Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 14 éve
Rams-t csoport elsőnek várják (persze nem egy brutál csoportról van szó, ez tény) Bradford is remek irányíró, építgetik a csapatot. szerintem idegenben nem verjük őket. Cards Kolb-bal nem tudom mire megy majd. de ott se gondolám hogy nyerünk, de cáfoljunk rá 😊
Frisco viszont verhető kategória.
Bronco-Tennessee meccseket még mindig nem tudom hova tenni.
több mint 14 éve
@Cle - L@Den - L
SF - L
Buf - W
@Jax - W
Ind - L
@Sea - L
@Ten - W
Pit - L
@Bal - L
Cle - W
@Pit - L
Hou - L
@StL - L
Arz - W
Bal - L
5-11, mert tartom magam ehhez a tippemhez.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Schedule Jósda:Pár hazai meccset megnyerünk, de több tényleg nem várható... illetve várni várható, de ne fogadjatok rá 😊
Week1: W Browns
Week2: L Broncos
Week3: W 49ers
Week4: W Bills
Week5: L Jax
Week6: W Indy (Ha nincs Peyton..már pedig nem lesz, ha jól tudom)
BYE
Week8: L Seahawks (bár nincs irányítójuk)
Week9: L Titans
Week10: L Vasas
Week11: L Ravens
Week12: W Browns
Week13: L Vasas
Week14: L Texans
Week15: ? Rams (nem tudom)
Week 16: W Cards
Week 17: L Ravens
6/7 - 10/9 -s szezon. Szerintetek? (minden hülye ötletet át fogok most már venni a többi topikból vasárnapig 😀 )Amadeus91
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Schedule Jósda:Week1: W Browns
Week2: L Broncos
Week3: W 49ers
Week4: W Bills
Week5: L Jax
Week6: W Indy (Ha nincs Peyton..már pedig nem lesz, ha jól tudom)
BYE
Week8: L Seahawks (bár nincs irányítójuk)
Week9: L Titans
Week10: L Vasas
Week11: L Ravens
Week12: W Browns
Week13: L Vasas
Week14: L Texans
Week15: ? Rams (nem tudom)
Week 16: W Cards
Week 17: L Ravens
6/7 - 10/9 -s szezon. Szerintetek? (minden hülye ötletet át fogok most már venni a többi topikból vasárnapig 😀 )
több mint 14 éve
én is elégedett lennék, ha ismét söpörnénk a csoportot!!! :cool:play off nem lesz, így sb sem. de egy jó kis def mellett egy közepes o hozhat egy remek idényt. könnyű schedule adott hozzá.Egyébként én, ha a Vasassal ki tudnánk cseszni a szezonban, már elégedett lennék. Hazai pályán egyébként bármi megtörténhet, akár az is, hogy a Ravens-t vagy a Vasast elkapjuk.Amadeus91
ha így lesz egy 6-7 győzelem elképzelhető lehetne. én ennek bőven tudnék örülni.
ha van olyan meccs, ahol lehet keresni valónk, akkor az a két cleveland, frisco, buffalo, jags, seattle. denvert és tennessee-t nem tudom hova tenni. többi köbö veszett fejsze nyele kategória.Rush
több mint 14 éve
play off nem lesz, így sb sem. de egy jó kis def mellett egy közepes o hozhat egy remek idényt. könnyű schedule adott hozzá.Egyébként én, ha a Vasassal ki tudnánk cseszni a szezonban, már elégedett lennék. Hazai pályán egyébként bármi megtörténhet, akár az is, hogy a Ravens-t vagy a Vasast elkapjuk.
ha így lesz egy 6-7 győzelem elképzelhető lehetne. én ennek bőven tudnék örülni.
ha van olyan meccs, ahol lehet keresni valónk, akkor az a két cleveland, frisco, buffalo, jags, seattle. denvert és tennessee-t nem tudom hova tenni. többi köbö veszett fejsze nyele kategória.Rush
több mint 14 éve
play off nem lesz, így sb sem. de egy jó kis def mellett egy közepes o hozhat egy remek idényt. könnyű schedule adott hozzá. ha így lesz egy 6-7 győzelem elképzelhető lehetne. én ennek bőven tudnék örülni.
ha van olyan meccs, ahol lehet keresni valónk, akkor az a két cleveland, frisco, buffalo, jags, seattle. denvert és tennessee-t nem tudom hova tenni. többi köbö veszett fejsze nyele kategória.
több mint 14 éve
elkapott... 😊 jó ez a sorsolás...Részemről rendben.iszonyat mód várom már a meccset. packers-saints brutál jó nyitányra sikeredett, de csak a browns elleni meccsre tudtam gondolni közben.. és kicsit kezdek naivan optimistán állni a vasárnaphoz... csak aztán nehogy koppanjon.Rushtényleg lehet még így meccs előtt módosítani a jósolós táblázatunkon? 😊nhm
Csak nem elkapott a harci hév? 😊nasheem
több mint 14 éve
Mint mondtam, egy ilyen off-season után vagy pocsék vagy SB szezon jöhet csak. Szóval Green az első meccstől kezdve meg fogja mutatni, hogy egy napon T.O. és Ochocinco társaságában fogják említeni a nevét, PO (de legalábbis a WC) borítékolható. (de akár még a SB is, ahol istentelenül elkenjük majd az Eagles száját)(Harci hév, hurrá optimizmus, NFL elvonási tünet együttes hatása....nem ám 100%ig komolyan venni 😉 )
több mint 14 éve
Részemről rendben.iszonyat mód várom már a meccset. packers-saints brutál jó nyitányra sikeredett, de csak a browns elleni meccsre tudtam gondolni közben.. és kicsit kezdek naivan optimistán állni a vasárnaphoz... csak aztán nehogy koppanjon.Rushtényleg lehet még így meccs előtt módosítani a jósolós táblázatunkon? 😊nhm
Csak nem elkapott a harci hév? 😊
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
iszonyat mód várom már a meccset. packers-saints brutál jó nyitányra sikeredett, de csak a browns elleni meccsre tudtam gondolni közben.. és kicsit kezdek naivan optimistán állni a vasárnaphoz... csak aztán nehogy koppanjon.Rushsztem mindenki nagyon várja mááár.. 😊
úgy gondolom, ha Cinci-ben lenne a meccs, meg is lenne az első győzelem! 😊
kemény hétvége lesz, ez biztos!
tényleg lehet még így meccs előtt módosítani a jósolós táblázatunkon? 😊
több mint 14 éve
Valahol vicces, hogy a két legújabb defensive back egyaránt kihagyja a nyitómeccset.Mikeynyilván nem bír a szervezetük az itteni magas elvárásokkal.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
iszonyat mód várom már a meccset. packers-saints brutál jó nyitányra sikeredett, de csak a browns elleni meccsre tudtam gondolni közben.. és kicsit kezdek naivan optimistán állni a vasárnaphoz... csak aztán nehogy koppanjon.
több mint 14 éve
Végre írhatok ilyet.Matchday injury report
Out: Hudson (knee), Moch (foot)
Doubtful: Jennings (hamstring), Mays (knee)
Probable: Dunlap (knee), Leonard (finger), Scott (hamstring)
Valahol vicces, hogy a két legújabb defensive back egyaránt kihagyja a nyitómeccset.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Howard hogy játszott a Raiders-ben?Amadeus91Nem nagyon siratták. Meccsen nem emlékszem rá, nem nagyon néztem Raiderst.
Állítólag nagyon jól kezdett újoncként, de utána elszürkült. Asszem tavaly már nem is volt kezdő.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Howard hogy játszott a Raiders-ben?
több mint 14 éve
Én sem hiszem, hogy Rivers teljes felépülése esetén ne kerülne vissza a kezdőbe. Az sajnos vitathatatlan, hogy messze nem hozza a draft helye által jósolt játékot. Nagyon ígéretesen indult, de az alattomos kis görény csúnyán kibillentette az állkapocstörésével. Ennek ellenére megbízható jó kis LB, extrák nélkül. Howardnak nagyot kell villantania, hogy kiszorítsa. A lehetőség mindeneset a kezében van, mi meg csak jól járunk ha él vele.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
"Our defensive line is really where it all starts," said Howard who just turned 28 himself and already has 55 starts. "They're a phenomenal bunch. They're like a young veteran bunch. There's no one over 30. Everyone has NFL experience. I'm excited to play behind these guys. They'll be the backbone of this defense hands down. That's where it all starts in my opinion."They take the job seriously. They come to work every day and they work hard to get after it."
Reménykedem, hogy a védelem visszatér a 2009-es formájához, és újra elit egység lesz. Ehhez ugye alapfeltétel a D-line jó játéka. A potenciál mindenesetre megvan a társaságban még akkor is, ha történt néhány személyi változás a kezdőben.
Sokkal könnyebb dolga lenne így Daltonéknak is.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
teljesen korrekt amit írsz Mikey, én még sem tudom elképzelni, hogy Rivers ne kerüljön vissza amint 100%-os.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Hát nekem a pre meccsek alapján semmivel sem tűnt rosszabbnak. (Most ne menjünk bele abba, hogy de azok csak pre meccsek voltak.)És ha az 1-6. héten is hoz majd egy - amerikai értelemben vett - szolid játékot Howard, akkor nem hiszem, hogy kikerül majd a kezdőből csak azért, mert visszajön egy olyan Rivers, aki eddig igazából semmi extrát nem csinált.
De persze ezen gondolkodni még nagyon korai.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Hát így bemásolva/beírva tuti nem volt, de szó esett már róla. Bár nem sok, mert igazából semmi meglepetés nincs benne.szerinted Howard ennyivel jobb mint Rivers?
Amúgy Williams nem valamelyik guard lesz, hanem tuti RG, és Rivers sem valamelyik OLB lesz, hanem tuti WLB.
Bár hogy utóbbi kezdeni fog majd visszatérése után, abban egyáltalán nem vagyok biztos.Mikey
több mint 14 éve
Hát így bemásolva/beírva tuti nem volt, de szó esett már róla. Bár nem sok, mert igazából semmi meglepetés nincs benne.Amúgy Williams nem valamelyik guard lesz, hanem tuti RG, és Rivers sem valamelyik OLB lesz, hanem tuti WLB.
Bár hogy utóbbi kezdeni fog majd visszatérése után, abban egyáltalán nem vagyok biztos.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Lehet volt már, de van Depth Chart:Offense
QB: #1 Dalton #2 Gradkowski
RB: #1 Benson #2 Scott #3 Leonard #4 Peerman
FB: Pressley
WR1: #1 Simpson #2 Caldwell #3 Whalen
WR2: #1 Green #2 Shipley #3 Tate
RT: #1 Smith #2 Roland
RG: #1 Clint Boling #2 Hudson (Gondolom Bobbie majd jönni fog valamelyik G-ba..RG)
C: #1 Cook #2 McGlynn
LG: #1 Livings #2 McGlynn
LT: #1 Whitworth #2 Collins
TE: #1 Gresham #2 Cochart
Defense
SS: #1 Crocker #2 Mays #3 Miles(?)
FS: #1 Reggie Nelson #2 Wilson #3 Sands #4 Murray
LDE: #1 Geathers (kár..) #2 Dunlap (emiatt..)
NT: #1 Peko #2 Sims
DT: #1 Atkins #2 Fanene
RDE: #1 M. Johnson #2 Fanene #3 Rucker
SLB: #1 Lawson #2 Moch (gondolom Rivers vmelyik OLB-be jönni fog majd valamikor)
WLB: #1 Howard #2 B. Johnson #3 Rey
MLB: #1 Mauluga #2 Skuta
RCB #1 Hall #2 Jennings
LCB #1 Clements #2 Trent (Pacman majd ide?)
Special Team
KR: #1 Brandon Tate (ezért jött) #2 Scott #3 Caldwell #4 Peerman
PK: #1 Nugent
PR: #1 Tate #2 Shipley #3 Clements
P: #1 Huber
LS : #1 Harris
KO: #1 Nugent
HO: #1 Huber
PS:
TE: Coffman
RB: Jevelin
LB: Evans
CB: Ghee
WR: Hawkins
T: O'Donell
QB: Zac Robinson
DT: Shirley
IR
Muckelroy LB
Scaife TE
Suspended
Bobbie Williams G
Physically Unable to Perform
Pacman
Non Football Injury
Rivers
több mint 14 éve
Moch és Hudson minden bizonnyal a 3. héten tér majd vissza sérüléséből.MikeyMochra nagyon rá vagyok izgulva. Jöjjön, Csak jöjjön!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Moch és Hudson minden bizonnyal a 3. héten tér majd vissza sérüléséből.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May

