Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem kötekedésből, de Whitworth ennyire jó volt idén? Még ti is mondtátok, hogy inkább a tavalyi szezonja miatt érdemelné meg.
Nekem D'brickashaw, Thomas meg Long játéka is nagyon impresszív volt idén, bár bevallom kb 4-5 meccsüket láttam.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
shutdown corner:
Cornerback
Who won: Nnamdi Asomugha(notes), Oakland Raiders/Darrelle Revis(notes), New York Jets (Devin McCourty(notes), New England Patriots)
Who should have won: Revis and Johnathan Joseph(notes), Cincinnati Bengals. I'm not going to argue with Revis' selection, but as much as I respect Asomugha's body of work, I've been more impressed by Joseph's work; he's the more dynamic of the best cornerback duo in the league, as Leon Hall's(notes) no slouch, either.


sovány vigasz, de van azért aki elismer minket. az meg hogy Whitworth nem került be, nagyon bohóc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért bíztam benne h Simpson bekerül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Eddig sem voltam oda a Pro Bowlért, ezután még ennyire se leszek.
Whitworth nem lesz ott.
De nem a csapat és a hype számít, á nem.

Más.
Leonard IR-en. Érkezett waiverről a volt Colts CB, David Pender.
A vezetéknév már majdnem jó. De tudhat valamit a srác, ha már a Coltsnak se kellett.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Hááát, lehet jó lenne egy Safety draft szerintem is. Amúgy Nelson jól játszott a Chargers ellen, kíváncsi vagyok, hogy tud-e így huzamosabb ideig, mondjuk jövőre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Safety poszttal ráérünk foglalkozni a következő szezon után is szvsz.
Crocker és Ndukwe bőven elég.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyébként szerintem ha első körben nem oldjátok meg a safety kérdést, akkor szerintem DeAndre McDaniel esélyes lenne hozzátok a második körben. Jelenleg 2-3. körösnek írják a legtöbb helyen, de csak a character concernek miatt, játéka alapján szvsz simán első körös, szóval olyan igazi Cinci picknek tűnik nekem.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Dave Lapham:
You know it started in pregame warm-up, two hours before the game. There's some snow squalls blowing through Paul Brown Stadium, blowing right across the river. Carson Palmer is out there with Jordan. And Jerome Simpson and Andre Caldwell are out there. As well as Quan Cosby. They're the only guys out on the football field. And Carson Palmer and Jordan Palmer are throwing passes and Jerome Simpson and Caldwell and Cosby are running routes that they're going to be running during the course of the game, get timing down and they are like watching nine-year old kids having fun in the snow.

And I looked at Carson, I'm thinking, he looks happy. There's a smile on his face, a bounce in his step, instead of looking tired, everywhere you can be tired, physically, emotionally, you know mentally.
😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
The Monday Touchdown: Merry Christmas From the Bengals Edition

Mintha én írtam volna.Mikey
az a jó a CincyJungleben, hogy minden második cikkről elmondható. nagyon jó blog.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Dunlap-Atkins-Sims-MJ

és Peko?Amadeus91
jelenleg a legjobb DLinemanünk. csak most az új generáció volt a téma.

Atkins mellé kellene még egy penetrátor, a többi DT mehet a kukába részemről, megvagyunk

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
The Monday Touchdown: Merry Christmas From the Bengals Edition

Mintha én írtam volna.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Dunlap-Atkins-Sims-MJ

és Peko?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
nemtudom, hogyhívják, de van az a UNC-s srác, tavaly a bölölőjét nyalogatta mindenki, hogy micsoda interior lineman, tuti első kör estébé. aztán idénre eltiltották vmi balhé miatt.
őt nem lenne értelme bepróbálni később ?

Austin, közben eszembejutott.gabtsi
Nekünk való 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Azt a mockot ha be tudnád linkelni, megköszönném. 😊Mikey
parancsolj:
http://drafttek.com/CMDRound1.aspgabtsi
Tenkjú. Onnantól, hogy Newton 1/4, nem is olvastam tovább. 4 pickből 1 volt, amit értettem, de az meg annyira alap pick, hogy nagyon. 😊


Roy Williams nekem érdekes kérdés. Ha megtartjuk, én csak mint Ndukwe cseréje tudnék gondolkozni vele kapcsolatban jövőre.

Austin nem rossz ötlet, bár én csak úgy tudom elképzelni a DT draftot, ha Tank megy. 1 sérülésekkel teli év után meg nem hiszem, hogy fog. Bár Coles kivágását sem tudtam elképzelni, hogy valóság lesz, szóval ki tudja.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemtudom, hogyhívják, de van az a UNC-s srác, tavaly a bölölőjét nyalogatta mindenki, hogy micsoda interior lineman, tuti első kör estébé. aztán idénre eltiltották vmi balhé miatt.
őt nem lenne értelme bepróbálni később ?

Austin, közben eszembejutott.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Hall és JoJo-t mindenképpen meg kell tartani, nagyon jó párost alkotnak és fiatalok! Még 1 ilyen páros van talán csak a ligában (KC-nél Carr és Flowers), őket nagyon meg kellene becsülni :rolleyes: .
Bensonnal meg én elvakult vagyok, fejben rendbe kell tennie a dolgokat, de szvsz nem csak miatta volt annyira rossz a csapat, inkább az hogy "semmi se jött össze" (amikor kellett volna 😀 mostmár akárkit megvernek amikor nincs tét). Cedric work-horsenak tökéletes, csak kellene mellé egy kisegítő futó (Scott talán alkalmas is lenne erre a szerepre?)
Na meg a sigemet ne kelljen már lecserélni, a szívemhez nőtt 😀
Az idei drafton van gyilkos MLB aki NFL-ready? 3-4ezni nem szoktunk? Mau ha nem növi ki magát vezérré, akkor bajban lesz az LB sor, Dhani már nem mai gyerek.
SS-re Roy Williams még mindig jó szerintem, FS-nek meg Crocker, ha nem sérülne meg.
Drafton én vagy OL-t, vagy LB-t, esetleg S-t húznék első körben...esetleg ha Luck valami csoda folytán lecsúszna akkor a jövő építése céljából őt :cool: .
RB-ket meg későbbi körökben is lehet húzni....idén nincs olyan balhés RB mint Blount? Aki amugy hegylakó, csak nem bír magával? Itt úgyis megnevelik 😛 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem fizetnék Bensonnak nagy pénzt, ha közepesért hajlandó maradni maradjon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azt a mockot ha be tudnád linkelni, megköszönném. 😊

Mikey
parancsolj:
http://drafttek.com/CMDRound1.asp

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Igazából a legutóbbi meccsen is nagyon küzdött, de a 2-es átlag önmagáért beszél.
Az egész szezonbeli 3,5-ös méginkább.
Az 5 lost fumble pedig főleg.

Persze ez nem mind csak és kizárólag rajta múlik, de akkor is ő fut. (De fura idézni saját magam.)

Viszont mellette szól, hogy ő volt az, aki a fentebb linkelt Simpson interjún Jerome arcába nyomta a habot.

Én amondó vagyok, hogy ha nem hozzuk vissza, nem fogok könnycseppeket hullatni érte.
Akkor meg tuti jön majd egy másik erőfutó, aki ezt minimum fogja hozni.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
én láttam olyan mockot, ahogy Petersont hozzánk írták mint FS.

btw, Josephet mindddig minden körülmények között meg kell tartani. hát hogy leszedte már a biflák VJ-t ? sansza nem volt. ilyen cornert óriási szerencsével draftolsz, maximum a top5-ben.

és Hall játékát is jóval emeli, de ez ugyanígy lenne vica versa csak Hall nem hagy ki meccseket.gabtsi
Bensonnal hogy álltok most? Sok a fumbli, szar az átlag, de amíg nem tudom ki lenne helyette addig nem örülnék az elengedésének. Ez meg mondjuk ritkán derül ki korábban 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Azt a mockot ha be tudnád linkelni, megköszönném. 😊

Egyébként igen, Joseph és Hall együtt jók, külön-külön nem, ez idén jól kiderült.

Ettől még kérdés, Brown bácsi hogy gondolkodik. Persze jó eséllyel most is kinyitja a pénztárcáját majd.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én láttam olyan mockot, ahogy Petersont hozzánk írták mint FS.

btw, Josephet mindddig minden körülmények között meg kell tartani. hát hogy leszedte már a biflák VJ-t ? sansza nem volt. ilyen cornert óriási szerencsével draftolsz, maximum a top5-ben.

és Hall játékát is jóval emeli, de ez ugyanígy lenne vica versa csak Hall nem hagy ki meccseket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Peterson olyan szinten jó CB, hogy nem kéne átrakni FS-be.

A többiekről nem nagyon tudok nyilatkozni. Ill. Jenkinsről annyit igen, hogy egy köcsög, de az most irreleváns. 😛Mikey
Hát ja, az mondjuk logikus, hogy egy top5-ös picket nem azért húznak, hogy utána képezgessék erre-arra. Csak egy ötlet volt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Peterson olyan szinten jó CB, hogy nem kéne átrakni FS-be.

A többiekről nem nagyon tudok nyilatkozni. Ill. Jenkinsről annyit igen, hogy egy köcsög, de az most irreleváns. 😛
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A CBk (Amukamara, PP, esetleg Jenkins vagy Harris) közül valamelyik nem képezhető át FSnek? Nem nagyon láttam őket játszani sajnos.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."