte, de minden sérült _sokkal_ jobban van mint tegnap. lesz vmi érdemleges ápdételek.
nem jön új qb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
off:
mintha valahol olvastam volna... de nem találom: azt hogyan tudom beállítani a fórumon, hogy mindig a legfrissebb hozzászólás jelenjen meg, amikor belépek...?
előre is köszi, remélem érthető a kérdésem! 😊
onnhm
ha arra gondolsz, hogy a legújabb legyen felül, olyan nincs
ha csak új hsz-eket akarsz olvasni, akkor az új hozzászólások gombra nyomj a topic címe mellett és odaugrik, ameddig legutolsó belépésedkor olvastadDeny
aha, értem. 😕
és akkor azt nem lehet megcsinálni, hogy ha berakom a könyvjelzők közé, akkor ne kelljen mindig újból berakni a könyvjelzőkbe? (amikor mondjuk új oldal kezdődik...?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
off:
mintha valahol olvastam volna... de nem találom: azt hogyan tudom beállítani a fórumon, hogy mindig a legfrissebb hozzászólás jelenjen meg, amikor belépek...?
előre is köszi, remélem érthető a kérdésem! 😊
onnhm
ha arra gondolsz, hogy a legújabb legyen felül, olyan nincs
ha csak új hsz-eket akarsz olvasni, akkor az új hozzászólások gombra nyomj a topic címe mellett és odaugrik, ameddig legutolsó belépésedkor olvastad
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
off:
mintha valahol olvastam volna... de nem találom: azt hogyan tudom beállítani a fórumon, hogy mindig a legfrissebb hozzászólás jelenjen meg, amikor belépek...?
előre is köszi, remélem érthető a kérdésem! 😊
on
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Én is így jártam a régi accountommal. Az arányodat bukod, de csinálhatsz újat.nasheem
sajnos nem enged újat... 😕nhm
Ugyanez a helyzet itt is, nem enged ujra regisztralni. Probaltam mindenkinek irni emailt innen, de azert itt is megkerdezem, ha valamelyikotoknek van meg hozzaferese (nasheem?) el tudna kuldeni hetente az aktualis fajlt? Sajnos en mas modon nem tudok meccset nezni innen 😕85
Persze, szívesen elküldöm. Küldjetek mail címet PMben.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
85, te küldtél nekem vmiféle levelet ?gabtsi
szia, igen emailben probalkoztam. irok PM-t


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
85, te küldtél nekem vmiféle levelet ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
ezt írja:
This account has been disabled.nhm
Én is így jártam a régi accountommal. Az arányodat bukod, de csinálhatsz újat.nasheem
sajnos nem enged újat... 😕nhm
Ugyanez a helyzet itt is, nem enged ujra regisztralni. Probaltam mindenkinek irni emailt innen, de azert itt is megkerdezem, ha valamelyikotoknek van meg hozzaferese (nasheem?) el tudna kuldeni hetente az aktualis fajlt? Sajnos en mas modon nem tudok meccset nezni innen 😕


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Huber csak 38-at átlagolt? Annál sokkal jobbnak tűnt. Mondjuk Cribbs egy kivételével szerintem az összes puntot megpróbálta visszahordani és voltak bőven 10 yard feletti futásai. Ez azért eléggé rontja Huber nettó átlagát.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ami még nagyon örömteli, hogy mindösszesen 3 büntink volt, az első félidőben talán egy (sem ?). pufi is nagyon tetszett, a fumble recovery nagyon kellett és milyen jó hogy így képben van André, hogy azonnal le tudta reagálni. az utolsó Benson TD-nél is mekkora lyukat nyitott. és Daltont többé kevésbé tisztán tartotta. jó teljesítményt nyújtott, pedig a cleveland fal nagyságrendekkel az előzetesen várható felett teljesített. nagyon jó kis front lesz ott (is).

néhány stat ami fontos:
- 41%-kal támadtunk 3rd downon, ami nem kiemelkedő de mind3 TD-t haramdikra szereztük. a védelem 27%-kal működött ugyanitt, ami jónak mondható.
- 4.2 futásonkénti átlag O; 3.2 D oldalon, előbbi remek, utóbbi reméljük lesz jobb, de elfogadható.
- 4 kapott sack sok, főleg ha az ütéseket is hozzávesszük, passzblokk terén jobb munka kell az OL-től, de mint említettem nagyon kemény ez a barna DL. Phil Taylor elmulasztását sokan megfogják még bánni.
- huber 38-as átlaga nem annyira fasza, az ilyen meccseket pont a FP-vel lehet megnyerni, ehhez ő nagyon fontos. nem kell minden alkalommal 77 yardot puntolni, de ha hátul vagyunk akkor rúgja el a faszba ne csak félpályáig.
- nugent rox, 47 yardos sima volt, remélem nyomás alatt is fog menni

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
Amióta behalt az FCZ és megszűnt a freereg a Sportbit-en, én csak a TYT-et használom. Mi a gond velük?nasheem
ezt írja:
This account has been disabled.nhm
Én is így jártam a régi accountommal. Az arányodat bukod, de csinálhatsz újat.nasheem
sajnos nem enged újat... 😕
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
haden egészen elképesztően nyomta. nem sok ilyen képességű cornerrel fog találkozni a jövőben és nem is lesz többet első meccse az nfl-ben. de csak megnyerte a meccset végül 😊gabtsi
és a LB sorról mit gondolsz?Amadeus91
szokásos gondok. futás ellen jól működtünk, bár volt jó pár mistackle, de passz ellen továbbra se tudnak védekezni. még azért vissza kell nézni a meccset, de howard rendre úgy tűnt h lemaradt, és ahol moore vagy benji watson szintű TE-k vannak, annak törvényszerűen ez a vége. Lawsonról abszte nincs képem pl, azt se láttam h a pályán van. bár rendszerint ilyenkor idegből nézek meccset, kevésbé tudok a részletekre koncentrálni.gabtsi
Pont Lawson miatt kérdeztem...sokszor lemaradt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
és mit szóltok, hogy Marvin bemutatott egy JÓ challange-et ? úgy tűnik ő is tud még fejlődni.
gruden első meccse se volt rossz, a hírek szerint ő hívta a quick snapet az AJ TD-nél. nicegabtsi
ML bátor volt, mert egy bukott piros után pár játékkal még vastagon a 3. negyedben kockáztatott. Egyébként a hibás challange-nél nem is értem Trent miért nem szólt, hogy nem érintette a zsugát. Csak érezte volna ha beleér.

Szerintem tuti Gruden hívta a mindent eldöntő snapt. Legalábbis utána őt ünnepelte a stáb a vonal mellett. Nekem ettől függetlenül is tetszett a hívása. Nagyon nem volt kiszámítható. Az viszont elég egyértelmű volt, hogy ha Dalton áthív, akkor futás jön, többnyire balra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
vki nem tud a TYT helyett vmi oldalt?nhm
Amióta behalt az FCZ és megszűnt a freereg a Sportbit-en, én csak a TYT-et használom. Mi a gond velük?nasheem
ezt írja:
This account has been disabled.nhm
Én is így jártam a régi accountommal. Az arányodat bukod, de csinálhatsz újat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így utólag LB Coverage, OL line (LG) az amin dolgozni kell még. Ezen kívül egész pofásak voltunk. Green nagyon idegelt, hogy eltűnt, aztán a semmiből hozott egy TD-t és megbocsátottam neki. 😀Amadeus91
haden egészen elképesztően nyomta. nem sok ilyen képességű cornerrel fog találkozni a jövőben és nem is lesz többet első meccse az nfl-ben. de csak megnyerte a meccset végül 😊gabtsi
és a LB sorról mit gondolsz?Amadeus91
szokásos gondok. futás ellen jól működtünk, bár volt jó pár mistackle, de passz ellen továbbra se tudnak védekezni. még azért vissza kell nézni a meccset, de howard rendre úgy tűnt h lemaradt, és ahol moore vagy benji watson szintű TE-k vannak, annak törvényszerűen ez a vége. Lawsonról abszte nincs képem pl, azt se láttam h a pályán van. bár rendszerint ilyenkor idegből nézek meccset, kevésbé tudok a részletekre koncentrálni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
vki nem tud a TYT helyett vmi oldalt?nhm
Amióta behalt az FCZ és megszűnt a freereg a Sportbit-en, én csak a TYT-et használom. Mi a gond velük?nasheem
ezt írja:
This account has been disabled.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
így utólag LB Coverage, OL line (LG) az amin dolgozni kell még. Ezen kívül egész pofásak voltunk. Green nagyon idegelt, hogy eltűnt, aztán a semmiből hozott egy TD-t és megbocsátottam neki. 😀Amadeus91
haden egészen elképesztően nyomta. nem sok ilyen képességű cornerrel fog találkozni a jövőben és nem is lesz többet első meccse az nfl-ben. de csak megnyerte a meccset végül 😊gabtsi
és a LB sorról mit gondolsz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
vki nem tud a TYT helyett vmi oldalt?nhm
Amióta behalt az FCZ és megszűnt a freereg a Sportbit-en, én csak a TYT-et használom. Mi a gond velük?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így utólag LB Coverage, OL line (LG) az amin dolgozni kell még. Ezen kívül egész pofásak voltunk. Green nagyon idegelt, hogy eltűnt, aztán a semmiből hozott egy TD-t és megbocsátottam neki. 😀Amadeus91
haden egészen elképesztően nyomta. nem sok ilyen képességű cornerrel fog találkozni a jövőben és nem is lesz többet első meccse az nfl-ben. de csak megnyerte a meccset végül 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a dalton-eset még csak nem is sack volt, mert szabadult a labdától.
a nelson hype-ot annyira nem értem, jó nem volt rossz, de azért volt egy pár hajmeresztő megoldása.
a DL nagyon kitett magáért (különösen a végén), és ha egy kicsit kevésbé mobilis qb van a(z amúgy igen jó) fal mögött akkor 4-5 sacket összegyűjtettünk volna. Dunlap foghatatlannak tűnt, rendszeresen keserítette mccoyt, kétszer oda is ért, remélem nem komoly a sérülése.
Mau nem volt jó, vagy ahogy zimmer mondaná "extremely average", de hál istennek nem is volt akkora szükség, mert nléhány kivételtől eltekintve már a DL tömte a futást. howard volt még ott mindenhol, de hogy TE-n mennyire nem tud védekezni az egészen botrányos. rendszerint ott maradt moore hall-lal, és hát nem igen tudott mit kezdeni azzal a 12 cm magasságkülönbséggel. amúgy nagyon jó volt hall is.
MJ 3(!!) pass defensed + INT
brandon tate viszont egy igazi buta nigger. remélem elmagyarázza neki valaki, hogy nem kötelező minden alkalommal kijönni az endzoneból, hogy aztán 3 yardon rögtön a földre vigyék!! nagy szerepe volt abban, hogy a meccs közepén erősen beragadtunk, rendszeresen szopatott a field pozícióval, ami az elején viszont kiváló volt

és mit szóltok, hogy Marvin bemutatott egy JÓ challange-et ? úgy tűnik ő is tud még fejlődni.
gruden első meccse se volt rossz, a hírek szerint ő hívta a quick snapet az AJ TD-nél. nice

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
így utólag LB Coverage, OL line (LG) az amin dolgozni kell még. Ezen kívül egész pofásak voltunk. Green nagyon idegelt, hogy eltűnt, aztán a semmiből hozott egy TD-t és megbocsátottam neki. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
vki nem tud a TYT helyett vmi oldalt?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Azért az OL benézett 3 sacket, amiből egyiknél kicsinálták a QBnket. A Futás sem ment igazán, egész a TDig, de ott a 2 TE és Pressley csinálta meg a helyet (persze kellett hozzá a OL is). Szóval szerintem az OL még bőven javulhat, de nekem az első félidő passzvédekezésünk sem tetszett. A safetyk folyamatosan elvesztek, lekéstek, Clemets egyetlen labdát sem tudott elütni és Hall is több lekapást engedett, mint jobb napjaiban. Ha maximalisták vagyunk, akkor ott is lesz mit javulni, de mennyivel jobb erről győzelem után beszélni 😊

Mau nekem tetszett, bár a harmadik negyedtől eléggé elfáradt (igaz ez a teljes csapatra), a szíve viszont hatalmas.

Így visszaemlékezve a Nelson-Gresham páros mellett, MJ is komolyan kandidál a MoM címre. Nagyot ment ő is.
És emlékezzünk meg az ellenfélről is Az elkapóik és különösen Haden nagyon jó. Nekem tetszett McCoy is. Bírta a nyomást és az ütéseket, igaz nem lett túl jó a ratingje.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Kis bővebb összefoglaló aki nem látta volna a meccset:
Dalton szerintem jó volt amíg játszott, bár voltak rossz támadósorozatai, Gresham és ő nagyon összhangban voltak. Simpsont nagyon erőltette szerintem, Green teljesen el volt tűnve az 1. félidőben, a Carolina meccset nézve beugrott (apropó, Newton NAGYON jó volt), hogy hiányoltam a felívelt passzokat felé, amiben ő kell hogy megcsinálja a playt, mintha Andy nem bízott volna meg benne teljesen, a TD elkapása is igazából egy óriási védelmi hiba miatt volt, Gradkowski pedig a rutinjával ezt ki is használta, egyébként Haden teljesen levette a pályáról A.J-t.
Benson vitte a hátán a csapatot, nem volt valami jó futásátlaga, de sok negatív yardos playből is kihozta a maximumot, legalább a LOS-ig mindig eljutott, hiába 2en lógtak -4yardon már a nyakában, a végén a TD pedig megkoronázta az estét, bár nagyon jó blokkokat kapott, a Brownsnál talán Ward volt az aki nagyon elnézte a játékot, teljesen átment a FS oldalára (Ward egyébként mekkora favágó, igazi hard-hitter gyerek, tetszett a játéka, csak ne ellenünk csinálja 😀 ). Scott meg egyszerűen szar.
Az OL-t annyira nem figyeltem, de szerintem jók voltak, nem emlékszek hogy túl nagy nyomás lett volna Daltonon vagy Gradkowskin folyamatosan (lehet tévedek).
A D-ről pár szót:
Reggie Nelson messze a legjobb volt a védelemből minden játéknál ott volt, egy hosszú passzt nyelt be, ha Hall nem üt bele az egyik passzba akkor INT-je is lett volna, Fanene sokszor átjutott a falon, illetve még Dunlapnek volt az a 2 egymás után pressure kulcspillanatban, MJ is jól dolgozott, a fumble recoverynél okosan csinálta. Mau-t nem figyeltem jobban, de szerintem nem volt kiemelkedő. Secondarynk rendben lesz úgy érzem. A többiről majd valaki ír (ST) 😀

Burrow > Luck valaha is