Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kezdődjön hát az éves 4-3 vs 3-4 vita, bengals.com
One of the options with the Bengals' first pick could be a defensive end that might be able to play a 3-4. With the depth at linebacker there have been some musings about going to a base 3-4. They could line up at backer with Michael Johnson and Keith Rivers on the outside and Rey Maualuga and Roddrick Muckelroy on the inside with the 6-6, 285-pound Carlos Dunlap more than big enough to play left end.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szóval nem mondtam, hogy egyértelmű lenne a helye, de semmivel nem volt rosszabb mint a nagynevű társai. és igazi vezér.

nekem csak az volt fura, hogy toronymagasan nyerte a fan vote-ot, az edzők, játékosok meg máshogy látták.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Az egész probowl pont emiatt szar,mert,hogy "számít a név is",ekkora faszságot.Csak a játéknak kéne számítania,nem a névnek,ezért is zárkózom el ettől az egésztől egy jó ideje,mert elvesztette az igazi lényegét.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
legalább olyan teljesítményt nyújtott mint bármelyik. 2 sack az AFC Northban illetve a liga legerősebb schedule-je mellett, ( legutóbbi 28 meccsen hármat) és futásnál is elképesztő, emlékszem volt olyan stat a szezon kozben, hogy Benson 5 yard feletti átlaggal fut mögötte. 3 alatt bármerre máshova.

nem elsőkörös mint a többiek, így nem is ismeri senki. pedig kiemelkedő LT. de ami meglepő h a fanok beszavazták, a kollégák leszarták.gabtsi
Whitworth témához egy kis adalék

Joe Thomas: 2 pen, 15 yards; 4 sacks, 19 yards
D'Brickashaw Ferguson: 5 pen, 35 yards; 2 sacks, 14 yards
Andrew Whitworth: 7 pen, 50 yards; 2.5 sacks, 23 yards
Jake Long: 8 pen, 60 yards; 5 sacks, 26 yards
Charlie Johnson: 0 pen, 0 yards; 4.5 sacks, 29.5 yards

Sztem Whitworth helye azért nem annyira egyértelmű a PB teamben. Ott számít a név is. DBrick meg Joe egyértelműen jók voltak egy-két meccs kivételével. A többiek nem. De mondjuk Long szar vállal nyomta/ja szóval ez is így más tészta.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ez bizony jó kérdés.

Leginkább azért, mert egy róla szóló nyilatkozatot nem lehetett olvasni szeptember óta.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
korábban volt már eszembe, még amikor QB kérdés volt a téma. Szóval Lefevour csak van, edzeget, de kb esélytelen, hogy belőle back-upnál vagy 3. QB-nál több legyen?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A drafttal kapcsolatban 2 dolog. 3 kezdőnk 2011es szerződése erősen kérdéses. Benson, Chad és JoJo. Az első körös pick könnyen mehet arra a posztra, amelyik hosszabbítás kútba esik.
Nem tudom kinek van kedve focit nézni Szilveszter előestéjén, de a mai bowlokon lesz egy-két számunkra is érdekes prospect:
Locker, Amukamara vagy akár Deunta Williams.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
MLben nem vagyok biztos, mármint, hogy jó vagy kevésbé jó, ha marad.
Chad maradásában viszont maximálisan. Egyszerűen kell ide. Jövőre még a a játéka is Nr1 WR szint lesz, de mint ember is rettenetesen hiányozna. Aki ingatag, az nézze meg újra a Best of Ocho Cinco klippet.
Még ha Greent húznánk, akkor is érezhetően visszaesne a WR korp játéka.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Mondjuk inkább úgy, hogy Simpson és Caldwell nekem hozott szerencsét. 😊

Számomra egyébként a #2097-es hsz-ben általam bemásolt 'történet' mond nagyon sokat. Azóta is gyakran eszembe jut az egész dolog, és mindig elkezdek mosolyogni olyankor. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Adam Schefter
Could be the end of his Bengals career. RT @Bengals Chad says he s not making trip to baltimore because of ankle

Chad Ochocinco
@AdamSchefter oh no, end of my career here!!! *grabs tissue* what shall thou do now with thine self *faints* curtain closes #applause

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ebből is látszik, hogy jobban látod a kérdés 😊

btw, nem vagyok ellene sem, de már nem mint megkérdőjelezhetetlen 1. WR. legyen ott az OTA-kon, a minicampeken, mentorálja a fiatalokat.

ha élünk az opcióval, akkor jövőre életében először contract yearben lesz, lehet motiválná is.

sok összetevős egyenlet ez, de az opciót mindenképpen lehívnám és ha van értékelhető trade ajánlat, azt megfontolnám. sztem sokan örülnének neki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
És amikor anno én először felvetettem, hogy nem érzem feltétlen szükségességét Chad megtartásának, le lettem hurrogva.

Na szép. 😛
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Leigazolhatnánk kickernek.

Mindenesetre az biztos hogy ha elmenne nyugodtabban nézném a meccseinket mert eddig szurkoltam a csapatnak a győzelemért és mellette Chadnek a jó statisztikáért, a Chargers ellen vettem észre hogy nem játszott és semmi hiányérzetem nem volt a meccs után


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
valóban jó cikk.

ambivalens érzéseim vannak Ocho kapcsán. fantasztikus, elképesztő, sorolhatnám reggelig micsoda WR (volt). dominálta a ligát évekig, megfoghatatlan volt, és nyilván nagy szerepe volt abban h ezt a szurkolótábort erősítjük mindannyian.

szóval nehéz azt mondani, hogy mennie kell, de lehet h igen. talán jobb lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://blogs.bengals.com/2010/12/26/chapter-ending/

Lehet már sokan olvastátok, általában nem állok neki hosszú cikkeket olvasgatni de ezt elolvastam és tetszett nagyon. Semmi új csak egy összefoglalása a várhatóan lezáruló korszaknak a Bengals történetében.

És bár nem a legjobb száma Ryan Parkernek, de a témaválasztás miatt mégis kötelező:
http://www.youtube.com/watch?v=hoO3c_uPz5M&feature=player_embedded


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha már volt t-ma Whit, összevetése a pro bowlerekkel a CJről:
Tackle______________Sacks___QB Pressure___QB Hits___Yards/Rush*___TDs
Andrew Whitworth ______3______10___________9_______4.6 __________1
Jack Long ____________5______13____________3_______4.1 __________0
D'Brickashaw Ferguson __2_____15____________8_______5.9 __________0
Joe Thomas _________5_____12____________7_______5.0 __________0

Bengals offensive line coach Paul Alexander disputes the three sacks and argues that Whitworth has only allowed two, according to Mothership Captain, Geoff Hobson.

Whitworth has allowed two sacks this season, both to Pro Bowlers in the last minute deep in Cincinnati's own territory on the road, John Abraham in Atlanta and Dwight Freeney in Indianapolis. Which means at one time or another this season Whitworth has blanked five players with at least 7.5 sacks: Miami's Cameron Wake (14), Harrison (11), Suggs (11), San Diego's Shaun Phillips (11), and Cleveland's Marcus Benard (7.5).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vszleg ez az egyetlen ész érv a maradása mellett, amit írtál Mikey.

emellett, bár nem egy fontos szempont, én nagyon kedvelem is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Nekem egy gondom van. Az, hogy nálam a legelső indok Marvin maradására az, hogy olyan befolyást sikerült elérnie Brownnál, amit egy új HC maximum évek alatt tudna elérni, vagy akkor sem.

Én egy 2 éves szerződéssel megkínálnám, mert annyi idő alatt kiderülne, hogy ebből a garnitúrából mit tud kihozni.

Azt nem tudom, hogy mikor lenne nagyobb esély Brat távozására. Ha marad Marvin, vagy ha megy.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ismerős témák: GM, fedett edzőpályák, scouting, orvosi stáb, személyi kérdések. Mi lendítené szerintetek jó irányba ezeket: ML távozása vagy hosszabbítása?
Egy hét múlva tényleg okosabbak leszünk?

http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ap-bengals-lewisnasheem
én a maradása mellett vagyok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Az LB coach Jeff Fitzgerald nyilatkozta, hogy ő Maualugát és Muckelroyt is el tudja képzelni jövőre MLB-ben, ha Jones nem maradna.

Még a végén létrejön az általam megálmodott Muckelroy - Maualuga - Rivers LB sor. 😉

Szerk.:

Gresham (térd), Joseph (boka), Chad (boka), Scott (lábujj), Skuta (hát) nem edzettek tegnap.
Dunlap (váll) limitált volt.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ismerős témák: GM, fedett edzőpályák, scouting, orvosi stáb, személyi kérdések. Mi lendítené szerintetek jó irányba ezeket: ML távozása vagy hosszabbítása?
Egy hét múlva tényleg okosabbak leszünk?

http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ap-bengals-lewisnasheem
Nagyon jó lenne hamar eldönteni, hogy hogyan tovább.

Ami érdekel: Brat takaroggy!

(Bár a legutóbbi meccsen fantasztikus playcalling volt, és most ezt komolyan gondolom.)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
.. és egy jó hír a nap végére: újra miénk a 3. pick 😊

A draft állása:
Non-Playoff Teams:
1 CAR-x (2-13) [0.575] LW=1 [1]
2 DEN-x (4-11) [0.508] LW=2 [2-10]
3 CIN-x (4-11) [0.579] LW=3 [2-10]
4 BUF-x (4-11) [0.583] LW=6 [2-10]
5 ARI-x (5-10) [0.458] LW=4 [2-14]
6 SF-x (5-10) [0.492] LW=7 [2-14]
7 DAL-x (5-10) [0.521] LW=8 [2-14]
8 HOU-x (5-10) [0.525] LW=10 [2-14]
9 DET-x (5-10) [0.55] LW=5 [2-14]
10 CLE-x (5-10) [0.575] LW=12 [2-14]

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Ismerős témák: GM, fedett edzőpályák, scouting, orvosi stáb, személyi kérdések. Mi lendítené szerintetek jó irányba ezeket: ML távozása vagy hosszabbítása?
Egy hét múlva tényleg okosabbak leszünk?

http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=ap-bengals-lewis

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Simpson és Palmer is jelölve lett az AFC hét játékosa díjra.

Brady, Rice, Wallace, a pinavadász és az Isten társaságában.

Simpson! Simpson! Simpson!Mikey
Palmer neve rémlik valahonnan, de ki a többi? Ilyen nevekkel sértés egy lapon említeni SIMPSONT. 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Brady, Rice, Wallace, a pinavadász és az Isten társaságában.
Mikey
az a felsorolás 😀.

Burrow > Luck valaha is