Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy nyitó kérdés az eheti Bengals- Jaguars összecsapáshoz: Reggie Nelson tényleg ilyen jó lett idén mint amit a statisztikái mutatnak idén(legtöbb szóló tackle; 22, sack, és FF)?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak kétszáz yarddal vagytok ebből a szempontból jobbak nálunk 😂

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyebet nem tudok mondani
kérem kapcsolja ki!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ha nem is stream-en, game centeren végig izgultam a meccset és bűvöltem nagyon a csíkocskákat 😛
kár hogy nem láthattam. na majd holnap. 😊

Amadeus91! nagyon szimpatikus a siged :rolleyes: 😛Rush
most vagy Jimmy Fan vagy, vagy te csináltad 😀 Megmondom őszintén keresőben találtam, de köszönöm szépen. 😉Amadeus91
2. 😀

(érdekes egyébként, mert anno egy seattle szurker kérte, ezért is tettem rá olyan helmetet, így viszont kicsit furán néz ki 😊
örülök hogy hordod, főleg így hogy: 1- kereső dobta ki, 2- van olyan szinten, hogy csak úgy megtetsszen az embernek 😊)


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
ha nem is stream-en, game centeren végig izgultam a meccset és bűvöltem nagyon a csíkocskákat 😛
kár hogy nem láthattam. na majd holnap. 😊

Amadeus91! nagyon szimpatikus a siged :rolleyes: 😛Rush
most vagy Jimmy Fan vagy, vagy te csináltad 😀 Megmondom őszintén keresőben találtam, de köszönöm szépen. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ha nem is stream-en, game centeren végig izgultam a meccset és bűvöltem nagyon a csíkocskákat 😛
kár hogy nem láthattam. na majd holnap. 😊

Amadeus91! nagyon szimpatikus a siged :rolleyes: 😛


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
na, akkor, Nasheem ha holnap felteszed rá is vetem magam 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Maunak tényleg nagyon jó meccse volt. Howard is tetszik.
Az OL viszont elég sokat hibázott. A Daginak kifejezetten szar meccse volt. Bobbie nagyon kell.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Futójátékunk domináns volt, passzjátékunk is, Dalton meggyőző volt egész végig (az egyik int volt csak az övé), Caldwell takarodjon szerintem, Hawkins sokkal jobb volt. A Defense meg kiemelkedő, főleg a front4, viszont most Maunak volt jó meccse ahogy néztem.
Jah...és végre jöttek a felívelt labdák Greenre, ez van belőle, tudja ő azt amire én vágyok 😊 .
szerk: a zebráknak meg jövünk eggyel, nélkülük nem nyertünk volna!

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Szurkolok Mikeynak, hogy sikerüljön az eredmény tudta nélkül végignéznie. Nekünk nagyon ritkán adatik meg az ilyen W.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Köszi és hatalmas respekt!
(Egy ilyen zakó után én nem lennék ennyire higgadt.)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Vazze teljesen elszállt az agyam. Ezt a meccset! Majdnem olyan volt mint tavaly 😊

Én meg QB cserét vizionáltam szünetben😀
Hihhetetlen mekkorát javult Dalton a második félidőre. Igazából el is mehetett volna a meccs, akkor is boldog lennék, mert látni, hogy van potenciál a csapatban. Jövőre rohadt jók lehetünk, csak okosan!

A D annak ellenére állat volt, hogy azért 4 yardos átlagot futottak ellenünk, de ezektől az RBktől ennyit lehet szívni. A sec meg jobb volt, mint idén bármikor.
Gresham és Leonard állat jó volt. Gruden is tetszett végén, de nem értem miért nem futunk többet. 178yard jött össze így is. Parádés mind a 3 RBnktől..

Jihááá! 😀 Mekkora érzésé már!

Szerk.: Hawkins ígéretes, minimum.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 243
köszi köszi! 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gratulálok srácok a győzelemhez!
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Gratulálok srácok, ezúttal ti produkáltatok egy nagyon szép comebacket. Nagyon jó a D, ha az Offense a második félidei játékát tartósítani tudja, akkor nem lesz gond arrafelé se.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
#Bengals inactives: LB D. Moch; G O. Hudson; TE C. Cochart; T A. Collins; S R. Sands; WR R. Whalen; S T. MaysRush
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=334133#p334133Mikey
én kérek elnézést 😊


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
...Mays ma sem játszik... :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
#Bengals inactives: LB D. Moch; G O. Hudson; TE C. Cochart; T A. Collins; S R. Sands; WR R. Whalen; S T. MaysRush
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=334133#p334133
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
#Bengals inactives: LB D. Moch; G O. Hudson; TE C. Cochart; T A. Collins; S R. Sands; WR R. Whalen; S T. Mays


több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
"I don't want to be an individual teammate. Stats is stats but my personality and my attitude is I want to win. And I want to win as a team. It doesn't matter who makes the big plays on Sunday." - Carlos Dunlap


Remélem, ma nem fog úgy összeomlani a védelem a Bills ellen, ahogy tette azt tavaly.Mikey
És azt is remélem, nem azért mert az elejétől szar lesz 😊
Bitang jó a Bills O. Ha nem egy időben mennek velünk mindig őket nézem. Tökös egy csapat. Fitzpatrickban a tizedét nem éreztem, amikor nálunk helyettesítette CPt. Ennyit tesz a bizalom és az önbizalom.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
"I don't want to be an individual teammate. Stats is stats but my personality and my attitude is I want to win. And I want to win as a team. It doesn't matter who makes the big plays on Sunday." - Carlos Dunlap


Remélem, ma nem fog úgy összeomlani a védelem a Bills ellen, ahogy tette azt tavaly.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d822b65f4/Rookie-QBs-benefit-from-lockout

ez érdekes. Arra keresik a választ, hogy Newton és Dalton mitől lehet ennyire meggyőző már most.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Moch az egyetlen, aki sérülés miatt nem edzett tegnap.Mikey tegnap
Ugyanígy ő az egyetlen, aki biztosan nem játszik a Bills ellen. Mindenki más legrosszabb esetben is 'probable'.

Kíváncsian várom, Mays játszik-e már végre. Ha már idehozták, játsszon is. 😛
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Ha el is tiltja majd Goodell, azt pont le fogom szarni. Egy eltiltás még nem a világ vége, ld. Benson.
A börtön viszont már gáz lenne, azzal tuti meszelnének neki az NFL-ben is, ha nem is örökre, de egy időre.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Eltiltás biztos, hogy lesz, de reméljük az ültetés elmarad.
Ennek ellenére boldog névnapot Simpsonnak (ma van Jeromos nap, azt írja a gép 😀 )

Burrow > Luck valaha is