Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Barátom, ha valaki kilenc év alatt kétszer tud pozitív mérleget elérni annak akár bengal akár nem, mennie kéne...Ebben a csapatban sokkal több van 😊nDRo
Megnézted szeretett franchise-unk Lewis előtti 9 évét is? Nézd és rájössz, hogy Lewis maga volt a megváltó 😊
Egyébként pont nem a statisztikák számítanak ilyenkor, hanem a potenciális lehetőségek. Na abból felénk nem sok van. ML-lel messze nagyobb az esély Brown háttérbevonulására és Brat elküldésére, mint bárki mással. Ha csak ezeket az előnyeit nézzük, már akkor maradnia kell, egyébként meg nem is rossz HC... főleg nem békaperspektívából.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Barátom, ha valaki kilenc év alatt kétszer tud pozitív mérleget elérni annak akár bengal akár nem, mennie kéne...Ebben a csapatban sokkal több van 😊nDRo
részben igazad van, de ezt már személyesen is beszéltük. itt több dolog közre játszik, mint pölö kedves, szeretett brown tulajunk... én bízom benne, hogy mint csapatban is, ő benne is sokkal több lehet..
és mutassa meg a következőkben 😊


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Én össze tudom foglalni egy pontban is: Mike Brownnak ehhez csupán meg kell halnia.

Oké, tudom, gonosz vagyok. Nem is kívánok neki ilyet. Ettől még igaz.

Komolyra véve.

McDaniels, OC-ként, nagyon tetszene itt. Ahhoz, a vezetőedzőséggel ellentétben, ért.

Ha Ortonból jó QB-t csinált Denverben, Palmerből itt minimum MVP-t csinálna.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
10 dolog, hogy a Bengalsbol Patriots legyen

jó cikk, sok okos dologgal, kevés újdonsággal.

szerk: a hírek szerint Kubiak beszélt Lewisszal a Texans DC meló ügyében.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Nézegettem kicsit a FA listát, és kiírtam néhány nevet, akiket el tudnék képzelni a '11-es Bengalsben.

Fontos! Azt nem vettem figyelembe, hogy az adott emberekre mekkora az esély! Csak annyi volt, hogy FA leszel? Akkor beírlak. 😊

RB: DeAngelo Williams, Tim Hightower, Derrick Ward
WR: Ben Obomanu
TE: Ben Patrick, Jeff King, Leonard Pope, Randy McMichael
DT: Richard Seymour
S: Quintin Mikell

Erőfutók, rutin Simpsonék mögé, blokkoló TE-ek, király DT, szolid SS.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
maradjon lewis papa még sokáig.. én eddig is túl elfogult voltam vele.. nekem ő igazi bengal..
és megmutatta hogy mit tud.. kapja meg amit akar, brat mennyen. és igazi franchise leszünk
owens go, ocho maradjon!!! mellette caldwell-simson duó nekem igéretesnek tűnik, illetve kellene még 1 elkapó nekem
benson szerintem mennyen, jöjjön a helyére valaki más, és ott lesz mögötte buckup-nak scott

nem tudom hogy smith-be mi van még... nekem per pill nagy bust... akármennyire is jó lehetne... ez a 2 sérülés... vicc kategória
livings-mathis-roland helyére jöjjenek emberek erősítsük az O-D falat amennyire csak lehet (passprotection és passruss) számomra a leglényegesebb..
palmer ha jövőre is szar lesz... nagyon nagyon szomorú szívvel is de mennyen... és jöjjön az új generáció.
bár nagyon bízok az új OC-ban

offense:
QB: palmer
WR: chad- ? - shipley (caldwell - simpson)
TE: gresham (coffman)
FB: vakapuna
RB: ? (scott)
OL: whit - ? - cook - bobbie - ?

defense:
DL:mj-peko-johnson-dunlap (atkins)
LB: maualuga-jones-rivers (b.johnson)
CB:Jojo-hall (pacman-ghee-trent)
S: wilson-williams (ndukwe,crocker)
szerintem ideális lehetne... ?- ugye hiányposzt számomra, illetve kellennek az emberek backupn

sok újat nem irtam.. már már felesleges is.. de gondoltam hátharush999
Barátom, ha valaki kilenc év alatt kétszer tud pozitív mérleget elérni annak akár bengal akár nem, mennie kéne...Ebben a csapatban sokkal több van 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Most run first csapat vagyunkAmadeus91
Bratkowski szerint igen, de amúgy nem. Ill. az utolsó 3 meccsen Owens és Chad hiányában azok voltunk végre valahára. (---> újabb érv amellett, hogy nem kell a két celeb. Run first ---> 2 W in 3 games.)

TE nem kéne drafton? Mennyi van még Kelly-ben?Amadeus91
Kellyben szerintem van még egy év, de egy elsősorban blokkoló TE akár jöhet is. Nem feltétlen drafton, akár free agencyn is.

Vakapuna kezdő FB? Pressley is jó lenne nem?Amadeus91
Igen és de. Majd campben gondolom megint megmérettetnek, á la 2009. Vakapuna egy hajszálnyit ügyesebb kezű, míg Pressley valamivel jobban blokkol.

Talán CB poszton vagyunk a legszerencsésebbek. Én Wade-t megtartanám, nem volt rossz. Safety-t draftolnék illetve LB-t. mert a rush d nagyon gyenge volt idén (szerintem).Amadeus91
CB poszton vagyunk a legpechesebbek, én inkább így mondanám. 😊 Írjon alá először Joseph, aztán meglátjuk.
Adam Jones nickelnek nem volt jó szvsz, Trent szintén, sajnos. Wade viszont nem volt rossz, bár őt meg anno a méltán nemhíres Lions sec-ből is elküldték, szóval erőteljes fenntartásaim vannak hosszú távon vele kapcsolatban.

Persze run first csapatba nem árt egy kiemelkedő RB sem.Amadeus91
Egy percig nem aggódom afelől, hogy érkezni fog egy. Mert ugye kell. Vagy marad Benson, aki hátha megújul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Mike Brown-Marvin Lewis transcript

Hosszú is, és semmi konkrétum nincs benne, de érdemes elolvasni. Nagyon hangoztatják, hogy lesznek változások, és minden szép és jó lesz.

Bízom benne, hogy tényleg így is lesz.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Azért elég vékony lenne a WR corp ha menne T.O. és Chad is. Pláne Palmerrel. Most run first csapat vagyunk? Feljebb olvastam, hogy pass prot. falember kéne, lehet, hogy én nem értem. TE nem kéne drafton? Mennyi van még Kelly-ben? Vakapuna kezdő FB? Pressley is jó lenne nem? Talán CB poszton vagyunk a legszerencsésebbek. Én Wade-t megtartanám, nem volt rossz. Safety-t draftolnék illetve LB-t. mert a rush d nagyon gyenge volt idén (szerintem). Persze run first csapatba nem árt egy kiemelkedő RB sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Bengals re-sign Lewis to coach ninth season


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Zampese tényleg jó, vagy csak vészmegoldásnak jó? Ha már itt a lehetőség, nem ártana élni vele, nehogy Brown papa gyorsan megbánja a döntését (már ha tényleg megszületett ez a döntés).nasheem
jó kérdés, 2003 óta dolgozik nálunk mint QB coach. 43 éves, szóval nem sok tapasztalata van.

a vérvonal jobb nem is lehet amúgy, az apja az amerikai futball történetének egyik legnagyobb offense guruja, olyan emberek tanultak tőle mint Norv Turner v Mike Martz. utóbbi alatt dolgozott a fia is a nagy St Louisnál.

a fater alkotta meg Don Coryell-el az ún. Air Coryell rendszert, vertikális passzjáték, power running.

a rendszer kritikus eleme a támadófal.

szóval nagy változás nem lenne, de talán egy fiatal, kreatív kézbe kerülne a playbook és a playcalling.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Esti mese Mike Browntól.

"We have a team that's very close. I think continuity will help. We'll add some people. We'll make some changes and I think we'll get this thing quickly back to where we want it to be."

Úgy legyen!!!Mikey
Remélem legalább ő elhiszi 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Esti mese Mike Browntól.

"We have a team that's very close. I think continuity will help. We'll add some people. We'll make some changes and I think we'll get this thing quickly back to where we want it to be."

Úgy legyen!!!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nekem az is jó, ha Chad mögött marad még egy évig Simpson és a Caldwell-Shipley-Chad hármas viszi a terhek nagyrészét jövőre. Viszont legyen folyamatosan ott a meccsrosteren, kapjon minden meccsen jópár snappet, tanulgasson. Eljön majd az ő ideje is.

Zampese tényleg jó, vagy csak vészmegoldásnak jó? Ha már itt a lehetőség, nem ártana élni vele, nehogy Brown papa gyorsan megbánja a döntését (már ha tényleg megszületett ez a döntés).

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hát.. azért ocho hiánya.. mint bengals fan.. megrázna.. nagy bohóc ő, és az évek során nagyon megszerettük, gondolom nem vagyok egyedül.
fura lenne más csapatba látni
hisz mégis csak példakép, és miatta is szerettük meg ezt a csapatot


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
A legjobb formában lévőt esetleg. 😊

Nekem is nagyon úgy tűnik, hogy vagy Chad vagy Simpson. És nekem Lewis nyilatkozata, és Chad korábban bemásolt tweetjei alapján az jön le, hogy Simpson.

BTW, Mr. Bratkowski már munkanélküli, ugye?
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
nem a legjobb CB duót alkotják 😊 gabtsi
Hall és JoJo? 😛

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Viszont ezt a Simpson nem az igazi még dolgot nem értem. Mikor lesz az igazi, ha megint elé hozunk valakit? Soha.
Azt pedig megmutatta, hogy tud. Akkor miért ne bízzunk benne? Mert rutintalan? Soha nem lesz rutinja, ha nem játszik.
Mikey
Anno ha Kansasben nem dobták volna be Flowers-t és Carr-t a mélyvízbe, most nem a legjobb CB duót alkotnák 😊 .
Simpson jó lenne 2.számú WR-nek nálam is, Ocho-ra úgyis jobban koncentrálnak pályán, Jerome meg alkothatna.MarioAna
nem a legjobb CB duót alkotják 😊

az a baj Simpsonnal, hogy csak az X pozíciót tudja, próbálgatták flankerben, de nagyon nem találta a helyét állítólag. szóval nagyon úgy tűnik v Chad v Simpson. és nyilván nem ártana ha Simpson a TC-ben, illetve az edzéseken is a lehető legtöbb snapet kapja az első csapattal.

egy félelmem van, hogy a CBA para miatt, ha nagyon elhúzódik a dolog, nem lesznek OTA-k, minicampek, így esetlegesen idő hiányában nem lehet egy új rendszert elsajátítani. bár a belső ember így is elképzelhető, Ken Zampese pl.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Ahogy írtam a múltkor. Idén (2011) tanulunk, jövőre (2012) oktatunk. 😊

Ha rajtam múlna, ez lenne a csapat mottója 2011-re. 😊Mikey
legyen így😊

backup-nak akkor is kell ember caldwell mellé nem?
javítok akkor:
WR: ocho - simpson - shipley (caldwell - ?)


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Ahogy írtam a múltkor. Idén (2011) tanulunk, jövőre (2012) oktatunk. 😊

Ha rajtam múlna, ez lenne a csapat mottója 2011-re. 😊
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
(Zárójelben megjegyzem, én szóról-szóra adom Soldi véleményét.)

Hogy Caldwellt így érzed, azt elfogadom. Nem értek egyet, de elfogadom.

Viszont ezt a Simpson nem az igazi még dolgot nem értem. Mikor lesz az igazi, ha megint elé hozunk valakit? Soha.
Azt pedig megmutatta, hogy tud. Akkor miért ne bízzunk benne? Mert rutintalan? Soha nem lesz rutinja, ha nem játszik.

Nah de nem mélyülök bele jobban, a véleményemet úgyis ismered, ha rendszeresen olvasod a topikot. 😊Mikey
igen ismerem, és igazad is van.
ha hoszzú távra nézzük, akkor simpson tanuljon bele ami szerintem 1 év elég lehet ha folyamatosan pályán van.
de ha a következő évben szeretnénk valamit elérni, márpedig a schedule elég könnyű így első ránézésre... akkor azt kell mondani h jöjjön valaki addig.


több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Viszont ezt a Simpson nem az igazi még dolgot nem értem. Mikor lesz az igazi, ha megint elé hozunk valakit? Soha.
Azt pedig megmutatta, hogy tud. Akkor miért ne bízzunk benne? Mert rutintalan? Soha nem lesz rutinja, ha nem játszik.
Mikey
Anno ha Kansasben nem dobták volna be Flowers-t és Carr-t a mélyvízbe, most nem a legjobb CB duót alkotnák 😊 .
Simpson jó lenne 2.számú WR-nek nálam is, Ocho-ra úgyis jobban koncentrálnak pályán, Jerome meg alkothatna.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Csak egy kérdés, bár lenne több is. Ha maradna Chad, minek kellene még egy WR?Mikey
Ha azt a kérdőjelet kiveszed és egy safety-re cseréled, akkor nagyjából megvan az a csapat, ami a jövő évre maximálisan összerakható egy jó offszezonnal. Persze mindennél fontosabb, hogy Fire Brat!nasheem
Lényegében igen.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
(Zárójelben megjegyzem, én szóról-szóra adom Soldi véleményét.)

Hogy Caldwellt így érzed, azt elfogadom. Nem értek egyet, de elfogadom.

Viszont ezt a Simpson nem az igazi még dolgot nem értem. Mikor lesz az igazi, ha megint elé hozunk valakit? Soha.
Azt pedig megmutatta, hogy tud. Akkor miért ne bízzunk benne? Mert rutintalan? Soha nem lesz rutinja, ha nem játszik.

Nah de nem mélyülök bele jobban, a véleményemet úgyis ismered, ha rendszeresen olvasod a topikot. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Csak egy kérdés, bár lenne több is. Ha maradna Chad, minek kellene még egy WR?Mikey
Ha azt a kérdőjelet kiveszed és egy safety-re cseréled, akkor nagyjából megvan az a csapat, ami a jövő évre maximálisan összerakható egy jó offszezonnal. Persze mindennél fontosabb, hogy Fire Brat!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."