Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
funny lesz amúgy jön allmotor, brooks és madieu. itt ugye lawson, clements és mays. passzal tudunk nyerni, futással nem igen. szerencsére láttuk, hogy erre képes a csapat, ha a D újra baszni fog.gabtsi
És még add hozzá Whitnert. Őt különösen jó lenne forgatni, mint a trágyát. Szerencsére szarul futnak. Első hazai meccs. Jönnie kell!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
funny lesz amúgy jön allmotor, brooks és madieu. itt ugye lawson, clements és mays. passzal tudunk nyerni, futással nem igen. szerencsére láttuk, hogy erre képes a csapat, ha a D újra baszni fog.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀petey
Ne hozd kellemetlen helyzetbe magad. Ha így folytatod, a meccs után fél évig be sem mersz majd nézni ebbe a topikba 😊
Edwards nulla. Smith-szel együtt meg dupla nulla, Gore idén szar. Ha Davist megfogjuk 10 alatt maradtok. Yardban talán nem, de pontban tuti 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Na aztán két hét múlva tartjuk a "szokásos" éves derbinket. Gondolom már Ti is várjátok 😊Helmut Zimmer
rettentően...
nem is tudom hirtelen h hetet vagy nyolcat buktunk zsinórban. most se számítok másra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Na aztán két hét múlva tartjuk a "szokásos" éves derbinket. Gondolom már Ti is várjátok 😊Helmut Zimmer
A tavalyi meccs óta hideg ráz, ha rátok gondolok. Ráadásul idén egész pofás kis támadójátékotok van, úgyhogy sok jóra nem számítok. Bár tavaly meg biztos voltam a győzelmünkben, úgyhogy ez éppenséggel lehet jó előjel 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Arról a Zimmer-ről beszélünk, aki még R. Nelson-ból is kihozta a jó teljesítményt, szóval Mays is még szép karriert futhat be nálunk.Amadeus91
Nelson-ra a "jobb teljesítmény" jelző talán helytállóbb, mert azért a sec időnként borzalmas dolgokat művel, abban meg ő is benne van. De egyébként tök igaz, ha Mays is javul annyit nálunk, mint tette azt Nelson, akkor nagyon rosszul nem járhatunk vele. Sőt!nasheem
Mondom, a gond vele az hogy abszolút nem tud fedezni, nulla, semmit. Persze megérdemel egy 2. esélyt, én is kedvelem, de minimum 3 év ha igazán foglalkoznak vele. A mi GM-ünk nem akarta, csak Singletary erősködött. De látod nem kapkodott érte senki.

Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀petey
meglepne ha nem Hall lenne Edwards-n. Egyébként, hogy faszméregessek 😀 Dunlap még azelőtt agyonüti az 1/1-s irányítótokat, mielőtt eldobhatná a labdát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Na aztán két hét múlva tartjuk a "szokásos" éves derbinket. Gondolom már Ti is várjátok 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Arról a Zimmer-ről beszélünk, aki még R. Nelson-ból is kihozta a jó teljesítményt, szóval Mays is még szép karriert futhat be nálunk.Amadeus91
Nelson-ra a "jobb teljesítmény" jelző talán helytállóbb, mert azért a sec időnként borzalmas dolgokat művel, abban meg ő is benne van. De egyébként tök igaz, ha Mays is javul annyit nálunk, mint tette azt Nelson, akkor nagyon rosszul nem járhatunk vele. Sőt!nasheem
Mondom, a gond vele az hogy abszolút nem tud fedezni, nulla, semmit. Persze megérdemel egy 2. esélyt, én is kedvelem, de minimum 3 év ha igazán foglalkoznak vele. A mi GM-ünk nem akarta, csak Singletary erősködött. De látod nem kapkodott érte senki.

Hétvégén örülök hogy Clements lesz, remélem Edwardson. Pump fake és Nate el is ment szotyiért 😀

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Mikey, miért ennyire ellenszenves neked Mays?nasheem
Valamiért zsigerből antipatikus az összes olyan játékos, akinek nulla tehetsége van, de legalább hatalmas média hype-ja.
Persze tudom, hogy egyikről sem feltétlen tehet a játékos, de hát ez van.


Örülök, hogy Binns került a PS-be. Valamilyen szinten bíztam is benne, hogy ő fog.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ezek szerint továbbra is Tate bénázik a return-ökkel, de örülök Hawkinsnek. Eléggé fűtheti a bizonyítási vágy. Kíváncsi leszek látjuk-e pályán. Szurkolok neki (is).

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
shipley ACL szakadás ---> IR 😕 😕 😕
babyhawk v cosby ?
gabtsi
babyhawk a rosteren!
weapon!!

Armon Binns to PS

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
When push came to shove on Sunday and offensive coordinator Jay Gruden started putting the game on Dalton's shoulders, largely abandoning the run, Dalton shined. He didn't look like a rookie at all, he looked like a seasoned veteran -- on and off the field. When he wasn't in the game, you could see him talking to his linemen and receivers on the sideline, pumping everybody up. Not only is that something that rookies might feel uncomfortable doing, it's also something Carson Palmer never did. Dalton has impressed the hell out of me so far and I for one, can't wait to see more on Sunday.

enji!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Arról a Zimmer-ről beszélünk, aki még R. Nelson-ból is kihozta a jó teljesítményt, szóval Mays is még szép karriert futhat be nálunk.Amadeus91
Nelson-ra a "jobb teljesítmény" jelző talán helytállóbb, mert azért a sec időnként borzalmas dolgokat művel, abban meg ő is benne van. De egyébként tök igaz, ha Mays is javul annyit nálunk, mint tette azt Nelson, akkor nagyon rosszul nem járhatunk vele. Sőt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Arról a Zimmer-ről beszélünk, aki még R. Nelson-ból is kihozta a jó teljesítményt, szóval Mays is még szép karriert futhat be nálunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Senki nem állítja, hogy pro bowler, de ha Zimmer szerint jó hozzánk (akár backup-nak), akkor én hiszek neki. Ráadásul csípem is a srácot, úgyhogy örülök, hogy nálunk kötött ki. Az ellenérték meg szinte nulla volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Mays rossz. Iszonyúan jó adottságai vannak, de technikailag 0.

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mikey, miért ennyire ellenszenves neked Mays?
Sztárolták a Trojansnál, mert hihetetlen jó atléta, de ő teljesen normálisan viselte. Én egyetlen balhéjáról sem tudok. Jó gondolkodású srác, sportos családból. Amikor Carroll nem vitte a Seattle-be akkor csalódott volt, de ennyi. Nem pofázott akkor sem nagyon. Lehet, hogy a játéka nem kiemelkedő, bár amíg jó védelem volt körülötte az USCn, addig a passzvédekezési hiányosságai sem látszódtak.
Abban meg biztos lehetsz, hogy ő jobban megcsinálta volna a tacklet Clementsen 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
"...head coach Marvin Lewis pointed out that along with guard Otis Hudson, safety Taylor Mays will be back this week. Mays suffered a knee injury during the preseason finale against the Indianapolis Colts and has missed the first two regular season games this year. Hudson practiced some last week but wasn't active during Cincinnati's week two loss to the Denver Broncos." - Cincy Jungle

Még mindig nem rajongok Maysért, de most már kíváncsian várom, mit tud.
Remélem a játékával hamar eléri, hogy megkedveljem.

+ egy kis Simpson-hype:

"When Dalton hooked up with wide receiver Jerome Simpson on what may have been a Bengals’ record for the 84-yard sprint, it also put Simpson in rarified post-merger air. He became just the 11th player and second in the last 12 years to log 100-yard games in three of his first six NFL starts.

It’s a heady list with Hall-of-Famers John Stallworth, Kellen Winslow, and Dave Casper, as well as a future Famer in Isaac Bruce. And current Pro Bowler Miles Austin and Simpson are the only ones to do it since 1999." - bengals.com

😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
ML tudja kezelni és elviselni a famíliát. Kicsit lassú víz a faszi, de ezeket a partokat már elég rég mossa. Soha nem fog kiderülni, hogy egy BB-szerű intuitív géniusz többet hozott-e volna ki a franchiseból, de kétlem. Pár éve még habzó szájjal zavartam volna el, de most örülök, hogy itt van. Végre látni, hogy jó az irány. Ez fontosabb, mint egy-egy kiugróan jó év.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
marvin szerintem amolyan "második apa" lehet a játékosok szemében. mindenképpen hatalmas leader, még ha vezetőedzői hiányosságai nyilvánvalóak is.
de zimmer kb. ugyanez. ő sem tökéletes edző, bár nagyszerű, ellenben a játékosok a kezüket a tűzbe tennék érte.

és ez így van jól.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyilvánvaló, hogy nem marvin lewis a liga legjobb edzője. de egyrészt remek ember, másrészt ide nem jön/jöhet olyan edző, akinek nála pozitívabb hatása lenne úgy en bloc a franchisera. értem ezalatt azokat a jogköröket, amiket megkapott az évek során.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nagy plusz az előző akárhány hsznek. nem érzelgősködök fáradt vagyok hozzá, de simpson, green, dalton és az egész bagázs.. náluk szerethetőbb csapat nincs a világon.. simpsonnal eddig nekem olyan érzésem volt, hogy ő a nagy gettó receiver, lazán oda áll és játszik. nincs önkontrollja és túlugrálja a meccset... -> nagy kuka.

ahogy Gabtsi is írta: már rajongok/rajongunk értük. daltont befogadták, megszerették, és védelmezik.. mi kell még?

lewis-ról mit gondoltok? csak én érzem azt, hogy szeretik, összetartja a csapatot, és jó edző?
rengetegen bírálják, rengetegen mondják, rég ki kellett volna rúgni, 09es év legjobb edzője cím egy nagy nulla...
..évek alatt őt is megszerettük, más lenne nélküle ez a csapat.


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A negyedik negyedes drop után nagyon kivolt Simpson. Akkor mutatták, hogy a vörös hogy biztatja.

Felvezetésként néztem egy kis Newton a bajnok ellen. Hiába a yardok garmada, nem cserélném el 2 az 1-ben sem Daltonra. Daltont már most szereti a csapat, hisznek benne és küzdenek érte. Newtont egy durvább sack után, hosszan hagyták lent feküdni, míg valaki odament és felhúzta. A pálya szélén végig tök egyedül ült, míg Dalton úgy mászkált és kommunikált, ahogy a veterán QBk szoktak. Lewisék ilyen embert kerestek. Nem véletlenül.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Simpson iszonyat lelkes gyerek, látszik rajta, hogy minden playben, mintha az életéért küzdene. ha nem is mindig hibátlanul, de hihetetlen energiával blokkol a futásnál, vagy a preszezonban az intnél a lions ellen. szóval komolyan veszi, ami a határtalan képességeivel együtt hatékony kombináció lehet. fejben kell ott lenni, önbizalmat kell szerezni, és akkor nem lesz kulcsdrop csak csoda TD-k. imádtam a chad-carson párost, de most rajongok ezekért a gyerekekért.

visszatérve Shipleyre, Thorntonnak volt egy érdekes tweetje nemrég, hogy az ACL szakadás szívás shipleynek, de (nekünk) nem akkora mert, nem igen használta Gruden. ami sztem egy faszság, mert egyrészt rengeteg snapje volt, másrészt ha a highlightot más is hozta, azért őt is meg lehetett találni minden meccsen, előszezonban kimondottan sokat. de minél bátrabb Red Rifle annál több a nagy játék, ami nem Ship terepe.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
btw, ha a többiek is egyetértenek TO következő említésénél a topikban, 1 hetes figyelmeztető ban jár! 😛gabtsi
javaslom legyen 2 hét. 😊

- - -

ahogy olvasom, simpson eléggé maga alatt van, konkrétan teljesen magára vállalja a felelősséget a vereség miatt.
hát volt is vagy 3 dropja, nem is egy 3rd downon, de azért ez így túlzás.

egyébként pont azon gondolkoztam még meccsnézés közben, hogy shipleyt keveset látom pályán, pedig figyeltem lelkesen.
persze most a sérülése előtti időre gondolok, és az első meccsre is.
hát a hátralévő 14-en még ennyit sem fogom. 😕