Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
isten mentsen minket gradtól. borzalmas qb, hozzá képest dalton úgy festett mint peyton.
btw, Dalton játékán csak ámultam és bámultam. nagyon jó tempóban szórt, minden passza a helyén volt, ha haden nem olyan hihetetlenül zseniális mint amennyire, 2-3 td-je lett volna.gabtsi
jólvanmá vicc volt csak, nekem is teccett a "vörös"

amíg ilyen DEFENSE -ünk van, nagy gond nem lehet! :cool:
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
pedig hogy ordítottam gradkowskival, de nagyon kiszúrta a lehetőséget.

TE-n továbbra se tudunk védekezni, de a big playeket leszámítva baszott a D. de azzal a pár playjel simán bukhattunk volna. nonsense hogy hallnak kell ottmaradni folyton moore-ral.gabtsi
A Watson TD előtt ki nézte el az emberét? Crocker jó játszott, de szerintem akkor ő hibázott. Vagy Hall nem tudta, hogy neki kell menni?

Áh, tök mind1. Ennél sokkal érdekesebb volt, hogy a 2 TEnk és a Dagi hogy nyitott utat jobboldalt Bensonnak. Imádtam azt a playt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
isten mentsen minket gradtól. borzalmas qb, hozzá képest dalton úgy festett mint peyton.
btw, Dalton játékán csak ámultam és bámultam. nagyon jó tempóban szórt, minden passza a helyén volt, ha haden nem olyan hihetetlenül zseniális mint amennyire, 2-3 td-je lett volna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
játszhatunk így is nem? : első félidő Dalton-é, 2. Gradkowski-é... 😊))nhm
dalton 4 negyed azért ígéretesebb 😀



Tippelde 25
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
játszhatunk így is nem? : első félidő Dalton-é, 2. Gradkowski-é... 😊))
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pedig hogy ordítottam gradkowskival, de nagyon kiszúrta a lehetőséget.

TE-n továbbra se tudunk védekezni, de a big playeket leszámítva baszott a D. de azzal a pár playjel simán bukhattunk volna. nonsense hogy hallnak kell ottmaradni folyton moore-ral.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
amikor kellett ott volt a d és az o a pályán! szép győzelem, grat a srácoknak 😊
0-16 se lesz már a szezonunk 😉😀



Tippelde 25
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
szép volt fiúk!!!!

mindenkit bezúzunk!

fuck yeah!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Ilyenkor nem lehet értelmeset írni 😀 😀
Mekkora W! Csoportmeccs, idegenben!


Kinyalhatja az összes PR generátor 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
4000 a pulzusom kb. de kellett édes istenem!! keretbe foglaltuk a meccset.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
1-0.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Nem tudtam offseasont követni, miről maradtam le? Hol van shipley és ki hivja az offense playeket?adam3577
pályán van. Gondolom Gruden hívja.
több mint 14 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Nem tudtam offseasont követni, miről maradtam le? Hol van shipley és ki hivja az offense playeket?

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
http://www.firstrowsports.eu/webmaster/Free-Bets/83339/1/watch-cleveland-brownsvs-cincinnati-bengals.html
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
http://www.firstrowsports.com/watch/83339/1/watch-cleveland-brownsvs-cincinnati-bengals.html 😊



Tippelde 25
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Merre nézitek? 😊adam3577
atdhenet-n nem találtam eddig semmit. :/
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
szép jó estét, és jó szurkolást az uraknak! 😊



Tippelde 25
több mint 14 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Merre nézitek? 😊

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#Bengals inactives: LB D. Moch, G O. Hudson, S T. Mays, CB K. Jennings, RB C. Peerman, WR R. Whalen, S R. Sands

pashos nem játszik, DUNLAP TIME!!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A reach, amikor valakit túl hamar húznak a prognosztizált drafthelyéhez képest, pl. egy 5.körös tehetséget behúznak a 2.körben.
Te a stealre gondolsz, ez jelenti azt, hogy egy 1.körös szintű játékost behúzol a 3.-ban pl.
Ezt azonban a későbbiekre nem nagyon lehet levetíteni, pl. lehet, hogy Peko a húzása idején reach volt vagy pont jó helyen kelt el (fogalmam sincs mi volt az értéke miután kijött a draftra, csak egy példa), ennek ellenére nagyon bevált.

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Denver topikban láttam az elmúlt évek korai körös pickjeikről pár összefoglaló sort (ki vált be és ki nem szinten)

2006
1/24 Joseph (simán megérte)
2/23 Whitworth (ő is)
3/27 Frostee Rucker (?!)
4/26 Domata Peko (szerintem nagy reach) -- reach az amikor valaki nagy nyereség annak ellenére, hogy későn húzzák, ugye?

2007
1/18 Hall (simán)
2/17 Irons (bust)
7/43 Ndukwe (érdekesség gyanánt, szintén reach)

2008
1/9 Keith Rivers (háát..)
2/15 Simpson (nanááá 😀 )
3/14 Sims (nem tudom..)
3/34 Caldwell (bőven jó)

2009
1/6 Smith (most kezdi el megszolgálni)
2/6 Mauluga (szerintem jó)
3/6 M.Johnson (bőven jó)
3/34 Coffman (kár érte)

2010
1/21 Gresham (nem kérdés)
2/22 Dunlap (szintén..sőt, reach)
3/20 Shipley (szintén, mint Dunlap)
3/32 Ghee (Coffman 2?)
4/22 Atkins (ha kezdő lesz és állat, akkor mindenképp jó pick volt a 4. körben)

Azért az első három körben általában jókat húzunk, szerintem.

*szóval igen..összekevertem a reach-t a steal-lel.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
egy jó rajt nagyon sokat segítene.
ez a Cleveland meccs is olyan, hogy ha sikerült vigyázni a labdára akkor akár meg is lehet. előrébb tart a Browns, de amennyivel készebb az az offense, annyival jobb a mi D-nk. főleg a futás ellen. ami náluk is kulcskérdés. a barna DL minden csak nem egy kiforrott egység. két újonccal a kezdőben, ami az álmoskönyv szerint nem annyira szerencsés a DL esetén. futás futás, és rövid passzok a fegyverek adottak ehhez. Whittel szemben is újonc lesz, úgyh balra mindenképpen jó százalékkal kell futni.
és kicsit előretekintve, a Denver DL is átalakulóban, a fal közepe ott sem az igazi, és akkor finom voltam. ha a futójáték működik, és Dalton csak egy Sanchez szintet hoz, akkor jól is startolhatunk, ami nagyon kéne. és az biztos, hogy ahogy megyünk előre a szezonban ez egyre jobb csapat lesz. 4-5 győzelem a reális, de ez az én elfogult - véleményem szerint jobb csapat mint sokan gondolják.

a vérszívó D az nagyon kell.
Zimmer a héten osztott új narancs shortokat, a szám alatt és felett a következő feliratok olvashatóak: The Brotherhood ill. Finish. ha ezt tartják a szemük előtt én nagyon hepi leszek.gabtsi
Viszont, ha Whit kiiktatja azt a rookie-t, akkor a fal mögött ott van Fujita, szóval Pressley-nek nagyon ott kell majd lenni, hogy Benson tudjon futni. A rövid passzos játék nagyon is működhet az első két meccsen, hova tovább A.J. bárkit meg tud verni 1 az 1-ben. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz erős a Browns sec.

Én a tippjeim arra építettem, hogy a Secondary-nk azért még mindig a liga első felében van, csak nálunk van az egyik legjobb sec edző a ligában. Azok a csapatok jelenthetnek nagyon nagy veszélyt, ahol elit a futójáték (olyan amit nem tudunk megállítani) vagy elit irányító (Brady, Peyton, Punci, Bradford?) van egy jól összerakott fal mögött. (Passrush?)
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
mindenképpen jobb mint gondolják. de össze kell hogy szokjon a csapat. Dalton nem fogja egyből kiváltani a hozzá fűzött reményeket. ha 1 évvel később kapunk egy ilyen sorsolást, mindenki optimistább lenne, és po-ról beszélhetnénk.
ennek fényében akár egy 5-0-s kezdés is lehetne, sőt ha PM nélküli Colts-ot is verjük meg sem állnánk 9-0ig.
csak hogy nem ez a helyzet.
így marad a reménykedés, hogy minél előbb össze szokik a tím, és összehozunk egy 4-5-6 győzelmet.

D-vel nem lesz probléma, zúzni fogunk futás ellen, passrush működni fog, egy két nagy playt szopik a sec, de ők is állni fogják a sarat.



Tippelde 25
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy jó rajt nagyon sokat segítene.
ez a Cleveland meccs is olyan, hogy ha sikerült vigyázni a labdára akkor akár meg is lehet. előrébb tart a Browns, de amennyivel készebb az az offense, annyival jobb a mi D-nk. főleg a futás ellen. ami náluk is kulcskérdés. a barna DL minden csak nem egy kiforrott egység. két újonccal a kezdőben, ami az álmoskönyv szerint nem annyira szerencsés a DL esetén. futás futás, és rövid passzok a fegyverek adottak ehhez. Whittel szemben is újonc lesz, úgyh balra mindenképpen jó százalékkal kell futni.
és kicsit előretekintve, a Denver DL is átalakulóban, a fal közepe ott sem az igazi, és akkor finom voltam. ha a futójáték működik, és Dalton csak egy Sanchez szintet hoz, akkor jól is startolhatunk, ami nagyon kéne. és az biztos, hogy ahogy megyünk előre a szezonban ez egyre jobb csapat lesz. 4-5 győzelem a reális, de ez az én elfogult - véleményem szerint jobb csapat mint sokan gondolják.

a vérszívó D az nagyon kell.
Zimmer a héten osztott új narancs shortokat, a szám alatt és felett a következő feliratok olvashatóak: The Brotherhood ill. Finish. ha ezt tartják a szemük előtt én nagyon hepi leszek.

ami nem hajlik, az törik!