Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Az a lényeg, amit ulpi ír. Oké, hogy hatalmas tehetség AJ, de ettől még neki is tanulnia kell a WCO-t, és hát az NFL is egészen más szint, mint a college.

Jó lesz Green, csak időt kell adni neki.

Főleg, hogy új OC, rookie QB, nyáron nulla minicamp, rookie camp...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Green sztem fizikálisan (agilitás, gyorsaság, erő stb) tökéletesen megfelel minden kívánalomnak.
Én azt látom, hogy ő most tanulja a route-ok megfutásának profi módját. A playbookot is, az apró trükköket (3-4 dologra kell figyelni egy route során, minden útnak van pár trükkje, ami sokat segít. A jó CBk persze mind ismerik ezeket is). Amilyen lelkiismeretes, ez sztem zavarja őt, amíg nem megy tökéletesen.
Amint ez megoldódik, már mehet ösztönből tehetségből az a plusz, ami őt jellemezte eddig is. És onnantól jó lesz, nagyon jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
rengeteg pro-kontra érvet lehet felhozni erre. de azért tény hogy titkon még is csak többet várunk tőle. (green)
senki se mondta hogy váltsa meg a világot, de azért legyen egy szolid stabil teljesítménye, rookie qb ide vagy oda.

dalton bizonyított.. legalábbis nekem igen. tökös legény aki oda tudja dobni az emberhez a labdát. csak normális play hívás kell ide.
visszatérve greenhez, meg van benne minden, hogy képes legyen elszakadni a cornerétől, és ezt láttuk is. hihetetlen mód agilis játékos.Rush
Greenről nekem pont hogy az ellenkezője ugrik be, hogy még nem vette fel az NFL ritmusát, elég lassúnak tűnik, nem nagyon tud a cb-ktől elszakadni. Egyedüli hosszabb játéka az a Gradkowski TD-nél volt, de az sem rajta múlott...
Nem kötekedek, csak én így látom, DE természetesen szurkolok Greennek hogy belendüljön 😉 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
rengeteg pro-kontra érvet lehet felhozni erre. de azért tény hogy titkon még is csak többet várunk tőle. (green)
senki se mondta hogy váltsa meg a világot, de azért legyen egy szolid stabil teljesítménye, rookie qb ide vagy oda.

dalton bizonyított.. legalábbis nekem igen. tökös legény aki oda tudja dobni az emberhez a labdát. csak normális play hívás kell ide.
visszatérve greenhez, meg van benne minden, hogy képes legyen elszakadni a cornerétől, és ezt láttuk is. hihetetlen mód agilis játékos.



Tippelde 25
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Nem akarom én sem temetni a csapatot, viszont a passzjátékból 1 valamit nagyon hiányolok:
A Greenre felívelt labdákat, mint a Lionsnál CJ-re, vagy a panthers is játszotta ezt. Na most vagy Dalton nem bízik ennyire benne, vagy kivették a playbookból, vagy nem tudom...MarioAna
MegaTron már első évében NFL kész, 1. számú elkapó volt, aki eddig is, ha nagyanyám dobált neki, akkor is megvolt meccsenként 80-100 yard. Green egyelőre szenved a védőivel, szerintem azért nem dobnak rá, mert a legtöbbször nem tiszta célpont. Türelmesnek kell lennünk, majd beindul ez.

Igazából a tegnapi meccs alapján nincs senki akit negatívan ki lehet emelni, mert az egész döglődött, mind2 oldalon kb. Rucker meg game of the Career -t nyomott.Amadeus91
Értem én, de pont személy szerint rá mondták draft előtt, hogy CJ óta ő a legjobb elkapó prospect a drafton (jó tudom olyankor mindenki future hall of famer 😀 ), ahhoz képest egy Haden-Rogers kettős leszedte a pályáról (Haden mondjuk azon a meccsen beast módban tolta azt aláírom).
Bár tényleg nem lehet kiemelni őt sem negatívan, mert az egész csapat gyengén játszott tegnap, de azért egy 1/4-es elkapótól én többet várnék 😐 .MarioAna
Haden évek óta ismeri. Ugye egy elkapónál sokat nyom a latba, hogy mennyi labdát kap..a "nem mondjuk ki a nevét a topikban" effektus, hogy " nem tudom magamnak dobni a labdát". Viszont teljesen érthető, hogy Dalton-t nem viszik bele a rizikós játékokba. Nem hiszem, hogy Megatron módján fog rögtön berobbanni, de lesznek szerintem nagy Playek tőle. Amúgy JJ sem villog eddig.
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
Nem akarom én sem temetni a csapatot, viszont a passzjátékból 1 valamit nagyon hiányolok:
A Greenre felívelt labdákat, mint a Lionsnál CJ-re, vagy a panthers is játszotta ezt. Na most vagy Dalton nem bízik ennyire benne, vagy kivették a playbookból, vagy nem tudom...MarioAna
MegaTron már első évében NFL kész, 1. számú elkapó volt, aki eddig is, ha nagyanyám dobált neki, akkor is megvolt meccsenként 80-100 yard. Green egyelőre szenved a védőivel, szerintem azért nem dobnak rá, mert a legtöbbször nem tiszta célpont. Türelmesnek kell lennünk, majd beindul ez.

Igazából a tegnapi meccs alapján nincs senki akit negatívan ki lehet emelni, mert az egész döglődött, mind2 oldalon kb. Rucker meg game of the Career -t nyomott.Amadeus91
Értem én, de pont személy szerint rá mondták draft előtt, hogy CJ óta ő a legjobb elkapó prospect a drafton (jó tudom olyankor mindenki future hall of famer 😀 ), ahhoz képest egy Haden-Rogers kettős leszedte a pályáról (Haden mondjuk azon a meccsen beast módban tolta azt aláírom).
Bár tényleg nem lehet kiemelni őt sem negatívan, mert az egész csapat gyengén játszott tegnap, de azért egy 1/4-es elkapótól én többet várnék 😐 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Nem akarom én sem temetni a csapatot, viszont a passzjátékból 1 valamit nagyon hiányolok:
A Greenre felívelt labdákat, mint a Lionsnál CJ-re, vagy a panthers is játszotta ezt. Na most vagy Dalton nem bízik ennyire benne, vagy kivették a playbookból, vagy nem tudom...MarioAna
MegaTron már első évében NFL kész, 1. számú elkapó volt, aki eddig is, ha nagyanyám dobált neki, akkor is megvolt meccsenként 80-100 yard. Green egyelőre szenved a védőivel, szerintem azért nem dobnak rá, mert a legtöbbször nem tiszta célpont. Türelmesnek kell lennünk, majd beindul ez.

Igazából a tegnapi meccs alapján nincs senki akit negatívan ki lehet emelni, mert az egész döglődött, mind2 oldalon kb. Rucker meg game of the Career -t nyomott.
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
Nem akarom én sem temetni a csapatot, viszont a passzjátékból 1 valamit nagyon hiányolok:
A Greenre felívelt labdákat, mint a Lionsnál CJ-re, vagy a panthers is játszotta ezt. Na most vagy Dalton nem bízik ennyire benne, vagy kivették a playbookból, vagy nem tudom...

Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Nyugi srácok, jó lesz ez, Dalton rookie. Fájni fog neki, de bele fog nőni a szerepbe.

több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
de jó hogy ezt nem láttam... 😕

a beszámolókat elolvasom szívesen! 😊
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
Hát igen, de mint tudjuk Gruden is újonc 😊nasheem
sajnos engem ez nem vigasztal :/



Tippelde 25
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
temetni szó sincs róla, tudtuk előre, hogy ilyen lesz.. na de ne egy közép szar csapat ellen már, úgy hogy még egy td-t se tudunk csinálni 1-2 yardról, illetve egész meccsen.

play hívás az egyszerűen ritka szar volt.Rush
Hát igen, de mint tudjuk Gruden is újonc 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
temetni szó sincs róla, tudtuk előre, hogy ilyen lesz.. na de ne egy közép szar csapat ellen már, úgy hogy még egy td-t se tudunk csinálni 1-2 yardról, illetve egész meccsen.

play hívás az egyszerűen ritka szar volt.



Tippelde 25
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
elég rossz meccs volt. Ezt max csak az archiválás miatt fogom leszedni. :/
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Egy valamit légyszi hagy kérjek. Ne kezdjük el temetni a teljes Ot ezután a vergődés után. Simán benne van a szezonban még néhány ilyen meccs. Erről szól egy rookie egység. Mondjuk a Simpson saga is elég rendesen bezavarhatott.
Persze ettől függetlenül a fasz kivan, de ez egy ilyen év lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Két pozitívumot tudok írni.

1) 5 sack
2) 3 forced fumble

A többi szóra sem érdemes. A rebuild kőkemény részei a maihoz hasonló meccsek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
hát ez siralmas volt..



Tippelde 25
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
Szigorúan magánvélemény: a helyszínen a zsaruk nem tartóztatták le, és vádemelés azóta sem volt. Szóval miért is ne játszatnák?

Lehet, hogy nem etikus, de jogszerű.Mikey
végül is érthető.



Tippelde 25
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van. még etikátlannak se mondanám, sőt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Szigorúan magánvélemény: a helyszínen a zsaruk nem tartóztatták le, és vádemelés azóta sem volt. Szóval miért is ne játszatnák?

Lehet, hogy nem etikus, de jogszerű.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
"Jerome Simpson resumed team activities Friday afternoon, and after evaluating his readiness, the coaching staff has determined he will be active for today's game. Jerome's legal situation with regard to events of the past week remains completely unresolved and the Bengals believe it is not appropriate to act on any presumption of what may transpire."

Bengals release statement about Jerome Simpson's active status for today's game against the 49ers.Mikey
coaching staff nagyon vajszívű vele.. nehogy visszaüssön ez a későbbiekben... (már ha nem ítélik el).



Tippelde 25
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
simpson melegít!gabtsi
Szerintetek őt, vagy Donald Drivert játszassam fantasyben? Mennyire jó most a 49ers secondary? 😊MarioAna
nem jó.
de jó viszont a front 7 😉petey
...futás ellen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
simpson melegít!gabtsi
Szerintetek őt, vagy Donald Drivert játszassam fantasyben? Mennyire jó most a 49ers secondary? 😊MarioAna
nem jó.
de jó viszont a front 7 😉

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Én tapsolni fogok, az biztos.

BTW, aktív, de Caldwell kezd helyette.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kíváncsi vagyok boozzák e majd a parasztok, vagy lesz őrjöngés mindkét TD-jénél.

ami nem hajlik, az törik!