Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Jaja, vágom már a fent idézett mondatod után, mi a helyzet.

Go Marv!!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a meccset érintő dolgokba nyilván beleszól, akár a gameplan kidolgozásában is is, de az Offense irányításában tejhatalma van Bratkowskinak.

ez a gond, hogy ide Lewis keze sem ér el, Mike Brown embere. máskülönben hogy élte volna túl ezt az évek óta tartó nihilt ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
ettől függetlenül Lewisnak semmi joga/lehetősége nem volt az O-t érintő kérdésekbe beleszólni, vagy Brat állását megkérdőjelezni.gabtsi
Na ez a rész nekem kimaradt eddig. Az mi, hogy a HC nem szólhat bele az O-ba?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt én is 😊

arra gondolok hogy a sajtóhírek szerint 3 komoly igénye van Lewisnak:
- indoor facility: ez lesz, vszleg nem holnap, de lesz
- personnel department: tk Lewis egy ideje rendelkezik bizonyos jogokkal a játékosok kiválasztását illetően, lásd elmúlt idők draftja. volt itt is nézeteltérés (Chris Henry ügy), de ez sem tűnik áthidalhatatlan gondnak.
- edzők / asszisztensek kérdésköre: beleszólást szeretne abba, hogy kikkel működik együtt. Brat (ha jól tévedek) 12 éve irányítja az offenset (tehát előbb jött mint Marv), az Coryell rendszere volt sikeres is, de többnyire lófasz és esti fény. ettől függetlenül Lewisnak semmi joga/lehetősége nem volt az O-t érintő kérdésekbe beleszólni, vagy Brat állását megkérdőjelezni.

egy Leslie Fraziert elküldhetett, egy szégyen OC-t nem ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Azt viszont még mindig nem tudom, hogy mekkora az esély Bratkowski kib_szására.Mikey
azt gondolom 80%-ban erről szól a történet.gabtsi
Ha jól értem: ha Lewis marad, akkor Bratkowski megy, és jön Hue Jackson? 😊

Lájkolnám.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azt viszont még mindig nem tudom, hogy mekkora az esély Bratkowski kib_szására.Mikey
azt gondolom 80%-ban erről szól a történet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Amennyiben marad Lewis, akkor gondolom sikerült elérnie a nagyobb befolyást, amiről fentebb esett már szó.
Akkor pedig - nekem legalábbis - úgy tűnik majd, hogy Brownnál valamelyest leesett a tantusz, és ráébredt, hogy ez így nem megy.
Az pedig nem jelent majd mást, mint csempionsipet.

Komolyra véve, akkor tényleg elindulhat felfelé a franchise, ha lesz egy kvázi GM-je is.
Mert azért Lewis jobban ért ezekhez a dolgokhoz, mint Brownék.

Azt viszont még mindig nem tudom, hogy mekkora az esély Bratkowski kib_szására.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Paul Dougherty annyira fején találta, hogy inkább őt idézem, válaszként:
You might think that Lewis needs to go, anyway, and so what if he doesnt get the bubble, or a personnel dept, or the ability to release a few coaches from their jobs? Two of the last three years have been disasters. Eight years in one spot is a lifetime in the NFL.

But here’s the thing: If he leaves, most likely it will be because he didnt get the above concessions. All three requests are already standard operating procedure in most NFL towns where winning is a priority. So, showing Marvin the door doesnt remove the problem. It just passes it to someone else.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Mit gondoltok, azért megy ennyi ideje a tárgyalás, mert Lewis ragaszkodik a fentebb Mikey által leírt dolgokhoz? Borwn akarja hogy maradjon, felteszem pénzben könnyen meg tudnának állapodni de Lewis feltételeket szab nem?

Én nem lennék letörve ha nem maradna, persze attól is függ ki jönne a helyére. Igazából én 2 éve akartam nagyon hogy elmenjen, akkor jobban mint Bratkowskit, de én amellett vagyok hogy ennyi idő után nem adnék több esélyt.

Ha ő marad az is jó, ha megy nekem az is, feltéve ha Bratkowski is távozik. Róla mikor fogunk tudni? Egyszerre hirdetik majd az összes edző sorsát?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát azért remélem a vén buzor összekapja magát.

19 éve viszi a csapatot, 2 győztes idény (és PO) és 4x 8-8, ebből egy 8-8as szezon nem Lewisé, a többi mind.

az apja az NFL egyik legnagyobb legendája, lassan neki is vége, nem hiszem el hogy ezt a legacyt akarja maga után hagyni. egyszerűen nem lehet.

gyerünk Brown úr!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 384 — Bengals fan
Nagyon úgy néz ki, hogy Brown is elsősorban Lewis-szal akar megállapodni. Az más kérdés, hogy sikerül-e.
Ha nem az egy valamit biztos jelent majd számunkra: nem lesz változás, cél a középszer.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Ennyi a lényeg.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyértelmű h nem Lewis a legjobb HC a bizniszben, de hogy nekünk a legeslegjobb afelől nincs kétségem.

Keep on Marvin'

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Jah, én is. Minél inkább gondolkozom azon, hogy mi lenne a jó, annál jobban szeretném, hogy maradjon.

(Pedig más kedvenc csapataimnál ennél sokkal kevesebbért is átkozom a HC-ket. Igaz, egyiket sem tisztelem annyira, mint Lewist.)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megelőztél.

remélem jó ajánlatot tesz a névrokonod 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Állítólag Brown letett Lewis elé egy ajánlatot, döntés ma várható...
BROWN OFFERED CONTRACT ON MONDAY. That being said, Geoff Hobson writes Monday afternoon that speculation "is that on Monday Brown made an offer to Lewis after his eighth season finished at 4-12 Sunday." Bengals play-by-play guy, a man that typically doesn't get involved in speculation, even writes that the delay in which the announcement for Lewis leaving the Bengals could "indicate negotiations."

All indications are that Lewis' future in Cincinnati will be decided on Tuesday.
...és amiről még sokat fogunk beszélni márciusig. Szokásos CJ szavazás.
Will the Bengals move towards youth at wide receiver with Simpson, Caldwell and Shipley, letting Ochocinco move to another city or does Chad still have a place on the Bengals roster?

55% Youth movement, here we come 265 votes
23% Chad still has a home in Cincinnati 112 votes
9% It depends on whether on not they draft another wide receiver 47 votes
11% It's too early to tell 57 votes
A 265-ben benne vagyok én is.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 384 — Bengals fan
Egy kis utózönge tegnapról:
Linebacker/defensive end Terrell Suggs admitted he was lucky he didn’t get caught punching wide receiver Jerome Simpson in the Ravens’ 13-7 win over the Cincinnati Bengals Sunday.

"I could have cost my team," Suggs told reporters in the post game locker room. "I’ve got to get better in that area.

"Luckily, I got away with one. Usually, I don’t get away with anything. They were too busy looking for the spot of the ball."

Whit durván jó volt megint. Szénné szívatta a pro bowlos Ravens D-t. Ennyit a kimaradásáról.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de most tényleg ezen mit kell gecizni ?

megadod amit kér vagy nem ?! nyilván nem egy napja érlelődik a kérdés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
😊 (Jól esik ám, amit írtok.)

Pedig sok újat nem írok le benne (mert hát mit), de már két "monitornyi" a szöveg, és most tartok kb. a felénél.

Reedy blog:

According to Bengals PR director Jack Brennan the team does not expect to make any announcement regarding head coach Marvin Lewis today. A decision could come as soon as Tuesday. Brennan’s statement came from upper management.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Vagy töltsd fel valahova és a linket írd be ide. Lehet ez lenne a kezdete a haza official cincinnati bengals blognak


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jöhet a nagy terjedelem, szívesen olvasom 😊

max szedd többfelé.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
végül ps: manginius elkerült a csoportból :/ egyet remélek, nem Gruden jön. pedig de 😕gabtsi
Nem értem miért jó ez nekik. De Holmgren hátha tudja.


OFF
Elkezdtem lejegyezni a gondolataimat, nagyon az elején járok, de a teljes szöveg nem fér ki a monitoromra.
Más módszert kell választanom. 😊
ON
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
h tanult szerkesztőnket idézzem: Championship 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
jövő évi ellenfelek, otthon: PIT,BAL,CLE, ARI, HOU, IND, SF, BUF; idegenben: PIT, BAL, CLE, JAX, TEN, STL, SEA, DEN.

nem tűnik megoldhatatlannak. gabtsi
Hát ez messze nem, sőt.. Alig várom a következő szezont 😀


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sorry, tudom h nem twitter:
Niners target remains Stanford HC Jim Harbaugh. But team also is preparing to speak with Bengals head coach Marvin Lewis.

😕

szerk: #Bengals sign 5 to offseason roster: FB J. Develin, T A. Gardner, S C. Harris, G O. Hudson, DE J. Ruffin.

3. alkalommal választunk majd a 4. helyen: Pat Warrick (minden idők egyik legnagyobb bustja), illetve Justin Smith (a leguniverzálisabb DE a ligában) volt a korábbi két választás.

jövő évi ellenfelek, otthon: PIT,BAL,CLE, ARI, HOU, IND, SF, BUF; idegenben: PIT, BAL, CLE, JAX, TEN, STL, SEA, DEN.

nem tűnik megoldhatatlannak.

végül ps: manginius elkerült a csoportból :/ egyet remélek, nem Gruden jön. pedig de 😕

ami nem hajlik, az törik!