Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Egyébként Fitzgerald is úgy mondta, hogy Muckelroy lehet a mike, ha Dhani nem lesz.

Ezt fentebb azt hiszem rosszul írtam.

Azért elég szomorú lennék, ha Mau végül megragadna samként.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
szerintem muckelroy előbb lesz mike mint mau.
gabtsi
Ezt nem mertem írni, mert azt hittem baromság, annyira várja mindenki Mau középre állítását és kiteljesedését.
Tuti megpróbáljuk majd ott, de Muckelroynak legalább akkora az esélye a posztra. Muckelroyban szvsz nagyon komoly potenciál van.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem muckelroy előbb lesz mike mint mau.

jones nekem tetszett, szolid 3. cb, csak annyira gyakori a nickel package, hogy nem használjuk mint returner, pedig kellene.

sztem nem lesz qb(egyáltalán), sem wr (magasan). a D tovább erősítését várom, az első 4 pickből legalább 3.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
illetve, hogy miatta nem lehet elég jegyet eladninasheem
??
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A Fox-on olvastátok az ML hosszabbítás hírt? Annál a résznél kaptam fel a fejem, ahol a cikkíró szerint a szurkerek Lewis hibáztatják az idei összeomlásért, illetve, hogy miatta nem lehet elég jegyet eladni. Fura, olvasok néhány fórumot, de a többség mindenhol a megtartása mellett volt. Brat kivágásának megjövendölése viszont ígéretes.


http://msn.foxsports.com/nfl/story/Cincinnati-Bengals-Marvin-Lewis-contract-extension-010411

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
On the timetable for possible coaching changes:
BROWN: “I think it’ll be fairly soon.”

On when player personnel decisions will be made:
BROWN: “They will be made. The first thing was getting the arrangement with Marvin put to bed, and it is. The next thing is dealing with the coaches, and then we’ll get into the personnel decisions that have to be made. We’ll be a little different team.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
OK, így lenne benne logika, ha DLF léphetne Palmer helyére. Nekem viszont úgy tűnik, hogy DLF csak akkor játszik meccset nálunk, ha CP lerobban. Így viszont tuti, hogy nem az ő stílusához fogjuk igazítani a playbook-ot, hanem CP szerepét kellene átvennie egy-egy meccsen. Arra viszont (vélhetően) nem ő a legjobb megoldás. Ha Palmer kikopik a kezdőből, akkor jön majd egy QB draft. Szóval nem igazán értem, bár elég teoretikus úgy véleményt formálni, hogy egy percet sem láttam játszani 😊nasheem
Gyakorlatilag annak a nulla infónak a birtokában, amit kaptunk DLF-ről szeptember óta, nehéz mit mondani. 😊
Sok mindent el tudok képzelni, és azok ellenkezőjét is vele kapcsolatban.

Az biztos, hogy amíg Palmernek nem mondják azt, hogy kalap-kabát, addig nem fog teremni semmi babér másoknak QB poszton.

2-3 év alatt pedig meg lehet tanítani egy QB-nak egy kicsit más stílust is.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ki hitte volna nekem köszönheted a simpsoni user karma értékedet pedig nem szoktam "thumbs up"olni hozzászólásokat. Most viszont írd ki a siged alá hogy nem szeretnéd ha többet kapnál legalább jövő szezonig 😊

Elfogult vagyok Pacmannel meg én ha meccset nézek nem szakmai szemmel nézem hanem 100% szurkolóival de nekem nagyon tetszett a játéka és visszahordásban is ugye veszélyt jelenthet bár azzal nincs nagy probléma.

Nelson meg azért jó hogy itt van, jó neki mert Zimmer kihozza belőle ha van benne valami még, és jó nekünk is mert év végén kezdte megmutatni hogy bevethető ő meg azért inkább ballhawk mint Nedu vagy Crocker (nem?)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
McMichael nagyon nem blokkoló TE ill. Wardra se mondanám h power RB.empty taxi
McMichael nem? Akkor azt buktam.
Ward valóban nem klasszikus zúzós RB, de nagydarab, és szerintem jól kiegészítenék egymást Scottal. Plusz nála figyelembe vettem, hogy 2 éve a Cincy már érdeklődött iránta.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
DLFt nem nagyon értem. Stílusra pont más, mint Palmer. Mit akarunk tőle? Nem egy pocker passer srác kellene CP mögé? Tudom az egyetemekről kevés ilyen kerül ki, de ha DLFet akarjuk átfazonírozni, akkor nagyon hosszú lesz az út. A középső körökbe szerintem várható egy QB pick.nasheem
Mondjuk e fal mögé pont egy mobilisabb QB illene. Szvsz. Annál rosszabb a fal pass protban, hogy egy színtiszta pocket QB megéljen mögötte.
Nem mondom, hogy DLF idővel tuti eléri a kezdő szintet, de én látok benne fantáziát, ha Palmer még 2-3 évig itt lesz kezdőnek.Mikey
OK, így lenne benne logika, ha DLF léphetne Palmer helyére. Nekem viszont úgy tűnik, hogy DLF csak akkor játszik meccset nálunk, ha CP lerobban. Így viszont tuti, hogy nem az ő stílusához fogjuk igazítani a playbook-ot, hanem CP szerepét kellene átvennie egy-egy meccsen. Arra viszont (vélhetően) nem ő a legjobb megoldás. Ha Palmer kikopik a kezdőből, akkor jön majd egy QB draft. Szóval nem igazán értem, bár elég teoretikus úgy véleményt formálni, hogy egy percet sem láttam játszani 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
DLFt nem nagyon értem. Stílusra pont más, mint Palmer. Mit akarunk tőle? Nem egy pocker passer srác kellene CP mögé? Tudom az egyetemekről kevés ilyen kerül ki, de ha DLFet akarjuk átfazonírozni, akkor nagyon hosszú lesz az út. A középső körökbe szerintem várható egy QB pick.nasheem
Mondjuk e fal mögé pont egy mobilisabb QB illene. Szvsz. Annál rosszabb a fal pass protban, hogy egy színtiszta pocket QB megéljen mögötte.
Nem mondom, hogy DLF idővel tuti eléri a kezdő szintet, de én látok benne fantáziát, ha Palmer még 2-3 évig itt lesz kezdőnek.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Nézegettem kicsit a FA listát, és kiírtam néhány nevet, akiket el tudnék képzelni a '11-es Bengalsben.

Fontos! Azt nem vettem figyelembe, hogy az adott emberekre mekkora az esély! Csak annyi volt, hogy FA leszel? Akkor beírlak. 😊

RB: DeAngelo Williams, Tim Hightower, Derrick Ward
WR: Ben Obomanu
TE: Ben Patrick, Jeff King, Leonard Pope, Randy McMichael
DT: Richard Seymour
S: Quintin Mikell

Erőfutók, rutin Simpsonék mögé, blokkoló TE-ek, király DT, szolid SS.Mikey
McMichael nagyon nem blokkoló TE ill. Wardra se mondanám h power RB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
@Amadeus

Luck amúgy is kilőve, mert egyrészt a világvége előbb eljön, minthogy ő lecsússzon 1/4-ig, másrészt Palmer marad.

Peterson, hülyén hangzik, de ha JoJo marad, akkor nem kell. Elég nagy luxuspick lenne, miközben akadnak kisebb-nagyobb needek, amelyeket inkább orvosolni kéne. (Persze free agencytől sok függ még.)

Moss no. 1 WR. Olyanunk van. (Egyébként kétszer láttam játszani, szóval nem tudok róla sokat.)Mikey
Vazze, szinte szóról szóra 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Közben nézelődtem más topikokban is;

Luck 1/1 lesz a Panthersnél egy nyilatkozat alapján, szóval ő kilőve, akkor Peterson lehet az első körös pickünk?

Santana Moss-ról mit gondolsz? (FA, WR lehet)Amadeus91
PP csak akkor jön, ha JoJo-val nem sikerül megállapodni. Hall és JoJo mellé luxuscikk lenne.
Moss sem kell. Chad marad, így a kezdő rendben. Depth kell még WR poszton oszt jónapot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
@Amadeus

Luck amúgy is kilőve, mert egyrészt a világvége előbb eljön, minthogy ő lecsússzon 1/4-ig, másrészt Palmer marad.

Peterson, hülyén hangzik, de ha JoJo marad, akkor nem kell. Elég nagy luxuspick lenne, miközben akadnak kisebb-nagyobb needek, amelyeket inkább orvosolni kéne. (Persze free agencytől sok függ még.)

Moss no. 1 WR. Olyanunk van. (Egyébként kétszer láttam játszani, szóval nem tudok róla sokat.)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
DLFt nem nagyon értem. Stílusra pont más, mint Palmer. Mit akarunk tőle? Nem egy pocker passer srác kellene CP mögé? Tudom az egyetemekről kevés ilyen kerül ki, de ha DLFet akarjuk átfazonírozni, akkor nagyon hosszú lesz az út. A középső körökbe szerintem várható egy QB pick.

Adam Jonesról mi a véleményetek? Mikey írta már, hogy szerinte nem volt jó, Amadeusnak elmegy. Többiek? Nekem kifejezetten tetszett nickelben, az más kérdés, hogy amikor az 1-2 elkapókat kellett volna fognia, akkor többször csúnyán verték. Zimmer CB sémáját viszont elég nehéz megtanulni, így szerintem a szezon második felében még jobb lett volna. Én nagyon csalódnék, ha nem maradna.

Számomra a szürkezóna Nelson. Amikor idejött a hajam téptem. Nagyon szarul is kezdett, de az utolsó 2-3 meccsen meglepően jó volt. Vélhetően idén már lesz safety draft, nem is túl későn, így a campben lesz küzdelem: Roy, NDuke, Crocker, Wilson, a kis Nelson és az új ember és talán Ghee is. Ha jönne egy jó kis ballhawk, egész pofás kis sec állhat össze.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Közben nézelődtem más topikokban is;

Luck 1/1 lesz a Panthersnél egy nyilatkozat alapján, szóval ő kilőve, akkor Peterson lehet az első körös pickünk?

Santana Moss-ról mit gondolsz? (FA, WR lehet)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Szerintem Owens nem jön vissza. Egyrészt ő maga nyilatkozta, hogy úgy hallotta, nem szándékoznak megtartani, másrészt szvsz egyszerűen nincs rá szükség. Simpson és Caldwell is bizonyított. Annyira mindenképp, hogy Chad maradásával ne kelljen.

A cornerekről fentebb írtam, szóval nem ismételném magam.

Safetyben szerintem a Crocker - Ndukwe duó is elég lenne. Nem elit, de korrekt. Cserének pedig R. Nelson megteszi, az utolsó meccseken nagyon jól játszott. Egy csere SS viszont kéne, ha TRRW nem marad.

LB kérdés? Mivel tartom magam a "jövőre tanulunk, 2 év múlva oktatunk" mottóhoz, én azt mondom, Maut be kell szépen rakni MIKE-nak (azaz középre). Futás ellen rendben van, de passz ellen sokat kell fejlődnie. Ezt viszont csak úgy fogja megtenni, ha bemegy középre.
Ez esetben Muckelroy is mehetne SAM-be. Én kinézem belőle, hogy kezdő SLB legyen. (Meg az LB coach Fitzgerald is ezt mondta.)

QB poszton szerintem nem lesz változás. Kicsi Palmer maradni fog a báty miatt, DLF pedig projekt, ő meg azért.

A fallal valóban kezdeni kell valamit. LG nagyon kéne.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Szerintetek mi lesz T.O. sorsa? Szinte 100%, hogy megy? De hova? Van még számára valahol hely?

Mikey, a CB-t azért írtam, mert a Jones, Hall, Wade, Pacman, Ghee 5-s azért nem lenne rossz. Safetyben, hiába volt jó meccse Nelson #20-nak, kevésnek érzem, de a többi Safety sem villogott idén.

A LB kérdésről mit gondolsz? Mau elég lesz középre jövőre? Muckelroy NFL ready? Nálam itt csak Rivers fix pont, bár Maunak is voltak pillanatai azért.

Nálam a QB továbbra sem elsimított kérdés. Rendben, Palmer kap még 1 szezont egy úgy OC-val, hátha, de #2 QB ki lesz? A kis Palmer kevés oda szerintem, DLF pedig szerintetek nem NFL érett. Oda kéne egy FA nem?
Persze ha Run First akkor a fallal is kezdeni kell valamit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Nem tudom ki lájkolta az előző hsz-t, de tenkjú neki. Ezennel "simpsoni" magasságokba értem. :cool:

(User karma.)

Hogy ne legyek off. Chad még mindig durci Marvinra. 😊
Said Ochocinco on the show about Lewis coming back: “I have nothing to say about that. I’m not the owner of the team. My hands are out of that situation. The only thing I can remember, as of right now, about Coach Lewis, is Coach Lewis throwing me under the bus. When it was time to play the Chargers, knowing that I was hurt. That’s the only thing I can remember at this point.”
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Marvin: "Chad's under contract for the 2011 season. There is no option. No anything like that people keep speaking about. He's just flat under contract. He's a member of this football team and at some point he's going to address his ankle this offseason and move forward."

Akkor azt hiszem ez nem kérdés a továbbiakban.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szerintem a siker/sikertelenség felfogásában van köztünk eltérés. somoskovig
ez a legfontosabb. sajnos nekünk máshogy kell mérnünk a sikert, mint másoknak.

és nDRo az Oakland topikban sem leugatni akartalak, csak azzal kell tisztában lenni, hogy itt teljesen más lehetőségekkel/körülményekkel kell megküzdeni egy HC-nak mint bárhol máshol.

amóta Mike Brown viszi a franchiset ('91) kettő darab győztes szezonunk volt (= csoportgyőzelem és PO), illetve négy 8-8-as szezon. egy 8-8as szezont kivéve mind Marvin alatt.

2008-ban a 4. fordulóban IR-re került Palmer, így QB nélkül ez jött ki, illetve az elmúlt szezon. ahol a sérülések mellett mindösszesen annyi történt, hogy a szoros meccsek folyton elbuktuk. megalázva agyonverve nem is emlékszem, hogy lettünk volna, mindezt úgy h az egész nfl legnehezebb sorsolása volt a mienk (2x-2x steelers és ravens, pats, atlanta, saints, colts, tampa).


az utóbbi évek draftjain is jól látható h mennyit jelent Lewis befolyása, sokkal jobban és tudatosabban építkezünk.

nem titok Lewisnak a Steelers az etalon franchise, Mike Brown és Rooney úr nagyon jó barátok, és sok apró részletet vehetsz észre amit próbálunk másolni. ezért is nagyon jó példa Cowher esete, pedig neki nagyságrendekkel "könnyebb" dolga volt.gabtsi
Hát nekem nem jött át hogy nem leugatni akartál, de értem mit akarsz mondani 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerintem a siker/sikertelenség felfogásában van köztünk eltérés. somoskovig
ez a legfontosabb. sajnos nekünk máshogy kell mérnünk a sikert, mint másoknak.

és nDRo az Oakland topikban sem leugatni akartalak, csak azzal kell tisztában lenni, hogy itt teljesen más lehetőségekkel/körülményekkel kell megküzdeni egy HC-nak mint bárhol máshol.

amóta Mike Brown viszi a franchiset ('91) kettő darab győztes szezonunk volt (= csoportgyőzelem és PO), illetve négy 8-8-as szezon. egy 8-8as szezont kivéve mind Marvin alatt.

2008-ban a 4. fordulóban IR-re került Palmer, így QB nélkül ez jött ki, illetve az elmúlt szezon. ahol a sérülések mellett mindösszesen annyi történt, hogy a szoros meccsek folyton elbuktuk. megalázva agyonverve nem is emlékszem, hogy lettünk volna, mindezt úgy h az egész nfl legnehezebb sorsolása volt a mienk (2x-2x steelers és ravens, pats, atlanta, saints, colts, tampa).

az utóbbi évek draftjain is jól látható h mennyit jelent Lewis befolyása, sokkal jobban és tudatosabban építkezünk.

nem titok Lewisnak a Steelers az etalon franchise, Mike Brown és Rooney úr nagyon jó barátok, és sok apró részletet vehetsz észre amit próbálunk másolni. ezért is nagyon jó példa Cowher esete, pedig neki nagyságrendekkel "könnyebb" dolga volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle

mit olt ez a kép😀


több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Minden szavaddal egyetértek somos. (Tényleg zárójelben, de Tomlin olyannyira nem nyúlt a rendszerhez, hogy a DC megtartása mellett az OC-t is belülről nevezte ki, ugyanis Arians a Cowher-érában WR-coach volt)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!